Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89451) spidersoft válasza AtiSnatch (#89449) üzenetére


spidersoft
senior tag

parancsolj :D

(thx univer)

(#89452) XtremLor válasza MittuDomain_ (#89447) üzenetére


XtremLor
őstag

Meg csak ho kozepe van, de egy havi fizu elcseszve ebben a honapban, igy meg se neztem milyen csavarhuzo. :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#89453) cris78 válasza XtremLor (#89452) üzenetére


cris78
őstag

És lassan indul a Banggood szülinap :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#89454) petipetya válasza spidersoft (#89451) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#89455) Digitalpimp válasza spidersoft (#89451) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Megérkezett már a japán késed?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#89456) spidersoft


spidersoft
senior tag

Meg, igen. Mai reggelinél kiderült: szárazabb sonkát nem viszi, megállt benne mint a szög :D Van egy Fiskars Edge santoku itthon, ami viszont simán szelte... azzal szoktam minden reggelizésnél komolyabb dolgokat csinálni... eddig :P Ez a japán zöldségekhez/hagymához/stb. valóban jó, jobb, mint a fenti Fiskars: szebben vágja, nem lődözi össze-vissza a darabokat, nem nyomja szét a hagymát, stb. Ránézésre ormótlan ez a hasábkiképzés, de nagyon jól lehet vele dolgozni, kis figyelemmel simán fél millisre lehet kockázni vele a hagymát... aztán meg a nagy hátával fellapátolni, ha úgy hozza a sors. Hogy mennyire lesz éltartó, az majd kiderül, de első körben tetszik, köszönöm az ajánlást :K

(#89457) AtiSnatch válasza spidersoft (#89451) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

:C

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#89458) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Jelentem ma Ali-s sima fehér gumicsontival fogtam egy 8kg-os amurt :D

(#89459) Slownz


Slownz
senior tag

Belinkelné valaki légyszi, hogy honnan érdemes most a konyhai késeket rendelni, ki az ajánlott eladó :R

(#89460) Keef_Lee válasza beg (#89419) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Hmmm, én is kipróbáltam. Az baj, ha az óceán parton mindig a Bo Derek szalad szembe? :D

[ Szerkesztve ]

(#89461) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Valamiért folyton access denied-et ír ki a gearbest akárhányszor rá akarok nézni az oldalra, ilyen volt már valakinél? Inkognitó módban meg érdekes módon működik...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#89462) PainKiller13 válasza zsolt1225 (#89458) üzenetére


PainKiller13
őstag

Grat én még nem próbáltam :D

[ Szerkesztve ]

(#89463) zsiz


zsiz
őstag

0.35$-os kesztyű? :D
Link, ha valaki bepróbálná, bár kétlem, hogy elküldik :D [link]

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#89464) MittuDomain_ válasza zsiz (#89463) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ennyit megér a fun faktor is :)

Szerk:
Még a végén tényleg kihozzák...
Be van állítva a rendszer, csak 1pár/vevő.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#89465) petipetya válasza zsiz (#89463) üzenetére


petipetya
nagyúr

47 Forintért megéri kideríteni, szólok ha valóban megjön. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#89466) Batib válasza zsiz (#89463) üzenetére


Batib
őstag

Ráprobaltam egy női szürkére. Egyenlőre elfogadta. Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#89467) hacki87 válasza Batib (#89466) üzenetére


hacki87
senior tag

Nekem 17 dollaros arat ad a kosarnal fizeteskor.

(#89468) Mr.Csizmás válasza zsiz (#89463) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi, második sor bal szélén a zöldet engedte, a jobb szélén a szürkére már 17$-t akart számolni.

(#89428) zebede 1.99$ bicskát köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89469) zsiz válasza hacki87 (#89467) üzenetére


zsiz
őstag

Próbálj más színt talán. Nálam még jó, de nagyon fogy a készlet :D [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#89470) Batib válasza hacki87 (#89467) üzenetére


Batib
őstag

Passz!
Mondjuk visszajelzés nélküli bolt, 10 napja nyitott.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#89471) dudikpal válasza petipetya (#89465) üzenetére


dudikpal
aktív tag

fizetés után megköszönte a 17dodós vásárlást, holott végig 0,18-at mutatott nekem is :DDD

(#89472) Krogoth válasza zsiz (#89463) üzenetére


Krogoth
senior tag

Hát ez nem tartott sokáig :S

(#89473) spiky03 válasza zsiz (#89463) üzenetére


spiky03
veterán

Nálam is 17 $ hoz már amikor a kosárba rakom. :D
De nem baj, mert amelyik tetszik abból nincs is a férfiból :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#89474) Degeczi válasza zsiz (#89469) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem is mindegyikre $17-et adott, hiába volt készleten.
Ez az új kínai játék? :Y
Pénteken a Gearbest is hasonlót játszott, h elfogadta a kuponkódot, aztán fizetésnél már $10-el többet mutatott... :W

(#89475) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#89474) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

illiberális leértékelés :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89476) Druss


Druss
aktív tag

Na erre kíváncsi leszek, nekem még engedte.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#89477) dugesz77 válasza Slownz (#89459) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem mind a hárman ettől a Japanet*store eladótól vettük a Satake márkájú japán konyhakéseket. Most belesve már nem szállít Magyarországra :(((
Találtam egy másik eladót ő viszont szállítja ugyan ezt a márkát. Egy Santokut még biztos akarok én is venni.

(#89478) atyca válasza dugesz77 (#89477) üzenetére


atyca
senior tag

Ha jól látom 10 dodó a szállítás.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#89479) dugesz77 válasza atyca (#89478) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy néztem nagy átlagban ezek az olcsóbb kések 5-10 ezer forintból megvehetők. Van ahol a posta árával olcsóbb de ott nem ingyenes a szállítás.
Most egy ilyen damaszkolt konyhakést találtam/rendeltem de kicsit furcsa,mert máshol pont ez majd 50$ :F . Mondjuk van külömbség a két eladó statisztikájában is de nem értem a nagy különbséget. Állítólag maga a penge anyaga japán de a gyár az kínai.

[ Szerkesztve ]

(#89480) spidersoft válasza gorje (#89352) üzenetére


spidersoft
senior tag

hámlasztó zokni: egy életem, egy halálom, meg ha má fizettem érte.... szóval... :D a leírás szerint csak fel kell húzni, mint egy zoknit, ráhúzni egy másik zoknit, oszt úgy. Egy pár nejlon, benne valami itatós műszálas bélés, benne némi erős vécéillatosító aromájú lé. Leterítettem egy hullámkarton darabot, hogy ha a hatóanyagból kiszabadulna egy kevéske, akkor felfogja... hát... nemtom mekkora lába van egy átlag kínainak, de úgy sikerült belemásznom, hogy felszakítottam az orrát meg a sarkát is, és úgy épphogy végigéri a lábam, két centit ér fel körben, szóval esélye nincs találkozni a lábfejemnél. Szerintem 40-es lábig, ha működik, de már az se biztos. A kartonpapír hasznosnak bizonyult, a kitaposott levet elfogyasztotta... ugye nem éri körbe a lábam rendesen, meg a felvétel is nehézkes volt, így kézzel kentem vissza a levet a lábamra, amitől persze vastagon olyan lett a kezem, viszont most egy órát itt kell ülnöm benne, mert közlekedni nem tudok úgy, hogy nincs rajtam rendesen ez a zacskó... Kíváncsi leszek rá, hogy a kartont is megemészti-e majd idővel, illetve hogy a kezem is ledobja-e magáról a kabátot :D

Nulladik napi tapasztalat: azt leszámítva, hogy ipari toitoi szagot árasztok, egyelőre semmi hatás... semmi melegség, bizsergés, vagy bármi, ami arra utalna, hogy csinál valamit a szer (azt írták, hogy lesz valami ilyesmi). Amúgy efféle terméket árulnak itthon is, már reklámban is láttam, szóval valószínűleg annyira nagyon gyilkos vegyszer nem lehet... szerintem a szaga a legveszélyesebb :P

[ Szerkesztve ]

(#89481) Gyusz


Gyusz
őstag

Alin 1 dolláros kupon 50 coinért:
Exchange Coins for Coupons -> Smart Electronics -> Mi Xiao Store

Miband2 szíj vihető 93 Ft-ért.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#89482) beg válasza Gyusz (#89481) üzenetére


beg
veterán

Köszi, megvéve.
+ film, tegyük hozzá.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89483) vizimento


vizimento
senior tag

Van most valahol valami akciós csavarhúzókészlet? Nem a kis műszerészre gondolok, hanem egy normálra, amibe a sima bitfej megy bele.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#89484) Silent77 válasza beg (#89482) üzenetére


Silent77
veterán

Gyűrűk Ura? :D

Köszi, megvéve asszony pajtinak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#89485) Silεncε válasza beg (#89482) üzenetére


Silεncε
őstag

Bevezethetnék már alin is a PayPalt...

(#89486) beg válasza Silent77 (#89484) üzenetére


beg
veterán

Mars ki :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89487) Janaboy válasza Silεncε (#89485) üzenetére


Janaboy
veterán

Sose fogjak.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#89488) beg válasza Silεncε (#89485) üzenetére


beg
veterán

Ugyanolyan biztonságos az alipay, csak szólok. 3x akkorra forgalmat generálnak mint az ebay, nem vezetik be.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89489) spidersoft válasza beg (#89482) üzenetére


spidersoft
senior tag

flim, csak hogy pontosak legyünk :))

(#89490) beg válasza spidersoft (#89489) üzenetére


beg
veterán

Miért, én mit mondtam?
Jaaaa, semmi :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89491) Silεncε válasza beg (#89488) üzenetére


Silεncε
őstag

Erről az Alipay-ről most hallok először. Ez ugyanolyan mint a Paypal? Eddig ez valahogy nekem kimaradt

(#89492) beg válasza Silεncε (#89491) üzenetére


beg
veterán

Pedig jobb. Szerintem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89493) TheProb válasza zoltan6 (#89417) üzenetére


TheProb
veterán

:R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#89494) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül egy kicsi, olcsó power bankot? Csak NodeMCU / Wemos d1 mini meghajtására kellene.

Alex

(#89495) dugesz77 válasza vargalex (#89494) üzenetére


dugesz77
őstag

Milyenre gondolsz? Egy cellás, több cellás, benne legyen már a cella?

[ Szerkesztve ]

(#89496) vargalex válasza dugesz77 (#89495) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, cellával együtt. Az a lényeg, hogy 5V jöjjön ki. A boardok áramfelvétele minimális. Persze jó külön cella és ház is, ha valaki olyat tud, vagy úgy olcsóbb.

Alex

(#89497) Ra3 válasza vargalex (#89496) üzenetére


Ra3
őstag

Pepco-ban kb. 1-2 hónapja volt 1090ft-ért egy cellás powerbank, 2500mAh, egyik topiclakó tesztelte, 5v-on 1500mAh-t adott le, ha most is van és akörül megy akkor nem rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#89498) vargalex válasza Ra3 (#89497) üzenetére


vargalex
félisten

Köszi, szétnéztem és az Aqua-ból rendeltem 990 Ft-ért egy 2200 mAh-sat, illetve a Rufusz-tól 1120 Ft-ért egy 4000 mAh-sat. Majd meglátom, hogy valójában melyik mit tud.

Alex

(#89499) Land


Land
veterán

Tudtok ajánlani normálisan leolvasható digitális órát, melyet a szekrényre lehet rakni és akár éjjel a számok láthatóak is? Alin ilyen kockákat láttam pl.
Nem szeretnék kör alakú faliórát venni, ehelyett lenne ilyen álló óra.
Ez pl jónak tűnik: link

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#89500) dugesz77 válasza Land (#89499) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem rosszak ezek a fajták csak ha az éjszaka is azt akarod hogy világítson folyamatosan akkor tápról kell üzemeltetni , mert hamar lemeríti az elemet. Nálam elemről megy de a hangvezérlő részét használom. Ha este felkelek a tetejét gyengébben megütöm és bekapcsol. Mondjuk nálam az éjjeli szerkényen van a fejemnél lehet idegesítene is ha folyamatosan világítana egész este.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.