Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90851) lacko6 válasza Avicularia (#90848) üzenetére


lacko6
senior tag

mehetne elem helyett vízzel :U

(#90852) xcvbxcvb válasza vargalex (#90842) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ez a Nulaxy fm transmitter most valóban 30 % -al olcsóbb vagy csak beetetős akcióban van ?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#90853) vargalex válasza xcvbxcvb (#90852) üzenetére


vargalex
félisten

Én $13.48-ért vettem cemetery július 24-én. Hogy előtte valójában mennyi volt, azt nem tudom.

Alex

(#90854) xcvbxcvb válasza vargalex (#90853) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ok köszi a gyors választ. Amazonon 18.99-ért árulják.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#90855) Digitalpimp válasza Breki (#90725) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Connaughtshaving [link] Ebay-es oldaláról, liciten. Ha liciten nem sikerül olcsón megfogni, akkor itt olcsóbb lehet. [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#90856) csadi0011 válasza dugesz77 (#89670) üzenetére


csadi0011
őstag

BlitzWolf BW-P5 15600mAh powerbank BGBWP5 kuponnal most 18,39 USD.

(#90857) dugesz77


dugesz77
őstag

3 méteres mikró usb kábel (értékelések alapján még talán jó is lehet) a 70%0FF$1 kóddal 0,87$.

YKZ kétportos usb adapter most seller kuponnal 1,98$-ért elhozható.

[ Szerkesztve ]

(#90858) andrisbandi válasza fery02 (#90800) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://itmedia.sk
Pár éve innen vettünk rengeteget.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#90859) air válasza dugesz77 (#90857) üzenetére


air
nagyúr

A Gearbesten az értékelések nem mérvadók, mert a negatívakat törlik.
Csodálkoznék ha ilyen áru kábel ekkora hosszon 1A-t át tudna vinni.
Meg kell rendelni, aztán majd kiderül! Sokat nem bux vele.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90860) w.miki válasza dugesz77 (#90857) üzenetére


w.miki
veterán

nektek milyen ez az YKZ töltő?
Nekem nemrég jött meg, pár napja használom, kimérni nem tudtam, de nem tűnik túl minőséginek.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90861) dugesz77 válasza air (#90859) üzenetére


dugesz77
őstag

Vettem régebben én is egy 3m-es cipőfűzőst az 1A-t stabilan tudta. Most egy 2m-es rock van szinte napi használatban, az sem olyan rossz.

w.miki. nem tudom milyen most vettem az elsőt.

[ Szerkesztve ]

(#90862) zeon.hu válasza w.miki (#90860) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lányom telefonján mértem rá, 1.5A-el töltötte (Redmi Note 4, Blitzwolf kábel, a telefon 40%-on volt).
Most rátettem az enyémet (P7, 80%), 1A-t mutat.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#90863) AndrewBlase válasza w.miki (#90801) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezért írtam, hogy semmi csilivilire nincs szükségem, lcd panelre meg pláne nem. Tápkábelt megoldanám, van itthon univerzális 3-12V -os tápom, ami gyakorlatilag még ki se lett bontva. :D

De köszi az ajánlást!

Egy ilyen ezer +2 éves kijelző lenne számomra az ideális, + a kivetítő, + a hálózati üzemmód. Ha valaki tudna ilyet, az kérem ne tartsa magában! :R

Miért mindig én???

(#90864) air válasza dugesz77 (#90861) üzenetére


air
nagyúr

A 4V az már nagyon kevés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90865) Beni2360 válasza w.miki (#90860) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem kb 2 hete megvan és tökéletesen tölti a mobilt 1.86 A
Rádugtam a hepciás RPI2+B ami igényli a 2A és vígan működött vele és nem jelezte fent a jobb felső sarokban szivárványos kocka, hogy kevés a cufla. Nekem bejött nem is melegszik.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90866) dugesz77 válasza air (#90864) üzenetére


dugesz77
őstag

Az idő megszépít mindent. Nem volt nagy szám igazad van.
bul07 tesztjében még szerepelt is a mérés.

(#90867) spidersoft válasza AndrewBlase (#90863) üzenetére


spidersoft
senior tag

Volt már dolgod nagy LED kijelzős (1,8-2") órával? Lehet nem is kéne projektor, elég volna egy olyan...

Mai befutó:
koktélkanál, 2db/csomag, 19,5cm (nagyjából evőkanál hosszúságú), és kb. teáskanál fejméretű. A teáskanál a bögréből nem áll ki kellően (szinte ujjheggyel kell fogni és úgy keverni vele, felforrósodik a kicsi kiálló kanálvég, stb), az evőkanálnak meg bumszli feje van, így indokolttá vált egy készlet ilyen :) 18 napot futott. Két csomagot vettem, így 622Ft volt a 4db. A kanál maga teljesen jó minőségű: tükörre polírozott, nem hullámzik a tükörkép, szóval egyenletes, szép a felülete. Van, ahol nem sikerült jól eldolgozni az éleket, illetve az odalát nem polírozták fel, de nem sorjás, nem vág. Normál vastagságú, nem lemezkanalak.

(#90868) vargalex válasza Beni2360 (#90865) üzenetére


vargalex
félisten

A Pi2-nek biztos, hogy nem kell 2A. Nekem a megjelenése óta egy 1,2 A-es Nokia töltőről megy. Egy kis előzmény.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#90869) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv!

1 dodó körül van most valami akciós normális usb kábel? Tronsmart nem játszik, nem vált be. :R

(#90870) Dluinet válasza Tomi0703 (#90869) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Milyen hosszú?
Micro USB töltő kábel?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90871) AndrewBlase válasza spidersoft (#90867) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Volt már dolgod nagy LED kijelzős (1,8-2") órával? Lehet nem is kéne projektor, elég volna egy olyan..."

A fentebb linkelt képen láthatóhoz hasonló rádiós óra van most szolgálatban. Látom is prímán, ha éppen abban az irányban fekszek, amerre van. :)
De a lustaság (meg a kényelem) nagy úr, jó volna, ha a projector meg az átellenes falra vetítené az időt, így, amikor a másik oldalamon alszok, és megébredek, fejfordítás (ne adj isten átfordulás!) nélkül is láthatnám az időt. :DDD

Szerk.:
Most találtam, valami ilyesmi volna nyerő. Ha netalán nem akadok valami csájna megfelelőjére, akkor valszeg behúzom ezt.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#90872) Donki Hóte válasza Tomi0703 (#90869) üzenetére


Donki Hóte
veterán

ORICO (viszonylag jó minőség) 50 cm-es kábel van 0,82-ért.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#90873) dugesz77 válasza Beni2360 (#90865) üzenetére


dugesz77
őstag

Az Rpi2 a feszültség esést nem szereti a stabil 4,8- 5V-ot szereti. Nálam is az 1,2A-os Sunny málnapc-s táppal megy. Annyi igaz van azért benne,hogy egy nagyobb áramerősség leadására tervezett táp terhelés hatására jobban tarja a feszültséget is általában.

[ Szerkesztve ]

(#90874) Dluinet válasza w.miki (#90810) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1000× inkább az ORICO Dual Port USB Car Charger Adapter 2 Ports $2.87-ért

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90875) spidersoft válasza dugesz77 (#90873) üzenetére


spidersoft
senior tag

Belekalkuláltátok, hogy van rajta USB aljzat, ahova lehet dugdosni mindenféle fogyasztókat, pl. párszáz mA-es 2,5" külső winyót? Max. 2A-re van tervezve, ebből összesen 1.2A-t képes leadni az USB-ken (alapból elvileg csak 600mA-t, de átkonfigolható). A 2A-ben nyilván benne van minden, ami a GPIO portokra csatlakoztatható (kijelző, szervodriver, hangkártya/DAC, stb.). Szóval ha dugdostok dolgokat rá, akkor az 1,2A-ből könnyen ki lehet surranni :U

(#90876) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Cafago-on Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Sports Earbud In-ear Earphone $ 22.86

kupon XMWSE829

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90877) Laci4 válasza daver88 (#90606) üzenetére


Laci4
senior tag

No.. megint neki esek..
Tegnap, vagy tegnap előtt este írtam egy hosszabb szösszenetet, de véletlen kitöröltem.. nem volt erőm újra be pötyögni. No de most, ha még nem késő!

Tapasztalatom 2 rádiós BT hangszóróval van.
Egyik (ED10) nem igazán érdemel szót, illetve nem teszteltem igazán, hogy mennyire jó a vétele.
Otthon panelban (Budapest XV.kerület Fót felöli széle) Music Fm-et befogta, arra, hogy valami recsegjen a háttérben jó. Itt írtam pár szót anno a BT hangszóróimmal kapcsolatban.

Amit viszont ajánlani tudok, az a Sardine SDY-019!
Több helyen is meg lehet venni, akcióban én 20 dodoért fogtam ki, általában olyan 29 körül szokott lenni.
Nekem nagyon bejött! Most is itt van bent velem a meló helyemen.. már nem a kis JAM-et használom idebent.. max. ha tényleg zsebre vágós méret kell.

Jó a hangja, sztereo, BT, Line in (3.5 jack), microSd, USB (pendrive), óra, ébresztő, FM rádió...
Fm rádióban az a jó pl, hogy ezen látszik a beállított freki.
Vétele is egész jó, bár igazán tehettek volna rá egy kis teleszkóp antennát.
Gyenge vételi helyen érezhetően javul a vétel, ha egy 30 centis kis drótot oda érintek valamelyik test ponthoz. (usb csati pereme, vagy micro usb töltő csati pereme. USB csatinál óvatosan, nehogy a belsejébe menjen a drót, és rövidre zárja a táp vonalat.. nem biztos, hogy szeretné...)

Sokat használjuk.. asszony pendrivról hallgat rajta zenét, én sokszor rádiőt hallgatok rajta.. ha sikerűl 20 dodóért megfogni részemről ajánlott.
Mondjuk azt nem tudom, mennyire messze vagy az adó toronytól, mennyire erős rádiót akarsz hallgatni, vagy mennyire vagy leárnyékolva.

Jó lenne nekem is egy kicsit jobb vételi erővel rendelkező kis rádiócska, párom anyukájának.
Délegyházán van telek, és ott szeretné hallgatni a 92,9, asszem klub rádiót..
Sajnos ez már nem fogja be, csak nagyon zajosan.
A drótos tunninggal már befogja, bizonyos helyeken, pózokban állva :D
Jah.. illetve otthon panel, 7-em fürdőszoba, ott már érezhetően kevés néha -néhol a jel neki, mert átmegy monóba a music fm.. de úgy is zajmentesen szól.. csak nem sztereo..

Valaki linkelt itt régebben egy tutinak mondott kisrádiót, aminek csak az a baja,hogy eldől kihúzott antennával, lehet egy olyat kellene még majd kipróbálnom.. Meg is van.. ez az..
Nem tudom, ennek milyen lehet a vétele.. hangja.. mondjuk az már plusz pont, hogy van kihúzható antennája.. :U

Bár most egy ilyen is útban van.. csak mert .. káros ez a topik! :DDD
Ezen is van rádió, elvileg, de nincs rajta antenna, meg kijelző se.. ezt is csak kíváncsiságból, meg mert jó áron volt - vettem..

[ Szerkesztve ]

(#90878) Dluinet


Dluinet
nagyúr

USB 3.0 SD, micro SD kártyaolvasó $2.94
ORICO High Quality USB 3.0 All in 1 Multi Memory Card Reader for SD & TF Cards-Black

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90879) Tomi0703 válasza Dluinet (#90870) üzenetére


Tomi0703
őstag

1m-es minimum.
Micro USB természetesen.

(#90872) Donki Hóte: Ez nem is rossz 1,27-ért.

Amúgy Tronsmart-ot, Choetechet és az egyik végén fordíthatós BW-ot próbáltam eddig. A Tronsmart pár telót már nem is tölt, túl merevek a kábelei. BW jó, csak az egyiknél már nem lehet forgatni, mert csak az egyik felével működik. Choetech meg fasza, semmi gondja. De ebből csak 1 van, még tavaly nyáűron vettem 1 dodó körül.

(#90880) dugesz77 válasza spidersoft (#90875) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezeket mértem anno. Sohasem volt szivárvány kockám a sunny táppal. Pár gagyibb kínai töltő és multiban vett "márkásnak" hitt viszont megbukott. Pi3-hoz már kevés lett volna,mondjuk azt sohasem vettem meg ,mert egy időben jelent meg a s905 tv boxokkal én meg arra menekültem.

[ Szerkesztve ]

(#90881) Vagany válasza Dluinet (#90878) üzenetére


Vagany
őstag

:C
Jó vékony ;]
65x17x1mm

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#90882) dugesz77


dugesz77
őstag

38 darabos direkt mobiltelefonokhoz kitalált csavarhúzókészlet a d7534f 7,99 $-ért elhozható. Én ugyanezt használom más névvel . Teszi a dolgát ,jópofa kis szett.

(#90883) dugesz77


dugesz77
őstag

ANENG AN8002 kézi multiméter jó árban (10,99$) Gearbest-nél is megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#90884) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Hol van most jó áron Xiaomi Roidmi FM transmitter? Illetve melyik verziót érdemes venni?
Aztán... Edzett üvegre van jó eladó akár alin akár ebayen? :R

(#90885) norbert1998 válasza #04441088 (#90884) üzenetére


norbert1998
veterán

Beirod a telefon típusát+tempered glass, lowest price rendezés és cső
Teljesen komoly, régóta csinálom ezt és még nem csalódtam. Ha törve jött, dispute, de ennyi.

(#90886) Zola007


Zola007
veterán

ilyen PE széles ragasztószalagot hol kapni olcsón vagy itthon? [link]
LCD kijelző tisztításra szokták használni javításnál, stb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90887) blg válasza AndrewBlase (#90871) üzenetére


blg
senior tag

nekem ez bevált

(#90888) fery02 válasza Saccco (#90804) üzenetére


fery02
addikt

Köszi, majd nézelődök! Szerintem pont rád emlékeztem amúgy, mikor már volt említve a külföldi patron rendeléses téma valamikor korábban. :)

---------------------------------------------

@sepsi0: Két nyomtató is akad a környezetemben. Egy Epson, amibe T07x patronok valóak és egy HP Deskjet F2480.

---------------------------------------------

@andrisbandi: Köszi neked is a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#90889) petipetya válasza dugesz77 (#90857) üzenetére


petipetya
nagyúr

Manapság már a mikró is USB-ről üzemel?

"nincs rá lezsóidő"

(#90890) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Wifi repeatert/extendert keresek. Tégla ház, csak nagy az udvar. Valakinek van vmi bevált márkája/típusa? Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#90891) Imy válasza dugesz77 (#90882) üzenetére


Imy
veterán

Én ezt valami akcióban 2-3$-ért vettem, ez volt a 3. hasonló készletem. :D

(#90892) dugesz77 válasza petipetya (#90889) üzenetére


dugesz77
őstag

Fonetikusan írtam :B(tudom az is rövid o) De nincs messze az sem,még pár verzió váltás és elég sok mindent leválthat az usb csati. Egy USB Type-C-n is már 100 W elmászkál.

(#90893) Dluinet válasza Melack (#90890) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Xiaomi 2nd 300Mbps Wifi Amplifier Wireless Repeater Network Wifi Extender Expander

csak kell hozzá egy 1 amperes USB töltő

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90894) Bornie127 válasza dugesz77 (#90883) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ráadásul mobilappból még egy dollárral olcsóbb, 9.99$, ennyiért nagyon jó ár, én még BG-ről vettem 12-ért akcióban.

(#90895) Czimby válasza Dluinet (#90893) üzenetére


Czimby
addikt

CSak száomi rúterrel megy vagy rátanítható bármire?
Leírásában azt írja be kell dugni a routerbe, csak USB-n tenítható?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#90896) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok, miért van az, hogy több kínából rendelt cuccom a tracking szerint Törökországból jön? A kínaiak nagy tételben szállítanak törökbe, mert úgy olcsóbb és ha a közelből rendel valaki, onnan küldik? :F

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90897) DJGABI válasza Dluinet (#90878) üzenetére


DJGABI
addikt

de miért az oldalába megy a microsd is? :O így tuti kilóg belőle

(#90895) Czimby mindennel megy, beállítani inkább mihome appból

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#90898) Dluinet válasza Czimby (#90895) üzenetére


Dluinet
nagyúr

wifi-re tanítható
telefonnal wifi-n keresztül is beállítható

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90899) sanyie70 válasza Bornie127 (#90894) üzenetére


sanyie70
tag

Pontokkal nekem 8 dollár lett a vége. :DD

(#90900) dugesz77 válasza DJGABI (#90897) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem is igazi klubtag akinek nincs 2-3 kütyüje MiHome alatt felvéve :) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.