Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91301) dugesz77 válasza TheProb (#91299) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez multi. A felső két luk az EU. Igaz csak háztartási megy bele a földelt dugvillát el lehet felejteni.
Bár már annyi nem Eus cuccom van ,hogy direkt jól jön ,hogy azokhoz sem kell plusz átalakító.
Nem új találmány ez nem szokott gond lenni ezekkel. Nekem íróasztal lap alá a lesz felrakva ott pont jó ez így. Kéznél lesz az usb+ a multi csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#91302) TheProb válasza dugesz77 (#91301) üzenetére


TheProb
veterán

Kérdés mennyire állna benne stabilan a csatlakozó, mert ugye semmi tartása nincs, csak amit a villa maga ad.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91303) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

USB-s Wifi adapter van ajánlott? Win7-Win10 kompatiblis legyen, szög egyszerű üzembiztos kellene. :R

eddig ezt néztem [link]

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91304) Dluinet válasza TheProb (#91299) üzenetére


Dluinet
nagyúr


TheProb
Original Xiaomi Yuemi MK01 Backlight Mechanical Keyboard
Mechanikus billentyűzet háttér világítással
EU expressel meguszod 24000Ft-ból
Leírás (google fordító segít)



[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#91305) daver88 válasza air (#91292) üzenetére


daver88
aktív tag

én órát szeretnék, és mindenképpen kerek formájút...mivel munkába lesz, 60-70 $-nál többet nem szánnék rá

két fontos, hogy az akku bírja azért a 3-4 napig, illetve legyen normális kijelzője...egyéb más dolog nem fontos (gondolok itt gps, sim kártya foglalat, pulzusmérés stb stb..)

Huami Amazfit jól néz ki, sokan dicsérik is, bár kicsit többe fájna, mint amennyit gondoltam rákölteni (majdnem a duplája)

[ Szerkesztve ]

(#91306) MarioAna válasza Dluinet (#91304) üzenetére


MarioAna
senior tag

ez nem a "3 key rollover"-es? Csak mert akkor igencsak vannak jobb alternatívák is már ennyiért, Xiaomi ide vagy oda.

(#91307) TheProb


TheProb
veterán

[moderálva]

(#91304) Dluinet: Ennyiért szerintem már itthon is kapni vmelyik ismertebb gyártó cuccát numpaddal és magyar kiosztással. :F

[ Módosította: koxx ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91308) air válasza daver88 (#91305) üzenetére


air
nagyúr

Akkor nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91309) Sanki válasza TheProb (#91307) üzenetére


Sanki
addikt

Még szerencse, hogy hangot nem lehet csatolni az üzenethez. :D
Bár nem tudom, hogy ilyeneket hogyan találtok meg.. :D

(#91310) #04441088 válasza Sanki (#91309) üzenetére


#04441088
törölt tag

A google olyan hirdetesekkel bombaz, amik a kereseseid alapjan erdekelhetnek.
Az ali olyan termekekkel... :DDD

FM Transmitterből Roidmi 2S mennyire ajanlott? Hol erdemes venni?
Volt egy ilyenem: LINK, de fel ev utan megadta magat.

[ Szerkesztve ]

(#91311) lacko6


lacko6
senior tag

hi

valaki nem tud kupont [link] Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb

(#91312) dugesz77 válasza lacko6 (#91311) üzenetére


dugesz77
őstag

Banggood- nál a MIL289 vagy a LED289 kuponnal 11,81$

[ Szerkesztve ]

(#91313) retesz147 válasza #04441088 (#91310) üzenetére


retesz147
addikt

A roidmi 2S jó, bár a mikrofon része elméletileg használhatatlan és nem kompatibilis az összes szivargyújtóval.(nekem nincs, de sokat olvasgattam róla)
Már van roidmi 3s-is, amiből alaphangon kihagyták a mikrofont és már kompatibilis az összes szivargyújtó fajtával. Nekem 3S van, teszi a dolgát, amit ebből a technológiából ki lehet hozni, azt sztem a roidmi kihozza, de nekem hiányzik a kihangosítós része, ezért most érkezik egy ilyen:Onever FM transmitter/ vagy iMars néven is ismert. Elvileg ajánlott, majd kiderül.

Egy kolléga nemrég ajánlotta ezt a típust, elvileg nála csak ez vált be kihangosításra: Nulaxy FM transmitter

staker: Akkor a roidmiben sztem nem fogsz csalódni....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91314) #04441088 válasza retesz147 (#91313) üzenetére


#04441088
törölt tag

Elfelejtettem írni, csak zenehallgatásra kellene, kihangosításra nem.
Xiaomit, mint márkát kedvelem, úgyhogy honlap rendelek belőle egyet és köszönöm. :R
Az a gagyi, amit linkeltem olyan volt, ha egy kicsit is rázkódott az autó elment a zene... Aztán egy idő után már egyáltalán nem volt jó.

(#91315) lacko6 válasza dugesz77 (#91312) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#91316) Imy válasza dugesz77 (#91280) üzenetére


Imy
veterán

(#91317) adorjant


adorjant
senior tag

Hjajj, éppcsak benéztem ma a topikba, és már elköltöttem Aladdin kincsét :DDD

Viszont szükségem lenne egy olcsóbb BT hangszóróra, Xiaomi Square Box szint elegendő, ilyesmihez van esetleg valami tipp-kupon-valami? :R

(#91318) norbert1998


norbert1998
veterán

Rendeltem valamit, amiről kaptam értesítést, hogy áfa köteles (84$ volt az ára).
Elolvastam az összefoglalót, de még nem egészen tiszta mit kell tennem. Azt tervezem hogy felhívom a posta számát és ott eligazítást kérek. Ez elegendő lesz? Meg tudják mondani pontosan mit kell tenni? Tőlük jött az üzenet. Sms.

(#91319) tahepa válasza adorjant (#91317) üzenetére


tahepa
senior tag

5540 ft-ért drága?

(#91320) havri1 válasza w.miki (#91252) üzenetére


havri1
félisten

Ez mi is igazából? Wifi adapter?

havri

(#91321) spiky03 válasza dugesz77 (#91284) üzenetére


spiky03
veterán

Egy ilyen ugyan elég lehet csak netezéshez, meg fosbukozáshoz, esetleg office progikhoz?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#91322) beg válasza havri1 (#91320) üzenetére


beg
veterán

WiFi repeater.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91323) retesz147


retesz147
addikt

Megjött a Xiaomi Roidmi magnetic car holder, azaz a mágneses szellőzőrácsos telefontartóm. Maximálisan ajánlott, erőssen tart, hibátlan!

Viszont nálam mégse jó, mert a kocsiba lejjebb került a megszokott helyéről a teló, így nem esik a látókörömbe , le kell pillantanom, azt meg nem szeretem.

Szóval most ilyen stílust keresek, viszont olyan kellene, ami 90 fokban dönthető. A műszerfal teteje vízszintes és magasan van, szóval ha nem tudom dönteni 90 fokba, akkor a teló meglehetőssen felfele néz. Csak döntött állapotba tenném fel.
Tud valaki ilyet, ami ragasztható, mágneses, dönthető 90 fokban és van olyan magas, hogy egy 5"-ös teló beleférjen/megtartson? (Baseus, Cafele,Raxfly, PZOZ márkák sztem nem dönthetők 90 fokban)
:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91324) tahepa válasza havri1 (#91320) üzenetére


tahepa
senior tag

Wifi jelerősítő-továbbító

(#91325) havri1


havri1
félisten

Köszi. Na majd jól utána nézek. 5GHZ - en kéne, annak nagyon gyenge a jele a másik szobában, sokat esik a sebesség ezért.

[ Szerkesztve ]

havri

(#91326) Imy válasza dugesz77 (#91312) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, én is rendeltem egyet. :) Remélem iOS-el probléma nélkül működik.

(#91327) Rocky13 válasza havri1 (#91325) üzenetére


Rocky13
csendes tag

Csak 2,4 GHz-et tud!

(#91328) dugesz77 válasza spiky03 (#91321) üzenetére


dugesz77
őstag

A kijelzőjét mindenki dicséri. Van elég sok review róla, én ezt néztem, alap dolgokra megteszi.

(#91329) retesz147 válasza retesz147 (#91323) üzenetére


retesz147
addikt

Ez talán elforgatható 90 fokkal, viszont nem mágneses, hanem vmi új nanobiszembaszomos...

Hallott valaki ilyen autós tartóról? HOTR Non Magnetic Nano Absorption Car Holder

Van drágább változatas is. Lauco

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91330) TheProb válasza retesz147 (#91329) üzenetére


TheProb
veterán

Kérdés, hogy ennek mennyire árt a por. Mikor bejött az a fekete ragadós szar, annak az volt a nagy ellensége.

Amúgy nekem olyan kéne, amit szellőzőrácsra lehet erősíteni. Ezek a ragasztós cuccok nemtom mennyire tartósak, meg ugye kell nekik valami normális felület, ahova fel lehet ragasztani.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91331) balazs1956 válasza TheProb (#91330) üzenetére


balazs1956
senior tag

Én itt, és ilyet vettem.
Nagyon erősen kapaszkodik a rácsba, egy rugós csipesz segítségével.
Már megvettem a másodikat is, annyira bevált.
sürgősen kellett, kintről biztosan olcsóbb.

(#91332) TheProb válasza balazs1956 (#91331) üzenetére


TheProb
veterán

de ez is mágneses.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91333) mirci18 válasza havri1 (#91193) üzenetére


mirci18
addikt

Mint ahogy mi is imádtuk ezeket a falnak dobni 8-10 évesen.
Nagy keletje volt neki

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#91334) balazs1956 válasza TheProb (#91332) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nem tudtam hogy az a kívánság, hogy ne legyen mágneses (nem olvastam).
De ha meggondolod magadat, csak ajánlani tudom.
Már vagy 10 félét próbáltam,mind kuka lett.
Ez viszont tökéletes, tart mint állat, nem kell gombokat nyomogatni, 1szerűen odacuppan.
Két kidobottból eszkábáltam egy ilyet is.
Ennek az előnye a rácsba tehetővel szemben, hogy szem előtt van, de ez kocsija válogatja.
Vízszintesen használom, a a töltő jobbra kivezetve, és a műszerfalon támaszkodik.
Szinte csak rá kell dobni, és ottmarad

(#91335) retesz147 válasza balazs1956 (#91334) üzenetére


retesz147
addikt

Nálam lehet mágneses is...

Xiaomi 13 eu dev...

(#91336) w.miki


w.miki
veterán

mi a baj a mágnessel? tényleg megzavarja a telót?
Tegnap jött meg a GB-ról, ez az (akkor) 1usd-s tartó.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#91337) XtremLor válasza w.miki (#91336) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem vettem eszre ilyet, nekem az a bajom vele hogy a "jo" Magyar utakon elfordul a telefon nem tart atom biztosan.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#91338) fant0mi válasza XtremLor (#91337) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem zavarja.
Egyszer esett le nekem, mikor nagyon vastag bumper tokban volt a telefon es ultrarossz uton mentem, de annak is volt elojele, a telefon a razastol elkezd elfordulni vmelyik iranyba.
En evek ota hasznalok magneses tartot, pedig a legolcsobbat, megis nagyon meg vagyok elegedve.

(#91339) retesz147 válasza w.miki (#91336) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem se zavar be a mágnes (6 telón kipróbálva,iphone,nexus,samsungok,xiaomik), viszont a pesti utakon meg-megmozdul a teló sajnos.
Ezért keresek olya tartót, amit 90 fokban tudok beállítani, hogy meg tudjon alulról támaszkodni a műszerfalon. Úgy atomstabil.

Nanotechtól félek, ha bekoszosodik sztem mehet a kukába...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91340) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Nekem is megjött a 0,35$ síkesztyű.
Teljesen korrekt, vastag, kényelmes. Csak annyi a baja, hogy nem európai férfi kézre való. A tenyér még oké, de az ujjak egyértelműen rövidek, pedig nincs nagy kezem, se extra hosszú ujjaim. A lányok kezére meg nagy a tenyér rész.
Mindegy, ennyit simán megért. :)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#91341) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Milyen USB-s 2-2,5 A-es hálózati töltőt ajánlotok ami nem adja fel a szolgálatot 1 hét alatt?

(#91342) beg válasza Jabby (#91341) üzenetére


beg
veterán

Ugreen termékei: [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91343) Jabby válasza beg (#91342) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi szépen a tippet, ez megfelelő lesz árban is.

(#91344) cadtamas


cadtamas
tag

Nitecore Tube 5.99 dodó.
Azt hiszem jó ár.

(#91345) TheProb válasza w.miki (#91336) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem a fő bajom vele az, hogy rá kell ragasztani a telefonra a fém lapkát vagy tokot kell használni hozzá, amit nem szeretek. Egyébként ti hogy rögzítitek a fém lapot? Én max tokba rögzítést tudom elképzelni, ott meg nem csiszolja szét a telefont belülről?

Én mindenképp elrejteném, mert sztem K ronda, ha ott éktelenkedik a telefonon vagy a tokon az a karika.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#91346) dugesz77 válasza TheProb (#91345) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam egy fekete vékony szilikon tok alatt van nem látszik. A fém a tokra lett ragasztva belülről, amit adnak átlátszó felület kiegyenlítő átlátszó ragasztós rész meg a telefonra. Azt könnyebb leszedni a telefonról a fém viszont nem karcolja a tok felől. Tapad nem mocorog, nem látszik. Mondjuk simán ráállhatnának a fémbetétes tokok gyártására,majd mindenki már mágnesest használ.

(#91347) Laci.M válasza dugesz77 (#91346) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ha normálisat vesztek nincs az a gödör amitől elmozdulna a telefon.

Lehet kapni Nillikin mágneses tokot telefonhoz, nekem már Oneplus 3-nál is bevált, atombiztosan tartja a nagy méretű beépített fém lapnak köszönhetően a telefont. Szinte a teljes hátlap alatt ott van a fém lap. S8-ra is most rendeltem ugyan ilyet egyik barátomnak.

Régebben LG G4 esetén nekem sem vált be a gyári vékonyka fém lap, egy sniccer pengét (nem röhög) ragasztottam be celluxal a tok és a telefon közé, sokkal tartósabb volt mint a gyári fém karika., ráadásul sokkal nagyobb volt a tapadási méret, szinte mindegy hogy raktam rá a telefont a tartóra, az megállt! Ha elfedi mindenhol a fémet a cellux akkor nem fogja megkarcolni a hátulját a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#91348) retesz147 válasza Laci.M (#91347) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem csak azért mozdul el, mert a mágnesek és a fém lakpka között van egy szilikon tok, egy BKK bérlet és egy céges belépőkártya :)) De ha letámasztom, le nem esik, semmitől.

Xiaomi 13 eu dev...

(#91349) Laci.M


Laci.M
senior tag

Csak érdekességképpen a leírás első képét nézzétek meg! :)
Mini projektor

Aláírás

(#91350) TheProb válasza bul07 (#91094) üzenetére


TheProb
veterán

Hát sima elemmel is ugyan ez a helyzet... :/
Másnap már nem hajlandó bekapcsolni a mérleg. Írok BG-nek, hogy wtf van ilyenkor.

PP akkor is fizeti a visszaküldést, ha nem gariztatás, hanem refund az igény?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.