Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94751) anonymus89 válasza TRob1 (#94745) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem, erről vagyon szó.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#94752) janakbacsi válasza petipetya (#94746) üzenetére


janakbacsi
őstag

Én is vettem ebből 2 db ot, de szerintem is a hulladék kategóriába tartozik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#94753) petipetya válasza janakbacsi (#94752) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsiságból, milyen színekben érkezett?

"nincs rá lezsóidő"

(#94754) mzso válasza tlala (#94650) üzenetére


mzso
veterán

Öhm, a szónikus (mint az említett HX6511/50) az nem ultrahangos. Akkor most melyik van?

Én hibridet - aminek tényleg van ultrahangos rezgése és normál látható hallható mozgása is - próbáltam keresni egyszer jó áron, de nem jött össze. (Igazából keresni sem lehet rá, úgy hogy normális találtatokat kapj...)

Az sima ultrahangos elvileg jó a baktérium lepedék fellazítására/eltávolítására, de az nem szimpatikus, hogy gyakorlatilag ugyanúgy nekem kell kézzel sikálni (csak egy ormótlanul nagy fogkefével) ha tisztítani is akarom a fogat ételmaradéktól.

[ Szerkesztve ]

(#94755) notika77 válasza vargalex (#94743) üzenetére


notika77
senior tag

Nem értek hozzá, de több helyen is nagy előnyként hozzák fel a Xiaomi WiFi Amplifier 2-nél a két beépített antennát, az első modell egy antennájával szemben. Ez nem segíthet abban, hogy ne feleződjön a sebesség, vagy a két antenna ugyanahhoz a rádióhoz kapcsolódik és csak a jelerősség növelésében van szerepe (esetleg csak marketing)?

Ezen a képen azt írja, hogy növeli a lefedettséget és a letöltési sebességet. Csak ezt lehet úgy is érteni, hogy ahol eddig gyenge volt a jel ott ezzel erősebb és ezért gyorsabb a letöltés, de lehet máshogy is.

[ Szerkesztve ]

(#94756) Timmcsy válasza janakbacsi (#94752) üzenetére


Timmcsy
tag

Csak, hogy legyen ellenvelemeny is, nekem is van belole, nem ugyenez, hanem hasonlo, csak mas 'marka'. En szeretem, mindket oldalra pakoltam kulcsokat, mindig egyik, majd masik oldalra, mindkettore ugyanannyit. Nagyon szeretem, hogy milyen keves helyet foglal, nekem bevalt. A gumi tomitesek se mentek meg tonkre 3 honap alatt..

(#94757) HoTaZo válasza DJGABI (#94741) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
Betűről-betűre ujjamról vetted le a szavakat. :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#94758) mzso


mzso
veterán

Szerintetek az ilyen "USB 3.0 Male to USB 3.1 Type C" adapterek mekkora eséllyel működőképesek?
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1D3TQPVXXXXaZaXXXq6xXFXXXw/Laptop-USB-3-0-Male-to-USB-3-1-Type-C-Female-Data-Converter-Desktop-USB3.jpg

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1MEtobU1HTKJjSZFmq6xeYFXaF/Cewaal-new-USB-3-0-Male-To-USB-3-1-Adapter-Type-C-USB-C-Female.jpg

Rendeltem belőlük hátha a jövőben égető szükségem lesz type-c-re

Más:
Tud valaki valami olcsó okostelefon tartót fejre vagy valahogy a felső mellkasra, hogy lehessen videót készíteni miközben két kézzel babrál az ember?

(#94759) vargalex válasza notika77 (#94755) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, abban segít, hogy a linksebesség 300 Mbps legyen 150 Mbps helyett. De mindkettő esetén feleződik a sebesség...

Alex

(#94760) lacko6


lacko6
senior tag

Original Xiaomi Mijia 0.5mm Sign Pen [link]

0.99usd 12:00 noyabl11ru3

[ Szerkesztve ]

(#94761) Sanki válasza lacko6 (#94760) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem azt írja, hogy Magyarországra történő rendelés esetén ez a kód nem használható.. :(

(#94762) HXY válasza lacko6 (#94760) üzenetére


HXY
addikt

Beírtam a kódot, majd a 770Ft-os ár átváltott 1120Ft-ra.

(#94763) lacko6 válasza lacko6 (#94760) üzenetére


lacko6
senior tag

Jogos,elnezest mdenkitol regio fuggo :W

toroltetnem a hszt :R

(#94764) attiati


attiati
veterán

hiánypótló hasitasi

[ Szerkesztve ]

(#94765) MarioAna válasza petipetya (#94746) üzenetére


MarioAna
senior tag

Én ezt használom, bár ez is ilyen 2 oldalas kulcsos kialakítású, volt egy pár óra szórakozás, mire én is kitaláltam a változó vastagaságú kulcsok miatt, hogy melyik oldalra mi kerüljün. Azóta viszont imádom.

(#94766) Bendegúz98 válasza attiati (#94764) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

A hasat is adják hozzá, vagy az csak szemléltetőeszköz a használathoz? Idióta oroszoknál láttam, hogy az alin vett tolltartót (egyértelműen irva volt hogy csak az) és adott egy 1-es értékelést, mert nem volt benne a 48 szinű ceruza. :(

(#94767) vargalex válasza Bendegúz98 (#94766) üzenetére


vargalex
félisten

Has alakú/mintázatú hasitasi...

Alex

(#94768) errors01 válasza ZsoltG60 (#94700) üzenetére


errors01
csendes tag

Mostmár lehet is rendelni a 25Ft-os rongyot. 🙂

Xbox: errors01

(#94769) Zeki válasza errors01 (#94768) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem már nem fogadta el a kupont.

(#94770) vacs válasza TheProb (#94731) üzenetére


vacs
veterán

Nekem Logitech K400-as bt billentyűzetem van és tökéletes működik az E szériás Samsung tv-vel.
Elméletileg bármilyen bluetooth-os egér/bill működik vele, ha van hozzá usb-s vevőegység, amit a tv usb portjába tudsz dugni! :K

(^)(>.<)(^)

(#94771) elin válasza errors01 (#94768) üzenetére


elin
tag

Köszi! Nekem elfogadta még 13.13-kor

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#94772) vargalex válasza vacs (#94770) üzenetére


vargalex
félisten

Egyrészt, Logitech K400 nem bluetooth billentyűzet (2,4 GHz-en Logitech Unifying protokoll). Egyébként, ami USB-s vevővel rendelkezik, az a TV szempontjából egy USB-s billentyűzetnek minősül, mindegy, hogy vezetékes, vagy vezeték nélküli.

Alex

(#94773) ZsoltG60 válasza errors01 (#94768) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

erről lemaradtam :W akkor nem helyi idő ami ki volt írva :D :DDD

Portable 1.4m HDMI to Micro HDMI Adapter Cable - BLACK

Kupon : 70%OFF$1
$0.8 +$0.01 shipping

High Speed Combo 5-port USB 2.0 Hub Card Reader - BLACK

Kupon : 70%OFF$1
$0.86+$0.01 shipping

ORICO Desktop Cable Organizer Silicone Cord Holder Clip - BLACK

Kupon : 70%OFF$1
$0.86+$0.01 shipping

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#94774) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Lejárt a szerkesztés :B

zanflare BT - KU - 3528AD - 30D - PGB LED Strip - WHITE

kupon : BTSU
$5.99+$0.01 shipping

Lumia 950XL

(#94775) TheProb válasza TheProb (#94731) üzenetére


TheProb
veterán

Senki semmit?

(#94770) vacs:Köszi, mondjuk én jóval olcsóbbra gondoltam :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94776) petipetya válasza MarioAna (#94765) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem hagy nyugodni a dolog, és azóta ráleltem a kickstarteres KeySmart alis változatára, amely a New Bring nevezetű boltban kapható. Itt látható a kulcstartó.

Előnyök így látatlanban:
- alapból van hozzá egy kis akasztós rész (a képen az y-betű alatt), amelyre fel tudnám akasztani az nfc-s ajtónyitót is
- külön is kaphatóak hozzá pluszban az elválasztó karikák
- külön kapható hozzá egy sörösüveg nyitó

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#94777) mzso válasza mzso (#94758) üzenetére


mzso
veterán

Ehhh fene ebbe 90-es évekbeli fórummotorba...
Ez akart lenni:
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1D3TQPVXXXXaZaXXXq6xXFXXXw/Laptop-USB-3-0-Male-to-USB-3-1-Type-C-Female-Data-Converter-Desktop-USB3.jpg

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1MEtobU1HTKJjSZFmq6xeYFXaF/Cewaal-new-USB-3-0-Male-To-USB-3-1-Adapter-Type-C-USB-C-Female.jpg

(#94778) MarioAna válasza petipetya (#94776) üzenetére


MarioAna
senior tag

Ez a fa kártyatartó igen tetszetős. Pont hasonlóra vadászok (az álmom egy Traywax Element lenne, de sajnos nincs kínai alternatívája :(

(#94779) Dr. Romano válasza ZsoltG60 (#94773) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kösz ez a hub+reader egész jó! :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#94780) Amu válasza Timyyy (#94739) üzenetére


Amu
tag

nem, beltér 0-24-ben, sokat nem lehett elérni, szétszedtem ahol tudtam rámértem, feszültség mindhol volt, de nem látta, resetre nem reagált. pár meg fekete képernyő lett

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#94781) Dolphine válasza petipetya (#94776) üzenetére


Dolphine
addikt

Én anno ilyen kulcstartót vettem. :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#94782) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Kovetkezo projektemen gondolkodom, kerlek segitsetek!
Bluetooth hangszoro: muhelyben dolgozok, zajos, mint allat, uh valami bivaly cucc kellene, de max. 8-9k a keret. Enusic Soundcap? Van meg ez? Vagy van valami utodja, masolata?
Vagy mi az, ami ilyen helyen megallja a helyet?
Linknek, kuponnak is orulnek!
Koszonom! :R

(#94783) Dluinet válasza zolikaDB (#94782) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Bluetooth fülhallgató nem opció?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94784) MADcat válasza Dluinet (#94783) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkora fülben el is férne :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#94785) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mi most a best buy bluetooth receiver autóba?

#?*@&!

(#94786) MADcat válasza zeon.hu (#94785) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

[link]
De akcióban csak.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#94787) Atomgeszi válasza zolikaDB (#94782) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem inkább gyűjts hozzá. A Xiaomi Square Box tuti, hogy halk lesz oda.. De még egy JBL Charge 2+ is..
Bár ez is relatív, hogy hangos a műhelyed. Mihez képest..

Lehet egy Makitával jobban járnál, nem szól szépen de legalább hangos. Vagy bemész az MM-ba és végig próbálod az összes BT-s hangfalat.

Harman Kardon már odabasz 90k-ért. Múltkor jól leküldtem MM-ben kis huppogós Deep Tech-el.. ;]
Persze én ennyit sajnálok rá, de baromi jó cucc..

(#94788) r0by válasza zeon.hu (#94785) üzenetére


r0by
addikt

Ha a minőség is számít, akkor szerint xiaomi rodmi 2s, esetleg a 3s. Előbbi van nekem, az szerintem tuti, nálam még a telefon kihangosítás és beszélgetés is frankó :-)

(#94789) zeon.hu válasza MADcat (#94786) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ja, utólag szólnék, hogy szivargyújtós kellene :)

#?*@&!

(#94790) MADcat válasza zeon.hu (#94789) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkor rodmi :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#94791) zeon.hu válasza r0by (#94788) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kicsit drága akció nélkül, de kösz a tippet!

#?*@&!

(#94792) kelly416 válasza r0by (#94788) üzenetére


kelly416
veterán

Roidmi 2s és működik a kihangosítás? Állítólag még élő ember nem volt, akinek jól működött, ezért a 3s-en már nincs is mikrofon.

zeon.hu:
20 és fél dodóért jön kettő db. 3s banggoodról. Egy már van, ezek Asszonyé és barátomé lesznek, mert az enyém jól működik, csak kihangosítani nem tud, mert nimcs mikrofonja.

Bocsi, gearbestről és kereken 22 dodó. :)) A kettő.

[ Szerkesztve ]

(#94793) Bendegúz98 válasza zolikaDB (#94782) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Veszel 5k-ert egy aktiv hangfalszettet meg 4K-ert egy ugreen bt receivert. Nem kell tulbonyolitani

(#94794) havri1


havri1
félisten

Hali!

Hagyományos meleg vízzel tölthető ágymelegítővel nem találkozott valaki?
Gyerek szeretne, de sehol nem találok.. :R

havri

(#94795) r0by válasza kelly416 (#94792) üzenetére


r0by
addikt

Bocsánat, nem akartam füllenteni :D
2003-as Avensisben a váltónál van a szivargyújtó, én ezzel használom, és tökéletes. Az igaz, hogy a konzolt ki kell nyitni hozzá, de tökéletesen működik, már lassan több, mint 1 éve.. Szóval ne vegyen senki ilyet..., annak kell hinni, akinek nincs..

[ Szerkesztve ]

(#94796) Saccco válasza havri1 (#94794) üzenetére


Saccco
nagyúr

Müllerben van.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#94797) zeon.hu válasza kelly416 (#94792) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az egyik lényeg a kihangosítás lenne pont.
Bár kimenő hívásra csak voipot használok (ami ugye android országban médiának minősül), de bejövőhöz fontos lenne a gsm is.
Egyébként nem bánnám, ha lenne megbízhatóban olyan, amihez 2 telefon is csatlakoztatható.

#?*@&!

(#94798) havri1 válasza Saccco (#94796) üzenetére


havri1
félisten

Körülnézek itthon, köszi, mert ebayen 5e alatt szinte nincs is. Azt hittem rosszra kerestem.. :DDD

havri

(#94799) szabifotos


szabifotos
senior tag

Miért nem tudom összehangolni a Wifi Amplifiert? Elvileg engedélyezve van minden hozzáférés... :F

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#94800) MADcat válasza szabifotos (#94799) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kínai tyúkláb van beállítva?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.