Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89251) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a 2$-ért kuponnal vett YKZ USB Charger

Teszteltem egy port 2A terhelésnél rendben volt
Viszont ha egyik portba 1A terhelés tettem és a másodikat megterheltem 2A terheléssel akkor már a feszültsége beesett 4.22V-ra, ez szerintem már harmatos, így azt mondanám hogy két port tud 2.4A és nem portonként

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#89252) #peter


#peter
csendes tag

Ebayen ha leadok egymás után 2 rendelést akkor azt egybe adja fel vagy ez eladótól függ?

(#89253) asdf_ válasza Studi (#89249) üzenetére


asdf_
veterán

Neha bele lehet futni kinai boltokban Lengyel kolaba, az cukros, ha valaki olyanra vagyik. Amerikaban pedig Mexican Coke-ra kell utazni :)

[ Szerkesztve ]

(#89254) attiati válasza #peter (#89252) üzenetére


attiati
veterán

Eladotol fugg.
Irj neki mailt, hogy "do not combine my orders".

(#89255) Talala válasza Nirvatti (#89218) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem a virtuális számláról nem enged utalni paypalra.
Ez az üzenet fogad a számla kiválasztása után: "A kiválasztott számla nem folyószámla. Kérjük, hajtsa végre újból a kifizetést és válasszon egy másik számlát." Pedig a virtuális bankkártya van hozzárendelve. Vagy csak valós folyószámláról lehet utalni, de akkor mi értelme a virtuális kártyának? (Lehet buta kérdés, bocsi nagyon kezdő vagyok ebbe)

[ Szerkesztve ]

(#89256) Mr.Csizmás válasza Nirvatti (#89218) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"sima" hitelkártyára van kötve a PP-m (arra is ad 2% visszatérítést), csillió rendelésem van kizárólag PP-n fizetve, miért nem biztonságos? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89257) fant0mi válasza Talala (#89255) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem kell utalni a paypalra. Bankkartyarol huzza le a penzt, mint egy bankkartyas vasarlas. Ha nem megy, van kulon paypal topik, ott folytathatjuk.

(#89258) Mad_Wolf válasza #peter (#89209) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

kb 10-szer rendeltem már tőle sd-kártyát, pendrive-ot stb, még sose volt gond

[ Szerkesztve ]

(#89259) Degeczi válasza Talala (#89255) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Arra jó a virtuális kártya, h annak számát nyugodtan megadhatod bármilyen helyen, nem fogják tudni leapasztani, hiszen a hozzá tartozó számlán nincsen pénz (mínuszba pedig nem engedi a bank), csak közvetlenül egy-egy vásárlás előtt utalsz rá annyit, h épp elég legyen.

De a virtuális számláról máshová utalni értelmetlen lenne, max. a saját számládra vissza a fölösleget...

Paypalhoz pedig többé nem kell utalgatnod, ha ott egyszer beregisztrálod a virtuális kártyádat.

(#89260) M@rdel


M@rdel
őstag

Mai csomag! :W

Szerintetek van esély visszatérítésre?

Bár van egy érzésem, hogy a magyarpósta valamelyik túlfizetett dolgozója a ludas a dologban, mert mostanában egyre több sérült csomagolású terméket kapok.

(#89261) zoltan6 válasza Degeczi (#89259) üzenetére


zoltan6
őstag

Csak hol található ez a virtuális kártya?mert otp net számlacsomagom van nekem is, van egy virtuális számlaszámom,de kártyáknál csak a rendes bankkártyámat írja,már kérdeztem az otp fiókban is,de csak néztek rám bután,hogy mit is akarok. :F

(#89262) DeFranco válasza Studi (#89249) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a mellettem álló kóláspalack címkéje azt mondja, hogy az állításod hamis :)

(#89263) Nirvatti válasza Mr.Csizmás (#89256) üzenetére


Nirvatti
tag

Alapvetően arra gondoltam, ami a 89259-es hozzászólásban van leírva.
Virtuális kártyáról nem tud nagyot bukni az ember, ha bárhogyan illetéktelen kezekbe kerülnek a "kártyaadatok".
Hitelkártyán is gondolom azért be lehet állítani egy napi keretet, ami feletti költekezést nem enged. (Nem tudom, sosem volt.)

(#89264) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani szerelő lámpát olyat, ami akkumulátoros, mágneses?

Raktam be róla egy képet is.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#89265) Talala válasza Degeczi (#89259) üzenetére


Talala
senior tag

Már értem Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#89266) Talala válasza zoltan6 (#89261) üzenetére


Talala
senior tag

OTP direkt van nekem is. A virtuális számládhoz tartozik egy virtuális kártya is.
Aminek az adatait itt találod: bal oldali menü/Betéti kártyák, hitelkártyák/webKÁRTYA adatok.
Befejeztem az offot, MINDENKINEK köszönöm a segítséget !

[ Szerkesztve ]

(#89267) zoltan6 válasza Talala (#89266) üzenetére


zoltan6
őstag

igen megtaláltam,meg eszembe jutott,hogy párszor már próbálgattam,de nekem ezt írja ki állandóan:

Vagy személyesen lehet ezt csak igényelni a bankfiókban?
az oldalon a bankkártya igénylésnél sincs olyan hogy webkártya igénylés. :(

[ Szerkesztve ]

(#89268) solti válasza Nirvatti (#89263) üzenetére


solti
senior tag

Régen (Inter-európa bank) nekem is volt virtuális kártyám, de már régóta csak hitelkártyát használok online (meg igazából offline is). Többségében magyar virtuális POSokon fizetek, paypalon meg alipayen. Ezek mind olyan rendszerek, hogy kár nem nagyon érhet engem, és nem is volt még erre példa.Azt mondanám, hogy amíg nem fizetek gyerekporeszért a darkweben, elég csak "ésszel" vásárolni.

Illetéktelen fizetés esetén meg jó az sms értesítés, és egyből szólok a banknak, hogy gubanc van... de még soha nem volt rá szükség.

(#89269) Mr.Csizmás válasza tibi970307 (#89264) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Blitzwolf LT4?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89270) vargalex válasza zoltan6 (#89267) üzenetére


vargalex
félisten

Ha jól emlékszem, a virtuális kártyát igényelni kell. Hogy ez csak fiókban tehető meg, vagy twlefonon/online is, azt most nem tudom.

Alex

(#89271) Talala válasza zoltan6 (#89267) üzenetére


Talala
senior tag

Úgy rémlik, hogy anno a kötött számlacsomaghoz járt. Bankfiókba érdeklődj, ha nem értették mire gondolsz, a linkelt kép talán segít nekik

[ Szerkesztve ]

(#89272) beg


beg
veterán

Bankkártya topik

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89273) Dluinet válasza DeFranco (#89262) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Fényképet!
A fruktóz meg glükóz az nem az igazi cukor, csak rokona.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#89274) beg válasza Dluinet (#89273) üzenetére


beg
veterán

Privátban. Ha már bankkártya topik nem lehet, legalább kóla topikot ne csináljunk belőle. Főleg ne élelmiszeripari és kémiai felhanggal. Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89275) Studi válasza DeFranco (#89262) üzenetére


Studi
addikt

A fruktóz, glukóz és társai nekem a más módon édesítik kategória, cukor alatt a klasszikusan cukor néven feltüntetett répacukrot értem, az elvileg nincs benne. Nem kizárt, hogy nem magyar piacra palackozott terméket vettél valahol.

(#89276) berbatov2


berbatov2
senior tag

Visszakerestem, de valahogy nem találtam, mit szoktatok ajánlani konnektorba dugós wifi jelerősítőre, azt hiszem xiaomi volt de annyi van belőle mint csillagon az ég. Előre is köszi!

(#89277) DeFranco válasza Studi (#89275) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, hát ha egyes cukrokat tekintünk cukornak akkor úgy könnyű valamit nem cukornak tekinteni ;)

beg iránymutatása alapján itt én befejeztem.

(#89278) pajszer91 válasza berbatov2 (#89276) üzenetére


pajszer91
tag

Mantistek wr300-at szokták ajánlani :)

[ Szerkesztve ]

(#89279) Saccco


Saccco
nagyúr

Ontopic legyen: cukorkütyü.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#89280) AtiSnatch válasza berbatov2 (#89276) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Én ezt vettem.

Kupon:App-user Price - (bár ez tegnap volt ) 7.99$ Tehát appból véve 7.99$ :DD

Gépről: 9.99$

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#89281) berbatov2 válasza pajszer91 (#89278) üzenetére


berbatov2
senior tag

:R

AtiSnatch

Köszi neked is, de konnektoros kell!

[ Szerkesztve ]

(#89282) AtiSnatch válasza berbatov2 (#89281) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Telefontöltőbe is dugható ;)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#89283) dugesz77 válasza dugesz77 (#89224) üzenetére


dugesz77
őstag

Ismét megnyitották Miband 2-re az elővételt. Most a mibd2 kupon 19,9$ ra viszi le az árát. Kicsit érdekes hozzá állás :W Gondolom látták a reggeli nagy érdeklődést gyorsan zárták és most drágábban újra kezdték...

(#89284) #peter


#peter
csendes tag

Ebayen egy elado 2 terméke volt a kosaramba és egybe fizettem.Az egy rendelés vagy 2?

(#89285) ollie válasza #peter (#89284) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért számít ez?

***

(#89287) petipetya válasza #peter (#89284) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tapasztalataim alapján:
- ingyenes postázással csomag szempontjából 1 rendelés, egy csomagban érkezik a cucc
- postaköltséggel már két csomagban adja fel az eladó, és két külön csomag érkezik
- értékelésnél minden termék külön szerepel, hogy minél több pozitív pontot kapjon az eladó

"nincs rá lezsóidő"

(#89288) asdf_ válasza ollie (#89285) üzenetére


asdf_
veterán

Vamkezelesi koltseg+afa mert egyben kuldve mar eleri a hatart?

(#89289) #peter


#peter
csendes tag

Nem szeretnék a vámhatáron túlmenni.

(#89290) beg válasza #peter (#89289) üzenetére


beg
veterán

Ilyenkor célszerű várni pár napot, míg az egyiket feladja, utána rendeld a másikat.
A csomag összértéke számít nem az hogy hány darab akármi van benne.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89291) sanyie70


sanyie70
tag

[link] Xiaomi Bluetooth hangszóró 16$ kupon: GBspeaker

(#89292) zoltan6 válasza berbatov2 (#89281) üzenetére


zoltan6
őstag

Xiaomi Mi WiFi sokkal jobb,powerbankkal is tudod használni. :K én azt vettem elégedett vagyok vele.

(#89293) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Headset egyik fele nem szól kérnek bizonyítékot, hogy tényleg rossz. Ez oké. Hogy szoktátok megoldani?
Gépre/telóra rádugjátok, nyomattok valami zenét és felváltva közelítitek a két fülest külön-külön a felvevő mikrofonjához?

(#89294) oszy


oszy
veterán

Apple Watch-hoz rendelt már valaki használható, kijelzővédőt, szíjat vagy tokot? Szívesen venném a beszerzési helyet. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89295) lupus_l válasza oszy (#89294) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Én ezt a kijelzővédőt rendeltem.

Szíjat legutóbb a Telekomtól Coop kuponnal :DD

(#89296) fant0mi válasza Krogoth (#89293) üzenetére


fant0mi
addikt

Ugy.

(#89297) FingR86


FingR86
őstag

na akadt egy kis szabadidőm, gondoltam azért csak kipróbálom ezt a 2,7Ft-os KZ-ED4 fülest. Ez vmi borzalom...eddig nem találkoztam még olyan fülhallgatóval ami ne passzolt vna a fülembe, na hát ez olyan. Egyik illeszték kicsi, másik nagy. Egyik sem az igazi. A hangja meg hát...kb amennyibe került, annyit ér. Ajándéknak jó lesz vmi botfülű rokonnak :DD

(#89298) zoltan6


zoltan6
őstag

usb-es elektromos öngyújtóból mi az ajánlott? egyáltalán jók ezek? meddig bírják 1 töltéssel?
pld. ez? [link]

[ Szerkesztve ]

(#89299) bul07


bul07
nagyúr

Még mindig van kupon a mű csontis eladónál

Ebben a hozzászólásomba linkelve képel

Én már a harmadik kupont veszem , eltelik pár nap és ha van még veszek egyet, három szín berendelve

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#89300) Met


Met
nagyúr

Ezek az olcsó csavarkiszedők azért többször használatosak?
EU-s raktáros kell hogy viszonylag hamar ideérjen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.