Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95251) dugesz77 válasza hattrickuser (#95247) üzenetére


dugesz77
őstag

Szeptember 6. kuponos akcióban vettem és szeptember 28. kaptam kézhez a kártyát.
Össze-vissza jönnek nekem is a csomagok. Ma is jött 9db csomag és van ami augusztus 24. van ami szeptember 22. és ezek ugyan úgy GB-ről jöttek.

[ Szerkesztve ]

(#95252) Beni2360 válasza dashed (#95249) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt én is láttam egyből, de azt hittem éppen tesztelésen van egy komolyabb olvasóban és az a gond. A sebességre gondoltam. Ez így kicsomagolási videó nélkül érdekes lesz. De lehet pótolni. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#95253) hattrickuser válasza dugesz77 (#95251) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm a választ! Akkor semmi ok az aggodalmamra, én később rendeltem. Az össze-vissza érkezést én is megfigyeltem. GB-ről, BG-ről, és aliról is. :)

Beni2360:
A teszt a küldött példányon megvolt (H2testw). Minden OK vele.
kb. 2 hónapja kezdtem el rendelgetni, eddig nem gondoltam volna, hogy erre szükség lehet. Az ünnepek után meglátjuk mi sül ki belőle. Eddig náluk ~50 rendelésből 2 alkalommal volt gondom, mindkét esetben korrektek voltak (az első esetben ők kerestek meg engem, mert lecsillagoztam az egyik terméket, a második esetben festékhibás volt a termék, itt én jeleztem nekik ticketben). Szóval eddig ilyen jelegű tapasztalatom pozitív velük kapcsolatban.

(#95254) zoltan6


zoltan6
őstag

Akinek van a tagsághoz elengedhetetlen fakocka órája,mennyire látható,illetve zavaró-e éjszaka?Tv állványra gondoltam kb 3 méterre az ágyamtól,ha felriadok éjszaka lássam mennyi az idő.régen videó,majd dvd felvevő töltötte be ezt a funkciót,de már a pincébe pihennek.illetve van-e valahol most akcióban?
Erre gondoltam:

(#95255) Czimby válasza zoltan6 (#95254) üzenetére


Czimby
addikt

A régi cuccoktól kicsit erősebb, de ha az éjjeliszekrényre teszed és SD módba akkor ha rákoppintasz a tetejére és csak akkor megy a kijelző.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#95256) Nikaré


Nikaré
őstag

Original Xiaomi Fast Charging Car Charger Metal Style - SILVER
Flash Sale Price €5.02
Még egy óra tíz percig tart az akció.

[ Szerkesztve ]

(#95257) w.miki válasza ANOka (#95244) üzenetére


w.miki
veterán

én rendeltem ORICO 4 konnektor, 4 USB hosszabbítót. Kb ennyi volt akkor is.
De aztán nem használtam, szóval nincs véleményem. Ránézésre jó minőség.
Hirdetem is, de nem itt, a ph vigyáz rá, nehogy milliárdosak legyünk.
Jofogáson kívül van rendes hirdetési oldal? Én nem találtam :( Az is csak rosszabb lett, mióta nincs olx.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#95258) vince válasza w.miki (#95257) üzenetére


vince
őstag

Gearbesten mi a logika az értékelésekért kiosztott pontoknál? Fotóval, videóval értékelek, de van olyan, amelyikre 70 pontot kaptam, meg olyan is, amire 10-et. Vezérelvnek azt gyanítom, hogy a filléres rendelésekért alig adnak pontot (alapból buknak rajta), hiába a külföldiül megírt, fotókkal és videóval megtámogatott review :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95259) Krogoth válasza vince (#95258) üzenetére


Krogoth
senior tag

≤ 10 Points: Post review for product costing under $1
≤ 50 Points: Post review for product costing under $5
≤ 100 Points: Post review for product costing under $10

[ Szerkesztve ]

(#95260) vince válasza Krogoth (#95259) üzenetére


vince
őstag

Köszi, megvilágosodtam :C Pedig már jártam ezen az oldalon, csak valamiért nem rögzült a fejemben :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95261) mobilizmo válasza #57527808 (#95232) üzenetére


mobilizmo
addikt

Hiénák, ezt hogy érted. Nem mondanám magam kereskedőnek, de csomó mindent vettem és adtam is már el ott. Volt olyan is amit 'ingyé' csak vigye valaki, mert nincs szívem kidobni. Szóval egyáltalán nem ez a tapasztalatom.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#95262) Freddycom


Freddycom
őstag

Egész héten ünnep volt/van kínában? Ilyenkor a fű se nő?

(#95263) w.miki válasza Freddycom (#95262) üzenetére


w.miki
veterán

nekem volt amit feladtak... de üzenetre nem válaszolnak

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#95264) Met válasza zoltan6 (#95254) üzenetére


Met
nagyúr

ha felriadok éjszaka
:DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#95265) vasi89 válasza Freddycom (#95262) üzenetére


vasi89
addikt

jó kérdés mert van ahol tegnapig írták, hogy leállás van. De nemzeti ünnepeken a posta sem megy, így inkább az a kérdés, hogy a posta meddig ünnepel :) egyébként kínai ünnepeken megáll az élet, semmi nem halad.

[ Szerkesztve ]

(#95266) bul07 válasza w.miki (#95263) üzenetére


bul07
nagyúr

Innen nem tudod megmondani hogy tényleg feladták, max DHL meg Fedex estén mert azok tényleg jelzik hogy hozzájuk került
Az hogy automatikusan vagy kézileg postázottra váltott még nem jelent semmit, még a csomagszám kikérés se mert az is automatikus is lehet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95267) zoli03


zoli03
őstag

Normál méretű, vezeték nélküli billentyűzetet tudna valaki ajánlani? Nem gamer kell, inkább multimédiás.

(#95268) maestro87 válasza ANOka (#95244) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem NTONPOWER felirattal van ilyenem. Itt írtam róla. A belseje jobb kialakítású a 8 aljzatoshoz képest, de nem hinném, hogy szabványosak lennének benne ezek a forrasztásos kötések. :U Így nagy fogyasztású eszközt nem működtetek róla.

[ Szerkesztve ]

(#95269) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok!
Mit gondoltok, hogy egy időjárás állomásba melyik jobb:
a Lidlis Tronic vagy az Ikeás 1000mah-s 4db-os AA akksi?
a régebbieket elég sűrűn kell már töltögetni...

(#95270) vince válasza ben-ga (#95269) üzenetére


vince
őstag

Szerintem a sima, nem tölthető elem. Órába sem teszünk tölthetőt, mert szépen lassan végzetesen lemeríti.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95271) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Ennél a CHOETECH 12W 2,4A USB fali töltőnél van jelenleg jobb ezen az áron, vagy ugyanilyen megbízható, de olcsóbban?
A lényeg, hogy >=2A-t tudjon 5V-on, és, hogy ne QC-s legyen.

Köszi előre is!

szerk.

Most találtam ezt az Orico töltőt közben.

[ Szerkesztve ]

(#95272) retesz147 válasza Cyborg (#95271) üzenetére


retesz147
addikt

Pár centtel olcsóbb : Orico

Haha, közben megtaláltad....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#95273) KisApám


KisApám
addikt

Megjött időben a SnapUP-ban nyert (34,49 dolcsiért) Teclast P89H MTK8163 A53 Quad Core 16GB 7.85 Inch Android 6.0 Tablet PC is. :D Nagyon jól becsomagolva, 3,5 hét alatt. Semmi fennakadás nem volt vele. Bementem a postára érte és hoztam haza.

Tokot akarok venni hozzá. VAN valakinek valami kuponkódja, amivel olcsóbban lehet vásárolni a BG-nél?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#95274) Nikaré válasza KisApám (#95273) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez, hogy megy? Nincs vám, áfa, hogyhogy?

(#95275) petipetya válasza Met (#95264) üzenetére


petipetya
nagyúr

"nincs rá lezsóidő"

(#95276) Met válasza petipetya (#95275) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem inkább

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#95277) Mr.Csizmás válasza Met (#95276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95278) zoltan6 válasza petipetya (#95275) üzenetére


zoltan6
őstag

Mivel én voltam a poén tárgya,én is dobok be egyet: :DD :DD

(#95279) Met válasza zoltan6 (#95278) üzenetére


Met
nagyúr

És ezzel legyen is befejezve mert mindjárt jön valamelyik topicgiazda hogy ez nem az a topic és ha folytatjátok akkor ő fog rémálmokat okozni.
De igazából csak a saját rémálmait juttatja eszébe és azért zárja le a témát gyorsan :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#95280) ANOka válasza Freddycom (#95262) üzenetére


ANOka
őstag

A tegnapi nap folyamán rendeltem vagy 10 tételt a BG/Ali párosról. Ma reggelre több, mint a felét postázták. (TN-nel, amit úgy kértem.)
:F

[ Szerkesztve ]

(#95281) ANOka válasza maestro87 (#95268) üzenetére


ANOka
őstag

:R
Nagy fogyasztásút én sem akarnék működtetni róla, mivel a számítógép mellé kell, így modem, switch, Rpi-k, egyéb bisz-b@szok mennének róla.

[ Szerkesztve ]

(#95282) hyperspace válasza Freddycom (#95262) üzenetére


hyperspace
őstag

Közép-őszi fesztivál van ezen a héten Kínában.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#95283) Nikaré válasza Nikaré (#95256) üzenetére


Nikaré
őstag

Berendeltem ezt a Original Xiaomi Fast Charging Car Charger Metal Style - SILVER. Akit érdekel majd írok mit tud. Feltéve, hogy még ebben az évszázadban megérkezik! Eddig kettő másik töltőt próbáltam amelyek elvitték a telefonokat (nem noname), de egy tabletet már nem vagy csak egy ideig bírták aztán túl melegedtek és leoldottak.

[ Szerkesztve ]

(#95284) chatran


chatran
őstag

Megérkezett a tízcentes fütyülős kulcstartó is. Ha közvetlen közelről belefütyülök, akkor érzékel és elkezd pittyegni meg pirosan villogni. Próbáltam távolabbról is fütyörészni, de "fütyült" rám, nem működött. :DDD
Az oldalán van egy I/O kapcsoló, ezzel lehet aktiválni. A nagy ezüst gombot lenyomva pirosan világít, ha másra nem kulcslyuk kereső lámpának talán beválhat.

Már megint egy újabb tök fölösleges kacat, de fütyülök rá.

[ Szerkesztve ]

(#95285) ANOka


ANOka
őstag

Van most best buy hely Raspberry Pi 3B rendelésére? (Csak az alaplap!)

(#95286) tipuka


tipuka
addikt

már megvettem 1$-ba ezt a xiaomi type c átalakítót, de ez eredeti amúgy srácok? :D csak ,hogy tartalékba tegyem el vagy rendesen használni :D

(#95287) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv!
Nem tudjátok ez hány méterig és hány fokos szögbe érzékel?
[link]

(#95288) chatran


chatran
őstag

Megállt egy posta feliratú furgon a ház előtt és hozott egy Xiaomi esernyőt a Zapals-tól. Hosszúkás kb 40 centis csomag, nem mondanám nagyméretűnek. Szingapúri postával jött. Ezeket a postafutár hozza?

(#95289) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi WiFi Router 3G gigabites routerrel van már valakinek tapasztalata? Úgy néz ki betojt az ASUS RT-N18U
routerem, kellene helyette valami.. Sajnos elég drága hozzá a Hungary Via Priority Line posta. Meg szokták fogni ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#95290) retesz147 válasza dugesz77 (#95289) üzenetére


retesz147
addikt

Szeptember 14-én rendeltem GB-n NL postal 29USD-ért. Még úton van, sőt, szerintem még úton sincs, mert pre-advised állapot van 09.22-től...megérkezik, írok róla, meg arról is megfogták-e....
@sepsi0 kolléga ajánlotta, neki elvileg van egy...

Xiaomi 13 eu dev...

(#95291) hunaqua válasza dugesz77 (#95289) üzenetére


hunaqua
addikt

Szombaton vettem ,volt rá kupon 29.5 usd.-

Biztosan meg fogják állítani,mert nagy a doboz.Azonban a 30usd.-s cuccokat ezután tovább szokták "méltányosságból" engedni.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#95292) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Valaki korábban rendelt bluetooth egeret. Valaki tud ajánlani egy nagyobbacska példányt?

Köszi :R

(#95293) FingR86 válasza dugesz77 (#95289) üzenetére


FingR86
őstag

írták is, meg a képeken is látszik, hogy bazi nagy a csomagolása, mert fektetve van a dobozban kinyitott antennákkal. elég valószínű h bele kuksiznak [link]

(#95294) asdasdasd válasza dugesz77 (#95289) üzenetére


asdasdasd
tag

2 ilyen router is úton van, egy hete The item has been processed in the country of destination...
Padavan fw kerül majd rájuk. :K

Na mire leírtam csengetett a postás, egyik itt a kezembe: :))

Kínai dugesz, van átalakítóm...

[ Szerkesztve ]

(#95295) davenport válasza chatran (#95288) üzenetére


davenport
aktív tag

A feleségem most hívott hogy 3 csomagot hoztak ki kézbe. Lehet hogy nekünk is a csomagos hozta ki, mert ekkora cuccokról mostanában csak értesítőt dobtak be.

No money, no honey.

(#95296) geri1111 válasza ben-ga (#95269) üzenetére


geri1111
tag

A Lidl is nehany napig tartja csak a toltottseget utana kisul.Vettem kb 6-8 csomaggal mindenfele akkut, mind ment a szelektivbe.Az ikeas sokkal jobb, ez mar sokkal tovabb birja.

(#95297) dugesz77


dugesz77
őstag

Köszönöm mindenkinek,pár napig még várhatok vele/esetleg a következő akcióig. Addigra ezek szerint, lesz vele többeknek tapasztalata :R

(#95298) sepsi0 válasza dugesz77 (#95297) üzenetére


sepsi0
őstag

Csak nézd meg melyik Asus routerrel van párban hardverileg, ezután hasonlítsd össze az árukat....

(#95299) Studi válasza geri1111 (#95296) üzenetére


Studi
addikt

Van a Lidl/Aldi akkukból Ready-2-Use, azok a jók, tartják a töltést. :K

(#95300) dugesz77 válasza sepsi0 (#95298) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi a kódot, nem vártam vele :R :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.