Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90651) air válasza tahepa (#90650) üzenetére


air
nagyúr

Ez az eszköz elsősorban nem töltő.
Ha nincs szüksége a transzmitter funkcióra, felesleges plusz pénzt kiadni érte.
Ha nem vagy biztos benne, hogy nála működni fog - márpedig nem lehetsz benne biztos, mivel nem mondta, hogy milyen autóba kell - akkor kissé felelőtlenség ajánlani.
OK, mondtál egy példát, hogy milyen autóban megy. Ez mennyiben segítség? Tudnék mondani kapásból legalább 10-et, amiben biztosan nem megy. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90652) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Jó minőségű USB3 kábelt tudtok ajánlani?

(#90653) maestro87 válasza Silent77 (#90642) üzenetére


maestro87
őstag

És a 15 mp-es késleltetés nem kevés? Mert pl. wc-be kevés lenne. Gondolom ha mozdulatlanul állsz előtte, akkor nem érzékel ez sem.

(#90654) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok! Olyan bevalt kutyut keresnek, ami SCART vagy AV kimenetet alakit at VGA-ra. Forditottat talaltam rengeteget, de lehet csak en vagyok bena. :O Koszonom

(#90655) air válasza Hauptmann (#90652) üzenetére


air
nagyúr

Milyen csatlakozóval?
Standard-B, Micro-B, Type-C?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90656) Hauptmann válasza air (#90655) üzenetére


Hauptmann
addikt

Micro B. Széles, lapos.

Néztem a Cable Matters cuccait, de nem szállítanak Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

(#90657) air válasza Hauptmann (#90656) üzenetére


air
nagyúr

Banggood

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90658) tahepa válasza air (#90651) üzenetére


tahepa
senior tag

1. Elsősorban töltő.( car charger )
2. Ha így meg ha úgy ..ezt majd a kérdező eldönti..
3. A példa az példa..azért nevezik így.
4. Segítek : Nissan , Subaru és Kia tipusokban nem jó alapesetben de tényleg nem ismerjük a kérdező autójának tipusát.

Megjegyezném egyébként , hogy a kérdésre válaszoltam a linkemmel és jeleztem azt a tényt miszerint ez a készülék nekem eddig bevált... és nem vitát akartam nyitni ebben a kérdésben. A kérdező kompetenciája a döntés meghozatala a felkínált információk alapján.

(#90659) Hauptmann válasza air (#90657) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt elfelejtettem írni, hogy kb. 1,5 méteres kéne és telefon töltésére, valamint adatkábelnek lenne használva.

(#90660) Zeki válasza WestBam (#90643) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#90661) air válasza Hauptmann (#90659) üzenetére


air
nagyúr

Ez az USB 3.0 Micro-B:

Ezzel milyen telót akarsz tölteni? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90662) Hauptmann válasza air (#90661) üzenetére


Hauptmann
addikt

Samsung Note 3.

(#90663) air válasza Hauptmann (#90662) üzenetére


air
nagyúr

:Y
Nem is tudtam, hogy tettek ilyen csatlakozót telefonra.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90664) Handball94


Handball94
aktív tag

Ha valaki 1 portos töltőt keres ez kábellel együtt 9 dolcsiért szerintem elég jó áron van [link]

(#90665) st6969


st6969
őstag

Üdv, Blitzwolf asztali lámpából melyik az ajánlott, és honnan érdemes beszerezni?
Csodaszivacsnál ugyanez a kérdés.
Előre is köszi :R

(#90666) Zola007


Zola007
veterán

AA akkuval működő irányfényt vagy kislámpát keresnék, ami bevált
van 3 garnitúra ilyen akku, ebbe szeretném őket használni, csak AA akkus játszik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90667) fecus


fecus
őstag

Hogy is van ez mostanság: Elfogadhatom az alábbi újraküldős ajánlatot? Nem tudnak megszívatni, hogy fel sem adják a másikat? Vagy kérjek pénzt vissza?

"Dear , we are so sorry that your item hasnot come yet. We sent the item to you 2017-07-08 09:59:36,normal you should receive it in hands now. and kindly note that we send your order by HK post airmail without the tracking number. Since it has passed quite a long time,maybe item has gotten lost, not to bring you any inconvenience,can we resend a new replacement to you? and if you receive double items at last,we won't charge,you can keep ones as gift. would you want to have a try? Please let me know what you think about this. Wait for your answer. Regards.""

(#90665) st6969: Nekem nemsokára meg kell jönni. Ha megvárod, referálok.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#90668) Degeczi válasza Zola007 (#90666) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont tegnap éjjel ajánlotta dugesz77

(#90669) Emperor_ válasza bexinho23 (#90615) üzenetére


Emperor_
addikt

e-bay-en egy solar storm x3-at vettem, kb 6000 Ft.

3 db LED van benne, a fényénél filmet lehet forgatni ;] . Egy aksi csomag (kb 8 V-os) van rajta, adnak hozzá töltőt is. Éjjel használom, terepen. Ajánlom.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#90670) däniel


däniel
tag

Üdv!
Az Ugreen CD132-ről vannak esetleg vélemények? Aliexpress-en néztem ki ezt a típust és azért mert a telefonom nem támogatja a gyorstöltés kikapcsolását, így gondoltam ez elég kényelmes megoldás lenne, de nem volt még tapasztalatom az ilyen dual usb-s töltőfejjel.

(#90671) ollie válasza cannyon (#90647) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennyiért felejtsd el, csak az, hogy SIM kártyát tehetsz bele, kb ennyivel emeli a tabletek árát. Ráadásul 4G kell neked, ami még bonyolítja, mert keletről nem fogsz olcsón olyat kapni, ami a B20-as sávot is ismeri. Szerintem 50-60 alatt nem lehet használható 4G-s tabletet kapni (használható = nem ősrégi android és hardver, és több mint 1GB ram).

***

(#90672) Saccco válasza däniel (#90670) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt nyugodtan megveheted. Lygte-info.dk-n az egyetlen tesztelt Ugreen töltő is jó minősítést kapott. Nekem egy QC2-es egy portos van, az is nagyon szépen üzemel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90673) jjeahh válasza Emperor_ (#90669) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pf, ebből az x2 is durvának tűnik. Külön az akksira hogy kell rákeresni? Vagy tökmindegy csak usb-s legyen?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90674) Silent77 válasza maestro87 (#90653) üzenetére


Silent77
veterán

Jelenleg a kamrába van, nem kevés, ha mozogsz akkor nem kapcsol le, még egy piros pont részemről. :K
wc-be lehet kevés lenne, oda nem tervezek rakni.
Szekrény, előszoba, még a negyedeiknek nincs meg a helye.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#90675) Zola007 válasza Degeczi (#90668) üzenetére


Zola007
veterán

nekem valami kapcsolható kellene, nem automata és olcsóbban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90676) st6969 válasza fecus (#90667) üzenetére


st6969
őstag

Egy kicsit még tudok várni, köszi. :) Mit vettél és honnan?

(#90677) Degeczi válasza Zola007 (#90675) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Irányfény szerintem vagy automata legyen (sötétedés és közelség érzékelésével, mint a Xiaomi) vagy hálózati működésű, és akkor mehet folyton (esetleg szintén sötétedésérzékeléssel)

Ha elemes és kézzel ki-be kapcsolandó, morcos lennék amikor vaksötétben botorkálva veszem észre, h elfelejtettem bekapcsolni lefekvés előtt (+hamarabb is lemerülne, mert a LED-ek fogyasztása túl nagy ahhoz, h folyamatosan világítson)

[ Szerkesztve ]

(#90678) zsolt1225 válasza MADcat (#90488) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nekem is a múlt héten jött meg. Először bedugva azt hittem, hogy hibás, mert alig világított. Épp a gép felé tartottam, hogy megnézzem és írjak a gearbestnek és akkor vettem észre, hogy van rajta a gomb és lehet állítani :D

(#90679) werszomjas válasza Degeczi (#90668) üzenetére


werszomjas
őstag

elfogyott 1000db-ig élt a kupon :(

üdv

(#90680) Zola007 válasza Degeczi (#90677) üzenetére


Zola007
veterán

Nevezzük akkor kislámpának :)

nekem van egy tapicskolós, valami ilyesmi [link] de nagyon gyenge fénye van és AAA elemmel megy.
Az ágy fölé szeretném rakni, hogy ha éjszaka felkelek ne rúgjam szét a lábam az ágy sarkában századszorra is :O , de ha akarom, akkor bekapcsolhassam este ha már nem kell a mennyezetvilágítás
viszont nincs az ágynál konnektor
szóval valami hasonló nyomósat keresnék AA elemmel és erősebb fénnyel, ami nem gagyi.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90681) maestro87 válasza Silent77 (#90674) üzenetére


maestro87
őstag

:R

(#90682) Beni2360 válasza air (#90661) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is volt egy nevesincs teló 2 éve amelyiknek ilyen csatija volt. De már a nevére sem emlékszek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#90683) zsiz


zsiz
őstag

500 méter horgászdamilt valaki 46 - 66 centért? [link] Mobil app-ból még olcsóbb. [kép]

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#90684) Emperor_ válasza jjeahh (#90673) üzenetére


Emperor_
addikt

Solar Storm X3 ez maga a lámpa, tőle vettem, az ára lement azóta.

Ez pót akis hozzá , mint látod ez nem USB csatis.
Hm, pótakut nehézkes hozzá lelni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#90685) gyemipapa válasza Zola007 (#90680) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én ILYET vettem, igen jó fénye van, jól is néz ki, elemes, nekem bevált.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#90686) jjeahh válasza Emperor_ (#90684) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz, én az x2-est nézegetem, mert annak is elképesztő a fényereje (több mint elég), szal számomra a +1 led ekkora felárat nem ér, no meg a legolcsóbb x2-esek usb-sek. Gondolom akkor ezeket meg lehet hajtani power bankról is, csak nem tudom azt hogy lehetne felrakni a vázra normálisan :D . Talán veszek $1 körül egy háromszögű váz tatyót és abban elfér a power bank is. Kérdés, hogy egy power bankról vajon képes majd ugyanakkora fényerőre?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90687) dugesz77 válasza zsiz (#90683) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi 4X500m különbözőt összeválogattam , kíváncsi leszek :R

(#90679) werszomjas a XIAOMINL1 kupont használva bár kicsit drágábban 9,48$-ért elhozható elővételben,

[ Szerkesztve ]

(#90688) fecus válasza st6969 (#90676) üzenetére


fecus
őstag

Ezt és itt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#90689) Emperor_ válasza jjeahh (#90686) üzenetére


Emperor_
addikt

Szerintem igen, ha a powerbank le tudja adni a LED-nek szükséges áramerősséget.
Egyébbként a legfényesebb módot csak nehéz terepen használom, általában elég a legkisebb vagy a közepes.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#90690) jjeahh válasza Emperor_ (#90689) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90691) Batib válasza dugesz77 (#90687) üzenetére


Batib
őstag

Én is vettem kettőt, de figyelni kell a méret táblázatot. pl a line number 1.5 felel meg a 20-as zsinórnak.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#90692) Chris Kiki válasza zsiz (#90683) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Köszi!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#90693) csadi0011


csadi0011
őstag

Snap-up-ról 4900 Forintért: Raitool® LB-01 Mini Lathe Mini eszterga 14-én adták fel, ma jött meg.
Egész jó kis cucc. A motor jónak tűnik. Van benne erő. Fához bőven elég, talán picit fémhez is lehet majd használni. Viszont elég pici a tokmány. Egy ceruza épp befér. A kések meg nem valami jók. De ez csak a gyors ismerkedés volt, majd később derül ki, hogy hasznos, vagy nem.

(#90694) DJGABI válasza csadi0011 (#90693) üzenetére


DJGABI
addikt

azt hittem most is annyi, mondom ennyiért behúzom. :DDD 5k-ért játszani is tökéletes, aranyos. fémmel nem nagyon erőlködnék. mondjuk fából is mit gyártasz? vaskarikát?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#90695) dugesz77 válasza Batib (#90691) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is már pont írni akartam,hogy nincs mérettáblázat , erre csak meglett.1,5- 3,0 át rendeltem(0,20-0,28 )

(#90696) Saccco válasza csadi0011 (#90693) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy Fa Lathe az egész. (pun intended) :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90697) vargalex válasza dugesz77 (#90695) üzenetére


vargalex
félisten

Én is rendeltem 0.16, 0.18 és 0.20-asból is 1-1 db-ot.

Alex

(#90698) Chris Kiki válasza vargalex (#90697) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Rendeltem a GB-ről egy Klarus G20-at kuponnal. A tracking szerint már rég itt kellett volna lennie. Ma bementem a postára, hogy megkérdezzem nincs e ott a csomagom. Természetesen ott volt névvel, címmel, telefonszámmal. Értesítő persze nuku. Pozitívum, hogy a postai dolgozó néni már elég jól ismer, és amint rákérdeztem a csomagra azonnal fejből mondta, hogy van csomagom, ebben és ebben a dobozban találja a kolléganő. A visszamenő csomagok között volt, 1 órával később már vesztett ügy lett volna.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#90699) TRob1 válasza atyca (#90147) üzenetére


TRob1
veterán

Ma nekem is megérkezett (kedden rendeltem):

¤ R'n'R ¤

(#90700) csadi0011 válasza DJGABI (#90694) üzenetére


csadi0011
őstag

Még én sem tudom, hogy mire lesz ez nélkülözhetetlen. Ceruzát fogok vele hegyezni. :DDD

(#90696) Saccco :DD Ez olyan durva volt, hogy még a topic is megállt tőle. Bár hatásosabb lett volna, ha napokig a tiéd lenne az utolsó hozzászólás. De azért tetszett. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.