Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91051) TheProb válasza spiky03 (#90907) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem minden banggood-os cuccom már ebben a státuszban van. Van olyan ami már aug 13-ra azt írja, hogy "HUN, Arrived", de még mindig nem kaptam meg...

(#91052) attiati:Ennek a kijelentésnek sok értelme van ebben a topikban... :D :U

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91052) attiati válasza Mosqu!to (#91045) üzenetére


attiati
veterán

Kevesebb kacatot rendelni es akkor kovetheto? ;)

(#91053) AndrewBlase válasza attiati (#91052) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én visszafogtam magam. Idén még csak 115 tételnél tartok, és nem is mindet magamnak rendeltem. ;]

Miért mindig én???

(#91054) Dr.NX válasza zeon.hu (#91047) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem Thermos márkájú termoszom van (köznevesült védjegy a termosz). :)
https://www.thermos.com/

Elfogadom a sütiket.

(#91055) izisz válasza Mosqu!to (#91045) üzenetére


izisz
senior tag

nem mindenre felel meg az elvárásaid listájáról, de a trackitonline pl az alis rendelések követésére kiváló. Egy chrome addon-al 1 kattintásra kimenti a fontosabb infókat, aztán emailben jönnek a tracking változás infók. Az addon még plusz funkciót is ad ali-hoz, automata számol egy "jósági" értéket adott eladó esetén (visszajelzések alapján).
Manuálisan a BG/GB/ebay (lehet utóbbi is automatikus, de nem vagyok nagy ebayes már) ordereket is fel lehet venni persze az oldalon, azokról is ugyanúgy küldi az infókat, ha lépett a tracking.

[ Szerkesztve ]

(#91056) daver88 válasza Gaborz1 (#91029) üzenetére


daver88
aktív tag

nekem is megjött, de nálam nincs semmilyen hang, bár csak 10 percre hagytam a telefont rajta, most töltöm hálózatról, mert csak 2 pötty világít...

(#91057) zeon.hu válasza Dr.NX (#91054) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jónak tűnik, de megkérik az árát, ennél olcsóbbat keresek.

#?*@&!

(#91058) spiky03 válasza TheProb (#91051) üzenetére


spiky03
veterán

Nah voltam a postán és az a csomag volt ott. :C
Most az eladó jobban betekerte és így már nem tudta a postás beletuszkolni a postaládába. :DDD

De szerencsére egyben jött.

Húú erre én is gondoltam, hogy valahogy össze kellene szedni egy helyre a rendeléseket, mert már én is 3 helyről várok szállítmányt. :DDD
Köszi mindenkinek a tippeket. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#91059) TheProb válasza spiky03 (#91058) üzenetére


TheProb
veterán

De nem kaptál értesítőt se?
Ha kaptál akkor oké. De nekem 2+ hete azt jelzi, hogy az országban van, viszont se értesítő, se csomag nem volt a ládában.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91060) retesz147


retesz147
addikt

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light -ra nincs valakinek kuponja? Kellene még egy és a GBledmi-t felhasználtam.

Alin nekem a coinos résznél nincs az a Store, ahol meg lehet venni. Jó lenne 10 alá tornászni :)

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91061) spiky03 válasza TheProb (#91059) üzenetére


spiky03
veterán

De azt kaptam tegnapelőtt dobták be a postaládába.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#91062) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Xiaomi (MI) WiFi Repeater/Amplifier Setup w/ Other Routers

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#91063) dugesz77 válasza retesz147 (#91060) üzenetére


dugesz77
őstag

A Xiaomi Yeelight az most a XIAOMINL2 kuponnal 11,51$. Ez beépített akkus és usb-ről tölthető és direktbe is kapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#91064) Sándor -P20- válasza Mosqu!to (#91045) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Én csak nyomkövetőt használok.
17Track. Play-ről letölthető, és itt a weblap: [link]
Az ali appban vágólapra dobon a tracking numbert, az app kiolvassa a vágólapról.
Utána módosítani szoktam az adott szám elnevezését, Pl "X4 üveg" és ennyi.
A tabletre, pc re regisztrálás után simán szinkronizál.
Nekem bevált.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#91065) zeon.hu válasza Sándor -P20- (#91064) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefonokon használom, de notin nem enged bejelentkezni, szerinte nincs ilyen email cím regelve.
Pedig de, mivel androidon megy és szinkronizál a többivel.

#?*@&!

(#91066) MADcat válasza Dluinet (#90972) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkor ez most angolul hablagyol velem vagy kínaiul az appon keresztül? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91067) sambenez válasza zeon.hu (#91026) üzenetére


sambenez
addikt

Én csak a Decathlon quechua termoszt ismerem, szerintem jó.

(#91068) komzs válasza Druss (#90908) üzenetére


komzs
tag

Megtaláltam, vásároltam kupont, de az ingyenes posta helyett felszámol 1,66 dollárt... Miért?

(#91069) Dluinet válasza MADcat (#91066) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kínomba raktam be ezt a videót, mert olyan egyszerű kezelni, mint egy buszjegyet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#91070) zeon.hu válasza sambenez (#91067) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Meglesem, :R

#?*@&!

(#91071) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem elég jó áron van, és még kupont is lehet kérni

[Qualcomm Certified] BlitzWolf® BW-P5 15600mAh Quick Charge 3.0 Dual USB Power Bank

4,832Ft kuponnal

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91072) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a Xiaomi kesztyű, hogy télen ne legyen gond a teló nyomkodás. A male style éppen jó a kezemre, ami egyébként nem nagy. Működik, ennél több szót nem is érdemel.

"nincs rá lezsóidő"

(#91073) Laci.M válasza enginev3.0 (#91071) üzenetére


Laci.M
senior tag

Már 2 éve minden telefon type-c-vel jön ki, mégis alig lehet kapni normális csatlakozós power bankot :W :W :W Azt sem értem, hogy a mai napig miért él a miniUSB is mondjuk a kameráknál.
Nem akarok átalakítózni, se két kábelt cipelni magamnál. Tiszta röhej.

Ha valaki tud jó árú, megbízható power bankot minimum 10000-es méretben Type-C-vel az ne habozzon! Eddig vagy drágát, vagy gagyit találtam.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#91074) vendingo


vendingo
veterán

Tudtok pici elemes vízálló digitális hőmérőt, órát, vagy 2in1 kütyüt ajánlani? Moci műszerfalára ragasztanám rá. Nem kell semmi más funkció, csak az időt, hőmérsékletet mutassa. 2 óra felragasztása se gond, de egyben lenne a legjobb.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#91075) retesz147 válasza dugesz77 (#91063) üzenetére


retesz147
addikt

köszi! de a folyosóra 2 ugyan olyat szeretnék....

Xiaomi 13 eu dev...

(#91076) dugesz77 válasza Laci.M (#91073) üzenetére


dugesz77
őstag

Xiaomi Mi Pro 10000 ALIBUYMIPRO kuponnal 24,99$. Így kuponnal közép áras de ez biztos jó.

[ Szerkesztve ]

(#91077) ollie válasza Laci.M (#91073) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt most nem értem. A power bankba akár type c kábelt is beledughatsz.

***

(#91078) Janaboy válasza ollie (#91077) üzenetére


Janaboy
veterán

En se ertettem rogton.. A type cvel akarja tolteni is.. Viszont a tolto micro

Janaboy

(#91079) Saccco válasza ollie (#91077) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tölteni szeretné type c-vel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#91080) vargalex válasza Laci.M (#91073) üzenetére


vargalex
félisten

Az első kijelentésedre csak a legutolsó mobilarena cikket linkelném...

Alex

(#91081) dugesz77 válasza ollie (#91077) üzenetére


dugesz77
őstag

A type-c be/kimenet ezeken.

Esetleg még ezt a Tronsmart 10400 -as találtam elvileg kuponozni is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#91082) andrisms válasza Bendegúz98 (#91044) üzenetére


andrisms
aktív tag

Munka közben voltam, átsiklottam felette. Csak az akció ragadt meg. Időközben végigolvastam a leírását is, azután rendeltem meg.

(#91083) erzol válasza zeon.hu (#91026) üzenetére


erzol
őstag

Innen rendeltem termoszt pár hónapja. Választék van bőven, eddig remekül szuperál. (Mondjuk kv nálam nem marad meg 3-4 óránál tovább, de addig meleg volt.)
Ilyet használok és úton van még hozzá egy szütyő.
Egy bögrén vakarózok még, hiszen mindjárt itt a tél.
Appban rendszeresen van 1$-os kupon a kitchen,dining&bar fülnél.

[ Szerkesztve ]

(#91084) HoTaZo válasza zeon.hu (#91047) üzenetére


HoTaZo
őstag

:K

Azért lazítsál néha! Szüksége van a csaladnak is rád. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#91085) zeon.hu válasza HoTaZo (#91084) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most megyünk a gyerkőkkel Nyíregyházára, állatkertbe.
Mondjuk este 9-re már megyek dolgozni :DDD

(#91083) erzol: :R

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#91086) zoltan6 válasza Laci.M (#91073) üzenetére


zoltan6
őstag

miért nem jó az usb-s powerbank? a telefon felőli végén van csak type-c,a a kábel másik végén amúgy is usb van,legalábbis az én telefonomon. :F

(#91087) DeFranco


DeFranco
nagyúr

összecsukható pohárral van valakinek tapasztalata? fémet egyszer rendeltem, az rozsdásodott egyből, mással, ami stabil és nem folyik még nem találkoztam.

80-as mókusok még emlékezhetnek, iskola első-másodikban hordtunk ilyet a tisztasági csomagban, harmonika szerűen lehetett összecsukni, kinyitni, és mindegyik eresztett.

na ennél keresnék jobbat, stabilabbat, ami nem folyik és nem is rozsdásodik. ha más megoldás van, ami kis helyen elfér és a végén pohár lesz, az is érdekel.

(#91088) andrisbandi válasza DeFranco (#91087) üzenetére


andrisbandi
őstag

X-CUP HAJLÍTHATÓ POHÁR
https://www.decathlon.hu/x-cup-hajlithato-pohar-025-l-id_8209220.html

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#91089) Czimby


Czimby
addikt

GameSir G4s -re tud valaki valami jo dealt? Kupont, bármit. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#91090) gojko.m válasza DeFranco (#91087) üzenetére


gojko.m
senior tag

(#91091) gojko.m válasza dugesz77 (#91025) üzenetére


gojko.m
senior tag

Régebben én is nézegettem ezt a bicskát, most rendeletem is. :R

(#91092) dugesz77 válasza DeFranco (#91087) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajtát vettem azóta sincs gond vele. A kupakost vedd ha tudod, tisztább érzés.

(#91093) TheProb


TheProb
veterán

Vett még valaki Digoo okosmérleget?
Frissen feltöltött akkukat rakok bele és a következő alkalommal már nem kapcsol be, csak ha ki/be tesztem az akksikat. Most vagy ratyi a mérleg, vagy leszívja az akksikat (bár elvileg nem eszik sokat, a rendeljkínait-os teszt szerint) vagy az akksik nincsenek rendesen feltöltve.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91094) bul07 válasza TheProb (#91093) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbáld ki elemel is, mert van olyan készülék ami nem szereti a tölthető aksikat
Akku ugye 1.2V és nem 1.5V

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#91095) dugesz77


dugesz77
őstag

(#91096) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Egy-két dolog érkezett mostanság, sok már ismert dolog, úgyhogy csak arról írok, amiről más a véleményem. :)

1) Egy pénztárca. Érezhetően minőségi darab. Kicsit mély és talán szűk is a papírpénzes tároló, lehet inkább eurónak való, mint forintnak. De jó kézbe venni, a varrások szépek, és belül sem az a papírvékony könnyen szakadós bélése van.
2) Ez egy jó kis lámpa, megérte az árát. Elemet nem tudom mennyire fogyasztja, eddig nem kellett cserélni. :)
[link]
3) Habrepülők. Jópofa, repül, gyerekek el vannak vele. [link]
4) Biciklis szemüveg. Ezért az árért nem rossz. Kicsit szélesedik a halántékhoz közeledve, de sisakban is lehet használni. Kényelmes, és nem zavaró a különböző színűnek tűnő lencse sem (ettől picit tartottam.)
5) Kés élezéshez szögtartó segéd [link] Nem mondom, hogy használhatatlan, de nagyon kevés késhez használható igazán. Egy Haidu fenőkővel próbálkoztam, de ha keskeny a penge, akkor azért nem jó, mert átéri a kést. Ha túl széles, akkor kicsivel laposabb a szög. Ha túl hosszú a penge a "segéd" nem éri végig, és ahol lecsúszik a kőről ott borul a szög is. Az még csak plusz hab a tortán, hogy szinte minden késen képes elmozdulni. Szóval nekem nem tetszett...
6) Telefontartó. Ez bejött, rendeltem is még egyet.
7) Endoszkóp El lehet vele szórakozni, kameraképe egész jó közelről is. Sötét helyre azért kevés a fényerő, a mozgatása, ha igazán precízen kell, nehézkes, hiszen csak egy hajlékony kábel tartja. Lehet valami merevítőnek drótot érdemes lenne rátekerni, de eddig éles helyzetben nem kellett. Telefonnal nem sikerült összehozni, OTG kell neki, de mind kiderült a telefonomból úgy kell kierőszakolni ezt a funkciót... (p9 lite) Laptoppal viszont működik szépen.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#91097) MarioAna válasza DeFranco (#91087) üzenetére


MarioAna
senior tag

itthoni katoinai boltokban 800-1000 Ft körül árulják a svéd ivópoharat.
videó róla

(#91098) DJGABI válasza pocokxx (#91096) üzenetére


DJGABI
addikt

endoszkóp nekem is megjött. xiaomi 4x-szel frankón működik.

(#91095) dugesz77 jó árnak tűnik, alin 2.8$ körül kezdődik

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#91099) dugesz77 válasza pocokxx (#91096) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen , sajnos nálam sem vált be igazán a szögtartó a késekhez :((( Csak a széles pengéjű késekhez használható, de ott sem végig mert a hegynél nehéz jól beállítani már. Kis gyakorlással maradtam a szabadkézi szögtartásnál. A harmadik/negyedik késnél már ráéreztem. Egészen elégedett vagyok amúgy az eredménnyel.
Valaki ajánlott itt bőröző fát ( egy hét alatt ideért,köszi az ajánlatot) tegnap megkentem acélmenteshez való polír pasztával most már megy a tükör él is.

[ Szerkesztve ]

(#91100) Bornie127 válasza dugesz77 (#91095) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ennyiért tényleg nagyon jó ár, a legelsőt még 4€-ért vettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.