Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#91599) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt azért nem állítanám 100 %-n. 1792-ben tutajon csurogtak le őseim a Dunán ide a medencébe. :O

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#91602) Zola007 válasza Shingen (#91600) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor szerinted a spórolós topikba írogatnék, mint te? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91603) Shingen válasza Zola007 (#91602) üzenetére


Shingen
addikt

Hát persze az a legspúrabb akinek a legtöbb van. :P

風林火山

(#91604) Mr.Csizmás válasza Beni2360 (#91601) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne mondd, lehet akkor egy tutajról származunk :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91605) Kozy10


Kozy10
tag

Xiaomi Mi Band 2
Ár: 16.99$
Kupon: m32band2

(#91606) Zola007 válasza Shingen (#91603) üzenetére


Zola007
veterán

Múltkor olvastam valahol, hogy valami amerikai mágnásnak van ugyan pár milliárd dollárja, de még mindig a helyi szupermarketben vásárolgat hétvégente és a pénztárnál tolja az újságból kivágott kuponokat. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91607) Gaborz1 válasza Zola007 (#91606) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Na látod ezért vannak még milliárdjai. :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#91608) Laca1212 válasza bul07 (#91010) üzenetére


Laca1212
őstag

Ugyan ehhez ebay linket tudnál adni?

(#91609) V/


V/
titán

A Magyar Posta átírta a nyomkövetési információ magyarázó szövegét, nem kell meg ijedni, ha az új megfogalmazásokat látjátok, amikor olyan küldeményről van szó ami vámeljárás alá esik.

Ebből
Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
ez lett
Küldemény kiválasztása hatósági eljárásra, postai árubejelentés / Under postal customs procedure

Ebből
Vámkezelési indítvány NAV részére elküldve
ez lett
Hatósági eljárás kezdeményezése

Ami előtte és utána van az nem változott.
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country
és
Küldés a kézbesítő postára / Postal forwarding resumed

(#91610) Aryes válasza V/ (#91609) üzenetére


Aryes
nagyúr

És mégis vajon miért jó az nekik, hogy az ember által is érthető szöveget egy semmitmondóra cserélték? :W
Köszi, hogy megosztottad!

[ Szerkesztve ]

(#91611) retesz147 válasza V/ (#91609) üzenetére


retesz147
addikt

mindenki nevében :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#91612) petipetya


petipetya
nagyúr

Megérkezett a cafago-s Xiaomi Hybrid Earphone Wired Headset. Alapból nincs fülem az ilyen dolgokhoz, de még én is hallom, mennyire brutál jól szól az elődjéhez képest (Xiaomi Piston Colorful Starter Edition). Teljes mértékben elégedett vagyok vele, dugesz77 köszi a kupont. :R

Apropó, ha valaki rájön miként lehet jelölni cafago-n a megérkezett terméket, légyszi szóljon. Rendben, hogy nem találom, de így azt sem tudom jelölni, ha a jövőben nem jönne meg valami erről az oldalról.

"nincs rá lezsóidő"

(#91613) V/ válasza Aryes (#91610) üzenetére


V/
titán

A poén az, hogy ez szöveg régebben vámszabálysértési ügy kezdeményezéshez volt megadva.
Készülnek a karácsonyi csődre, ijesztgetik azokat akik véletlenül Kínából szeretnének ajándékot a gyereknek és akkor nem lesz akkora bukta a kézbesítéssel, mert kevesebb csomag jön. ;]

(#91614) spiky03


spiky03
veterán

Erről a LED szalagról van valakinek valami infója? [link]
Megéri az 500 pénzt? :D
Nem fog felgyulladni a ház miatta? :D

Köszönöm

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#91615) cris78 válasza V/ (#91609) üzenetére


cris78
őstag

És ezért gondolom valaki pénzt kapott....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#91616) petipetya


petipetya
nagyúr

Megérkezett a 10 darabos kendő szemüveghez (amúgy telóhoz vettem, csak most valami finomabb anyagból készült cuccot kerestem a szokásosnál). Jó az anyaga, és még valami alig kivehető minta is van rajta.

Viszont 5 db zöld, 4 db rózsaszín és egy fél nyesedék zöld van benne. Látszik, hogy a gép elkapta középen, és úgy szabadították ki. Ezt nem fogom annyiban hagyni, nekem 10 darab kell, ha úgy van meghirdetve. Holnap csinálok róla értékelhető fotót és bejelentem.

"nincs rá lezsóidő"

(#91617) Donki Hóte válasza spiky03 (#91614) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a LED szalag 0.1 verzió. A legtrébb LED-ek a legritkább ültetésben :O

Felgyújtani nem fogja a házat, de zseblámpa kell a LED szalag megtalálásához, mert ez annyira gyengén fog világítani :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#91618) hacki87 válasza Donki Hóte (#91617) üzenetére


hacki87
senior tag

led

Multkor volt itt egy ilyen 500forintos ledszalag. Nalam igy vilagit kb 2-3meteres darab

(#91619) spiky03 válasza Donki Hóte (#91617) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infót, meg neked is hacki87

Most, hogy döntsön az ember? :DDD

De lehet azt az 500 HUF-ot megéri, berendelek egyet aztán majd kiderül, hogy milyen lesz. :)

Vagy tudtok esetleg olyat, aminek a színét is lehet változtatni? Kék, zöld ilyesmi?
Vagy akár ami csak egyszínű, de színes?
Közben találtam, csak lentebb kellett görgetnem az oldalon. :DDD

Ez jó lehet? [link]

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#91620) MADcat válasza hacki87 (#91618) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha leesik a tollad, ahhoz kellett ekkora világítás az asztal alá? ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#91621) hacki87 válasza MADcat (#91620) üzenetére


hacki87
senior tag

Hangulat fenyt akartam, de szerintem kicsit sok lett. :D varjaaa kell egy xiamiau toll mert nincs tollam. :)

(#91622) HoTaZo válasza petipetya (#91616) üzenetére


HoTaZo
őstag

Berendelve.
Köszi! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#91623) petipetya válasza hacki87 (#91621) üzenetére


petipetya
nagyúr

Toll a füledbe. :p

"nincs rá lezsóidő"

(#91624) Donki Hóte válasza spiky03 (#91619) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A kolléga által linkelt LED szalag jól világít a tök sötét szobában, de ha veszel egy rendeset, az ötször ilyen jól fog világítani :K

Hidd el, hogy az általad korábban linkelt szalagon a létező leggyengébb LED-ek vannak, a létező legritkább ültetésben :(

A második linken lévő 5050 típusú LED-ek már lényegesen erősebb fényt adnak.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#91625) L4mie válasza Kozy10 (#91605) üzenetére


L4mie
veterán

:R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#91626) air válasza Kozy10 (#91605) üzenetére


air
nagyúr

Már nem él. Bocs, működik. :R

Viszont GB-n US14$ Kupon: harvest044
Érvényes: 2017.09.07 04:00-tól

Mivel kizárt, hogy 770Ft-ért reggel 4-kor kelljek, ami ráadásul nem is biztos, így aztán berendelve.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91627) dugesz77 válasza petipetya (#91612) üzenetére


dugesz77
őstag

Örülök,hogy tetszik , kicsit járatva még jobb lesz. A hybrid nálam egy jó hét alatt "ért be".

(#91628) FingR86 válasza petipetya (#91612) üzenetére


FingR86
őstag

a rendelésnél van olyan, hogy "review"... lehet ha azt ki töltöd, írsz pár sort akkor az jelenti a megérkezést.

(#91629) spiky03 válasza Donki Hóte (#91624) üzenetére


spiky03
veterán

Értem.
Igaz nekem csak ilyen hangulatvilágításra kellene, vagyis annak szánnám, és nem lámpa helyett.
Mert pl az asszony nem szeret sötétben filmezni, így mindig fel kell kapcsolni egy kis lámpát, így ahelyett gondoltam, hogy lehet valami ilyesmi kellene.

De lehet megvárom, hogy meglegyen majd a ház és akkor oda meg kiderül, hogy mit lehet betenni.

De akkor ha nem akarok nagy fénycsóvát, akkor az az 500 HUF-os is elég lehet?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#91630) Laca1212


Laca1212
őstag

Tudna valaki ebay linket adni Xiaomi tollba kék betéthez?

(#91631) sambenez válasza spiky03 (#91629) üzenetére


sambenez
addikt

Vegyél egy dimmert a ledszalaghoz, és olyan hangulatot világítasz amilyet akarsz.

(#91632) zebede


zebede
őstag

GB-en, mobiltelefonra HK-2 warehouse is felkínálja a Priority Line - EU Express postát, akkor már ez is okés, ha sarc mentesen szeretném?

(#91633) Dluinet válasza zebede (#91632) üzenetére


Dluinet
nagyúr

leírás

szerk:
ez a jó leírás

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#91634) Beni2360 válasza spiky03 (#91629) üzenetére


Beni2360
félisten

Keressél 5V 2 méterest öntapadóst és a tv hátuljára teheted még a tv usb portja is elég neki. énnekem is ilyen van bőven elég. De táplálhatod egy mobil 1A töltővel is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#91635) Dr.NX


Dr.NX
addikt

A KZ ATR fülhallgató "TWITTER" kuponnal (-8%) 5.71 USD.
Ez jó árnak számít vagy érdemes várni akciót? A mikrofonos verzió most flash sale-ben 5.99 USD. (Kb. 1500 HUF)

Elfogadom a sütiket.

(#91636) Ghard


Ghard
őstag

Háttérvilágításnak retró 40W-os izzó sem rossz megoldás. A sárga fénye szvsz sokkal kellemesebb és ez nem vibrál mint az olcsó ledek.
Csomó lehetőség van felszerelni, ebay tele van e27-es foglalatokkal, konnektorba dughatóak, kapcsolós vagy akár hálózatra köthető kötél :)

[ Szerkesztve ]

(#91637) Krogoth válasza Laca1212 (#91630) üzenetére


Krogoth
senior tag

(#91638) fery02 válasza air (#91626) üzenetére


fery02
addikt

Kb 2-3 perc alatt használhatatlanná is vált a kupon.
Éjszakás műszakban kipróbáltam és egy hajszál választott el, hogy véglegesítsem a rendelést, de nincs rá szükségem, így csak szemléltem kíváncsiságból a kupon kód szavatosságát. :)

Viszont rendelgettem azért én is Gearbest-ről. A két olcsó első-hátsó bicó lámpát én is köszönöm! Valamint besikerült egy tripod is és kábel rendező szilikonos, asztalra ragasztható cuccos is, ezek mind kuponozva sikerültek. :)

[ Szerkesztve ]

(#91639) csadi0011


csadi0011
őstag

ATmega328P Nano V3 Arduino, DIY lábbeforrasztós. 316 Ft banggood-on.

(#91640) Saccco válasza csadi0011 (#91639) üzenetére


Saccco
nagyúr

0 darab van? :F
Mégis engedte rendelni... :F :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#91641) petipetya válasza Laca1212 (#91630) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kompatibilis kék betét Xiaomi Mijia Pen-be: link

Többen is innen vettük, mostanában az eladó saját maga vágja méretre. Ha mégsem, akkor a fekete betét mellé téve könnyen lecsíphető a felesleges rész.

"nincs rá lezsóidő"

(#91642) csadi0011 válasza Saccco (#91640) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem is figyeltem. :DDD Ott írta, ahol most az van, hogy (1910 pcs left for deals price) ?

(#91643) Imy válasza csadi0011 (#91639) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, ez jó ár, nálam úgyis fogyó eszköz, mert sok mindenbe beépítem. :)

(#91644) Dani_kp válasza csadi0011 (#91639) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mire jó pontosan és mire lehet használni? :B

https://ingatlan.com/33821564

(#91645) air válasza Dani_kp (#91644) üzenetére


air
nagyúr

Mikrokontroller
Alapvetően vezérelni lehet vele.
Mire lehet használni?
Majdhogynem bármire. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91646) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Halk, lassú, piros ledes 8cm ventit nem tudtok jó áron? 1000ft körül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91647) dugesz77


dugesz77
őstag

Banggood-nál a sokak által megvett órás csavarhúzó készlet a 11annv50% kuponnal most 2,49$-ért elhozható.

(#91648) fery02


fery02
addikt

Arilux éjszakai lámpákat akkukkal használók!

Ne várjátok meg, hogy gyengén világítson a lámpa, szerintem maximum 3 havonta érdemes a benne lévő akkukat töltögetni, saját tapasztalatomból okulok én is.
Háromnegyed éve használom már az enyémeimet, akkoriban vadiúj, alacsony önkisülésű Varta akkukkal és mostanában vettem észre, hogy az egyik lámpa már feltűnőbben gyengébben világít (persze az gyakrabban is világít), így pár napja megeresztettem az akkukat első töltésükre.

Egy IPC-1L töltőt használok és kiderült, hogy ez a lámpa nagyon durván nem egyformán meríti az energiaforrásait. :/
A 4 darabból 1 darab feltöltött pár óra alatt, 2 darabnak nem sikerült feltöltődnie akkorra, mikorra mennem kellett dolgozni (kb 17-18 órát voltak töltés alatt!), a negyedik viszont túlmerült és nem is sikerült felélednie se az idő alatt, míg a társai töltődtek mellette.

Kicsit azért itt csalódtam ebben az Arilux-ban, ha semissé tehetném most az akkori vételt (+ az akkuk beszerzése), akkor mindenképp inkább ezt az új, modern külsejű Mijia éjszakai lámpát venném. Utólag most már nem akarom vegyíteni itthon a lámpákat, hogy hol Arilux, hol pedig Mijia lenne elhelyezve.

Kíváncsi vagyok az 18650-es akkukra átbarkácsolt Arilux-ok hogyan üzemelhetnek, egyet lehet "beáldozok" majd valamikor és kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#91649) Degeczi válasza fery02 (#91648) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"ez a lámpa nagyon durván nem egyformán meríti az energiaforrásait"

"Ez a lámpa"? :F
Dehogyis, jól láthatóan simán sorba vannak kötve a ceruzakkauk az elemtartóban, tehát egyszerűen az akkuk eltérése okozza (ami egyébként is normális, de a Varta-k eleve a gyengébbek közé tartoznak)

Mindegy, milyen márkájú lámpa: ez bármelyikkel ugyanúgy lenne, ha egynél több ceruzaakkut használ.

[ Szerkesztve ]

(#91650) dugesz77 válasza fery02 (#91648) üzenetére


dugesz77
őstag

Érdekes,hogy ilyen külömböző mértékben merűltek le. Pedig valószínűleg simám sorba vannak csa kötve. Én inkább akku problémának mondanám cellazárlatos lett az egyik és az merítette le a többit.
Ha nem sorba lennének kötve nem lehetne amúgysem megxsinálni a 18650 -es modot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.