Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91251) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a gimbal egész jó áron van most Banggoodéknál. Igaz két tengelyes de lassan elérhető árban lesznek végre ezek is.

(#91252) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version
Ár: 5.59$
Kupon: GBwifiyes
Ennyiért már én is megpróbálom

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#91253) sto1911 válasza w.miki (#91252) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi en is kiprobalom.

(#91254) Dluinet válasza w.miki (#91252) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de jó hogy múlthéten vettem a kínai verziót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#91255) MADcat válasza Dluinet (#91254) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Dettó :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91256) ollie válasza w.miki (#91252) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehh, tegnap vettem meg drágábban...

***

(#91257) pampika válasza lacko6 (#91250) üzenetére


pampika
őstag

nemtán ebay global shipping? :)
itt tudod követni.
amint átjut náluk a vámon, átadják valamelyik futárnak (nálam épp dhl volt) és onnantól a saját oldalukon tudod rendesen követni (itt is, csak lassan frissül). amint átadják, ezen az oldalon felül lesz egy "Track on carrier's website." link a konkrét futárcég oldalára.
(ez amúgy mehetne akár összefoglalóba is, mert a neten is elég sokan keresik és nem túl egyszerű rátalálni)

(#91258) Saccco válasza w.miki (#91252) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én kivártam, király. :D :R

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#91259) w.miki


w.miki
veterán

BT HS megéri az árát?
QCY Q26 Mini Wireless Bluetooth 4.1 Music Headset $6.99

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#91260) pajszer91 válasza MADcat (#91255) üzenetére


pajszer91
tag

Én is :)

(#91261) beg válasza w.miki (#91252) üzenetére


beg
veterán

Köszi, erre vártam, english + kupon :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91262) zolikaDB válasza w.miki (#91252) üzenetére


zolikaDB
veterán

Öcsém akar valami "erősítést"...
Mit ajánlotok? Ez a Mi Wifi erősítő? Vagy az asztali gépbe vegyen wifi kártyát és abba csavarjon egy 15 decibeles antennát?
A routerbe nem lehet, a jele gyenge (szolgáltatós cucc), ilyen modem+router kombó cucc. (Anglia)

Egyáltalán hogyan működik ez a Xiaomi kütyü? :B

[ Szerkesztve ]

(#91263) D0zeR válasza w.miki (#91252) üzenetére


D0zeR
tag

Ez mit tud ez a valami?

(#91264) beg válasza D0zeR (#91263) üzenetére


beg
veterán

Wifi jelerősítő, de a leírásában még rajz is van, úgy sem sikerült azonosítani? :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91265) dugesz77 válasza Digitalpimp (#87803) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is megérkezett ma a Higonokami bicska,köszi az ajánlást ez lesz a kirándulós késem, jó minőség,elpusztíthatatlannak tűnik. Augusztus 30. esti rendelés és megérkezett ma Japánból :Y .

w.miki köszi egyet én is vettem.

(#91266) MADcat válasza beg (#91261) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

hogy hagyná el a postás ;] ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91267) Bendegúz98 válasza w.miki (#91252) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Koszi! Egynek mindig van hely a sufnifiokban. Igy most mar ki tudom probalni, hogy a repeater jelet egy masik repeaterrel tovabb lehet-e loni. Ha bongeszni lehet rajta, lesz akkora a sebessege, mar megerte az ingyen net.

(#91268) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#91265) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ohh rendeltem egyet :W munkahelyi szalonnázósnak jó lesz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91269) KisApám


KisApám
addikt

Köszi! English version megvéve :DDD
Szerencsére vártam vele.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#91270) beg válasza MADcat (#91266) üzenetére


beg
veterán

Bibí.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91272) MADcat válasza beg (#91270) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

mondjuk 2 kv árán "cigánykodom" :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91273) Batib válasza Batib (#89672) üzenetére


Batib
őstag

Én is megkaptam a kesztyűt. Aláírós küldemény volt. A feleségem méretére kértem, ő még nincs itthon. Elsőre jónak tűnik. Mindenképp nagy respect az eladónak, hogy ennyiért (35 cent) elküldte, nem bújt ki az eladás alól.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#91274) KisApám válasza Zeki (#91271) üzenetére


KisApám
addikt

A leírásában tetszik: "Processor: Others" :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#91275) Vagany válasza w.miki (#91252) üzenetére


Vagany
őstag

Köszi ez nagyon baráti ár :R . Nagyvonalú voltam kértem hozzá 0,30$-ért regisztrált belga postát ;]
Az 1. china verziósból kb 1 éve üzemel anyukámnál egy. :K

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#91276) tomi5244


tomi5244
őstag

Pár napja érkezett meg, alkony és mozgásérzékelős. Gyorsan reagál és 30 másodpercig világít. Állítási lehetőség nincs, talán ennyi a negatívum. Ennyiért szerintem megéri, 6-7 ezer itthon, ahogy néztem.

[link]

#mozgásérzékelős #dugalj lámpa

(#91277) Studi válasza w.miki (#91252) üzenetére


Studi
addikt

Nekem 7dolcsiról 10-re viszi a kupon ezt a cuccot, ez miért lehet, mit csinálok rosszul? :U

(#91278) Gaborz1 válasza w.miki (#91252) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Behúztam egyet én is. Erre fájt már a fogam egy ideje és most jóárasítva hoztam el első cuccként a Gearbesttől. :R

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#91279) Dluinet válasza Studi (#91277) üzenetére


Dluinet
nagyúr

postaköltséget hozzáadja, de választhatsz ingyenest is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#91280) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi MiJIA éjszakai lámpa a MiBomb kuponnal 9,9$.

A BlitzWolf® Graphene Earphone BW-ES1 fülhallgató a 7231A7 kuponnal 9,59$

[ Szerkesztve ]

(#91281) Kernel válasza w.miki (#91208) üzenetére


Kernel
nagyúr

Alkoholos tisztítóként ez a pumpás flakon működik nekem:

https://www.aliexpress.com/item/-/32713394987.html

Olajjal nem próbáltam.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#91282) TheProb válasza w.miki (#91252) üzenetére


TheProb
veterán

Semmi szükségem rá, de ennyiért én is rendeltem egyet... :DDD

btw: mért raktad offba?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91283) beg válasza TheProb (#91282) üzenetére


beg
veterán

Jogos, ON-ba tettem :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91284) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a Chuwi Lapbook elég kellemes árban van. Mi lehet ebben a buktató? Persze gondolom megfogják a vámon ,de ennyiért még akkor is jó. Vagy nem?

(#91285) lacko6 válasza dugesz77 (#91284) üzenetére


lacko6
senior tag

Regi proci apollo lake ala nem erdemes menni.

(#91286) daver88


daver88
aktív tag

üdv!

van esetleg olyan okosóra, ami ajánlott, bestbuy? Nem akarok nagyon komolyat venni, munkába kellene, hogy ne kelljen felvenni minden értesítésnél a telót...

nem akarok túl olcsót sem, olyannal már van tapasztalat...:)

(#91287) vacs


vacs
veterán

Én is akartam venni egy Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version-t, de a PayPal számlámon jelenleg nincs ennyi pénz!
A kosaramban van a cucc, alkalmaztam a kódot, írja h Your subtotal: $5.59 > kép.

Maestro kártyám van, ezért mindig utalok a paypal-ra, mert valamiért nem tudom hozzáadni (próbáltam)!

Kérdésem, hogy kb 2 nap mire megjelenik a pénz a számlámra, tehát szerda körül is meg tudom rendelni $5.59-ért (vagy el fog tűnni a kosaramból)?

:B

(^)(>.<)(^)

(#91288) dugesz77 válasza lacko6 (#91285) üzenetére


dugesz77
őstag

Rendben akkor kihagyom, köszi :R

vacs: benne marad a kosaradban,de már az emelt/normál áron tudod majd csak megvenni . Nem szoktak ezek az akciók napokig tartani sajnos :((( Ha meg nem fizetsz(paypal visszadob) akkor azt hiszem fél óra múlva törlődik a rendelés nem fizetés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#91289) AllTheBest válasza dugesz77 (#91284) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hi10 pro-m van, amiben ugyan ez a hardver van és win10 alatt fhd-n azért elég kevés tud lenni ez a z8350, android alá tökéletes, laptopként nem merném ajánlani, tényleg elég gyenge proci, van ebből egy drágább, de n3460-es verzió, az már elég jó cucc

Más:Használ valaki ilyet?[link] A 9023 az nekem annyira nem jött be, hátha ez valamivel jobb...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#91290) maestro87 válasza vacs (#91287) üzenetére


maestro87
őstag

200 db kupon van rá. De valószínűleg ez a kupon is jó a cseheknél és szlovákoknál is, csak idő kérdés, hogy mikor bukkannak rá.:) Ha kipróbálod ezen két ország beállításával és nem fogadja el náluk, akkor lehet nem fogy el szerdáig.:)

(#91291) dan1 válasza vacs (#91287) üzenetére


dan1
tag

Vidd végig a vásárt aztán később fizetsz.

(#91292) air válasza daver88 (#91286) üzenetére


air
nagyúr

Összeg határ?
Csak óra, vagy pánt is jó?
Ha óra akkor csak kerek, vagy lehet szögletes is?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91293) beg válasza daver88 (#91286) üzenetére


beg
veterán

Xiaomi mi band 2. Nem kifejezetten óra forma, de nem bánnád meg mikor havonta 1x, 2x kell csak tölteni. A többi feltételedet üzembiztosan teljesítené.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91294) hattrickuser válasza vacs (#91287) üzenetére


hattrickuser
tag

24 órás számlálót indít el a fizetésre. Unpaidként jelenik meg a my orders alatt. Én is csak este, munka után tudom kifizetni, fejből nem tudom a kártya adatait.

[kép]

Okosóra: MiBand 2-t ajánlom én is. Munkahelyen használom csak, hívást-értesítést jelzi stb...

[ Szerkesztve ]

(#91295) petipetya válasza daver88 (#91286) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem a minimum a Xiaomi Amazfit Pace, ami ez alatt van, az szinte használhatatlan a mindennapokban.

"nincs rá lezsóidő"

(#91296) AcCEsS válasza w.miki (#91252) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Jajjjj, de jó, nagyon köszönöm! Azonnal lecsaptam rá! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#91297) Czimby


Czimby
addikt

Valakinek sikerült 2db-ot venni a Mi Wifi ből? A másodiknál érvénytelen kupont ír ki. Kellene egy kollégámnak is.

És persze köszönöm én is w.miki!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#91298) dugesz77


dugesz77
őstag

9,53$-ért most megvehető a Xiaomi elosztó a STRIP828 kuponnal.

(#91299) TheProb


TheProb
veterán

Rendelt már valaki kínai mechanikus billentyűzetet, amit ajánlani is tud vagy netán jót olvasott róla?
Pl ez a mantisTek nem tűnik annyira szarnak.

(#91298) dugesz77: Mondjuk ezzel itthon nem sok minden tudunk kezdeni. Átalakítózáshoz meg kinek van kedve?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91300) MADcat válasza TheProb (#91299) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ez multi nem?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.