Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90601) Saccco válasza zoltan6 (#90595) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& w.miki:
Érdekes. Nekem egyszer a mobil kiegészítős hiányzott. :F

w.miki:
Pi-vel akarok majd világítást, meg tápot kapcsolgatni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90602) cadtamas válasza spidersoft (#90588) üzenetére


cadtamas
tag

A kislányom több kilométert font már ilyeneket.
Azt igazi paracord zsinór vastagabb (a kínaiban kevesebb belső szál van), de kínai a minősége sem rossz, szépen egybeolvad.
Viszont szerintem jobb óraszíjnak mint a vastagabb.

[ Szerkesztve ]

(#90603) CHIPman válasza Saccco (#90601) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Miért pi?
Veszel egy ilyet, arduino IDE-vel pár perc alatt megírod rá a programot (MQTT szerverre csatlakozva megfelelő szöveges üzenetre megfelelő dolgokat csináljon), és mellé egy androidos alkalmazást, kitűnően megoldható pi nélkül is, és jóval olcsóbb. (plusz ugye az esp board önmaga is tud wifire/netre csatlakozni)
Én így írtam egy mosfet-es ledszalag vezérlőt kb egy óra alatt, és tud mindent amit el tudsz képzelni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#90604) Saccco válasza CHIPman (#90603) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért, mert a Pi-n fut az Octoprint, abba meg lehet olyan plugin-t telepíteni, amivel a GPIO portokon keresztül lehet mindenfélét kapcsolgatni.
Létezik MQTT plugin is. :D

Az Octoprint egy 3D nyomtató vezérlő szoftver.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90605) Zola007


Zola007
veterán

Orico tépőzár van most valahol 1m /1$ alatt? :R [link]
múltkor 0.77-ért vettem alin, de már 1.5-ért adja darabját

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90606) daver88


daver88
aktív tag

üdv!

bluetooth hangszórók közül van valakinek tapasztalata FM rádió funkcióval? konyhába kellene egy kis zene, de néha elég lenne csak a rádió funkció...

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#90607) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Xiaomi WiFi Amplifier
Ehhez egy telefon-töltőfej megfelelő, hogy bele tudjam dugni a konnektorba és onnan üzemelhessen? Vagy van ami praktikusabb hozzá?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#90608) woodworm válasza Gaborz1 (#90607) üzenetére


woodworm
veterán

Stílszerűen egy Xiaomi power bank.

(#90609) smithsys válasza Gaborz1 (#90607) üzenetére


smithsys
aktív tag

Igen, elég egy töltő. Nekem egy 500mA-es töltőn lóg több mint fél éve és tökéletesen teszi a dolgát.

(#90610) Gaborz1 válasza woodworm (#90608) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ha megoldható a konnektoros megoldást preferálnám, mivel a bank töltöttségére figyelni nem nagyon van kedvem. Meg annyira nem hinném, hogy jót tenne neki.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#90611) smithsys válasza daver88 (#90606) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ilyen tapasztalatom nincs mert nálunk a rádió vétel gyakorlatilag a nullához konvergál, ezért én a myonline rádióval váltottam ki az FM-et wifin keresztül. Egy régi tablet + egy kínai 12$-os csodaerősítő oldja meg ezt a komoly feladatot.

(#90612) ktommy91


ktommy91
addikt

[Italy Stock]LeEco LeTV Le Pro 3 219.99$
Ez szerintem nagy deal ilyen dollár árfolyam mellett.(Meg egyébként is) Ha bővíthető lenne, venném is. B20, SD820, 4GB RAM, 32 GB ROM, 4k akku

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#90613) Druss válasza Gaborz1 (#90607) üzenetére


Druss
aktív tag

Kettő ilyet használok sima fali töltővel, bőven elég neki.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#90614) Beni2360 válasza Zola007 (#90605) üzenetére


Beni2360
félisten

Ugyan ott és még olcsóbb lesztelón.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90615) bexinho23


bexinho23
őstag

Kerékpárhoz rendelt mar valaki elso lampat?

(#90616) szabifotos


szabifotos
senior tag

Alin kaptam egy üzenetet, hogy nem elérhető a termék, és válasszak mást hasonló áron! :Y Azt hogy? Akkor miért hirdeti meg, hogy van neki? :(( Próbálom inkább a pénzem vissza kérni....

(#90617) Degeczi válasza ktommy91 (#90612) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csőd szélén álló cég, a telefonon pedig nincsen 3.5-es jack.

(#90618) Zola007 válasza Beni2360 (#90614) üzenetére


Zola007
veterán

fákk, elnéztem, azt hittem kettesével árulja mint múltkor

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90619) Beni2360 válasza Zola007 (#90618) üzenetére


Beni2360
félisten

Én beraktam a kosárba és amikor akció lesz megveszem. :C Köszi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90620) jjeahh válasza bexinho23 (#90615) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én kis szilikont, cree q5 másolatot, meg akksis hátsót igen, de tervben van egy convoy s2+ is, mer' nagyon ajánlják a lámpás topikban.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90621) ktommy91 válasza Degeczi (#90617) üzenetére


ktommy91
addikt

Azt nem néztem, hogy nincs rajta jack, így én nem venném. Viszont ezen kívül ennyiért nagyon rendben van ez a teló, van rá sok ROM és ha van APTX, akkor nem akkora gáz a jack hiánya.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#90622) fecus


fecus
őstag

Van a Postán valami lehetőség, hogy ellenőrizd jött-e csomagod, ha nincs TN-je? Már hogy hivatalos?

Más:

Szerintetek lehetne postán maradóra kérni a kínai csomagokat. Értenék, hogy írják rá postán maradó?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#90623) gyemipapa válasza fecus (#90622) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Igen, van, bemész és megkérdezed, jött-e a nevedre csomi, mert hogy értesítőt nem mindig dobnak be...
Én is így szoktam, sokszor eredménnyel.
Aztán más kérdés, hogy néhány nap múlva kapok értesítőt, boldogan megyek a postára, felforgatnak mindent, végül kiderül a dátum alapján, hogy azt a csomit már elvittem. :-)

Postán maradó: lehetséges, a nevedhez az adott posta címét adod meg. De értelmetlen.
Arról is pont ugyanúgy hagynak (vagy nem hagynak) értesítést, vagyis lehet kétnaponta bejárni, jött-e valami. Hazai viszonylatban postaköltség szempontjából lehet jelentősége, de külföldről ingyen postával értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#90624) Zola007 válasza fecus (#90622) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kell hogy értsék, azt íratsz rá amit akarsz.
Ha beírod a név mezőbe, hogy "Tetszik a Popsid Postáscsajszi", akkor a kínai rányomtatja szívbaj nélkül, neki mindegy hogy ez van odaírva vagy valami névszerű, pl. "Szikla Szilárdné Teásk Anna"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90625) dugesz77


dugesz77
őstag

Hátha más még nem nézte a Gearbest-nél a sok apró bigyós részt amik még kuponozhatóak is. Nem árt figyelni ,mert természetesen nem minden olcsóbb így mint azelőtt..

(#90626) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#90625) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

60%0FF$1 =0.92 pénz

Desktop Silicone Cable Winder Collator Wire Concentrator 211300801

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#90627) bul07 válasza Mr.Csizmás (#90626) üzenetére


bul07
nagyúr

Alin $0.68

ez meg 1.3$ de asztalhoz szerintem sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#90628) szabifotos


szabifotos
senior tag

YKZ kuponnal gondoltam én is teszek egy próbát. Hát persze, hogy felemelték. Mostmár 6$-tól van 2$ kedvezmény... :O Pont nem fér bele a töltő. Vagy csak én nem jó helyen nézem?

[ Szerkesztve ]

(#90629) justice84 válasza bul07 (#90627) üzenetére


justice84
tag

Bakker [Alin] ilyet vettem Spend US $1.00 to get US $1.00 off kuponnan $0.9 ért

(#90630) Tressy válasza ktommy91 (#90621) üzenetére


Tressy
senior tag

Ott van a dobozban jack usb c átalakitó amúgy

(#90631) csodavas válasza bexinho23 (#90615) üzenetére


csodavas
tag

Egy barátom ilyet rendelt, megelégedéssel használja. [rockbros első lámpa] Én pedig egy ilyet rendeltem, ez sem rossz, csak már valahol elhagytam..

[ Szerkesztve ]

(#90632) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy akinek kellene coin az alira az lődözze a nyilakat, ha csak azt lövi napi 400coin

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#90633) Predator2 válasza bul07 (#90632) üzenetére


Predator2
addikt

Erről írnál kicsit bővebben? Akár privátban is.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#90634) HoTaZo válasza bul07 (#90627) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
Egy 0,68$-ost behúztam.

Amúgy az ajándék csomag, hogyan működik? Ranyomtam, G+-on megosztottam, de nem változtatott az áron.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#90635) Bornie127 válasza bul07 (#90632) üzenetére


Bornie127
senior tag

Milyen nyilakat? :Y

(#90636) bul07 válasza Predator2 (#90633) üzenetére


bul07
nagyúr

Ali fórumba tettem fel képet , telefon app, főoldal lentebb Top 100, és minden eladnál a Bubble Challenge
Kupont és coint lehet lőni, elírtam mert 15lehetőség , akkor 15x4 ha nincs kupon 60coin

Amúgy én is lekéstem mert 17-e óta lehetett lődözni és 27-e az utolsó nap, tehát holnap délelőtt vége

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#90637) DJGABI válasza bul07 (#90636) üzenetére


DJGABI
addikt

jejzus, kinek van erre ideje :DD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#90638) bul07 válasza DJGABI (#90637) üzenetére


bul07
nagyúr

10perc se volt a 15, kár hogy nem vettem észre hamarabb, ha jól emlékszek se itt se ali fórumba nem volt említve ez a lehetőség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#90639) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi MiJIA LED éjszakai lámpa a XIAOMINL3 kupon kóddal 8,18$.

(#90640) Silent77 válasza dugesz77 (#90639) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, 3db rendelve. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#90641) Zeki válasza Silent77 (#90640) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olyan jó ez a lámpa?

(#90642) Silent77 válasza Zeki (#90641) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem párom parancsba adta, hogy kell még. Szóval igen, nekünk bejött. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#90643) WestBam válasza Zeki (#90641) üzenetére


WestBam
senior tag

Az eddigi legjobb, amivel én is találkoztam.
Ha valakinek akkor nekem elhiheted, millió meg egy félét vettem már aliról, de mindnek voltak bajai: felkapcsolgat magától, felkapcsolgat nappal is, felkapcsol már szürkületkor, nem kapcsol fel éjjel, hülye szögben érzékel, ilyesmi apró de bosszantó dolgok. Ez eddig tökéletes, nekem a két fokozat is nagyon tetszik, mi a legalacsonyabbon használjuk, éjjel klotyón kiváló, azóta nem ég ki a retinánk!
Annyit lehetne még javítani rajta, hogy esetleg egy kapcsolóval rövid és hosszú kapcsolási időt lehetne választani, akkor tényleg tökéletes lenne :K

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#90644) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Tudnatok ajánlani szivargyujtos USB-s telefontölőt? Olyan érdekelne ami már bevált, mert a telomat egy "ósanos" darab hazavégta és nem akarok még1x ugy jarni egy masik teloval.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#90645) tahepa válasza ReFleXx (#90644) üzenetére


tahepa
senior tag

[link]
Nekem bevált.

(#90646) -secret- válasza ReFleXx (#90644) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Blitzwolf

(#90647) cannyon


cannyon
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajálani 20-25e ft környékéig valami 4g képes tabletett?

(#90648) lkristóf válasza WestBam (#90643) üzenetére


lkristóf
senior tag

Arilux-hoz képest milyen? Valakinek tapasztalat?

(#90649) air válasza tahepa (#90645) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk ez nem csak töltő, ráadásul egyáltalán nem garantált, hogy működik a kérdező aljzatában.

(#90644) ReFleXx
Ha sok csati kell, de QC nem, akkor ez: BlitzWolf® 9.6A 48W 4 Port USB Car Charger BW-C1 With Power3S Technology
Ha kell QC2.0 és elég a 2 csatlakozó, akkor ez: BlitzWolf® BW-C6 30W Quick Charge QC 2.0 Two Port USB Car Charger
Ha sok is, és QC3.0 is, akkor pedig ez: BlitzWolf® BW-C10 QC3.0 54W USB Car Charger with Power3S and Quick Charge 3.0

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90650) tahepa válasza air (#90649) üzenetére


tahepa
senior tag

Töltő plusz a többi szolgáltatás. Az hogy pedig működik a kérdező autójában arra van válasz a tulajdonságoknál illetve az interneten fellelhető információ ( Citroen Xsara 1.4b 2004 autóban garantáltan működik például)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.