Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95901) zsiz válasza tboy93 (#95894) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ma jött egy jóáras S2+. Egy már volt, úgyhogy tudom milyen, nem volt meglepetés 😀

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#95902) vince válasza spidersoft (#95899) üzenetére


vince
őstag

Az enyém még nem érkezett meg, de majd referálok :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95903) vargalex válasza spidersoft (#95899) üzenetére


vargalex
félisten

Nem lehet, hogy okostöltő/power bank és ezért valóban nem ad le akkora áramot?
Én is várok 2 db-ot, így csak tippelek.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#95904) petipetya válasza HXY (#95898) üzenetére


petipetya
nagyúr

Összezavarodtam. Eddig ilyen volt külön a Xiaomi és a Philips részéről. Minek egy közös termék?

"nincs rá lezsóidő"

(#95905) tomchy válasza spidersoft (#95899) üzenetére


tomchy
tag

Xiaomi usb led: Nekem is megvan mind az 5 funkció egyszerű powerbankkal és laptop usb-vel is.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#95906) MADcat válasza petipetya (#95904) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ha azt veszed nem rossz marketing fogás Philips részéről :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#95907) spidersoft válasza vargalex (#95903) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mi powerbank + mi lámpa? illenék nekik menni :U műterheléssel simán hozzák a ~2A-t. Már eleve az furcsa, hogy a hivatalos honlap szerinti teljesítményhez képest is másfélszerest hoz. Az viszont tetszik a lámpában, hogy a LED-eket különszeparálták az elektronikától. A fejben csak a 10db LED van sorba kötve, az elektronika valahol a szárban/aljzat környékén kell legyen. Szerintem ez a példány hibás -- persze világít, ami bőven elég :D Az elektronikára amúgy rá se tudok nézni, mert valahol a TPE burok alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#95908) FingR86 válasza spidersoft (#95899) üzenetére


FingR86
őstag

nekem egy kcx-17 testerem van. és ezt mutatja az 5 fokozatra.
- 0.14A
- 0.16A
- 0.22 A
- 0.29 A
- 0.48 A

(#95909) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

YWXLight LED Spiderman Halloween Party Decoration - BLUE

kupon : spiderlight
$1.99 free shipping

21 LED Aluminium Alloy UV Flashlight - Black

kupon : DSRGDE15
$1.15 free shipping

Lumia 950XL

(#95910) spiderpig820 válasza Saccco (#95740) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

ez lesz az, köszönöm!

4B

(#95911) HXY


HXY
addikt

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light

Kupon: IRMiG
Ár: 8.99$

[link]

(#95912) ANOka


ANOka
őstag

A héten két említésre méltó termék érkezett:

- MUSTOOL MT812 fázisdetektor ceruza: Mit írjak erről? Működik. Ahogy közelíted a 230V-os konnektorhoz, úgy kezd el jobban csipogni.
- SNDWAY lézeres távolság mérő (40m): Ez is működik. Minden benne volt a dobozban, ami a képeken szerepel. (Elemek nem, de az nincs is a képeken.)
Ma csak egy kicsit nyomkodtam kültéren. Mivel nem volt "nyári napsütés", ezért az udvarban a ~37 m-re levő rozsdás felületű kádat is le tudtam vele mérni. Meg az eresz magasságát, ami sötét (nem fekete) színű festékkel van lefestve.

Röviden: pár próba bohóckodás alapján mindkét termékkel meg vagyok elégedve.

(#95913) Emperor_


Emperor_
addikt

Elég hosszú időt futott, de végül megjött.
Nagyon tetszik, picike, hangtalan, alig melegszik: [link]
Kipróbáltam simán tölt egyszerre 5 telót.
Részemről ajánlott.
Aug. 28-án rendeltem, a banggood mobil app szerint már 09.12-én Mo-on volt :Y .

Akkor még 3$ volt ez [link], szintén ajánlott cucc. Nagyon minőségi kábel.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#95914) vince válasza ZsoltG60 (#95909) üzenetére


vince
őstag

Köszi, rendeltem egy UV lámpát, a Convoyt drágának találom :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95915) Joci93


Joci93
senior tag

Milyen tölthető elemet érdemes venni Gearbest-ről? Eddig Xiaomi-t használtam, de azt már jó ideje nem lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#95916) tomcsi23 válasza Joci93 (#95915) üzenetére


tomcsi23
veterán

Helyette Ikea ladda (fehér) :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95917) Pttypang


Pttypang
veterán

Külső tápos, neadjisten gyorstöltős portokkal rendelkező usb hub-ot találok valamerre?
Köszönöm. :R

Everybody lies.

(#95918) vasi89 válasza dugesz77 (#95893) üzenetére


vasi89
addikt

köszi, pont apámnak kerestem szigetelt csavarhúzókészletet :R

priority air mail-el nem tudom volt e értelme rendelni de egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#95919) Pttypang válasza Pttypang (#95917) üzenetére


Pttypang
veterán

Gearbesten nézegettem meg banggooodon, de nem sikerült dűlőre jutnom a sebességek meg a "csillió" amper között, hogy melyikből mennyit fogadjak el, illetve mennyire lenne reális az ár

Everybody lies.

(#95920) zoltan6 válasza tomcsi23 (#95916) üzenetére


zoltan6
őstag

(#95921) beg válasza zoltan6 (#95920) üzenetére


beg
veterán

Kicsit az ebay porba kezd hullani, hogy egy ekkorra cég már csak az Amazont meg az Alit tartja valamire :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95922) Laca1212 válasza ANOka (#95912) üzenetére


Laca1212
őstag

Fáziskereső itthon is ennyi vagy olcsóbb.

(#95923) tomcsi23 válasza zoltan6 (#95920) üzenetére


tomcsi23
veterán

Na ezt meglátjuk majd. :)
Mondjuk ikeás akkut nem nagyon rendelnél netről (ha van itt közel is).

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95924) OrLiX válasza 8 (#95886) üzenetére


OrLiX
tag

Egyszer rákérdeztem egy eladóra, hogy miért van több áron is ugyanaz a termék, mire ezt válaszolta:

"Dear friend , this two items have the same function ,but produce by different factory ,and from different batch,so the cost is not the same , Jessica"

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#95925) 8 válasza OrLiX (#95924) üzenetére


8
senior tag

Köszi.
Ebből mondjuk nem következik, hogy a drágább batch jobb minőségű is, de lehet.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#95926) gorbep válasza ANOka (#95912) üzenetére


gorbep
senior tag

Mekkora távolságról érzékel? Lehet vele falban futó vezetéket keresni?

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#95927) ANOka válasza Laca1212 (#95922) üzenetére


ANOka
őstag

Ja, csak azért érte kell menni, vagy plusz ~1000 Ft-ot fizetni a kiszállításért.
Egyébként én nem a termék áráról írtam, hanem a minőségéről.

(#95928) ANOka válasza gorbep (#95926) üzenetére


ANOka
őstag

A falat még nem próbáltam. Majd kipróbálom és jelzem.

(#95929) Pulsar


Pulsar
veterán

BT-s fülhallgatót (zenére) mit érdemes most venni?

(#95930) andrisbandi válasza Pulsar (#95929) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha a teló is tudja az aptX-et, akkor aptX-eset.
Sokszoros áron van, de szinte a jobb vezetékesek hangminőségét biztosítja. Pl LG tone

Félárban lehet venni LG klónokat is.
A chip sokszor ugyan az benne.

Az eredeti LG szerintem azért éri meg, mert szinte tönkretehetetlen, nagyon strapabíró, erős anyagokból van.
Az aksija hosszú távon is príma.

Mi az aptX HD Bluetooth?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#95931) fant0mi válasza Pulsar (#95929) üzenetére


fant0mi
addikt

En Awei A990BL-t vettem (akcios volt anno), vonaton zenet hallgatni tokeletes.

(#95932) FingR86


FingR86
őstag

Elephone ELE Secret 64G Fingerprint USB Flash Drive for Privacy
Ár: 66.35$ -->> FIXED PRICE Coupon: $17.99
Kupon: GBELE64CP

(#95933) BullZeye válasza FingR86 (#95932) üzenetére


BullZeye
veterán

Max. Read Speed: 25MB/s
Max. Write Speed: 12MB/s

Hurrá, 64 gigát rámásolni mekkora élmény, végül is 2 óra alatt megvagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#95934) FingR86 válasza BullZeye (#95933) üzenetére


FingR86
őstag

nem hinném, hogy erre mindenki filmet vagy zenét akar másolni...
ha arra veszi meg vki amire való, hogy dokumentumot titkosítson, ahhoz nem feltétlenül szükséges az a hatalmas sebesség.... :U

(#95935) windlord


windlord
őstag

Telefonra uvegfoliat illetve foliat kitol es/vagy milyet ajanlott beszerezni?

(#95936) -secret- válasza windlord (#95935) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én a legolcsóbb + legvékonyabbat szoktam venni, eddig sosem volt vele bajom.

[ Szerkesztve ]

(#95937) windlord válasza -secret- (#95936) üzenetére


windlord
őstag

Ez az uvegfoliara ertendo?

(#95938) Zola007 válasza zoltan6 (#95920) üzenetére


Zola007
veterán

Én azt nem értem miért nem csinálnak depós átvételt a nagyobb városokban???
Mondjuk neten rendelve hetente 1x jönne a kamion a megrendelésekkel Miskolcra, Pécsre, Szegedre, stb. Ott pedig helyi fuvarcéggel lehetne teríteni egész héten kényelmesen. 7-14 nap szállítási időt pedig ki lehet bírni egy bútor esetén.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95939) -secret- válasza windlord (#95937) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#95940) gergely2019 válasza Zola007 (#95938) üzenetére


gergely2019
csendes tag

Eddig kifejezett vállalatpolitika volt, hogy minél több időt tölts el az áruházban. Úgy tűnik hogy lassan rájöttek arra, hogy a házhozszállítás hiánya miatt elpártoló vevők vásárlása több, mint amennyit az üzletbe személyesen betérők tervezetthez képesti többletvásárlása.

(#95941) vidaila válasza Zola007 (#95938) üzenetére


vidaila
aktív tag

http://24.hu/fn/gazdasag/2017/04/21/eloszor-jott-kozvetlen-tehervonat-kinabol-budapestre/

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#95942) DeFranco válasza Zola007 (#95938) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az ikea ezt nem csinálja meg mert ők "fapados" büdzsével dolgoznak, ezért olcsók viszonylag (ha olcsók, de egyébként azonos minőség meg megoldások mellett mindig ők jönnek ki a legolcsóbban).

de szakosodtak erre magáncégek, akiket megbízhatsz és beszerzik, leszállítják neked az árut.

(#95943) Beni2360 válasza Zola007 (#95938) üzenetére


Beni2360
félisten

Az Őrsvezértéri KIKÁ-nál ott a kijátatnál a fuvarozó cég ahol azonnal meg lehet rendelni a szállítást.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#95944) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

A következőkre lenne szükségem:

csavarhúzó készlet, kisebb fejekkel, Anno találtam itt valami egész jót, de nem emlékszem a márkára, talán BG-s volt.

Torx készlet.

Tudtok jó minőségűt ajánlani? :R

(#95945) Tim82 válasza Tim82 (#95873) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerény UP.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#95946) retesz147 válasza ANOka (#95928) üzenetére


retesz147
addikt

Ez engem is érdekelne... :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#95947) Zola007


Zola007
veterán

Egy ilyet szerintetek megfognak a vámon? [link]

Húsklopfoló konyhába, de röntgen alatt egyértelműen boxernek látszik, ami illegal

Nem szeretném, hogy a postás helyett a rendőrség csöngessen. :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95948) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Kaptam ma egy SMS-t, hogy vámkezelési eljárás alá vontak egy számomra érkezett küldeményt. Az SMS-ben benne van a TN is. Ha a 17track oldalon, vagy a posta nyomkövető oldalán keresem a TN-t, akkor rendben megtalálja.

Viszont ha végignézve a rendeléseimet, akkor ilyen TN-t nem találok sehol sem :( Előfordulhat, hogy a rendeléskor kapott TN-t szállítás közben átfordítják egy másik TN-re?

Ha a vámkezeléskor csakis a TN számot adják meg, akkor hogyan fogom beazonosítani, hogy mi a küldemény?

Amúgy nem aggódom a vám miatt, mert semmit sem rendeltem mostanában 22 dollár felett, tehát valamit valaki félrenézett ebben az ügyben :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#95949) tupacamaru válasza Donki Hóte (#95948) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem már volt olyan, hogy az Ali-s TN-t a magyar posta új számmal látta el amikor ideért. De a honlapjukon a csomaginfónál lehetett látni az új számot.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#95950) Vertigo18 válasza Zola007 (#95947) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egy valamit biztosan mondhatok. Emiatt a Rendőrség nem fog nálad csöngetni. Hogy elér-e hozzád... ? :F

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.