Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91701) Chris Kiki válasza asdasdasd (#91683) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

[link]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#91702) retesz147 válasza air (#91686) üzenetére


retesz147
addikt

Ezt osztom én is...középkonzol tetején volt a teló, " némileg látótérben" és ha navira használtam kevésbé vonta el a figyelmem, mert "fél szemmem " az úton, féllel a telóra pillantottam.
Vettem egy szellőzőrácsos tartót, a rács sokkal lejjebb van, nem esik látótérbe, jobbra le kell pillantanom navihoz és elveszik 1-1,5mp az útból, sokkal-sokkal veszélyesebb! Lehet hogy látótérbe nem szabad, de ha már így is úgy is feltesszük, akkor jobb olyan helyre, ahol minnél kevesebbet kell elfordítani a fejet-szemet a rápillantás miatt....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91703) air válasza Zola007 (#91693) üzenetére


air
nagyúr

Ha nagyon alacsony vagy, és éppen csak kilátsz a kormány felett, akkor kitakarhat a látótérből. Normál magasságú embernél max. annyit, amennyi az előző képen látszik.
Mivel a KRESZ-ben tudomásom szerint nincs olyan szabály ami tiltaná, ezért nem gondolom, hogy csak úgy hasra ütésre bírságolhatnának. De kösz az aggódást.

(#91698) DeFranco
Gratulálok! Sikerült kihoznod az egészből, hogy felelőtlen és sóher, garasoskodó vagyok. Jó, hogy kerek perec nem írtad le, hogy sz@rrágó. :C Ügyes.
Inkább nem kommentálom a teljesen légből kapott és értelmetlen eszmefuttatásodat.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91704) Degeczi válasza luke30 (#91697) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kuponkód is kell, vagy már fölment az ára? (most $3-ért jön be)

(#91705) DeFranco válasza air (#91703) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én a terméket jellemeztem nem téged.

az egy dolog, hogy aki nem akar, azt nem lehet meggyőzni leírtam mit gondolok erről a karról és itt befejeztem. szerintem ez egy baromság, és nem ajánlom feltenni. ennyi. vannak jobb megoldások.

egyébként egyszer ülj be az autóba és nézd meg hol áll a kormány a képen levőhöz képest. max. egy minivan-ben ülsz így, sima személyautóban nem, ha nem vagy két méter.

szerk:

ez jobban mutatja a valós perspektívát. tegyél még a kormány fölé egy péklapátot, és hopp, volt látótér nincs látótér. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#91706) beg


beg
veterán

Még mielőtt jobban belemélyednénk, szerintem engedjétek el. Mindenki olyan tartót tesz az autóba amilyet és ahova akar. Ha szabályt sért, a rendőr majd intézi. Ha nem, használja egészséggel.

Ugyan ez volt korábban a gyerekülés és biztonsági öv témában is, nem hiányzik újból.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91707) luke30 válasza Degeczi (#91704) üzenetére


luke30
tag

Rakd be a kosárba.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#91708) Zola007 válasza DeFranco (#91698) üzenetére


Zola007
veterán

van olyan, ami a kormánykerékre rögzít? :Y
bszki, rákerestem
nem gondoltam volna,hogy van olyan barom aki ilyet tervez vagy vesz :W

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91709) DeFranco válasza Zola007 (#91708) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

tök jó, nem? nem? nem.

láttam egyébként ilyet autón élőben is. simaagyú gyökér.

[ Szerkesztve ]

(#91710) Zola007 válasza air (#91703) üzenetére


Zola007
veterán

nem csak a KRESZről szó, hanem józan parasztészről is.
tudtommal nincs benne a KRESZben, hogy nekitolassak a parkolóban a Tesco falának, de logikusan nem tűnik praktikusnak . Capisci? ;)
sok balesetmentes kilométert mindenesetre :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91711) Degeczi válasza luke30 (#91707) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Aha, köszi, hülye Gearbest... ennyiért megér egy próbált.

(#91712) csadi0011 válasza dugesz77 (#91656) üzenetére


csadi0011
őstag

Csinálom hajnal óta, eddig semmi. :)
Még a drága cuccokat is azonnal viszik, amiken pár dollár akció van.
Meg mintha megváltozott volna néhány cucc ára hétfő óta, vagy mikor rakták ki ezeket.
Most a CNC shield-es mikrokontroller készletre próbáltam rámenni. Nem jön rosszul, és tényleg akcióban van. Az ilyeneken érdemes gyakorolni szerintem. Kitapasztalni, hogy mikor kell kattintani.
Nem jött össze. :D

Sok szerencsét mindenkinek!

(#91713) picur10 válasza Almos (#91699) üzenetére


picur10
aktív tag

Én is majdnem rendeltem, mikor rájöttem, hogy egyszer régebben már megrendeltem ugyanezt, ugyaninnen. Mint látszik, gyakran használom. :DDD

(#91714) air válasza DeFranco (#91705) üzenetére


air
nagyúr

Beg, utolsó hsz a témában és befejeztem.

Kedves DeFranco!

A hozzászólásod sokkal több volt annál, mint, hogy csak a véleményedet mondtad el a termékről.
Konkrétan ezt írtad: "aki szellőzőrácsozni nem akar, a kart nem tudja rendesen felrakni a szélvédőre és leesik neki és spúr egy fixre szerelt tartót felrakatni"
Itt nem a terméket, hanem a felhasználót, jelen esetben engem minősítettél. Ráadásul a spúr szó a szlengben eléggé pejoratív értelmű, rosszul hangzó szó.
De nem fogom magamra venni.
Továbbra is azt gondolom, hogy semmivel sem veszélyesebb, mint bármely másik tartó, viszont sokkal kényelmesebb erre egy pillantást vetni, mint a szellőzőre rögzített eszközre lenézni. Olyankor még a fejemet is fordítanom kell egy kicsit, nem elég lepillantani.

"ez jobban mutatja a valós perspektívát. tegyél még a kormány fölé egy péklapátot, és hopp, volt látótér nincs látótér. ennyi."
Szerintem ez egy max. 150-160cm magasságú személy szemmagassága.
Hidd el, beültem az autóba, és "kipróbáltam", hogy nekem mennyire lesz zavaró.
Továbbá nincs szükségem rá, hogy bármiről is meggyőzz, illetve ajánlatot sem kért senki, pláne úgy, hogy neked sincs tapasztalatod vele.
Max, azt írhattad volna, hogy te nem raknád fel.
Köszi.

(#91710) Zola007
Ami nincs benne a KRESZ-ben, azért nem büntetnek meg.
Te kezdted azzal, hogy "ezért a rendőr nem fog megszexuálni? látótérben nem lehet semmi"
Nem fog, mert nincs ilyen szabály.
Balesetek azért következnek be, mert nem tartod be a szabályokat. Nem kell minden szituációt beleírni a KRESZ-be, de ha nem tartod be azt, ami benne van, akkor nekimész a Tesco falának.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91715) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Venni szeretnék egy kis drónt max 10 ropiért van valami ajánlott kategória?
Havernak van egy amit próbáltam sajnos ott elég sokszor kapcsolódási problémák voltak a távirányítókkal.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#91716) DeFranco válasza air (#91714) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ne ragadd ki a szövegkörnyezetből.

annak kitekert pótmegoldás (való) aki...

mit állítok? kitekert pótmegoldás
kinek megoldás (kinek való)? annak, aki

ha te nem vagy "aki" akkor neked nem "megoldás" (való). ennyi ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#91717) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szeretném lezárni a témát azzal, hogy nem csak a Kresz az egyetlen jogszabály, amely a közúti közlekedéssel foglalkozik. Sőt, nagyon félrementünk, ugyanis a járművek felszerelhetőségével a 6/1990-es Köhém rendelet foglalkozik. Ebben PONTOSAN le van írva, hogy mennyire KELL kilátni a kormány mögül a gépkocsi elé (pl. 5 méter), az is pontosan meg van adva, hogy 180 fokban ki kell, hogy lásson a vezető (természetesen az oszlopok nem játszanak), sőt, még az is meg van adva, hogy mi a "standard" emberi magasság, amire a "kilátási méretek" meg lettek adva.

Úgyhogy szerintem felesleges a vitát tovább folytatni, rendőre válogatja, Ő fogja eldönteni.

Bocsánat a belevauért... :B

anonymus89: JJRC H31 ajánlott. De van külön drónos topik is...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#91718) tboy93 válasza Zola007 (#91708) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem van és használtam is párszor :DDD Dugóban ülve simán jó :P

(#91719) anonymus89 válasza Vertigo18 (#91717) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben, köszi átléptem!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#91720) 66zio


66zio
aktív tag

Snap-up-ot, hogy érdemes várni? PC-n vagy van APP-ban előny?

(#91721) -secret- válasza 66zio (#91720) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem applikációban.

[ Szerkesztve ]

(#91722) domerator válasza DeFranco (#91709) üzenetére


domerator
veterán

Jobb mint kézben, mondjuk másfél órás autópályán... (városban persze baromság)

Egyébként pedig airnek igaza van, a lepillantás sokkal veszélyesebb, mint elöl egy tenyérnyi kitakarás.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#91723) Czimby válasza -secret- (#91721) üzenetére


Czimby
addikt

Kifejtenéd bővebben a teknikát? :))

Belépsz böngészőben Paypalre vagy hogy oldod, meg hogy egyből fizess is?
Vagy már nem kell azonnal fizetni?

Régen az volt a nyerő aki azonnal fizette is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#91724) vasi89


vasi89
addikt

Ha jól számolom ez hajnal 4 lesz megint. Szóval aki holnap szeretne korán kelni, annak megérheti.

Banggood.

(#91725) csadi0011 válasza Czimby (#91723) üzenetére


csadi0011
őstag

Ha még úgy van, mint tavaly, akkor fél órád van fizetni. 2 héttel ezelőtti snap-up-on megint úgy jártam, mint sokan tavaly, hogy beragadt a Rush to Buy gomb, aztán a my ordersben megtaláltam a terméket és onnan tudtam fizetni. Szóval enyém volt fizetés nélkül.

(#91726) -secret- válasza Czimby (#91723) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs technika csak gyorsnak kell lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#91727) Czimby válasza -secret- (#91726) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor máshogy kérdezem.
Kell fizetni egyből vagy rá érek pár perc mulva is?

Köszi! csadi0011

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#91728) woodworm


woodworm
veterán

Elkavarodtam már a topikok között.
Nem akarom a vitát folytatni, tehát szigorúan a vásárlásra koncentrálva tudna valaki konkrét terméket linkelni a műszerfalra szerelhető verzióból? Transit a delikvens, esetleg néha jumper, ha segít valamit a szerelhetőség szempontjából.

(#91729) -=Jam=- válasza -secret- (#91721) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Itt rohadjak meg nem találom az applikációban a snapup-ot... :D Merre van?

(#91730) -secret- válasza -=Jam=- (#91729) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ott én sem találtam. böngészőből nyomtam.

(#91731) vidaila válasza vasi89 (#91724) üzenetére


vidaila
aktív tag

:C biztos jól számolod?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#91732) vasi89 válasza vidaila (#91731) üzenetére


vasi89
addikt

Nem teljesen tudok kiigazodni de UTC+8 6 órával jár előttünk, Google szerint. Illetve Mi UTC+2ben vagyunk.

(#91733) HoTaZo válasza Zola007 (#91681) üzenetére


HoTaZo
őstag

8 féle útdíj fizető kütyü+ gps +telefon van a szélvédőmön. S majd' minden kollégának, arról még nem hallottam, hogy ezért büntettek volna bennünket.

(#91676) dugesz77: Nekem nem jelenik meg rá lehetőség. :(((

beg: :R :)

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#91734) beg


beg
veterán

Oké, akkor szélvédő kitakarós telefontartós kresz játékunkat ezennel lezártnak tekintem, innentől instant del.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91735) FingR86 válasza anonymus89 (#91715) üzenetére


FingR86
őstag

(#91736) HoTaZo


HoTaZo
őstag

(#91676) dugesz77: Csak összejött. Preordert nyomtam eddig, most a kosarat s lőn világosság! :)
Köszi! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#91737) Zola007 válasza HoTaZo (#91733) üzenetére


Zola007
veterán

akkor jó

(#91714) air: ámen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91738) L4mie válasza FingR86 (#91735) üzenetére


L4mie
veterán

ezeket csak bal gázkarossal lehet rendelni? :(

* lehet benéztem, a bal gázkar jó a jobb kezeseknek ugye?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#91739) Saccco válasza L4mie (#91738) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez nem jobb/bal kéz kérdés, általában a mode 2 a legelterjedtebb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#91740) fo_di


fo_di
őstag

valamelyik webshopban van kulturált 5 ghz-es wifi router mondjuk 5000 alatt? olyan kellene, ami normális lefedettséggel megy és a hagyományos 2,4 ghz-es része is vállalható

(#91741) szuszinho válasza dugesz77 (#91647) üzenetére


szuszinho
őstag

Olyan csomag nincs, amiben van szerszám az óra aljának leszedéséhez?

(#91742) dugesz77 válasza szuszinho (#91741) üzenetére


dugesz77
őstag

Speciel órákhoz egy ilyesmi készlettel lehet jobban járnál.

(#91743) FingR86 válasza L4mie (#91738) üzenetére


FingR86
őstag

megszokás kérdése... ha totál kezdő vagy mindegy melyiket kell megtanulni.
de tényleg ajánlottabb és elterjedtebb a mode2 (bal gáz).
én ezt tanultam meg, elég jól megy már aztán vmelyik nap a kezembe akadt egy mode1 (jobb gáz)...hát faltól falig mentem össze vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#91744) L4mie válasza Saccco (#91739) üzenetére


L4mie
veterán

jaja, csak nekem van CX-10 em bal gázkar, apámnak vettem H8 mini-t jobb gázkaros, nagyon rossz volt a H8 minit irányítani :) lehet megszokás kérdése, de engem még összezavar a mode1 mode2 megnevezés :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#91745) picur10


picur10
aktív tag

Jó ez a topik (és fb csoport). :K
Reggel óta már vettem egy felesleges sörnyitót, egy rossz méretű, de olcsó tokot a powerbankhoz, "egy valamire majd jó lesz" hdmi könyököt, meg Mi band 2-öt, amit soha nem terveztem venni. :C

(#91746) FingR86 válasza picur10 (#91745) üzenetére


FingR86
őstag

és ez még csak a lejtő eleje, ha nem pattansz meg gyorsan innen... saját tapasztalat :P ;]

(#91747) Syd69


Syd69
aktív tag

Megjött a 1,78 dolláros 7.1-es USB hangkártya, és még működik is :C

Alma

(#91748) MittuDomain_ válasza picur10 (#91745) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Dettó, de nem a szót használnám az általa kiváltott "értelmetlen költekezésre".

Nálam eddig ma:
- 3db ezeréves sörnyitó, 0,29$/db
- konnektorba dugható szúnyogcsapda és éjjeli irányfény, 1,02USD
- Első Komoly Zseblámpám (Zenflare F1, 12USD)
- karácsonyi textil borszatyor, 0,60USD

És ezekből semmit nem akartam, az akció hatása...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#91749) dugesz77


dugesz77
őstag

Hátha másnak még kimaradt az elemes üdítős adagoló most 1,99$.

A bltzwolf BT selfie bot 13,99$

24 dollár sohasem volt de 15-16 körül ment eddig. Amúgy ajánlott nálam ,jó kis kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#91750) Saccco válasza L4mie (#91744) üzenetére


Saccco
nagyúr

És akkor a mode 3 és mode 4 szóba se került, eddig. :DDD ;]
Bal gáz = mode 2

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.