Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90801) w.miki válasza AndrewBlase (#90763) üzenetére


w.miki
veterán

Projektoros órát én nem vennék kintről
Először vettem, egy olcsót, ehhez még küldtek kábelt is, de elég gagyi. a Kijelzős a sávok csak dísz, de azért villog. 5Vról táplálható, de sokhoz még tápkábelt se adnak. Külön kell rendelned, olyat, ami jó bele.
Lidl vagy Aldi, ott jó a kivetítős óra, olyat érdemes keresni.
Ehhez hasonló van most, ezzel nincs gond. Sempre
Ha az nincs, akkor is inkább árukereső, vagy vatera

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90802) sepsi0 válasza fery02 (#90800) üzenetére


sepsi0
őstag

Milyen márkához kell? Esetleg típus?

(#90803) woodworm válasza maestro87 (#90795) üzenetére


woodworm
veterán

Egy n300-as router ma már ennyiből kihozható. A nexx 3020-asoknak is kb. ekkora az alaplapja és ez még csak a legismertebb hirtelen.

(#90804) Saccco válasza fery02 (#90800) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ebay.co.uk angol telephelyről, pl.: InkSquid.
Vagy a legolcsóbb/db.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90805) dugesz77 válasza DJGABI (#90797) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem nálam lett beüzemelve de rákérdeztem és nincs gond a sebességgel sem. Nem tudom,hogy sikerül a TP-linknek de ismerősi körben négy router is szinte ugyanazt csinálja pedig más típusúak. A wifit hetente 1x-2x elfelejtik teljesen és válogatnak a csatlakoztatott készülékekből is. Telefont,tabletet folyamatosan ledobálják.. Itthon én is váltottam Asus-ra azóta kevesebb lett a ráncom..

(#90806) Dluinet válasza dugesz77 (#90805) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szédtszedteem és a ledet leragasztottam 3 réteg fekete szigetelőszalaggal, mert olyan brutál fénye van.
Ha valakinek nem kell gigabites port és 5GHz-es wifi, annak tökéletes.
Az ára meg iszonyat jó.

Nálam is eg Tp-Link-et tl-wr1043nd váltott, ami megbizhattla még OpenWRT-vel is

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90807) laca71 válasza Dluinet (#90806) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia !

Én is rendeltem, de max 10 Mbit amit ki tudtam sajtolni belőle...
Van egy WR300-is az 40-50 között teljesít..

(#90808) Dluinet válasza laca71 (#90807) üzenetére


Dluinet
nagyúr

megbízható wifi-re volt szükségem, nem nagy sebbeségre

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90809) Beni2360 válasza s7evcsenko (#90776) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát pedig egy 109 € termékre semmi plusz költséget nem számított fel az A. de oldal.. Azt fizettem ami ki volt írva. lehetséges, hogy érzékeli, hogy honnan vagy (ip cím) , főleg ha már bejelentkeztél és azért már eleve az ide szánt árat írja ki. De Ausztriában és oda címezve is ugyan ezt az árat jelezte tehát a fene tudja. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90810) w.miki


w.miki
veterán

2 portos autós töltő 3USD alatt.
HOCO Z3 Smart Car Charger 3.1A Dual USB LCD Display

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90811) Eclips21 válasza st6969 (#90711) üzenetére


Eclips21
őstag

nekem van a drágábbik, régen csak az volt. Amúgy a különbség az usb-s töltőben van. Értelem szerűen a drágábbik nagyobb Ampert ad le (gyorsabban tölt). Amúgy mérföldekkel jobb mint bármi amit Magyarországon kapni, nekem kb megjelenés óta meg van. (aszem 1 éve)

(#90812) Degeczi válasza Beni2360 (#90809) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mégegyszer: EU-s rendelet, h ha az eladó forgalma meghaladt egy bizonyos küszöbértéket a célország felé, akkor az eladó köteles a vevő országában érvényes áfát fölszámítani.
Magyarország esetén ez a küszöb 35e EUR, azaz nincs 11MFt: maga az Amazon ezt nyilvánvalóan meghaladta, míg egy kisebb (de esetleg szintén az Amazon oldalán hirdető) eladó még nem.

így is működik, tessék kipróbálni: beraksz egy Amazon által forgalmazott-eladott Kindle Paperwhite-ot a kosárba, 140 EUR - de magyar szállítási címet (tökmindegy az IP) kiválasztva már 149.4 EUR lesz belőle: 140 / 1.19 (német áfa 19%) = 117.64 EUR az ottani nettó, az a 27%-os magyar áfával pont 149.40, nahát.

(#90813) Beni2360 válasza Degeczi (#90812) üzenetére


Beni2360
félisten

Értem csak fel nem foghatom.
A termék amiről szó volt nálam egy ZIDOO X8 média box és az Amazon volt a szállító. Több fórum társ is onnan vette és őnekik is a feltüntetett ár maradt.
Vagy valamit sumákoltak tavaly Decemberben. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90814) Degeczi válasza Beni2360 (#90813) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Sold by ZidooDirect EU" = nem az Amazon az eladó, hiába az ő oldalukon vetted. A ZidooDirect forgalma pedig még nyilván nem érte el ezt a 35e EUR küszöböt Magyarország felé.

(#90815) Beni2360 válasza Degeczi (#90814) üzenetére


Beni2360
félisten

Így akkor már felfogható. :K
Na megyek össze csapok egy kis szalonlás-kolbászos.virslis-tojásos lecsót ebédre. Asszonykám nem szereti ezért ez rám hárul. Jó átvágyat mindenkinek. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90816) vargalex válasza retesz147 (#90791) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Én több FM transmittert próbáltam már, ez vált be.

Alex

(#90817) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!

olcsó/jó kék betét a mijja tollakhoz tud valaki?

köszönöm előre is
b.

(#90818) retesz147 válasza vargalex (#90816) üzenetére


retesz147
addikt

:R
A mikrofonos rész is jól működik?
iMarsra ismerős azt mondta, kicsit halk a mikrofonja....

Xiaomi 13 eu dev...

(#90819) st6969 válasza Eclips21 (#90811) üzenetére


st6969
őstag

Köszönöm :R

(#90820) Zola007


Zola007
veterán

ilyesmi dobozt láttatok valahol? (magyarból is jó)
[link]
Plast Team - Hamburg az eredeti fantázianeve, de ahol találtam csak 2 volt, hozni nem tudnak és kellene vagy 10

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90821) Zola007


Zola007
veterán

ilyet "fém szappant" próbált már valaki?

nem igazán értem a működési elvét, hogy szagtalanít? :F
azt írja a kénnel reakcióba lép, de a vas és a kén nem reagál szobahőn, ráadásul a vas-szulfid nem oldható vízben és fekete is,

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90822) Degeczi válasza Zola007 (#90821) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, de csak bizonyos szagfajtákhoz jó, mint pl. a hagyma, vagy hal.
Rossebb tudja miért, azok szeretik ezt a fémet, tényleg "átmásznak rá".
Nyilván ugyanezért ajánlott a kerámiakés is, mert ott ez nem történik meg, azzal szeletelve nem kerülnek át szagok-ízek ételösszetevők között.

(#90823) Zola007 válasza Degeczi (#90822) üzenetére


Zola007
veterán

maradok inkább a hagyományosnál :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90824) Degeczi válasza Zola007 (#90823) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Rendben, de akkor miért kérdezted? (esetleg csak "semmiresejókínaivacak" válaszra számítva?)

Egyébként itt is ezt írják, h vízzel mosni próbáva csak romlik a hagymaszag, mert kénsavvá alakul, de a rozsdamentes acélhoz (nem vas tehát) kötődik, így lejön.
Nemtom, nem értek hozzá - de működik, ennyi elég.

(#90825) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!

Bár már vége a nyárnak, jó lesz jövőre: Rendeltem Klór és PH mérőt. Jól értelmezem, hogy előtte klór mérő kitet kell vennem, ("conventional liquid test kit") és ehhez viszonyítva tudom beállítani az eszköz pontosságát? :F
Nézegettem pl. EZT, de még mindig nem világos.

A PH-t viszont pontosan méri:

[ Szerkesztve ]

(#90826) solor válasza Zola007 (#90823) üzenetére


solor
tag

Én is szkeptikus voltam vele, de a gyakorlatban működik. Normál szappanos kézmosás után meglepően jól szagtalanit. Plusz rohadt lassan kopik :D.

[ Szerkesztve ]

(#90827) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

9 nap alatt megjött a LiitoKala töltő aliról.
Nagyon jónak tűnik, kösz az ajánlásokat!

#?*@&!

(#90828) MittuDomain_ válasza szabifotos (#90825) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem is tudtam, hogy meg lehet mérni a ProHardvert.

;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#90829) szabifotos válasza MittuDomain_ (#90828) üzenetére


szabifotos
senior tag

Egy kínai kütyü még arra is képes :P

(#90830) Zola007 válasza Degeczi (#90824) üzenetére


Zola007
veterán

Kivancsisag
Egyebkent azt hittem több szaghoz jo, halat nem eszem, hagymat heti 1x vagok.
Nagyon kotozkodo kedvedben vagy mostansag :), bár a név kötelez ;]
Egy dollart meger, ha nem valik be, jo lesz kést fenni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90831) Degeczi válasza csodavas (#90470) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Annyi, h az Air Wick automata adagoló nem fogad el más gyártmányú illatpalackot, hiába illeszkedik tökéletesen a helyére, mert a fúvóka oldalán lévő csíkokat keres, a fúvókát pedig jó eséllyel nem lehet átrakni, más méretű - de ezt knyomtatva (lehetőleg egyszerűen etikettcímkés papírra), a füvóka szárára ragasztva már elfogadja.

[ Szerkesztve ]

(#90832) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#90830) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

linkplz :R :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#90833) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#90832) üzenetére


Zola007
veterán

Mihez?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90834) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#90833) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hja. fémszappan bitte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#90835) kmarci25 válasza Zola007 (#90833) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem mindegy, bármihez. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#90836) sambenez válasza zeon.hu (#90827) üzenetére


sambenez
addikt

Azért tűnik jónak mert az. :DD

[ Szerkesztve ]

(#90837) azka79 válasza Zola007 (#90821) üzenetére


azka79
aktív tag

Ha szopogatom akkor jó a hagyma szagra? Vagy az ellen nem véd meg...? :D

[ Szerkesztve ]

(#90838) Met válasza azka79 (#90837) üzenetére


Met
nagyúr

Éjjelre berakod a hónod alá dezodor sem kell :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#90839) zeon.hu válasza sambenez (#90836) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Apámnak vettem, de gyanús, hogy nekem is kell egy :DDD

#?*@&!

(#90840) azka79 válasza Met (#90838) üzenetére


azka79
aktív tag

Az finom lesz.... :D

(#90841) Zola007 válasza azka79 (#90837) üzenetére


Zola007
veterán

MR. CSIZMÁS: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90842) vargalex válasza retesz147 (#90818) üzenetére


vargalex
félisten

Feleségem azt mondta, hogy a hátul ülő gyerekeket is viszonylag jól hallotta. Mindez egy Skoda Superb I-ben, úgyhogy elég távol az első szivargyújtótól.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#90843) Zola007 válasza Zola007 (#90841) üzenetére


Zola007
veterán

van olcsóbb: [link]

"Ordinary piece of stainless steel .... the smell is, kills... but after using this soap hands smell metal. we certainly guess, it's soap utter crap, but the order is purely out of interest))"

"hands smell metal"
Rockereknek kötelező

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90844) atyca


atyca
senior tag

Hali!
Mivel itt vannak kreatív emberek megkérdezem:
Szerintetek lehetséges egy 5.1 rendszer két hátsó hangfalát BT recevier-transmitter duóval meghajtani?
(Nagyon macerás lenne a kábelezés)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#90845) Degeczi válasza atyca (#90844) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem.
A hangszórónak nagyszintű, erősített jel kell, a BT vevő nem olyat ad.
Tehát oda is erősítő kellene, és ráadásul annak a hangerejét szinkronba kellene hozni az első csatornáéval.
Brr, felejtős, ilyen szinten reménytelen: sokkal egyszerűbb kábelezni (abból létezik lapos is,szőnyeg alá való, ha úgy egyszerűbb)

(#90846) Avicularia


Avicularia
veterán

Fürdőszobacsap ali-ról, másfél hét alatt itt volt svédben. Kb. 37 euró volt. Elég jó minőségű első ránézésre, de elég hangos, ahogy jön a víz belőle. [link]
Vízhőmérséklettől függő kék-zöld-piros világítás, ami 4 AA elemről megy.



(#90847) ivana válasza Avicularia (#90846) üzenetére


ivana
Ármester

Gamer csap? ;]

(#90848) Avicularia válasza ivana (#90847) üzenetére


Avicularia
veterán

Most hogy mondod tényleg :D

(#90849) atyca válasza Degeczi (#90845) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Pedig de jól megálmodtam.....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#90850) zeon.hu válasza Zola007 (#90843) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az utolsó mondattal nem hagytál választást, megvettem :D
:R

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.