Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) dugesz77


dugesz77
őstag

A Seagate Expansion USB 3.0 1TB külső HDD a WC2971 kuponnal 47,66$ pontokkal még lejjebb hozható.Ha nem fogják meg egész jó árban lenne az itthonihoz képest (12,5 vs 20) esetleg nem tud valaki náluk kiskapuról?

(#90052) Czimby válasza attiati (#90048) üzenetére


Czimby
addikt

Pl az akinek elszállt a hangkártyája vagy a barátnője tönkretette a jack aljazatot a laptopon

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#90053) Zola007 válasza Czimby (#90052) üzenetére


Zola007
veterán

akkor barátnőből kell új, nem hangkártyából ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90054) ollie válasza Czimby (#90052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez olyan rossz minőségű, hogy szó szerint a semmi is jobb.

***

(#90055) zoltan6 válasza dugesz77 (#90051) üzenetére


zoltan6
őstag

9-10 körül vannak vadi új 2,5-ös 1Tb-os vinyók aprón,bele egy orico usb3-as 1000-1500ft-os tokba,oszt jónapot :K

(#90056) zeon.hu válasza Zola007 (#90053) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha olcsóbb :DD

#?*@&!

(#90057) kelly416 válasza dugesz77 (#90051) üzenetére


kelly416
veterán

Asszem a kiskapu már nem egészen kellene a fórum témája legyen. :N

(#90058) beg válasza dugesz77 (#90051) üzenetére


beg
veterán

Náluk nem, de az Alin van egy egész pici kapu: [link]
;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90059) dugesz77 válasza beg (#90058) üzenetére


dugesz77
őstag

Oké :D akkor inkább nem is kérdeztem semmit.. Maximum ha találok valamit ,nem szólok és akkor 1:1 :D

[ Szerkesztve ]

(#90060) petipetya válasza beg (#90058) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#90061) beg válasza dugesz77 (#90059) üzenetére


beg
veterán

Köszönöm a hó végi pénztárcám nevében is :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#90062) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani egy olyan akku töltőt, amivel lehet 3.7V-os cellákat, valamint hagyományos 1.2V-os AA/AAA akkukat is tölteni? Annyira értek józan, hogy azt sem tudom, hogy van-e ilyen, vagy csak külön-külön létezik. Az is jó lenne, ha még tudná mérni az akkuk valódi kapacitását. Azaz nem teljesen buta töltő lenne. Köszi!

Alex

(#90063) Ra3 válasza vargalex (#90062) üzenetére


Ra3
őstag

A legegyszerűbb amit sok helyen javasolnak a Liitokala Lii100, ez 1000-1200ft körül meg lehet venni, van belőle két slotos is nem sokkal drágábban (Lii200) , ez egyébként csak azt mutatja hogy kb. hogy áll a töltés folyamata.
20 dollár környékén már lehet venni belőle 4 slotosat, ez a Lii500, teszt funkció is van benne, lemerít-feltölt, és mutatja a valós kapacitást, 1 amperral tölt egyszerre mind a 4 slotban.
Kicsit drágábban vannak pl. Xtar töltők, ami még olcsó és jó az a 4 slotos VC4 (én 20 dollárért vettem) de ez meríteni nem tud, csak a betöltött kapacitást méri, és a Lii500-al ellentétben egyszerre csak 2 sloton tudja az 1 amperes töltést, vagy négyen a 0.5-öt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#90064) dugesz77 válasza Ra3 (#90063) üzenetére


dugesz77
őstag

Gearbest-ről rendelve a GB17LED kupon 12%-ot levesz az árukból. Liitokala mellett szólhat még, hogy powerbank-ként is használhatók.

[ Szerkesztve ]

(#90065) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Tudtok ajánlani, valami bevált,relatív olcsó, de használható fejhallgatót ? Mikrofonos legyen és bluetoothos is.
Köszönöm

(#90066) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Vezeték nélküli egeret tudtok ajánlani? Munkához lenne, kényelmes kellene, ennyi a szempont.

Xiaomit rendeltem a feketéből de nem jött meg, valszeg lenyúlták.

(#90067) FingR86 válasza vargalex (#90062) üzenetére


FingR86
őstag

(#90068) cris78


cris78
őstag

Megjött a Digoo óra. Világít meg minden, este kiderül majd mennyire zavaró. De ez az alapból fehér nekem nem tetszik.....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#90069) maestro87 válasza cris78 (#90068) üzenetére


maestro87
őstag

Miért? Legalább olyan színűre festheted amilyenre akarod. :DDD

(#90070) vargalex válasza Ra3 (#90063) üzenetére


vargalex
félisten

Köszönöm mindenkinek! Megrendeltem a Lii-500-at (teljes változat szivargyújtó töltővel és 220V-os adapterrel) Ali-ról $16,83-ért.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#90071) Saccco


Saccco
nagyúr

Pre-order USAMS töltő

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90072) synar válasza Saccco (#90071) üzenetére


synar
őstag

Ez a LDNIO A4405 4 Ports Portable USB Wall Charger with LED Light 4A Travel Adapter is elég korrekt cuccnak néz ki. Még nem hallottam erről a LDNIO márkáról de jó minőségnek tűnik és árban sem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#90073) Donki Hóte válasza Saccco (#90071) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem igazán előnyös az a kijelzés, ami pár másodpercenként oda-vissza vált a két kijelzett érték között. Nekem autós töltőm van ilyen, amikor vált a kijelző, akkor a szemed sarkából csak azt látod, hogy valami fényváltozás van, tudat alatt zavar ez az információ.

Szóval ha van rajta kijelző, akkor olyan legyen, ami párhuzamosan mutatja a feszültséget és a töltőáramot, vagy ne legyen egyáltalán kijelző :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#90074) Czimby válasza Saccco (#90071) üzenetére


Czimby
addikt

Max 3A? :O

Az úgy nem túl acélos, az oké hogy Portonként tud 2.4A-t, és ha az egyikbe bedugok egy tabot ami simán veszi a 2A-t a másikba egy okostelónak már csak 1A marad pedig az is kérné a 2A-t manapság, így a 3.-ik port fölösleges is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#90075) vasi89 válasza Saccco (#90071) üzenetére


vasi89
addikt

Alin a saját store-ukban 8,24$ appból pedig 7,99$ és azonnal rendelhető.

(#90076) Saccco válasza vasi89 (#90075) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kupon is van hozzá 3-1.

$6.99-ért már baráti.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90077) géeles válasza PainKiller13 (#90066) üzenetére


géeles
aktív tag

Vezeték nélküli egér:
először ezt: két elem kell a kicsiből

Aztán ez: egy normál ceruza elemmel

Nagyon ajánlom, nagyon bevált.

:K

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#90078) Zola007 válasza Saccco (#90076) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt utálom a banggoodban mikor ilyen fake akciókkal sz.vatja a népet :(((
múltkor ugyanilyen "akcióban" szórtak ki valami keverős bögrét 7 dollárról indítva végül 12-ért, ami Alin alapból 6 dollár.
egy fél óra alatt 500 gyöngytyúk rá is ugrott a takonyra.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90079) dugesz77


dugesz77
őstag

Angol amazon-ról egész jó áron van Samsung SL-M2026 mono lézer nyomtató. Plusz jön rá a szállítás + áfa
különbözet gondolom.

Akkor tárgytalan. Köszi Mr.Csizmás :R A jövőben hanyagolom az amazonos linkeket, minddel volt valami bibi.

[ Szerkesztve ]

(#90080) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#90079) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Deal is 100% Claimed

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#90081) st6969


st6969
őstag

Fürdőszobába vettem gyereknek katica alakú fogkefe tartót, itt ajánlotta valaki. Jópofa, meg minden, csak a tapadókorong nem tapad a csempére, így barkácsoltam neki kör alakra vágott vékony műanyag lapból tökéletesen sima felületet, amire jól tapad a tapadókorong, és ezt 3M kétoldalú ragasztóval felragasztottam a csempére. De a kétoldalú ragasztó elengedte 1 hónap után.
Ezért keresnék ilyen öntapadós műanyag korongot, amit a csempére ragaszthatok, hogy a tapadókorong is megálljon rajta. Tudom, apróság, de fontos lenne. 100 féleképpen próbáltam már rákeresni, de sehogy nem találom. Valakinek ötlet?

(#90082) Met válasza st6969 (#90081) üzenetére


Met
nagyúr

Ne kétoldalúval ragaszd fel hanem sziloplaszt-al, ecetsavassal.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#90083) géeles válasza Met (#90082) üzenetére


géeles
aktív tag

Még egy tipp:
FBS a fürdőszobai meg egyéb ragasztásokra.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#90084) DeFranco válasza st6969 (#90081) üzenetére


DeFranco
nagyúr

felecsdel, ezekből max. a gyári tapad meg a csempén, ami eleve rajta van, ha az sem, akkor semmi.

ha az egyszer lejön, akkor max. az fbs fogja meg. próbálkoztunk már mindennel, feleslegesen, egy kéttenyérnyi kéztörlő száraz súlyát nem voltak képesek megtartani. gondolom a páratartalomhoz van köze.

(#90085) vizimento válasza géeles (#90077) üzenetére


vizimento
senior tag

Tudnál egy képet felrakni a két egérről egymás mellett? Vagy van egyáltalán méretkülönbség? Mert azt nem találtam a leírásban, hogy mekkora, és az én kezemnek a nagyobb fajta egerek a kényelmesek...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#90086) attiati válasza géeles (#90083) üzenetére


attiati
veterán

Es ez lejon utana a csemperol?

Es a sziloplast?

(#90087) géeles válasza vizimento (#90085) üzenetére


géeles
aktív tag

Görgess le és ott méretezi, a Classic 1 elemes az: 41,5 magas, 107,5 hosszú, 66,5 széles...
Szerintem nem igazán nagy...

A két kicsi elemes hangyányit kissebb...

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#90088) Met válasza attiati (#90086) üzenetére


Met
nagyúr

Pengével le lehet kaparni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#90089) géeles válasza attiati (#90086) üzenetére


géeles
aktív tag

Hogy lejön-e?
Nagyon szép tükörmázas lapon talán lenne látható nyoma, de a legtöbb csempe mostanában ez az elmosódott
felhős mintás, azon szerintem nem feltűnő még ha marad valami akkor sem.

:F

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#90090) attiati válasza géeles (#90089) üzenetére


attiati
veterán

Nekem tukormazas feher.
Semmi matt nincs rajta.

(#90091) géeles válasza attiati (#90090) üzenetére


géeles
aktív tag

Kipróbálnám egy nem feltűnő helyen....
Mosdó alatt, vagy valami sarokban.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#90092) fecus válasza ollie (#90054) üzenetére


fecus
őstag

Ez ilyen egyértelműen nem igaz.Én építettem netrádiót ilyennel, és egészen élvezhető. A Cégnél a laptopomra is tettem egyet, mert jelentősebben kisebb a zaja mint a beépített hangkártyának.
Persze komoly alaplap és hangkártya az jobb.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#90093) ollie válasza fecus (#90092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor nagyon alacsonyan lehetnek az elvárásaid a zene minősége terén.

***

(#90094) TheProb


TheProb
veterán

BlitzWolf Type-C kábel - ~600Ft 50BWTC5

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#90095) dugesz77


dugesz77
őstag

Vízálló kicsi elsősegély csomag a MD01363 kuponnal 2,96$. Nem néztem utána máshol milyen árban van de elég olcsónak tűnik. Szerintem elég csak feltölteni normálisabb cuccal.

[ Szerkesztve ]

(#90096) st6969 válasza DeFranco (#90084) üzenetére


st6969
őstag

Igen, ilyen "gyári"-t keresek, de szerintem ilyen műanyag lapot nem lehet kapni, alin kerestem már mindenhogy. Egyszer vettem egy gagyi akasztót itthon, ami szintén tapadókorongos, de úgy kell "rászívatni", mint a GPS tartó konzolt a kocsi ablakra. Na, ahhoz volt ilyen ragasztós hátú lap... az azóta is tart a csempén.
FBS-t kipróbálom, köszi mindenkinek. :R

(#90097) MADcat válasza ollie (#90093) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Miért ne. Régebbi céges gépen nem megy a hangkártya, ezt pont jó lesz rádiót hallgatni. Nyilván mindenki a helyén kezeli a terméket és nem vár csodát 150 forintos vacaktól hangversenytermi színvonalat. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#90098) cadtamas


cadtamas
tag

Sziasztok.
Li-ion akksikat lehet valamilyen kütyüvel 'regenerálni'?
Van egy okoskarkötőm ami először működött három hétig, aztán a második feltöltés után csak a töltés töredékét hajlandó felvenni 75mAh helyett csak 22-őt és így csak 3-4 napig működik.
Sajnálnám kidobni.

(#90099) asdf_


asdf_
veterán

Megjott nekem is az occso multimeter (rm102/aneng 8002/ki tudja meg hany neven fut),. Alapvetoen szimpi, de azt elevenen utnem agyon, aki ugy programozta, hogy a vilagitas kozbeni meresi mod valtas vagy gombnyomas nem inditja ujra a vilagitas -sajnos csak 15 masodperces*- timeret.

* lehet hackelni es atprogramozni, en ugy raknam egy percre, mitn a huzat, de ahhoz kulon cucot kellene vasarolni, amivel ossze lehet kotni egy szamitogeppel

(#90100) spiky03 válasza géeles (#90077) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi a tippet. :R
Én is vadászok már egy ideje valami normális egeret.
Mondjuk az is jó, ami most van, egy Canyon egér, de nincs rajta sajnos az a két oldalsó gomb, azokat meg szeretem.

A kettő közül melyiket ajánlod? Melyik a jobb?

A DPI gombok működnek rajta? A mostani egeremen is van, de nem vettem észre semmi változást amikor nyomkodtam. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.