Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91451) OrLiX válasza Laci.M (#91446) üzenetére


OrLiX
tag

Bluetooth adó TV-hez.
Nekem ilyen bluetooth transmitterem van.

A gond az egésszel, hogy késni fog a hang.
Szerencsére a Kodiban utánaállítható, de erre készülj, hogy ha nem tudod a hangot csúsztatni a képhez képest, akkor zavaró lehet majd.

Nálad pedig még van egy további eszköz, ami miatt nagyobb lehet a hang késése.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#91452) Beni2360 válasza fecus (#91449) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg ilyet keresel?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#91453) Laci.M válasza Batib (#91448) üzenetére


Laci.M
senior tag

Van rajta minden wifi, bluetooth még kávét főzni is tud kb, csak sajnos le van tiltva a bluetooth, hogy csak a Samsung soundbarokkal működjön együtt.

UE48J6200 a típusa. Ha valaki tud hozzá valami hacket akkor azt is szívesen várom! :)

Aláírás

(#91454) zsiz válasza Laci.M (#91453) üzenetére


zsiz
őstag

Nem tudom ismered-e. Van Samsung TV topik. Ha ott nem tudnak hozzá okosságot, akkor nincs :D [link]

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#91455) xcvbxcvb válasza fecus (#91449) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ehhez [link] van rádiófrekvenciás távirányító is.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#91456) Batib válasza Laci.M (#91453) üzenetére


Batib
őstag

Mivel ez a tv szinte ugyanaz mint a H6200-H6400 valószínűleg ugyanúgy be lehet kapcsolni rajta a BT audiót mint azokon. (Nekem olyanok vannak és bekapcsoltam) Viszont ez a szervízmenüben való turkálást jelent ami veszélyes lehet.Csak hozzáértő és bátor(vakmerő?) embereknek ajánlott

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#91457) fecus válasza Beni2360 (#91452) üzenetére


fecus
őstag

Igen, csak kellene egy manuális távirányító is ami átvisz 100 m-t.

(#91455) xcvbxcvb: Igen ezzel meg lehetne csinálni, csak kissé drágállom.

A feladat az lenne, hogy wifi vagy 866MHz segítségével az automatika (domoticz) tudja kapcsolni az udvari aljzatot (pl. szivattyút). De ha kint vagyok a kertben, akkor én is tudjam. Kivinném a telefont, de nem szeretné ha sáros kézzel bizgetném a szivattyú miatt.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#91458) ReFleXx válasza petipetya (#91440) üzenetére


ReFleXx
addikt

jopofa, ez a 200 vagy a 280 ml-es lenne? ezen az aron vetted mint amin most van vagy le volt akciozva?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#91459) petipetya válasza ReFleXx (#91458) üzenetére


petipetya
nagyúr

A 200 ml-es, és egészen pontosan ennyi volt a szállítási költséggel együtt:

"nincs rá lezsóidő"

(#91460) Laci.M válasza Batib (#91456) üzenetére


Laci.M
senior tag

Úgy néz ki az lesz a megoldás :) Most érdekklődtem meg a szervízmenü kódját samu fórumban, régen a C650-nél Info+menü+mute+power sorrend volt ami beleégett az agyamba :)

Multiméterek közül melyik az ajánlott mostanában? Nem kell professzionális, de tűrhető minőségű legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#91461) fant0mi válasza fecus (#91457) üzenetére


fant0mi
addikt

Mi a fene vinne at 100 metert? Kicsit soknak tunik. Nekem van taviranyitos (kapcsolja a garazs vilagitast a kapubol, de az csak 30 meter, es ha merul az elem, azt sem viszi at).
Egy kis villanyszereles kene. Alternativ kapcsolas, az egyik kapcsolo kint a kertben, a masik a hazban, arra teheted a taviranyitos aljzatot.

(#91462) xcvbxcvb válasza fecus (#91457) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Esetleg raksz a sonoffra dugaljat és villásdugót. Az olcsóbb megoldás.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#91463) AndrewBlase válasza petipetya (#91440) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Neked még csak most jött meg? :Y

Hiszen egyszerre rendeltük, ha jól rémlik, és nekem már 21-én megérkezett. Mondjuk most 1 €-val olcsóbb, mint akkor volt. :O

Miért mindig én???

(#91464) petipetya válasza AndrewBlase (#91463) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztosan kiszedték vámra. Ha emiatt feleslegesen volt plusz munkájuk a sóhivatalban, annak hivatalból örülök és vállalom a későbbi átvételt. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#91465) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Kellene pár darab AA és AAA méretű tölthető elem. Van most preferált eladó/márka? :R

(#91466) Jarod1


Jarod1
addikt

Tudtok olyan ishuttert amivel zoom gombok is vezérelhetők?

(#91467) bazsimano válasza Krogoth (#91465) üzenetére


bazsimano
őstag

ikeas laddak jok szerintem!

(#91468) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

alis kuponok ömlesztve hol találhatóak? fotóscuccos kereskedőhöz kellene.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91469) Zeki válasza Mr.Csizmás (#91468) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#91470) AndrewBlase válasza petipetya (#91464) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

;] :K

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#91471) Krogoth válasza bazsimano (#91467) üzenetére


Krogoth
senior tag

Szegedi vagyok, így ikea kilőve.

(#91472) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#91468) üzenetére


dugesz77
őstag

(#91473) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Tudnátok linkelni valamilyen hátitáskát amiben elfér egy edzéscucc + 15,6-os laptop és van rajta fényvisszaverő csík?

(#91474) ANOka válasza dugesz77 (#91472) üzenetére


ANOka
őstag

...és ebben hogyan lehet keresni?

(#91475) Beni2360 válasza fecus (#91457) üzenetére


Beni2360
félisten

Látom közben kaptál válaszokat.
100 m-s kert igen csak nagy terület, még a wifi is kérdéses vagy csak mobil net.
Én a sima távkapcsos konnektort használom a szivattyúhoz de a telek csak 480 4>ől.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#91476) Bobbysolo válasza Krogoth (#91465) üzenetére


Bobbysolo
tag

Nekem a rossmannos fényképezőbe bevált.

(#91477) tipuka válasza dugesz77 (#91371) üzenetére


tipuka
addikt

köszi, ez már kellett nagyon, napi szinten biciklizek :) :R

(#91478) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Sikerult Mi Bandet 2-t rendelnem.

(#91479) Druss válasza vargalex (#91372) üzenetére


Druss
aktív tag

Ma reggelre feladták a damilt. Nem gondoltam volna a kesztyűt is meg ezt :D

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#91480) Batib válasza Druss (#91479) üzenetére


Batib
őstag

Szintén

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#91481) vargalex válasza Druss (#91479) üzenetére


vargalex
félisten

Ma reggelre nekem is. Úgy látszik érdemes volt itt rákérdeznem. :) Ráadásul furcsa mód China post registered-el, azaz van TN-em is. Persze kérdés, hogy valóban az én csomagomé-e. :)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#91482) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

autóba bluetoothos kihangosító, felcsíptetősből mit érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91483) TiMoN


TiMoN
senior tag

Sziasztok!

Nemrég rendeltem a Bangood-ról egy ip camerát. Itt láttam, kuponnal jól akciózva.
Aug 1. rendeltem. Azóta sincs semmi hír róla. A bangood-on nem találok semmilyen hivatkozást, hogy jelezzem nem érkezett meg, így nem tudok kapcsolatba lépni az eladóval sem mint ebay-en. Mi a teendő ilyenkor?
Esetlegesen a vámosoknál pihen? Semmi levelet, emailt, hívást nem kaptam ez ügyben, hogy netán vám, vagy csak igazolnom kell, hogy tényleg 3000ft ba került.

Ugyan az nap rendeltem a bangoodról egy csavarhúzó készletet az aug 25. fele meg is érkezett. Ezért gondoltam, ennek is meg kellett volna már rég érkeznie.

Tracking száma egyiknek se volt. Ebay-es rendelésnél szokott lenni. Itt azt hiszem azt külön kellett kérni plusz zsetonért. Sajna nem kértem. :W

Esetlegesen valahogy kapcsolatba tudok lépni az eladóval vagy itt eluszik az ember pénze ha valaki másnál landol a csomag?! :O

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#91484) w.miki válasza -secret- (#91478) üzenetére


w.miki
veterán

ezért felkeltél 4kor? :DDD
bár nem értem hogy jött ki a "szeptember 6, 10:00 (UTC+8))" reggel 4:00-ra

(#91483) TiMoN: nekem megjött ez a kamera, most nézem vissza, mit műveltem alvás közben.
Elég macerás kezelni a felvételeket, elugrál :(
Úgy tudom ilyenkor a BG-nel kell írnod, van egy contact menüpont.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#91485) TiMoN válasza w.miki (#91484) üzenetére


TiMoN
senior tag

Sajnos én nem tudom tesztelni. Mondjuk külső elérés miatt próbálnám ki. Ez az első ip camera vásárlásom.
Maradnom kellett volna az ebay-nél ott még nem volt gondom, ha igen akkor azonnal vissza utalták a pénz v küldték újra.

Írtam a contact menüpontban a bangoodnak, kiváncsi leszek mi lesz belőle. Sok jót nem várok.

-TiMoN-

(#91486) tboy93 válasza OrLiX (#91451) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1 Én PC + BT füles párossal próbálkoztam és nagyon zavaró volt a hang csúszása :(

(#91487) Silent77 válasza w.miki (#91484) üzenetére


Silent77
veterán

Azért mert most +2 vagyunk. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#91488) tboy93 válasza -secret- (#91478) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tyű, ilyen korán akkor se keltem volna fel ha ingyen osztogatják :DDD

(#91489) Freddycom válasza tboy93 (#91488) üzenetére


Freddycom
őstag

Jaj dehogynem. :D

(#91490) dugesz77 válasza tboy93 (#91488) üzenetére


dugesz77
őstag

Régi jó kis BG-s Snap-upok :D Az alvajárokat újra lehetett volna forgatni. Hajnali,óránkénti kelések,idegeskedések....

(#91491) cris78 válasza dugesz77 (#91490) üzenetére


cris78
őstag

3Ft-os orr szőr nyíró :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#91492) OrLiX válasza tboy93 (#91488) üzenetére


OrLiX
tag

Na én felkeltem 4 óra előtt, kosárban még jó összeg volt, de fizetéskor - nem is értem hogy, mert nem az első rendelésem - nem volt beírva a telefonszámom és a város és mire beírtam, (max 20mp) elkeltek a kuponok. Paypalnál már 9000Ft-ot írt.
:O

[ Szerkesztve ]

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#91493) FingR86 válasza TiMoN (#91483) üzenetére


FingR86
őstag

ha banggood-ról rendelted, attól függetlenül hogy kértél trackinget vagy nem, appon belül van egy tracking rész ahol "ELVILEG" addig követhető a termék útja, amíg be nem érkezik az országba. Többen mondják, hogy az semmit nem ér, csak ilyen rendszer által generált fals adatok, de nekem amint a státusz átvált "HUN, Arrived"-re, onnan számítva 2 max 3 nap és kézben is van minden csomag.

[ Szerkesztve ]

(#91494) TiMoN válasza FingR86 (#91493) üzenetére


TiMoN
senior tag


Akkor szerintem ezt buktam, a Magyar Posta behuzta magának! :((

Köszi az infot! Most várom mit írnak majd.

(Természetesen a Magyar Postánál nem lehet reklamálni, hogy elcsórták a csomagot... )

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#91495) tPedro_ válasza -secret- (#91478) üzenetére


tPedro_
őstag

4 elott keltem, kosarban a cucc, minden bekeszitve, kupon kod beirva.
Aztan mikor nyomnam a rendelest, kiderult, hogy elment a net (vmi upc problema fel budapesten).

Szobabol ki, mobil megkeres, 4:02-kor probaltam appbol, de mar elfogytak a kuponok. :O

A tablatazban az ugralo idopontok kov. napot jelolnek? Legkozelebb pentek este 6kor lesz mi band akcio vagy random a sorrend es ma lesz?

[ Szerkesztve ]

(#91496) vargalex válasza tPedro_ (#91495) üzenetére


vargalex
félisten

Országos probléma volt az UPC-nél...

Alex

(#91497) FingR86 válasza TiMoN (#91494) üzenetére


FingR86
őstag

nem tudom, de VÁM-ra nem húzhatták be ?

(#91498) TiMoN válasza FingR86 (#91497) üzenetére


TiMoN
senior tag

Onnan gondolom jelentkezi kellene felém, hogy igazoljam mennyiért vettem stb.
Nem?

-TiMoN-

(#91499) vasi89 válasza Mr.Csizmás (#91482) üzenetére


vasi89
addikt

Ha van még telekomos kuponod akkor a Jabra, működik az újjal is. Jobbat nem találtam kintről sem.

[ Szerkesztve ]

(#91500) fant0mi válasza Laci.M (#91446) üzenetére


fant0mi
addikt

Talald meg a Samsung tv topikban a szervizmenus kodot, aztan ott lehet engedelyezni hogy a sajat eszkozein kivul massal is kapcsolodjon.
Nekem egy Samsung soundbarral megy, aztan kaeacsonyra vettem a tescoban egy wuf bt-s fejhallgatot. Azzal jol ossze tudtam szinkronizalni, nem kesik. (A tv tud aszem legfeljebb 400 ms csusztatast, azt azert ki kellett hasznalni.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.