Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ennek a szállító hámnak az eredeti verziójával nem találkoztatok valahol emberi áron? Német amazonon vannak dolgok, de annak nem értem még a működését (vannak termékek, amire rákattintok, az alatt előjönnek a termék eladói, akik másmilyen termékeket listáznak... nekem katyvasz), ráadásul (hogy-hogy nem) németül van :U :DDD Forearm Forklift asszem a hivatalos neve a terméknek, és nem a 4.5cm/1.7"/1.8"/stb. kínai verziót keresem, hanem az eredeti 3" szélest. Ha német amazonról tudok rendelni Magyarországra, akkor az is jó, vagy ebay/ali/egyéb kínai bolt. Lényeg, hogy a normális, 3"-os cucc legyen. Talán ez lehet az eredeti verzió, de náluk érdekesmód csak az alkaros verzió van, a hámmal kiegészített nincs. Innen amúgyis csak US, Canada és Puerto Rico a szállítási célterület, nemzetközijük nincs... Ha esetleg menjek vele más totyikba, akkor kérek egy útbaigazítást :B Köszönöm a segítséget! :R

(#91184) HoTaZo: kösz a mobil linket, nem a szokásos kis kép jelent meg, ahogy szokott, hanem egy 24"-os monitort átlóban kitöltő obszidián mű...kő. :Y

[ Szerkesztve ]

(#91202) solti válasza daver88 (#91170) üzenetére


solti
senior tag

Lehet, hogy a venti jó, bár nemtom miért jó, hogy akksis...
Az időjárás állomás meg nem rádióvezérelt, úgyhogy azt inkább aldi/lidl-ből, ott is volt má színes is...

Nekem digoo kiskamerám van, az elég csapnivaló minőségű.

Szerk: aldisat találtam is, olcsóbb és garis;) link

[ Szerkesztve ]

(#91203) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Vga to hdmi konverter van ajánlott, rendelt már valaki?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91204) Saccco válasza MADcat (#91203) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyszer vettem egy random darabot, működött. Ha most vennék, biztos valamelyik ismertebb gyártó cuccát venném. Feltéve, hogy nincs rajta kétszeres szorzó.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#91205) izisz válasza beg (#91198) üzenetére


izisz
senior tag

a gyapjú kímélő programon cseppet felsírtam :D :C

(#91206) D0zeR


D0zeR
tag

Melyik tv box ajánlott? És honnan érdemes venni?

(#91207) Zeki


Zeki
nagyúr

Megbeszéltük az asszonnyal, hogy akkor kellene 3db olyan Xiaomi mozgásérzékelős elemes éjjeli lámpa, a lépcsőfordulókba.
Most hol és hogy (kupon?) olcsóbbak ezek?

(#91208) w.miki


w.miki
veterán

Vettem ezt a zseb parfümöt.
5ml Refillable Portable Mini perfume bottle &Traveler Aluminum Spray Atomizer Empty Parfum bottle
Nagyon tetszik az ötlet, bármilyen parfümöt, vagy illóolajat bele lehet önteni, és illatosítani a levegőt.
De a kialakítása nagyon gagyi. Nincs tömítése, az illóolajat felszívja, aztán kicsöpög belőle az oldalán.
Nem tudtok ajánlani valami hasonlót, ami jó minőségű is, önteni lehet bele olajat, és működik vele?

(#91206) D0zeR: TV box ebből a topikból, összefoglalóban ajánlott típusok.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#91209) dugesz77 válasza D0zeR (#91206) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezt a topikot ajánlom. Olvasd el az összefoglalót , utána szabad kérdezni.

[ Szerkesztve ]

(#91210) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez mennyire lehet Xiaomi Authorized Store?

(#91211) lacko6 válasza Zeki (#91207) üzenetére


lacko6
senior tag

gearbest 8usd GBledmi

(#91212) Zeki válasza lacko6 (#91211) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi Szépen! 1db-ot enged ezzel venni. :)

(#91213) Laca1212 válasza solti (#91202) üzenetére


Laca1212
őstag

Jól látom,hogy ez 2016-os Aldi újság?

(#91214) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Kézerősítóból, ti melyiket vennétek? (olcsón jót) [link]
Ez jónak tűnik, de meghallgatlak titeket is: [link]

Mondanom se kell, hogy az se baj ha ingyen adják ;]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#91215) zoltan6


zoltan6
őstag

wish.com oldalról mi a véleményetek? van pár olcsó kütyü ami megérné,pld digitális műszer 540ft-ért szállítással,stb.Kollégám ajánlotta,ő már rendelt,feladták neki,legalább is azt írták,bevállalt egy adidas melegítőt,meg pár darab párszáz ft-os kütyüt.
képet rakok ki,mert csak regisztráció után engedi megnézni a tartalmat.a szállítás elég változó 200ft-tól többezer ft-ig terjed.

(#91216) tipuka válasza Predator2 (#91214) üzenetére


tipuka
addikt

nem tudom merre laksz, de nekem ilyenem van és innen. bár én még 1800-rt vettem sok éve. :D de látod némelyik alis még drágább is :) a powerballt is kipróbálnám, de nem visz rá a lélek ,hogy megvegyem annyiért amennyiért árulják :D

[ Szerkesztve ]

(#91217) Feketelaszlo válasza w.miki (#91208) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az arabok ilyet gyártanak, 18-20 ml-es változat létezik. Én még nem próbáltam az enyémet újratölteni, gyanítom valahogy lehetséges, de ez a nálunk megszokott parfümtől kicsit erősebb, ésszel használva sokáig kitart, s annyira nem is drága.

(#91218) fant0mi válasza zoltan6 (#91215) üzenetére


fant0mi
addikt

A wisht annyira nem szoktak itt ajanlani...

(#91219) Bornie127 válasza fant0mi (#91218) üzenetére


Bornie127
senior tag

Meg máshol sem.

(#91220) air válasza Zeki (#91210) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ez nem valódi.
2017. júl. 3-a óta él. Van 74 értékelése.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91221) dugesz77


dugesz77
őstag

Ledes cipőfűző a LEDup kuponnal 0,99$.

(#91222) petipetya válasza dugesz77 (#91221) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kettőt kérek!

"nincs rá lezsóidő"

(#91223) havri1 válasza dugesz77 (#91221) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom mit rontok el, nekem 2.40US$ re rakja kupon után.
Megvan, egy darabra jó csak.

[ Szerkesztve ]

havri

(#91224) dugesz77 válasza petipetya (#91222) üzenetére


dugesz77
őstag

Szíved jóga. Ha nem nőttél még ki belőle, vagy második gyerekkorodat éled akár saját használatra is de 6-10 éves gyerkőcök megvesznek ezekért.

(#91225) #27813376 válasza Predator2 (#91214) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem volt ilyen, eltört ott ahol a rugót tartja.

Amit használok: [link]

Ilyenem is van, de ugye ez drágább, cserébe semmivel sem jobb mint a gumi: [link]

Gumiból a legerősebb van, a többit nem is próbáltam. Két éve használom, hetente 3x, semmi baja. Véleményem szerint nincs ennél jobb. A legerősebből most egyszerre 60-50-40 ismétléseket tudok csinálni, az utolsónál már érezhetően fáraszt :)

(#91226) DJGABI válasza zoltan6 (#91215) üzenetére


DJGABI
addikt

tesóm vásárolt már pár cuccot innen, van ami megéri, de azért érdemes összenézni ali/ebay-el h postával is olcsóbb-e....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#91227) outdoor


outdoor
aktív tag

Amúgy az Alexpress az dubai kereskedelmi csatorna? (vagy afganisztáni garázs sufni, robbanás után pár dolog talán a helyére esik)

A proper digital assistant could be my best friend

(#91228) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Babának lepedőt a kiságyba hogyan keressem? A Brendonos 4000ért egy rakat sz.r...

(#91229) cadtamas


cadtamas
tag

Kíváncsi lennék erről az oldalról mi a véleményetek.
Nekem irreálisan olcsónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#91230) kovisoft válasza zolikaDB (#91228) üzenetére


kovisoft
őstag

(#91231) Jofi81 válasza zolikaDB (#91228) üzenetére


Jofi81
őstag

Vegyél az IKEA-ban, az jó.

(#91232) outdoor válasza cadtamas (#91229) üzenetére


outdoor
aktív tag

46kg

A proper digital assistant could be my best friend

(#91233) air válasza outdoor (#91227) üzenetére


air
nagyúr

Mi van?? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91234) Mr.Csizmás válasza cadtamas (#91229) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kamu :U hetente talál valaki itt vagy facebookon 100€-ért villanyrollert...én meg 200e ft-ért veszek használt teslát :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91235) cadtamas


cadtamas
tag

Valóban gyanús. :)

(#91236) adorjant válasza dugesz77 (#91221) üzenetére


adorjant
senior tag

Nálam nem jó a kupon sajnos :(

(#91237) zolikaDB válasza Jofi81 (#91231) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi, de debreceni vagyok :)
kovisoft: neked is köszi!

(#91238) dugesz77 válasza adorjant (#91236) üzenetére


dugesz77
őstag

Ránéztem, nálam még működik mindig. Nem változtattad a darab számot vagy a színt?

(#91239) zsolt1225 válasza dugesz77 (#90752) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ez nincs most valami hasonló áron kuponnal? :D

(#91240) eddieke666 válasza adorjant (#91236) üzenetére


eddieke666
tag

Kipróbáltam,nálam működik a kupon.Nem tudom nálad mi lehet a baj.

(#91241) adorjant válasza eddieke666 (#91240) üzenetére


adorjant
senior tag

Közben rájöttem, csak az RGB-re érvényes :)
Köszi :R

(#91242) retesz147 válasza Zeki (#91212) üzenetére


retesz147
addikt

Beregelsz párod nevén GB-re, vagy Aliexpress mobil app->coin&cop (ha van coinod)->Exchange Coins rész->Smart electronics->XiaomiEco Store-nál vesze 3USD-s kupont és 11,27USD-ből lejön 3USD, de 1,6 USD a posta sajnos(szintén egy darab vehető így).

Xiaomi 13 eu dev...

(#91243) alázógyík válasza Jofi81 (#91231) üzenetére


alázógyík
őstag

+1

Téynleg jó.

(#91244) dugesz77 válasza zsolt1225 (#91239) üzenetére


dugesz77
őstag

Alin van hasonló árban, igaz azoknak nem tudom milyen lehet a minősége. Esetleg érdemes értékelések szerint választani.

(#91245) dugesz77 válasza dugesz77 (#91244) üzenetére


dugesz77
őstag

Ár/értékelések szerint egy ilyen hűtőtörölközőt berendeltem. Egy sohasem elég, nagyot meg nem lehet bukni vele.

(#91246) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ebay licit téma:

nyertem aukción péntek éjjel, vasárnap napközben törölte a vásárlást a t. eladó :U ráadásul arra hivatkozva, hogy a vevő kérte, holott nem írtam neki semmit, és hétfő reggel gondoltam rendezni a számlát, tekintve hogy a 202 értékelésemből nem egy licitnél legalább 72 órás időtartam volt. a kérdésre közölte, hogy a vevőnek "inmedietly" kell fizetnie, a termékoldalon sehol nem volt feltüntetve, így nem is tudhattam :W most persze felrakta újra, de már kizárva a szállításból magyarországot.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91247) zsolt1225 válasza dugesz77 (#91245) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Rendeltem ebből én is egyet, köszi.

(#91248) ollie válasza Mr.Csizmás (#91246) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem írj az ebaynek ezzel kapcsolatban.

***

(#91249) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi 10000mAh Power Bank 2 alkalmazásból rendelve 12.89$ +posta.

[ Szerkesztve ]

(#91250) lacko6


lacko6
senior tag

UPAAB0000

ezek a szamok hol kovethetoek? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.