Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95201) jackbacsi87 válasza Dzsolo (#73973) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

hopp, félrement, privát akart lenni! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#95202) KisApám válasza Gaborz1 (#95195) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem szerencsére megjött eddig az elmúlt 1,5 év alatt az a kb. 60 db rendelt akármi is, időben.
Most is itt van a kezemben 2 db postai értesítő, hogy jöttek cuccok (remélem az egyik a Xiaomi router, a másik a SnapUp-ban lenyúlt tablet.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#95203) Gaborz1 válasza KisApám (#95202) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Eddig nekem sem volt semmi problémám. Végülis ez nem probléma, hogy lassan jönnek, bár az augusztusi cucc már kicsit bosszantó.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#95204) Dolphine válasza Gaborz1 (#95195) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem is úton van jó pár cumó, ami nem nagyon akar megérkezni. Valamelyik hamarosan lejár. Többek között egy memóriakártya a kedvenc eladónktól! :F

KisApám
Akkor várok, hátha megint lesz akcióban :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#95205) chatran válasza vince (#95196) üzenetére


chatran
őstag

Ha ez vigasztal, még nekem sem ért ide a Zanflare F1 :( Pedig ugyanabban a státuszban van a tracking mint a Nitecore Tube-nak, ez meg már két napja nálam van.

[ Szerkesztve ]

(#95206) BullZeye


BullZeye
veterán

Ma megjött 3 Xiaomi Yee light. Rendeltem 2 fehéret, 1 színeset, de kb semmi értelme nincs a fehérnek.
Színes ugyanolyan, sőt jobb fehéret csinál, és a fényereje sem rosszabb mint a csak fehért tudónak. Cserébe lehet állítani rendesen a színhőmérsékletet, minden színt lehet állítani, szóval teljesen értelmetlen a fehér, inkább színeset vegyetek.

Valaki oktasson ki please, hogy miért is ne szórjam ki rokonságnak a fehéret, és vegyek mindenhova színeset inkább? :) Kevesebbet fogyaszt, vagy valami?

[ Szerkesztve ]

(#95207) vince válasza chatran (#95205) üzenetére


vince
őstag

Hasonló nálam is, csak más szereplőkkel: Skilhunt H03 hétfőn megérkezett, Zanflare F1 és Convoy S2+ utazik, tracking ugyanaz mindháromnál, utoljára 27-n egy Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. bejegyzés. :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95208) Ciccuka válasza -cobra- (#95132) üzenetére


Ciccuka
veterán

KeepPower 14500 800mAh 3.7v elvileg Sanyo cellás

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#95209) wwenigma válasza vince (#95207) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1 nap különbséggel érkezett a 15én és 29én ilyen státuszban lévő csomagom a héten... szerintem OLK-ban is kupacolnak és hetente-kéthetente küldik szét az országba.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95210) ben-ga válasza UHHH (#95160) üzenetére


ben-ga
tag

Látni látom, de hiába kattintok rá, nem tudom beírni a jelszót sehová... :(

(#95211) spiky03 válasza spiky03 (#94990) üzenetére


spiky03
veterán

Ezzel szerintetek mit csináljak?
Várjak még? Mert az appban azt írja már, hogy sikeres rendelés, mert ugye tegnap lejárt a határidő :D

Megjöhet még? Vagy kérjek refoundot? Mondjuk azt nem tudom, hogy kell. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#95212) Ciccuka válasza retesz147 (#95180) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ami a képen van az erősen (felmatricázott) Panasonic cella! Szóval elég jónak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#95213) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Külső 2.5"-os HDD házat keresek, pl. ilyen típusút (a type-c csatlakozó nagy előny lenne), de jó volna faragni az árából. Ehhez tudtok valami kupont? Létezik olyan Y USB kábel, amivel meg lehet oldani a plusz tápellátást egy külső adapterről abban az esetben, ha az USB port nem ad ki elegendő ampert?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#95214) Timyyy válasza hardline (#95197) üzenetére


Timyyy
őstag

Szintén :DDD
Könnyű beállítani amúgy? A nevet is kiírja? Az enyém még valahol úton van, száguld Európa felé :))

(#95203) Gaborz1: nem csak neked szól konkrétan, több ilyesmi hsz is volt itt az elmúlt napokban, hogy szeptember közepén rendelt cuccok miért nem jönnek már? Tejóég... 08.08-án rendelt cuccot tegnap kaptam meg. Mit izgultok? :F

[ Szerkesztve ]

(#95215) Gaborz1 válasza Timyyy (#95214) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én izgulok?
Mindössze az augusztus közepi rendelés kezd picit zavarni.
A szeptemberi rendelés meg azért idegesít mivel volt raktáron és a mai napig nem adták fel(MiBand2 pánt).
De ezeket korábban is így írtam le.
Az Amplifier hogy nem jött meg, azzal semmi bajom. Max annyi, hogy irigykedek a többiekre akik már kézhez kapták. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#95216) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#95217) attiati válasza ZsoltG60 (#95216) üzenetére


attiati
veterán

az orico le is járt

(#95218) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ha kértem 5 dollár visszafizetést egy eladótól aki ezt meg is ígérte, és ezt írja nekem, akkor mit is vár tőlem?

could you pls offer me your paypal.

Alin jött létre az üzlet...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#95219) betyarr válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére


betyarr
veterán

paypalos email címedet kéri,hogy oda visszatudja utalni neked az összeget.

[ Szerkesztve ]

(#95220) dashed válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére


dashed
senior tag

paypal mailedet..

Nekem is volt már ilyen, nem tudom miért de paypalra küldte.
Nekem jó volt ott is szóval nem foglalkoztam vele.

(#95221) fant0mi válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére


fant0mi
addikt

Add meg azt az email cimet, amivel regisztraltal a Paypalra.

(#95222) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ :R

Sosem utaltam még kívülről paypalra, az email cím birtokában lehet rá utalni ?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#95223) dudikpal válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Pajpal cimet adgyad meg neki.

(#95224) betyarr válasza Donki Hóte (#95222) üzenetére


betyarr
veterán

:K

(#95225) Donki Hóte válasza betyarr (#95224) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Alipayről is ? (vagy neki is van paypal fiókja és onnan fog utalni?)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#95226) Bambuszpro válasza ZsoltG60 (#95216) üzenetére


Bambuszpro
tag

Köszi pont mostanában akartam egy Bluetooth adaptert. Sikerült egyet behúzni. Ráadásul nem is valami noname vacak :D

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#95227) Zeki válasza BullZeye (#95206) üzenetére


Zeki
nagyúr

Milyen a fényereje?

(#95228) #57527808


#57527808
törölt tag

van olyan altopik, ahol lehet tukmálni a megmaradt dolgokat "anyagárban"?
apámnak vett óra nem tetszett méret miatt (megszokottnál nagyobb), pedig úgy örültem, hogy végre sikerült valamit venni neki. nagyon nehéz eset ilyen téren. karácsonyra akkor is kap egy "aviátor" veithdia szemüveget ;]

[ Szerkesztve ]

(#95229) retesz147 válasza #57527808 (#95228) üzenetére


retesz147
addikt

hardverapró....de egyébként én is örülnék egy ilyennek, csak HA mellett sok értelme nem lenne....

Xiaomi 13 eu dev...

(#95230) Dr.NX válasza #57527808 (#95228) üzenetére


Dr.NX
addikt

(#95231) MADcat válasza #57527808 (#95228) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lakóhelyed szerinti lokáltopik?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#95232) #57527808 válasza Dr.NX (#95230) üzenetére


#57527808
törölt tag

aprót én is ismerem, csak érdeklődtem, hogy hátha lett már csinálva egy ilyen jellegű lokál topik.

(#95229) retesz147
aprón főleg hiénák vannak, azokat nem akarom semmilyen formában gazdagítani.

azért köszönöm a válaszokat:R

(#95231) MADcat
fél és negyedáron sem visznek onnan semmit, nagyon ritkán jött onnan vevő.

ha nincs rá igény, akkor inkább ne is feszegessük a témát.

[ Szerkesztve ]

(#95233) Dr. Romano válasza attiati (#95217) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Meddig tartott vajon az a 100db, egy percig? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#95234) Mr.Csizmás válasza #57527808 (#95232) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jól jönne egy ebay-ali-stb. kacatos trade topic, a steam trade mintájára. nekem is van egy zacskónyi lom, amitől szabadulnék.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95235) beg válasza Mr.Csizmás (#95234) üzenetére


beg
veterán

Pedig ismerned kéne a játékszabályokat. Apró vagy a legközelebbi lokál. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95236) Vertigo18 válasza Mr.Csizmás (#95234) üzenetére


Vertigo18
addikt

Meg ne halljuk még egyszer, hogy azon kincseket, melyek a rendelés és érkezés után a csodafiók mélyére kerülnek, te csak egyszerűen "lomnak" nevezed! ;]

Azok értékek!!! :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95237) oszy válasza Dr. Romano (#95233) üzenetére


oszy
veterán

A fene vigye el! Pedig pont ilyenre vadászok napok óta. Most meg nem értem ide. :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#95238) DeFranco válasza beg (#95235) üzenetére


DeFranco
nagyúr

olyan nincs, hogy kínai termékek adok-veszek? :DDD kína is egy lokáció :K :P

(#95239) DeFranco


DeFranco
nagyúr

na már most, megérkezett ez az eszter teszter [link]

hirtelen felindultságból rendeltem, de valaki elmesélné, hogy pontosan mire és hogyan kell használni? :D

nyilván nem vagyok tök zizi, vannak elképzeléseim, gondolom beteszem a töltőfej meg a telefon közé a tesztert, és akkor megmérem mennyit eszik meg a telefon akkuja. vagy ráteszem a powerbankra a másik felébe a terhelés és megnézem mennyit vesz ki a powerbankból

de ezen kívül ezeket mire és hogyan lehet (még) használni?

[ Szerkesztve ]

(#95240) vince válasza DeFranco (#95239) üzenetére


vince
őstag

Több dologra is használható:
1.) megnézheted, hogy adott eszközöd milyen áramerősséggel töltődik adott töltővel, kábellel
2.) a műterhelés használatával megnézheted, hogy egy-egy töltőd mennyi áramot képes leadni
3.) szintén a műterhelést használva usb-mikrousb kábeleket tudsz tesztelni (usb a töltőbe, mikrousb a mérő bemenetére)

szerk.: off

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95241) tlala válasza vince (#95240) üzenetére


tlala
addikt

4.) Az én hasonló bigyóm azt is kiírja, hogy az aksi hány mAh töltést vett fel. Ez egyben egy iránymutató is az aksi állapotáról is.

[ Szerkesztve ]

(#95242) vince válasza tlala (#95241) üzenetére


vince
őstag

Valóban, ez is kiírja, köszi a kiegészítést ;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#95243) Mr.Csizmás válasza beg (#95235) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, azért bátorkodtam felhozni az albínó varjú steam trade topicot :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95244) ANOka


ANOka
őstag

Valaki vett már (Orico) USB-s hosszabbítót?
Vélemény/tapasztalat/kupon? :)

(#95245) dugesz77


dugesz77
őstag

Érkezett ma a múltkori Snap-up-ról megcsípett 5db Arilux éjszakai lámpa. 0,11$-ért sikerült akkor elhozni. Ez is egy kicsit korán kezd el világítani ,viszont van egy elég jópofa tulajdonsága,hogy dimmelve emeli a fényerőt . Fényerőre maximumon a Xiaomi MiJIA körüli a felső búra rész forgatható. Lesz mit elosztogatni a családban.

[ Szerkesztve ]

(#95246) tomcsi23 válasza tlala (#95241) üzenetére


tomcsi23
veterán

5.) látod a feszültséget, hogy adott terhelés alatt mennyire változik (esik vissza), szintén árulkodó, hogy képes tartani a töltő a feszültséget.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95247) hattrickuser válasza dugesz77 (#95186) üzenetére


hattrickuser
tag

Azt megkérdezhetem, hogy mikor jött meg? Én is rendeltem ugyanannyiért, elképzelhető ugyanakkor, és az enyém utolsó bejegyzése: 2017-09-27 01:25:00Arrived at BUDAPEST airport on 9 27 2017 1:25:00 PM

Kicsit aggódok, mert ugyanaznap rendeltem 2 db-ot ebből: [link], ami már megérkezett, bár sok örömöm nem volt benne: [kép].

(#95248) Beni2360 válasza hattrickuser (#95247) üzenetére


Beni2360
félisten

Zolikám azt a második kép linkjét töröld minden adatod rajta van.!!!!
Mi baj van a kártyákkal? Miért nem örülsz?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#95249) dashed válasza Beni2360 (#95248) üzenetére


dashed
senior tag

mintha hianyozna egy kártya

(#95250) hattrickuser válasza Beni2360 (#95248) üzenetére


hattrickuser
tag

Ja tényleg, köszi :D Töröltem.
A 2 kártyaolvasó benne volt a csomagban, azonban csak 1 microsd-t kaptam. [kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.