Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94701) Talala


Talala
senior tag

Félve ugyan, de megkérdezem. Miband 2 kuponról tud valaki, vagy lesz egyáltalán még olyan 15$ körül? :R

[ Szerkesztve ]

(#94702) Freddycom válasza asdasdasd (#94696) üzenetére


Freddycom
őstag

Most én félreértek vmit? Felezi a sebességet?

(#94703) Talala válasza Freddycom (#94702) üzenetére


Talala
senior tag

Mérés szerint igen. Az, hogy ennek így kell működnie vagy sem, azt nem tudom. Majd a hozzá értők nyilatkoznak.

(#94704) Bendegúz98 válasza Talala (#94703) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Igy kell mukodnie

(#94705) gabyka válasza Freddycom (#94702) üzenetére


gabyka
aktív tag

Nagyjából: igen.
Nem tud egyszerre adni és venni is...

Szerk.: ez minden ismétlőre igaz...kb...egy azaz 1 rádió adó-vevő van benne...már ha így egyszerűbb megérteni

[ Szerkesztve ]

(#94706) Timyyy válasza Timyyy (#94676) üzenetére


Timyyy
őstag

Valaki? :F

(#94707) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Tudnátok ajánlani normális nagy látószögű halszem lencséket, amelyekkel lehet normális képeket készíteni? A nagyon olcsóakról azt hiszem itt olvastam, hogy nem túl jók.

(#94708) notika77 válasza Freddycom (#94702) üzenetére


notika77
senior tag

Azért tűnik úgy, hogy felezi, mert 300Megabites a kütyű, ami kb. 37,5M(ega)B(yte) másodpercenként. A képen a posztolónak ennél gyorsabb netje van, amit már ez a Xiaomi jelerősítő nem tud teljes sebességgel tovább vinni.
Szóval, ha 1Gigabites neted van, akkor is csak e körül lesz a maximális sebesség ezen a jelerősítőn keresztül.

Bocsánat, most látom, hogy nem MB, hanem Mb van a képeken is. Ebben az esetben a 74Mb-et át kellett volna engednie. Az én netem 30Mb-es és ezt szépen továbbítja is, nem felez semmit. A posztolónál valami egyéb gond lehet.

[ Szerkesztve ]

(#94709) ZsoltG60 válasza Timyyy (#94706) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Az értékeléseket nézve nem hamis :)

Lumia 950XL

(#94710) vargalex válasza notika77 (#94708) üzenetére


vargalex
félisten

Nem ismerem magát az eszközt, de gyaníthatóan a saját router és az eszköz között 150 Mbps kapcsolati sebesség van, ami gyakorlatilag kb. 70 Mbps. Ezt viszont biztosan felezi a repeater mód...

Alex

(#94711) Plero válasza rabtibus (#94688) üzenetére


Plero
tag

Nekem sem jött meg a telefontartó. :(
Most nyitottam ticket-et

Más

Keresek Motoros átbeszélőt jót és jó áron. :) Valaki nem látott, vásárolt olyat?

[ Szerkesztve ]

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#94712) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

zanflare LED Silver Birch Light - 0.6M WARM WHITE

Kupon : ZANTREE
$14.99+$0.5 shipping

Lumia 950XL

(#94713) notika77 válasza vargalex (#94710) üzenetére


notika77
senior tag

Igazad lehet! :R

(#94714) ANOka válasza tipuka (#94682) üzenetére


ANOka
őstag

Te már a postásnak is rendelsz? :D (Nem csak a családtagoknak?) ;)

(#94715) ollie válasza ANOka (#94714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy a postás is családtag. Tudod, a postás mindig kétszer csenget. :DDD

***

(#94716) Timyyy válasza Plero (#94711) üzenetére


Timyyy
őstag

Tessék, 21K párban. Másfél éve használjuk, vagyis csak használtuk, mert egy tisztességes felhőszakadás úgy tűnik kinyírta. De ha elrakod esőben, akkor hiba nélkül hozza a több évet is szerintem....
Kár érte, de már berendeltem újra. :)) Ja, meg írtam az eladónak, hogy 10 dollárt írjon a borítékra, úgy is lett, nem akadt fent vámon.

(#94717) Sanki válasza Timyyy (#94716) üzenetére


Sanki
addikt

Nem attól fog valami fennakadni, hogy mennyi $ van ráírva, az semmit se jelent a csomagon.. :U

(#94718) Dluinet válasza Talala (#94693) üzenetére


Dluinet
nagyúr

valamit félreértettél
ez nem sebesség növelésre jó, hanem wifivel lefedettséget növelheted vele, ha okosan helyezed le

mivel repeater, ezért a technológia elméleti határa a fele sebesség

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94719) Bornie127 válasza Sanki (#94717) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ez mikor fog kikopni a hiedelmekből? Soha...

(#94720) Samus válasza Timyyy (#94716) üzenetére


Samus
addikt

Ugyanezt vettem, csak Aliról. 18 dodót írtak a csomagra, bár semmi megjegyzést nem hagytam (72-t fizettem). Fennakadt. Ki is bontották. Akkora mázlim volt, hogy vámmentesnek titulálták (adatokat sem kértek be, csak két napig állt a NAVnál a csomag). Sok dologtól függ. Ha akkora értékben rendelek, mindig beleszámolom, hogy sarc várható.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#94721) qqzs válasza Dluinet (#94718) üzenetére


qqzs
őstag

a sebesseg annyi lesz amenyit a repeater tud nem tudom ezt a felezest honnan veszitek. van egy gigas repeater is 10x ennyiert

Eladó: GTS450

(#94722) cadtamas


cadtamas
tag

Jun Lang JL – 238B Folding Knife

1.99$
jl238Bjx kóddal

(#94723) ANOka


ANOka
őstag

OFF!

Vett már valaki hordozható hifit? (Pl., hogy milyen termék kategóriára gondolok: XDUOO X10; Mini XDUOO X3)
Ha igen, akkor honnan, milyet és hogy van vele megelégedve?

Ezt a témát másik topikban is megbeszélhetjük, de én sajnos hirtelen kereséssel sem találtam megfelelőt. :(

(#94724) Donki Hóte válasza cadtamas (#94722) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem jó a link.

Így a jó.

(Egyébként ez lenne a híres TücsökPöcs a MenInBlack-ből ? :DDD )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94725) Donki Hóte válasza krisztianAMG (#94707) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mire kellene a halszemoptika?

Telefonra, fényképezőgépre, vagy videókamerára :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94726) Donki Hóte válasza rabtibus (#94686) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, nekem 2 db megjött kb. 2 hete.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94727) ANOka válasza ANOka (#94723) üzenetére


ANOka
őstag

Talán ez lenne a megfelelő topik: Melyik MP3 lejátszót vegyem?

(#94728) krisztianAMG válasza Donki Hóte (#94725) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Telefonra. A kamera a jobb felső sarokban van. :R
A Blitzwolfé jónak tűnik, de sokkal drágább, mint az eBay-es tásai.

Degeczi: Nincsenek nagy elvárásaim, csak bohóckodáshoz kellene.

[ Szerkesztve ]

(#94729) Degeczi válasza krisztianAMG (#94707) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Samyang 7.5"-re keress, akár itthon is kapható - de persze kérdés, milyen fényképezőgép vázra szeretnéd.

Na, kész... elsőre érdemes hozzátenni a felhasználást. De telefonon minőséget ne várj.

[ Szerkesztve ]

(#94730) spidersoft válasza Dr. Romano (#94695) üzenetére


spidersoft
senior tag

Múltkor én meg olyat vettem, hogy 3,5V volt bennük... vércukormérő nem indult vele, mondom e, merült. Másik is... nézem a mutatóssal: mégse merült. Dafuq? Multival rámérek: 3,5-3,52V... (szabvány szerint asszem 3,4V lehet a teteje ezeknek az elemeknek, fura, hogy a cukormérő meg se nyikkant tőle, lehet fel lett készítve az ilyen támadásokra, pl. ha valaki LIR2032-t bátorkodik beletárazni :D )

(#94731) TheProb


TheProb
veterán

Samsung Smart TV-vel kompatibilis BT-os bill-t tud ajánlani valaki?
Valami normális minőségű kéne, nem valami 500ft-os szemét.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94732) Norby86 válasza Czimby (#94685) üzenetére


Norby86
őstag

Végül anyám a Blitzwolf-ra szavazott. :) De mondtam neki ha megjön elsőként gyorsba le is tesztelem hogy mit tud :D Ha jobban szól mint a Xiaomi Piston 3 amit most használok, én is veszek egy ilyet.

Más: Gondolom sokan rendeltetek már Banggood-ról. Már 1,5 hete beért egy küldeményem a mobilos app szerint az országba, de még mindig nem hozta a posta. Tracking számom nincs hozzá, csak a mobilos appal látom hogy beért az országba. Szerintetek lehetek nyugodt, hétfő-kedd megfog jönni, vagy mennyek a postára? Mondjuk tracking szám nélkül gondolom elhajtanak. :(

-Norbi-

(#94733) fo_di válasza Norby86 (#94732) üzenetére


fo_di
őstag

szerintem ha nincs valódi tracking számod, a tracking üzenet is annyit ér (semmit)

(#94734) Norby86 válasza fo_di (#94733) üzenetére


Norby86
őstag

Én többektől ugy hallottam a BG appja valós időben mutatja a csomag helyét, és ez egy terméknél be is igazolódott amit még három hete rendeltem xiaomi fitneszkarkötőt, ott láttam az appba hogy az országba ért, másnap már ittvolt az értesítő a ládába. Szóval nem irnám le ezt a dolgot amit az app kijelez, de azért arra se látok sok esélyt hogy a posta érdemben tudna valamit mondani. Minden esetre péntek lévén a hétfőt még megvárom hogy hátha megjön.

-Norbi-

(#94735) ollie válasza Norby86 (#94732) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még akár több hét is lehet, mire megkapod.

***

(#94736) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziaszok!

Sok filléres kacat közt megérkezett a BT billentyűzet a G8-amhoz.
Nagy örömömre tökéletesen működik, teljesen elégedett vagyok vele.

Hálás köszönet (#92227) DJGABI javaslatáért! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#94737) Talala válasza Dluinet (#94718) üzenetére


Talala
senior tag

Én nem panaszkodtam, csupán megosztottam egy adatot. Tudom mi a szerepe. ☺

(#94738) Amu válasza Timyyy (#94676) üzenetére


Amu
tag

vagy 6 db ilyen és ehez hasonlókat vettem már, de egyik sem bírta 4-5 hónapnál tovább...

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#94739) Timyyy válasza HoTaZo (#94736) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez a bill vajon simán menni fog apple tv-vel is? Mert akkor már rendelem is...

Amu: mitől romlottak el és hogyan? Kültéren volt? 0-24?

[ Szerkesztve ]

(#94740) Nikaré válasza HoTaZo (#94736) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez a billentyűzet elemes vagy akkus ?

(#94741) DJGABI válasza Nikaré (#94740) üzenetére


DJGABI
addikt

akksis. zárt az egész

(#94739) Timyyy szabvány BT. most hogy az epül ahhoz hogy áll, az passz. de a címben meg képeken ott a ios

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#94742) anonymus89


anonymus89
addikt

Nekem ma adták fel a ”vízálló" kerékpár lámpát amit 13-án rendeltem meg érthetetlen számomra.... :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#94743) vargalex válasza qqzs (#94721) üzenetére


vargalex
félisten

Biztos, hogy egy dologról beszélünk? Te nem egy sima AP-ről beszélsz? (Ami ugye vezetékesen kapcsolódik az elsődleges eszközhöz.)

Ugyanis, amiről itt szó van, az az, hogy a repeater wifi-n kapcsolódik a fő routerhez és wifin szórja tovább a jelet. Ha a repeaternek egy rádiós interface-ja van, akkor józan paraszti ésszel belátható, hogy az elérhető sebesség feleződni fog, hiszen pl. 300 Mbps linksebesség esetén ezen osztozni fog a fő router -> repeater és a repeater -> kliens forgalma...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#94744) MADcat válasza vargalex (#94743) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Így van.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#94745) TRob1 válasza anonymus89 (#94742) üzenetére


TRob1
veterán

Ezt? Nekem is ma jött a mél hogy feladták. Ráadásul én szépt 5-én rendeltem.
Vagy a hátsót? (Azok nekem már megjöttek.)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#94746) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött ez a Fura kulcstartó

Számomra használhatatlan, mivel:
- nehéz eltalálni, hogy melyik oldalra hány kulcs kerüljön
- a másik oldalon úgyis lötyögni fognak
- csak az egyik oldalra téve a kulcsokat a hosszabb csavarral túl vastag a kulcstartó
- a fekete szilikon karikák pár nyitás-csukás után el fognak morzsolódni
- az alumínium lapon már megjelent a fekete festés kopása egy próba után, mivel nem anyagában festett
- fél kézzel kezelhetetlen, főleg az egynél több zárat tartalmazó ajtóknál

Kinek lehet jó:
- akinek ugyanolyan kinézetű, formájú, alakú kulcsai vannak, melyeket fel tud tenni az egyik oldalra a szilikon karikák nélkül

Szerencsére 0.89 USD volt az akciós linkkel (amely már bizonyára nem él). Ennél többet nem is akartam költeni ilyenre, mert elsőre a mechanizmust és a napi használatot akartam kitapasztalni, mielőtt minőségi darabot vennék, amely nem fog bekövetkezni. Egyszóval nekem ez a bicska kialakítás nem jön be.

Egyébként szívesen fogadok ötleteket jópofa karabinerre vagy más kulcstartóra, amely a hagyományos karika egyszerűségét és fél kézzel kezelhetőségét nyújtja.

"nincs rá lezsóidő"

(#94747) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

"Nyakba" késre van bevált eladó?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#94749) Nikaré válasza Timyyy (#94739) üzenetére


Nikaré
őstag

"Bluetooth Keyboard 7.9 9.7 inch For IOS Android Windows PC Tablet Ipad Air"
Igaz Tv -t nem ír sehol, de ennyi az össz leírás.
Talán kérdezz rá direktben.

(#94750) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a bárhová tehető szemeteszsák tartó

Remek cucc, tökéletesen teszi a dolgát. :C Ennek ellenére az eredeti áron nem venném meg, de a korábbi akciós linkkel 0.98 USD volt. A 4 lépésből álló felhelyezést érdemes követni, mivel így erősen tartja a zsákot, és tényleg nem csúszik ki belőle. Egyetlen hátránya, hogy mérésem szerint csak egy maximum 17-18 mm szélességű szegélyre lehet kényelmesen felhelyezni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.