Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90151) jjeahh válasza ANOka (#90139) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Na pont arra lennék kíváncsi, hogy működik-e rendesen bármilyen szövet felületen, mennyire eszi az elemet, mennyire tartós a szenzor meg a kapcsolók-görgő. Az jó hír, hogy anyagminőségben hasonló, bár az újabb logitech-eket nem nehéz lekörözni ebben :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90152) dugesz77 válasza air (#90148) üzenetére


dugesz77
őstag

A múltkori Cafago-s rendelés szinte hozta a 100-as sebességet. XC1 és HC1 között tudtommal csak méretbeli különbség van (a HC1 4-32GB, az XC1 64-től fölfele), sebességbeli elvileg nincs. Persze rendelni kellene ebből is és akkor kiderülne.

[ Szerkesztve ]

(#90153) retesz147 válasza CHIPman (#90125) üzenetére


retesz147
addikt

"Sok gond volt" a BlitzWolf® BW-S2 töltőkkel, nekem is beszart egy.
Lehet, sőt szinte biztos, hogy felülvizsgálták és javítottak rajtuk a panaszok miatt.

Miután jeleztem, hogy rossz, kérdés nélkül visszaadták az árát (vagyis azonnal elismerték, de azért nem kapkodták el az utalást).

Bízzunk benne, hogy az új jobb széria lesz.

Xiaomi 13 eu dev...

(#90154) dugesz77


dugesz77
őstag

Cafago-n a zeblaze THOR 3G okosóra a WZPK0011 20$-al olcsóbb most így 97$-ért elhozható és pontokkal még lejjebb vihető.

[ Szerkesztve ]

(#90155) Donki Hóte válasza dugesz77 (#90141) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a tippet, vettem egy 64 GB-osat :R

Ezek már kifutó kártyák, a sebességük valójában nincs meg a kiírt 100 MB/s, de viszonylag gyors és teljesen megbízható kártyák.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#90156) Saccco válasza retesz147 (#90153) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem még megy. Igaz már cicereg ez is. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90157) Zola007 válasza Donki Hóte (#90155) üzenetére


Zola007
veterán

miben tudod a 100-at kihasználni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90158) GIJoe


GIJoe
addikt

Volt régebben linkelve, ip kamera jó-árasítva, valaki rendelt belőle mi a tapasztalat vele?

(#90159) madgie válasza Donki Hóte (#90155) üzenetére


madgie
titán

Az Ultra soha nem is tudott 100 Mbps írást, az ötödét talán.

(#90160) air válasza madgie (#90159) üzenetére


air
nagyúr

Egyrészt 100Mbps, ahogy te írod, az megabit. Ez 12,5MB (megabájt). Ennyit biztosan tud, írásban is.
Másrészt, amit a kártyára írnak érték, 100MB/s az általában az olvasásra vonatkozik, és elméleti határt jelent.
Azt mindenki tudja, hogy a valóságban soha egyik eszköz sem tudja fizikailag teljesíteni azokat az értékeket, amit elméleti határként a "szabvány" megad. Lásd gigabit ethernet, SATA és egyéb sebességi, sávszélességi adatok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90161) bul07


bul07
nagyúr

Óvodás vagy elsős gyereknek kis matek játék
7.2cm Height Puzzle , pontozva 0.6$

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#90162) madgie válasza air (#90160) üzenetére


madgie
titán

MB/s-re gondoltam, bocs. És tudom, hogy az olvasási értéket szokták feltüntetni, főleg abban a kategóriában, amire utaltam: az Ultra a Sandisknél 10 éve is alsó-középkategória volt. Egy Extreme Pro-nál már odaírják az írást is általában, nekem is 95 MB/s kártyáim vannak tőlük, tudják is ezt az értéket (bár a fényképező csak 80 MB/s körül tud írni UHS-I kártyát).

(#90163) tibi970307


tibi970307
tag

Megir 2011 óra most a Gearbesten 16,85$.
Alin 20$ körül szokott lenni.

(#90164) Met


Met
nagyúr

Valakinek feladták már az USB-s hangkártyát?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#90165) DJGABI válasza Met (#90164) üzenetére


DJGABI
addikt

relax, mostanában mindent lassan adnak fel

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#90166) dugesz77 válasza madgie (#90162) üzenetére


dugesz77
őstag

De Ultra-ból is van UHS-1. Gondolom van régi Ultra kártyájuk is ami nem tudta ezt a sebességet.(a szabvány minimum átvitelt ír elő nem a maximumot). Én ezt a kártyát rendeltem Cafago-ról ,SanDisk Ultra 32GB microSDHC UHS-I . Itt írtam róla, mutatva a csomagolást, itt meg teszteltem.
Sima Ultra felírat van rajta és HC-s, mert 64GB alatti.

[ Szerkesztve ]

(#90167) lappy


lappy
őstag

újraírható RFID tudtok ajánlani ami működik is!

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#90168) madgie válasza dugesz77 (#90166) üzenetére


madgie
titán

14-18 MByte/s a teszted szerint is az írás, ez elég harmatos, pont amit egy Ultrától elvár az ember. Igazából sok mindenre elég ez is, és ez a kategória ilyen.

(#90169) dugesz77 válasza madgie (#90168) üzenetére


dugesz77
őstag

Én végig azt hittem az olvasásról beszéltek ,hogy ott nem tudja a 100 MB/s-et :D

(#90170) madgie válasza dugesz77 (#90169) üzenetére


madgie
titán

Dehogy, pont azt mondom, hogy az írás sebessége az, aminél "megfizeted a kategóriát". Az olvasás általában gyorsan megy az olcsóbbaknak is.

Részemről OFF vége, bocs mindenkitől :R

(#90171) géeles válasza lappy (#90167) üzenetére


géeles
aktív tag

Újraírható RFID

Ezt használom; eddig bírja minden...

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#90172) dugesz77 válasza madgie (#90170) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazad van, visszaolvasva te egész végig írásról beszéltél, én voltam a lütyő , elnézést érte :R

Type C-s Blitzwolf autós usb adapter 5,09 $.

[ Szerkesztve ]

(#90173) fecus válasza asdf_ (#90099) üzenetére


fecus
őstag

Hogyan lehet átprogramozni? Van valami linked?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#90174) FingR86 válasza dugesz77 (#90172) üzenetére


FingR86
őstag

ezekre volt az 1-et fizet kettőt kap kupon, de már elhordták, meg az ES1 fülest is. már csak ampcore kábel van. [link]
meg ugyanígy digoo is 1et fizet 2-t kap [link]

(#90175) dugesz77 válasza FingR86 (#90174) üzenetére


dugesz77
őstag

Jó kis akciók pedig.. bár megfogadtam,hogy digoo-t többet nem veszek.

(#90176) bul07 válasza FingR86 (#90174) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó ez a egyet fizet kettőt kap dolog

Erre én le is csaptam, 2.2$ két darab elég jó ár

DANIU Electrical Cutting Plier Wire Cable Cutter Side Snips Flush Pliers Tool
coupon: Daniu2

És figyeljetek a vásárlás utáni ablakra is mert újra van pörgetős játék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#90177) alázógyík válasza bul07 (#90176) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#90178) dugesz77 válasza bul07 (#90176) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi ez ennyiért tényleg jó. Én fasttech-ről vettem nagyon hasonlót és elégedetten használom.

(#90179) dugynok válasza bul07 (#90176) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi :)

(#90180) w.miki


w.miki
veterán

Magyar (esetleg angol) nyelvű billentyűzet matricát, honnan rendelnétek, olcsón, jót?
Az ali-n még angolt is alig találtam, nemhogy magyart.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90181) komzs válasza daver88 (#90149) üzenetére


komzs
tag

...akkor jobb mint a Xiaomi selfie stick?
Egy árban van a kettő.

(#90182) tahepa válasza dugesz77 (#90166) üzenetére


tahepa
senior tag

Itt kicsivel kedvezőbb az ár....bár én nem tudom a te vételi áradat.. :U

(#90183) Bornie127 válasza tahepa (#90182) üzenetére


Bornie127
senior tag

Akkor sokkal olcsóbb volt, jóval sincerity ára alatt.

(#90184) dugesz77 válasza tahepa (#90182) üzenetére


dugesz77
őstag

8,99$ volt a 32GB-s és 15,98$ volt a 64GB-s akkor akcióban(itt volt róla szó)

[ Szerkesztve ]

(#90185) szabifotos


szabifotos
senior tag

Ezért ne vegyünk ebay-ről gagyi 18650 akkut. Én is csak a szemléltetés, kíváncsiság/poén kedvéért rendeltem ;) LINK

Egyébként ezt vettem, akkor még kb. 300Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#90186) tahepa válasza Bornie127 (#90183) üzenetére


tahepa
senior tag

Ezért írtam : ".bár én nem tudom a te vételi áradat." Annyiért vállalható a kártya.

(#90187) .wantííd


.wantííd
tag

Raspberry Pi-t honnan lennen érdemes venni? :D

(#90188) Saccco válasza .wantííd (#90187) üzenetére


Saccco
nagyúr

Banggood-ról $42.99
Gearbest English Version $39.99

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90189) .wantííd válasza Saccco (#90188) üzenetére


.wantííd
tag

Alin én 36.66-ért láttam :D [link]

Megéri itt? :D

(#90190) petipetya


petipetya
nagyúr

Hahaha, megjött a 2. kompatibilis kék betét is tartaléknak a Xiaomi tollba, és ezt már láthatóan méretre vágta az eladó egy csípőfogóval. Értékelem az igyekezetét, de magam is megteszem, ahogyan az elsővel is történt. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#90191) G viktor


G viktor
tag

Xiaomi Miband 2 Banggood-ról 24.99$ helyett 19.99$
Kód: mibd2

(#90192) Dluinet válasza .wantííd (#90189) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amit linkeltél, az megbízható eladó
nyugodtan rendelheted tőle

egy negatívum: 3% of buyers are dissatisfied with products of the seller.
de ez a legnagyobbaknál is ennyi

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#90193) spidersoft válasza dugesz77 (#88543) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kösz az ajánlást, műköszik :C Hogy mennyire lesz tartós illetve tisztán tartható (a kajában/halon lévő étolaj beléjük szokott sűrűsödni), azt majd az idő eldönti. 20 napot futott. Amúgy ez a nem vágja el az ujjat-dolog nem 100%-osan helytálló: feltétele, ne tekerd visszafelé, illetve csak annyit, hogy a szorítás engedjen, de a támasztó (és így a vágó) kerék ne mozduljon meg, mert akkor visszafelé is belevág a doboz tetejébe, ami hegyes, vékony és hosszú tűként lapul a tető pereme alatt. Ezt egy bontás tapasztalata alapján írom ;] , lehet tök véletlen, de belegondolva normális jelenségnek tűnik.

(#90180) w.miki: edigitalnál 490Ft, de csak 3.000-től szállítanak házhoz ingyen. Ha van felétek, akkor megrendeled, hogy a boltjukban legyen, és elhozod tőlük. Vaterán van olcsóbban, de a posta hathatós közreműködésével máris nem olcsóbb. Magyar ebayen ezer fölött van, angolt alin találtam $1.15-be. Minőségüket nem ismerem...

(#90194) farkas26


farkas26
tag

Sziasztok!

Honnan érdemes venni HDMI kábelt,mind 2 vége hdmi legyen és 5m hosszú?

"A jövő sem a régi"

(#90195) vacs válasza farkas26 (#90194) üzenetére


vacs
veterán

Ugreen Official Store, a jó minőséget Kínában se adják ingyé! :K

(^)(>.<)(^)

(#90196) w.miki válasza spidersoft (#90193) üzenetére


w.miki
veterán

edigitalon én is néztem billentyűzet matricát, de csak átlátszót láttam, fekete betűkkel.
Nekem meg a billentyűzetem fekete, azon nem sokat segítene :(
Ahogy nézem, olyan még ritkább, amin az Insert/Delete/Home/End gombok is rajt vannak

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90197) dugesz77


dugesz77
őstag

RUIZU X50 8GB MP3 lejátszó RUIZUX50 kuponnal 5$-al olcsóbb így 14,99-ért elhozható. A kis tesó a X02 több mint egy éve mindennapi használatban van a családban és tökéletesen teszi a dolgát.

(#90193) spidersoft Akkor én is rendelek egyet. Köszi a beszámolót.

[ Szerkesztve ]

(#90198) Saccco válasza .wantííd (#90189) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó ár. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90199) MADcat válasza dugesz77 (#90197) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jó márka, nekem is van, az akksi hihetetlen bennük :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#90200) .wantííd válasza Saccco (#90198) üzenetére


.wantííd
tag

Megvettem ;) Az alis újonc kuponnal 8400-ért elvittem egyet :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.