Hirdetés

2019. október 24., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#95201) jackbacsi87 válasza Dzsolo (#73973) üzenetére

jackbacsi87
(senior tag)

hopp, félrement, privát akart lenni! :C :C

[ Szerkesztve ]

Jiayu G3T->Jiayu G4S->ZTE V5 2/8->xiaomi s3 prime->xiaomi redmi note 5

(#95202) KisApám válasza Gaborz1 (#95195) üzenetére

KisApám
(addikt)

Nekem szerencsére megjött eddig az elmúlt 1,5 év alatt az a kb. 60 db rendelt akármi is, időben.
Most is itt van a kezemben 2 db postai értesítő, hogy jöttek cuccok (remélem az egyik a Xiaomi router, a másik a SnapUp-ban lenyúlt tablet.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#95203) Gaborz1 válasza KisApám (#95202) üzenetére

Gaborz1
(aktív tag)

Eddig nekem sem volt semmi problémám. Végülis ez nem probléma, hogy lassan jönnek, bár az augusztusi cucc már kicsit bosszantó.

OnePlus 6 + Xiaomi MiBand 4

(#95204) Dolphine válasza Gaborz1 (#95195) üzenetére

Dolphine
(addikt)

Nekem is úton van jó pár cumó, ami nem nagyon akar megérkezni. Valamelyik hamarosan lejár. Többek között egy memóriakártya a kedvenc eladónktól! :F

KisApám
Akkor várok, hátha megint lesz akcióban :)

(#95205) chatran válasza vince (#95196) üzenetére

chatran
(őstag)

Ha ez vigasztal, még nekem sem ért ide a Zanflare F1 :( Pedig ugyanabban a státuszban van a tracking mint a Nitecore Tube-nak, ez meg már két napja nálam van.

[ Szerkesztve ]

(#95206) BullZeye

BullZeye
(addikt)

Ma megjött 3 Xiaomi Yee light. Rendeltem 2 fehéret, 1 színeset, de kb semmi értelme nincs a fehérnek.
Színes ugyanolyan, sőt jobb fehéret csinál, és a fényereje sem rosszabb mint a csak fehért tudónak. Cserébe lehet állítani rendesen a színhőmérsékletet, minden színt lehet állítani, szóval teljesen értelmetlen a fehér, inkább színeset vegyetek.

Valaki oktasson ki please, hogy miért is ne szórjam ki rokonságnak a fehéret, és vegyek mindenhova színeset inkább? :) Kevesebbet fogyaszt, vagy valami?

[ Szerkesztve ]

(#95207) vince válasza chatran (#95205) üzenetére

vince
(őstag)

Hasonló nálam is, csak más szereplőkkel: Skilhunt H03 hétfőn megérkezett, Zanflare F1 és Convoy S2+ utazik, tracking ugyanaz mindháromnál, utoljára 27-n egy Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. bejegyzés. :B

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#95208) Ciccuka válasza -cobra- (#95132) üzenetére

Ciccuka
(addikt)
LOGOUT blog

KeepPower 14500 800mAh 3.7v elvileg Sanyo cellás

🏎️ 🏁

(#95209) wwenigma válasza vince (#95207) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

1 nap különbséggel érkezett a 15én és 29én ilyen státuszban lévő csomagom a héten... szerintem OLK-ban is kupacolnak és hetente-kéthetente küldik szét az országba.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95210) ben-ga válasza UHHH (#95160) üzenetére

ben-ga
(tag)

Látni látom, de hiába kattintok rá, nem tudom beírni a jelszót sehová... :(

(#95211) spiky03 válasza spiky03 (#94990) üzenetére

spiky03
(addikt)

Ezzel szerintetek mit csináljak?
Várjak még? Mert az appban azt írja már, hogy sikeres rendelés, mert ugye tegnap lejárt a határidő :D

Megjöhet még? Vagy kérjek refoundot? Mondjuk azt nem tudom, hogy kell. :D

SuperHeRo - Eladó! Hyundai i30 gyári fejegység+beépítőkeret+hangszóró

(#95212) Ciccuka válasza retesz147 (#95180) üzenetére

Ciccuka
(addikt)
LOGOUT blog

Ami a képen van az erősen (felmatricázott) Panasonic cella! Szóval elég jónak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#95213) AcCEsS

AcCEsS
(aktív tag)

Külső 2.5"-os HDD házat keresek, pl. ilyen típusút (a type-c csatlakozó nagy előny lenne), de jó volna faragni az árából. Ehhez tudtok valami kupont? Létezik olyan Y USB kábel, amivel meg lehet oldani a plusz tápellátást egy külső adapterről abban az esetben, ha az USB port nem ad ki elegendő ampert?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#95214) Timyyy válasza hardline (#95197) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Szintén :DDD
Könnyű beállítani amúgy? A nevet is kiírja? Az enyém még valahol úton van, száguld Európa felé :))

(#95203) Gaborz1: nem csak neked szól konkrétan, több ilyesmi hsz is volt itt az elmúlt napokban, hogy szeptember közepén rendelt cuccok miért nem jönnek már? Tejóég... 08.08-án rendelt cuccot tegnap kaptam meg. Mit izgultok? :F

[ Szerkesztve ]

Kínai kuponok (google doc) --> https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#95215) Gaborz1 válasza Timyyy (#95214) üzenetére

Gaborz1
(aktív tag)

Én izgulok?
Mindössze az augusztus közepi rendelés kezd picit zavarni.
A szeptemberi rendelés meg azért idegesít mivel volt raktáron és a mai napig nem adták fel(MiBand2 pánt).
De ezeket korábban is így írtam le.
Az Amplifier hogy nem jött meg, azzal semmi bajom. Max annyi, hogy irigykedek a többiekre akik már kézhez kapták. ;]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 6 + Xiaomi MiBand 4

(#95216) ZsoltG60

ZsoltG60
(aktív tag)

(#95217) attiati válasza ZsoltG60 (#95216) üzenetére

attiati
(addikt)

az orico le is járt

(#95218) Donki Hóte

Donki Hóte
(őstag)

Ha kértem 5 dollár visszafizetést egy eladótól aki ezt meg is ígérte, és ezt írja nekem, akkor mit is vár tőlem?

could you pls offer me your paypal.

Alin jött létre az üzlet...

16 éve a PH!-n :-)

(#95219) betyarr válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére

betyarr
(veterán)

paypalos email címedet kéri,hogy oda visszatudja utalni neked az összeget.

[ Szerkesztve ]

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#95220) dashed válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére

dashed
(senior tag)

paypal mailedet..

Nekem is volt már ilyen, nem tudom miért de paypalra küldte.
Nekem jó volt ott is szóval nem foglalkoztam vele.

(#95221) fant0mi válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére

fant0mi
(őstag)

Add meg azt az email cimet, amivel regisztraltal a Paypalra.

(#95222) Donki Hóte

Donki Hóte
(őstag)

Köszönöm mindenkinek a választ :R

Sosem utaltam még kívülről paypalra, az email cím birtokában lehet rá utalni ?

[ Szerkesztve ]

(#95223) dudikpal válasza Donki Hóte (#95218) üzenetére

dudikpal
(aktív tag)

Pajpal cimet adgyad meg neki.

(#95224) betyarr válasza Donki Hóte (#95222) üzenetére

betyarr
(veterán)

:K

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#95225) Donki Hóte válasza betyarr (#95224) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Alipayről is ? (vagy neki is van paypal fiókja és onnan fog utalni?)

(#95226) Bambuszpro válasza ZsoltG60 (#95216) üzenetére

Bambuszpro
(tag)

Köszi pont mostanában akartam egy Bluetooth adaptert. Sikerült egyet behúzni. Ráadásul nem is valami noname vacak :D

Manapság az okos telefonok és a ostoba emberek korát éljük.

(#95227) Zeki válasza BullZeye (#95206) üzenetére

Zeki
(veterán)

Milyen a fényereje?

9 hónapos, alig használt hoverboard + kiegészítők eladó!

(#95228) #57527808

(törölt tag)

van olyan altopik, ahol lehet tukmálni a megmaradt dolgokat "anyagárban"?
apámnak vett óra nem tetszett méret miatt (megszokottnál nagyobb), pedig úgy örültem, hogy végre sikerült valamit venni neki. nagyon nehéz eset ilyen téren. karácsonyra akkor is kap egy "aviátor" veithdia szemüveget ;]

[ Szerkesztve ]

(#95229) retesz147 válasza #57527808 (#95228) üzenetére

retesz147
(őstag)

hardverapró....de egyébként én is örülnék egy ilyennek, csak HA mellett sok értelme nem lenne....

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#95230) Dr.NX válasza #57527808 (#95228) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

(#95231) MADcat válasza #57527808 (#95228) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Lakóhelyed szerinti lokáltopik?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Samsung DEX Pad 2018; Samsung S9+ (SM-G965F) - Dual sim - független. 64 giga; Lenovo T430

(#95232) #57527808 válasza Dr.NX (#95230) üzenetére

(törölt tag)

aprót én is ismerem, csak érdeklődtem, hogy hátha lett már csinálva egy ilyen jellegű lokál topik.

(#95229) retesz147
aprón főleg hiénák vannak, azokat nem akarom semmilyen formában gazdagítani.

azért köszönöm a válaszokat:R

(#95231) MADcat
fél és negyedáron sem visznek onnan semmit, nagyon ritkán jött onnan vevő.

ha nincs rá igény, akkor inkább ne is feszegessük a témát.

[ Szerkesztve ]

(#95233) Dr. Romano válasza attiati (#95217) üzenetére

Dr. Romano
(veterán)

Meddig tartott vajon az a 100db, egy percig? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#95234) Mr.Csizmás válasza #57527808 (#95232) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

jól jönne egy ebay-ali-stb. kacatos trade topic, a steam trade mintájára. nekem is van egy zacskónyi lom, amitől szabadulnék.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#95235) beg válasza Mr.Csizmás (#95234) üzenetére

beg
(veterán)

Pedig ismerned kéne a játékszabályokat. Apró vagy a legközelebbi lokál. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95236) Vertigo18 válasza Mr.Csizmás (#95234) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Meg ne halljuk még egyszer, hogy azon kincseket, melyek a rendelés és érkezés után a csodafiók mélyére kerülnek, te csak egyszerűen "lomnak" nevezed! ;]

Azok értékek!!! :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95237) oszy válasza Dr. Romano (#95233) üzenetére

oszy
(addikt)

A fene vigye el! Pedig pont ilyenre vadászok napok óta. Most meg nem értem ide. :(

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#95238) DeFranco válasza beg (#95235) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

olyan nincs, hogy kínai termékek adok-veszek? :DDD kína is egy lokáció :K :P

(#95239) DeFranco

DeFranco
(nagyúr)

na már most, megérkezett ez az eszter teszter [link]

hirtelen felindultságból rendeltem, de valaki elmesélné, hogy pontosan mire és hogyan kell használni? :D

nyilván nem vagyok tök zizi, vannak elképzeléseim, gondolom beteszem a töltőfej meg a telefon közé a tesztert, és akkor megmérem mennyit eszik meg a telefon akkuja. vagy ráteszem a powerbankra a másik felébe a terhelés és megnézem mennyit vesz ki a powerbankból

de ezen kívül ezeket mire és hogyan lehet (még) használni?

[ Szerkesztve ]

(#95240) vince válasza DeFranco (#95239) üzenetére

vince
(őstag)

Több dologra is használható:
1.) megnézheted, hogy adott eszközöd milyen áramerősséggel töltődik adott töltővel, kábellel
2.) a műterhelés használatával megnézheted, hogy egy-egy töltőd mennyi áramot képes leadni
3.) szintén a műterhelést használva usb-mikrousb kábeleket tudsz tesztelni (usb a töltőbe, mikrousb a mérő bemenetére)

szerk.: off

[ Szerkesztve ]

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#95241) tlala válasza vince (#95240) üzenetére

tlala
(őstag)

4.) Az én hasonló bigyóm azt is kiírja, hogy az aksi hány mAh töltést vett fel. Ez egyben egy iránymutató is az aksi állapotáról is.

[ Szerkesztve ]

(#95242) vince válasza tlala (#95241) üzenetére

vince
(őstag)

Valóban, ez is kiírja, köszi a kiegészítést ;)

(#95243) Mr.Csizmás válasza beg (#95235) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

persze, azért bátorkodtam felhozni az albínó varjú steam trade topicot :))

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#95244) ANOka

ANOka
(senior tag)

Valaki vett már (Orico) USB-s hosszabbítót?
Vélemény/tapasztalat/kupon? :)

(#95245) dugesz77

dugesz77
(őstag)

Érkezett ma a múltkori Snap-up-ról megcsípett 5db Arilux éjszakai lámpa. 0,11$-ért sikerült akkor elhozni. Ez is egy kicsit korán kezd el világítani ,viszont van egy elég jópofa tulajdonsága,hogy dimmelve emeli a fényerőt . Fényerőre maximumon a Xiaomi MiJIA körüli a felső búra rész forgatható. Lesz mit elosztogatni a családban.

[ Szerkesztve ]

(#95246) tomcsi23 válasza tlala (#95241) üzenetére

tomcsi23
(veterán)

5.) látod a feszültséget, hogy adott terhelés alatt mennyire változik (esik vissza), szintén árulkodó, hogy képes tartani a töltő a feszültséget.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95247) hattrickuser válasza dugesz77 (#95186) üzenetére

hattrickuser
(tag)

Azt megkérdezhetem, hogy mikor jött meg? Én is rendeltem ugyanannyiért, elképzelhető ugyanakkor, és az enyém utolsó bejegyzése: 2017-09-27 01:25:00Arrived at BUDAPEST airport on 9 27 2017 1:25:00 PM

Kicsit aggódok, mert ugyanaznap rendeltem 2 db-ot ebből: [link], ami már megérkezett, bár sok örömöm nem volt benne: [kép].

(#95248) Beni2360 válasza hattrickuser (#95247) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Zolikám azt a második kép linkjét töröld minden adatod rajta van.!!!!
Mi baj van a kártyákkal? Miért nem örülsz?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#95249) dashed válasza Beni2360 (#95248) üzenetére

dashed
(senior tag)

mintha hianyozna egy kártya

(#95250) hattrickuser válasza Beni2360 (#95248) üzenetére

hattrickuser
(tag)

Ja tényleg, köszi :D Töröltem.
A 2 kártyaolvasó benne volt a csomagban, azonban csak 1 microsd-t kaptam. [kép]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.