Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90501) asdasdasd válasza csodavas (#90485) üzenetére


asdasdasd
tag

Nekem a mágneses jött be leginkább. Valami Baseus.

(#90502) dugesz77 válasza asdasdasd (#90501) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen az is jó, nekem most ez a fajta mágneses Baseus van és nagyon megkedveltem.

(#90503) w.miki válasza dugesz77 (#90499) üzenetére


w.miki
veterán

hogy milyen :DDD
mennyire tanulja meg az IR eszközöket? mennyire kell neki a rálátás?
ha nincs benne akku, hogyan mükődteted?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#90504) dugesz77 válasza w.miki (#90503) üzenetére


dugesz77
őstag

Ment PM-ben.

(#90505) Zola007 válasza Druss (#90481) üzenetére


Zola007
veterán

akkor sajnos még sincs ingyenebéd.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90506) Donki Hóte válasza Imy (#90495) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mi az a cigaretta aljzat elosztó :F Ez valami e-cigis cucc :F :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#90507) Zola007 válasza Donki Hóte (#90506) üzenetére


Zola007
veterán

Gondolom szivargyújtó dupla aljzat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90508) 8zabi válasza w.miki (#90503) üzenetére


8zabi
őstag

usb kábelt kapsz hozzá, bedugod egy usb csatlakozóba: TV, számítógép, erősítő, mediabox, sima adapter..

ha nincs áram úgy is mindegy, ha meg van a legtöbb usb-s dugalj áramot szolgáltat

(#90509) csodavas


csodavas
tag

Akkor még talán ez lehetne jó? Nekem sokszor az is fontos lenne, hogy gyorsan ki tudjam venni a tartóból a telefont ezért az első lehetőség igazából máris utolsó lett.

[ Szerkesztve ]

(#90510) spidersoft


spidersoft
senior tag

mai termés:

éhes kutya persely: tökugyanolyan, mint a videókban, teljesen jópofa :) nem ugat, de azért zörög úgy, mint egy átlagos kiskutya :D Viszont ha két nagyobb érme van teljes lapjával egymáson, azt nem hajlandó elfogyasztani (nem csúszik ki a nyíláson az egyik pl. ötvenes a másik alól), ilyenkor nem áll le, addig tornászik, míg le nem merül az elem le nem lököm egymásról a két érmét és le nem kínlódja. $8.40 (2210Ft) volt, pont két hetet utazott (most jóval drágább nála, de lehet találni olcsóbban). Alin érdemes appból vásárolni (gépen kosárba teszed a terméket, appból megveszed a kosár tartalmát, kb. plusz 10-20s), ez a termék pl. negyed dollárral volt olcsóbb (nem valami sok, kb. 3%, de ha úgy vesszük, akkor annyi, mint amikor a konkurenciánál átállítjuk paypalről bankra a pénzváltást). 18x19,5x8,5mm-es dobozban lakik, ez volt az első csomagom, amit nem hozott ki a postás, mondván nincs annyi hely a biciklin. Egyébként ki szokott mindent hozni, csak most fel volt nagyon pakolva.

Hitelkártya méretű fresnel lencsék: kis LCD kijelzők elé vettem (pl. 128x64 pixeles kijelzős alkatrészteszter/ESR mérő), beválni látszik... az ötletért még tartozok egy köszönetet kollégámnak. :R Érdemes észben tartani, hogy a lencse maga kb. 80x43mm, ami a perspektíva miatt (a lencsét a kijelző előtt kell tartani valamennyivel, és nagyít, tehát szétfelé mennek a sugarak) ettől csak valamivel kisebb kijelző előtt működik jól. Ahol még keveset torzít, ott úgy másfélszeresére nagyítja a képet. 5db volt $1.10, tehát kb. 23Ft/db, tíz nap alatt ért ide.

Bicikliláncos macerálni való: hozza az elvárt szintet $0.82. Mérete pont kézre esik, nem csörög meg akadozik, elfoglalja a kezet... a termékfotót nyilván a megszokott hanyag eleganciával kezelik: a láncszemek két gyűrűje a képen fém, valójában műanyag, de ez nem ront a terméken, még lehet, hogy jobb is így. Hogy minek kellett A5 méretű bubisborítékba tenni, azt nemtom :D Néha akkora zacsiba teszik a terméket, hogy mégegyszer nem tudnám visszatenni bele, máskor meg egy lepedő sarkában ül egy kis vacak...

Vettem két nano boardot két különböző eladótól ugyanazon a napon, de hogy ami jött, az melyik lehet?... ez az egyik, $2.18 volt appból. Ez meg a másik, $2.07 volt ugyancsak appból. Ami jött, az kinézetre a drágábbik. A bubis borítékon a szokásos címzéses levonó, de alatta egy másik levonó is... nem ritka az ilyen. Kíváncsivá tett, leválasztottam a felső papírt. Alatta a címem, a feladó címe, random döglöttpókláb feliratok, meg egy vonalkód, ami intl. tracking no.: felirattal lett kiegészítve... alin meg kell adni valami követési számot, és a borítékon lévő számsor meg pont az olcsóbbik terméknél van megadva... szóval a kép itt is csak illusztráció :D Persze ez nem baj, csak érdekesség. Áramot még nem kapott, de valószínűleg teljesen jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#90511) lac14548 válasza spidersoft (#90510) üzenetére


lac14548
aktív tag

Mire jó egy ilyen nano board?
Ja már látom: Arduino Nano

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#90512) .wantííd válasza lac14548 (#90511) üzenetére


.wantííd
tag

Ez vajon eredeti Nano?

szerk: kb egyezik, de márkajelzés eleve nincs rajta. :D

[ Szerkesztve ]

(#90513) Dr.NX válasza spidersoft (#90510) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kíváncsi voltam, hogy néz ki ez a persely, youtube videó.
A CHOKEN-BAKO felirat sem kutya (heh), de a dobozon a "My Dög" mindent visz. :)

Elfogadom a sütiket.

(#90514) azbest válasza Dr.NX (#90513) üzenetére


azbest
félisten

ezek szabadon utángyárthatóak, a márkás "eredeti" 20 euro körül van.

(#90515) TheProb


TheProb
veterán

Xiaomis Roidmi 2S-el nem volt valakinek olyan gondja,hogy sistereg a cucc? Ez erősödik ha a töltőkábelt bedugom a telefonba. Így kb használhatatlan.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#90516) dugesz77


dugesz77
őstag

Mostani 2 db egy áráért akcióban Digoo csörgőórák vannak a Digoo3 kóddal 6,99$ a két darab. Itt írtam róla amikor megérkezett. Megy a mai napig (megjavítottam,már ébreszt is) nagyon csendes a mechanikája, és egész pontos de nem schaffhausen szerkezet azért :D

[ Szerkesztve ]

(#90518) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Valami jó és olcsó autós kamerát tud valaki?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#90519) szabifotos


szabifotos
senior tag

Ebay-es olcsó pára és hőmérő szondáját próbálta már valaki toldani? Pontatlanná válna nagyon a mérés? :F

[ Szerkesztve ]

(#90520) XtremLor válasza dugesz77 (#90516) üzenetére


XtremLor
őstag

Amugy is kellett egy ebreszto a reggeli muszakhoz, a multkor is ugy kilottem a telefont hogy nem is emlekeztem ra, 10percem volt osszevakarni magam. :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#90521) spidersoft válasza szabifotos (#90519) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem másmilyenem van, annak csak normál hengeres fém van a drótja végén. Az enyémnek egy darab termisztor lakik az érzékelő végén, ami egy 10kOhmos nagyságrendű, hőmérséklettől változó ellenállás, szóval nemigen érdekli 1-2 Ohmnyi plusz vezeték. Az enyémnek a nedvességérzékelője belül van. Ha a tied is olyan, akkor nyugodtan hosszabbíthatod, csak kerüld a nagyáramú/hálózati feszültségen lévő vezetékeket vele. A tiednek viszont úgy néz ki a vége, mint egy nedvességérzékelő... ha a drót végén nedvességérzékelő van, akkor esélyes, hogy digitális kommunikáció zajlik a vezetéken, az meg nem biztos, hogy tolerálja a hosszabbítást. A háta ezeknek általában könnyen lejön, egy próbát megér :)

(#90522) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tudtok valami jó külső akksit? Gyorstöltős
Max 5k

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90523) B-L-A-C-K válasza enginev3.0 (#90522) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#90524) dugesz77


dugesz77
őstag

90W-os termosztátos LCD kijelzős páka a 569c4d kuponnal 11,65$. Lehet lecserélem a Mustoolt erre.

[ Szerkesztve ]

(#90525) trebrona válasza enginev3.0 (#90522) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#90526) air válasza Dr. Romano (#90518) üzenetére


air
nagyúr

Itt kapsz segítséget.
A legolcsóbb már normális képet adó, szerintem, a G1W-C(B).
10-20 dollárosokkal nem érdemes foglalkozni.
Amiket eddig néztem, és minta videó található a youtube-on, az mind olyan, mintha 640x480-as képet interpolálna fullHD-re. A rendszámok max. 1 méterről olvashatók rajtuk.
A G1W-CB videóján már 3-4 méterről olvasható a rendszám.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90527) Kernel válasza dugesz77 (#90524) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha jól láttam, törölted a hozzászólásból az "undefined 000" problémát, mire válaszolni akartam. Mindenesetre van rá megoldás:
https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/simple-currency-converter/reviews/901745/

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#90528) dugesz77


dugesz77
őstag

Tomtop/Cafago rendelést sikerült már valakinek visszamondania? Még nem adták fel a csomagot, meggondoltam magam. Az online chat offline eddig bármikor ránéztem , email-re napok óta nem válaszolnak :F

Kernel nem tudom milyen gond volt, nálam chrome alatt ment minden szépen.

[ Szerkesztve ]

(#90529) Dr. Romano válasza air (#90526) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ok, kösz az infót :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#90530) spiky03 válasza csodavas (#90509) üzenetére


spiky03
veterán

Tudom ezt ajánlani, teljesen jól tartja a telót. Én a kör lappal használom, azt ragasztottam a szilikon tok közepére. [link]
Mondjuk a műszerfalra nem ragadt rá, pedig én tt szeretném, de az üvegen ott áll rendesen. :)

@(#90517) jeriko2
+1 annak selfibotnak.
Én is olyat rendeltem az asszonynak, teljesen rendben van és külön jó szerintem, hogy nem kábellel kell a telót hozzákötni, hanem BT-vel és ott van a távirányító is.
Egyet nem tudtam még az alját benyomni, amikor csak állványnak akarom használni. :D De biztos még én vagyok a béna meg nem nagyon foglalkoztam úgy vele, csak kipróbáltuk, amikor megjött.

Más

Tud esetleg valaki ajánlani kocsiba külső-belső hőmérőt? Mert a gyári magnó tudta csak kijelezni, de azt lecseréltem, így most nincs külső hőmérőm. :D
Vettem anno a Lidl-be egyet egy 1000-ért csak azzal meg az a baj, hogy nem ér el a külső érzékelős kábele a lökhárítóig, ahol a gyári érzékelő van.

Valamit mosógépben való cipőmosáshoz van/tudtok valami zsákot? Mintha régen valamelyik Nike vagy Adidas már nem emlékszem pontosan cipőhöz adtak volna. Mert csak simán bele tenni a cipőket a gépbe azt nem olyan szerencsés azt mondják.

Köszönöm, több kérdésem nincs. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#90531) IG55 válasza B-L-A-C-K (#90462) üzenetére


IG55
senior tag

Találtál valamit? Nekem is most aktuális.

(#90532) B-L-A-C-K válasza IG55 (#90531) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem is kerestem, várom majd valaki ír. :)

(#90533) Kernel válasza dugesz77 (#90524) üzenetére


Kernel
nagyúr

Akkor nem szóltam, csak a kiegészítő áldozata lettem. A hozzászólásodban szereplő árat is átváltotta undefined 000 értékre, de ez nyilván csak nálam lett olyan. A problémát elhárítottam, utána meg azt hittem, átírtad a hozzászólást, pedig csak megjavult a program.

Mindenesetre a termosztátos páka tényleg jó áron van 3 ezerért, ami 5 ezer körül szokott lenni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#90534) chatran válasza gingerbalm (#89720) üzenetére


chatran
őstag

Köszi a tippet, szerdán rekordgyorsasággal meg is érkezett a két Miband2 szíj.
Ezek a Mijobs félékkel ellentétben külön csomagolás nélkül érkeztek, beszórva a bubis borítékba. Szerencsére nem deformálódtak a szállítás során. Extraként tettek még bele két kijelzővédő fóliát.
Az árához képest meglepően minőségi darabok, szerintem a szimpla Mijobs-nál jobb a kidolgozásuk. Egészen kellemes anyagból készültek, minimális sorjával. A Miband2 kapszula tökéletesen illik bele, nincsenek hézagok, meg szintkülönbség mint a Mijobsnál.
34 centért tökéletes vétel volt a kettő, de az eredeti 1 dolláros ár sem rossz, ami appból 80 cent.

[ Szerkesztve ]

(#90535) csodavas válasza spiky03 (#90530) üzenetére


csodavas
tag

Köszi az ajánlást, meglesem ezt is. A végén még 3 tartót is rendelek. :DD

(#90536) kelly416 válasza spiky03 (#90530) üzenetére


kelly416
veterán

Nem egyszerűbb megtoldani azt a kábelt a lökösig? :F

(#90537) pajszer91


pajszer91
tag

Ha valakinek van ennyi pontja, esetleg megérheti,autós kamerák is vannak.

(#90538) gingerbalm válasza chatran (#90534) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Szívesen! ;)

Nekem csütörtökön érkezett meg a pakk, még így is rekordgyorsasággal, szintén ilyen ömlesztett csomagolásban. Kellemes, puha tapintású mindkét szíj, pink és fluorzöld jött, a kapszula szépen belefekszik, és adtak ugyanígy fóliát is, utóbbit még nem próbáltam ki. Mijobs-félém még nincs, csak az eredeti fekete, amivel jött a cuccos, meg külön rendeltem még jóval előtte egy 70 centes zöldet próbaszíjnak, hogy egyáltalán érdemes-e mibandre pénzt kiadni, nem zavarja-e a kezemet a pánt. :)

(#90539) Druss válasza pajszer91 (#90537) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem sajnos nem adja fel a Car Electronics listát, pedig be van minden érdeklődés jelölve :W

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#90540) pajszer91 válasza Druss (#90539) üzenetére


pajszer91
tag

Változó, hogy itt milyen kategóriáid vannak, attól függ, hogy milyen termékeket nézegettél mostanában. Ha pár autós elektronikai termék adatlapját ma megnézed, akkor holnap 9.00-tól benne lehet majd ez a kategória is.

(#90541) spiky03 válasza kelly416 (#90536) üzenetére


spiky03
veterán

Azt mondták azt nem lehet, mert akkor már nem lenne jó. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#90542) csodavas


csodavas
tag

Mai napon az autós telefon tartó mellett még az autós töltőn is gondolkodom ami van az már kiszolgálta az idejét. Erről a Ugreen töltőről mi a véleményetek mesterek? Vagy van esetleg valami very very ajánlott töltő? :R

(#90543) spiky03 válasza csodavas (#90542) üzenetére


spiky03
veterán

Ez engem is érdekelne, hogy milyen 2 pontos autóstöltőt ajánlotok, ami jó minőségű és nem is túl drága?
Havernak kellene egy.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#90544) spidersoft válasza MarioAna (#90374) üzenetére


spidersoft
senior tag

A legjobb nem volt hajlandó elárulni, hogy mégis hány rőföt küld, csat meg nem kell, szóval a középső, alis mellett maradtam. Ha megérkezik, akkor jelentkezek, hogy miképp viselkedik. Köszönöm a segítséget! :R

(#90545) Druss válasza pajszer91 (#90540) üzenetére


Druss
aktív tag

Köszi, ezentúl ezt is figyelnem kell.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#90546) smithsys válasza csodavas (#90542) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ez remek darab. 2 van belőle, teszik a dolgukat.

(#90547) Skillet válasza csodavas (#90542) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem is úton van egy ilyen, de véleményt így még nem igazán tudok róla mondani.
Viszont én ezzel szemezek Aukey
Szerintem rendelek is belőle egyet, aztán majd kiderül, hogy milyen. Állítólag ezek a pici töltők nem jók, mert melegszenek, vagy ilyesmi.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#90548) dugesz77


dugesz77
őstag

Van megint csipeszes autós telefontartó 0,99$-ért(még 174 db)

Youtube videókat nézve egész jó ez a A118C - B40C autós DVR. A SD118C kóddal 32,99$ most.

[ Szerkesztve ]

(#90549) Saccco válasza dugesz77 (#90548) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gavallér voltam, rákértem a követett postázást, Belga +0,23$... :DDD :R
1,22$ ~311ft

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#90550) bul07 válasza Saccco (#90549) üzenetére


bul07
nagyúr

Én meg smucig vagyok és kettőnél ingyenes a belga nyomon követés, sőt toltam rá pontot is és így kettőért fizettem $1.42 :DDD

bár nem tudom hogy minek ez nekem mert a múltkor is 3-at rendeltem ami még meg se jött
Bár én ezeket ajándékba szánom az ismerősöknek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.