Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89951) Silent77 válasza apple87 (#89949) üzenetére


Silent77
veterán

35€, nem?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#89952) apple87 válasza Silent77 (#89951) üzenetére


apple87
senior tag

36,5 nél járok

(#89953) Vertigo18 válasza apple87 (#89952) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bakker, én 38€-t tudtam eddig... :)

Tegyél be még valamit 40-ig mert most már kiváncsi lettem! :R

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89954) apple87


apple87
senior tag

Bele tettem 100dollár ig és akkor is fizetős, hogy van ez?

(#89955) Vertigo18 válasza apple87 (#89954) üzenetére


Vertigo18
addikt

Melyik Amazon oldalon is próbálod?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89956) e.vid válasza apple87 (#89954) üzenetére


e.vid
senior tag

Az ingyenes szállítás bizonyos összeg felett nem csak az Amazon.de-re vonatkozik?

Vertigo18: ott lesz a baj...

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#89957) apple87 válasza Vertigo18 (#89955) üzenetére


apple87
senior tag

/www.amazon.com/

(#89958) Vertigo18 válasza apple87 (#89957) üzenetére


Vertigo18
addikt

No, hát ez a gond!

Olvasásra...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89959) vacs válasza zoltan6 (#89434) üzenetére


vacs
veterán

Én is megrendeltem anno ezt a banggood-os övtáskát, de még soha nem volt használva, mert maximumra állítva se éri át a derekam, pedig nem vagyok elhízva (185 magas vagyok, ehhez 82 kg)! :(((

(^)(>.<)(^)

(#89960) Vertigo18 válasza vacs (#89959) üzenetére


Vertigo18
addikt

És valami otthon megoldás? Szerintem ezeket azért meg lehet hosszabbítani kicsit otthon egy gumival, tűvel, cérnával... Persze, nem azért veszi az ember, hogy utána kókányolja...

Hozzátenném: nekem a karra csatolhatós lett annyira pici, hogy esélyem se volt... ahogy a kollégának is.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89961) apple87 válasza Vertigo18 (#89958) üzenetére


apple87
senior tag

Ja így már tiszta, csak az a gond hogy a német oldalon nincs minden amit szerettem volna... :/

(#89962) Vertigo18 válasza apple87 (#89961) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hááát, ez pech. Sajnos ez a "kedvezmény" (ingyen szállítás 39€-tól) csak az amazon.de oldalról van nekünk... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89963) Digitalpimp válasza #04441088 (#89948) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ha így halad a dolog, lassan mehetünk Kínáig a csomagokért! :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#89964) Predator2


Predator2
addikt

Helló

JBL charge 2+ -hoz keresek tokot, ti melyiket vennétek hozzá? Kinek melyik vált be?
Bízom a tapasztalatotokban ;]

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#89965) Dluinet válasza apple87 (#89949) üzenetére


Dluinet
nagyúr

39€ felett a amazon.de-ről rendelve
ők az € 323Ft-ba számolják ma
39*323= 12597 Ft felett van ingyen a szállítás

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#89966) apple87 válasza Dluinet (#89965) üzenetére


apple87
senior tag

Ja szóval így is megéri rendelni az angol oldalról, mert nézegettem ebayon drágábbak a dolgok még így is.

(#89967) tupacamaru válasza apple87 (#89949) üzenetére


tupacamaru
veterán

Amerikába lehet hogy ingyenes 25$ fölött, de ide biztos hogy nem. A német Amazon-ról ingyenes a posta 39 euró fölött asszem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#89968) Zola007 válasza #04441088 (#89948) üzenetére


Zola007
veterán

Mondd meg nekik, hogy részedről oké, de ha már a városban jársz a csomagokért, akkor útba esik a fogyasztóvédelmi felügyelőség is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89969) sambenez válasza apple87 (#89949) üzenetére


sambenez
addikt

Ezt hol olvastad? Az amazon.de-n van 39 euro fölötti ingyenes posta. Az amazon.com-on meg a co.uk-n nincs ingyen posta.

[ Szerkesztve ]

(#89970) blst válasza Predator2 (#89964) üzenetére


blst
tag

Én ezt vettem hozzá. Szemüveg tok jellegű, szép varrások, jó minőségű. 9 nap alatt megjött nekem. Ebbe csak a speaker fér bele maximum 1-2 kábelt tudsz mellé gyűrni. :)

(#89971) ANOka válasza vacs (#89959) üzenetére


ANOka
őstag

Nem "fehér" emberre tervezik ezeket, de persze a "fotóboltos" képeken minden csúcs szuper! :W

(#89972) dugesz77


dugesz77
őstag

Vezeték nélküli ajtó csengő a CEGB18F kuponnal 6,99$. Ezt a videót találtam róla. Itthon sem sokkal drágább, de hátha rácsap valaki.
Androidos Xiaomi tv a GBXT4A32 kóddal 219 $. Nem sok info van róla. Viszont ha aláraktak egy Mibox-os androidot akkor érdekes lehet gyerekszobába,hálóba esetleg. Hungary Via Priority Line-al lehet rendelni tehát áfa+vámmentes.

(#89973) Zola007 válasza dugesz77 (#89972) üzenetére


Zola007
veterán

ALDI-ban van most csengő 2500-ért, arra legalább garancia is van

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89974) dugesz77


dugesz77
őstag

XDUOO X2 zene lejátszó a HXFXDU28 kupont használva 27,99$ és pontokat is enged hozzá beváltani (330 pontot beváltva 24,69$)
50$ körül megy máshol.

(#89975) attiati


attiati
veterán

wc papír tartó csempére létezik, amit nem kell felfúrni és jó is?ű

Egy ilyet találtam, csak nem tudom mennyire jó. Egyik kommentelő szerint soha nem esik le.

[ Szerkesztve ]

(#89976) Czimby


Czimby
addikt

Ez jó selfie botnak számít?

Blitzwolf

Ahogy látom akciókamerát is rá tudok tenni ha szükséges.

Az árból tudok még valahogy faragni esetleg, vagy az ilyen preoderes cuccoknál felejtős?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#89977) dugesz77 válasza Zola007 (#89973) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezekkel már óvatos vagyok. Nálunk a barkácsboltban van 2100-ért is full kínai csak az a gond vele,hogy ugyan azt a jelet használja mind (nem állítható a csatorna) így esett meg, hogy három közeli szomszéd is ugrott pedig csak egyhez csengettek :D mire rájöttek, lincshangulat volt.

(#89978) dugesz77 válasza Czimby (#89976) üzenetére


dugesz77
őstag

Volt nemrég a tripodo lábas Blitzwolf, szerintem az jobb, tud még egy feature-t

(#89979) Zola007 válasza attiati (#89975) üzenetére


Zola007
veterán

alin olcsóbb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89980) Dolphine válasza Skillet (#89943) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem nem mini van, de azzal nincs gond!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#89981) MADcat válasza dugesz77 (#89977) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hogy mi ezzel mit szívtunk. :W Először nem jöttünk rá mi sem...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#89982) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok! Ha valaki valahol tud olcson powerbankot 5000-est vagy max 10000-est vagy itt vagy egy privatot megkoszonnek meg ma. :R Blitzwolf vagy xiaomi vagy valami megbizhato kellene minnel olcsobban. Esetleg kupon valahova?

[ Szerkesztve ]

(#89983) Czimby válasza dugesz77 (#89978) üzenetére


Czimby
addikt

Csak arra nem tudok kamerát felrakni, mert nem adaptercsavaros a vége vagy hogy mondjam.
De köszi az ajánlást! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#89984) Silent77 válasza Czimby (#89976) üzenetére


Silent77
veterán

Jó biza, én már megbántam, hogy eladtam.
Viszont nekem olyan kéne amire kamera, és telefon is rámegy, de van lába is. :D
A kettőt kéne kombinálni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#89985) dugesz77 válasza Czimby (#89983) üzenetére


dugesz77
őstag

Az kimaradt, igazad van. Akkor ez a fajta lesz a te barátod.
11annv9% kuponnal 9% lejön.

[ Szerkesztve ]

(#89986) Dluinet válasza Bendegúz98 (#89982) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Xiaomi Power Bank 2 10000mAh 4200Ft

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#89987) Zola007 válasza dugesz77 (#89977) üzenetére


Zola007
veterán

Az aldis jónak tűnt, csengőhang, freki is állítható ha jól emlékszem, de hívd fel az ügyfélszolgálatot, ők megmondják a most futó mit tud, mert láttam már náluk vagy 3 fajtát

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89988) attiati válasza Zola007 (#89979) üzenetére


attiati
veterán

minden olcsóbb bangoodnál :)

de itt inkább az a kérdés, hogy melyik nem esik le?

(#89989) Zola007 válasza attiati (#89988) üzenetére


Zola007
veterán

azt nem tudom, de Alin 1400 Ft, egy próbát megér
csak elbírja már a saját súlyát és egy 5 dekás tekercset, gondolom nem ipariban nyomjátok :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89990) netseft válasza attiati (#89975) üzenetére


netseft
aktív tag

Ilyet 800 Ft-ért lehet kapni az Auchan-ban: [link]
2 tapadókorongos, de pár havonta ez is elenged. Kérdés egyáltalán van-e olyan tapadókorongos, ami nem esik le.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#89991) MADcat válasza netseft (#89990) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

sztem nincs, max ha közepét kinyomod ragasztóval :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#89992) dugynok válasza netseft (#89990) üzenetére


dugynok
senior tag

F.bs ragasztóval kinyomni. Nekem konyhàba fél éve így van egy szivacs és mosogatószer tartó feltéve :)

(#89993) Zola007 válasza netseft (#89990) üzenetére


Zola007
veterán

szappantartóm volt ilyen dupla koronggal, havonta 1x garantáltan koppant a földön
tettem rá egy Tesa kétoldalú ragasztót, utána nem volt gond, de nemrég eltört.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89994) attiati válasza dugynok (#89992) üzenetére


attiati
veterán

f.bs az mi?
egyébként a ragasztók később lejönnek a csempéről teljesen?

Zola007: ez már szimpatikus megoldás :D
netseft: kösz, megnézem. Olcsóbb, mitn a kínai megoldások.

[ Szerkesztve ]

(#89995) MADcat válasza Zola007 (#89993) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Amikor éjjel kettőkor kezet mosol, majd pont akkor koppan a frissen kitett szappannal az akril kád közepén, na az mámorító érzés.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#89996) netseft válasza attiati (#89994) üzenetére


netseft
aktív tag

Szilikonragasztó: [link] De lehet ez utána ott is marad.
Én is arra gondoltam, hogy ha majd eltörik egyszer, akkor veszek olyat, amit fel lehet rakni kétoldalas ragasztószalaggal. Ilyennel raktam fel konyhai világítást pár hónapja, azóta is tart: [link]
A lényeg, hogy ezek a tapadókorongos megoldások nem túl tartósak. Koppant már nálam is az éjszaka közepén pont, kellemes érzés...

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#89997) dugynok válasza netseft (#89996) üzenetére


dugynok
senior tag

Egy pengével szépen leszedhető a csempéről, nem marad nyoma. Esetleg rà lehet menni csodaszivaccsal...

(#89998) andrisbandi válasza attiati (#89994) üzenetére


andrisbandi
őstag

festékleszedő
Amelyik multi festéket is árul, ott szokott lenni pár száz Forintért.
Hálás kis szerkezet.
Bármilyen sima felületről leszedi a ragasztót.
Ezeken bevált; ablak, hűtő, íróasztal...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#89999) MarioAna


MarioAna
senior tag

Elmúlt 2-3 heti összegzés... :DDD

"SteelSeries" mintás egérpad: melóhelyre kellett egy a zselés támaszos helyett, ezt választottam. Működik rajta a gagyibb egér is, a széle tényleg varrott. A minta nyomtatva van rá, picit homályos de ennyiért bevállaltam. Gaming egérpadnak otthonra nem venném a mérete nyilván (Zowie G-TF Speed van erre).

Kerékpár lámpa tartó 1: erős műanyag, a kis gumi illesztékek rendszeresen kiesnek. Gyorszáras,így könnyű a rögzítése. Stabilnak tűnik.

Kerékpár lámpa tartó 2: alternatív olcsóbb megoldás, ez is stabilnak hat és egyszerűbb a rögzítése.
Mind a kettő jónak teszi a dolgát.

MultiToll: igen, nem multitool de multieszköz ez is. Van benne egy használható csavarhúzó (sima és csillag, mágneses!), stylus, vonalzó (cm/inch), vízmérték és még írni is lehet vele. Nem fog a legszebben, de cserébe nem egy fél kilós tactical pen, műanyag házas de nagyszerű kis eszköz, 1 dollár alatt volt még akkor darabja. Ennyiért rohadtul megéri :C

Kerékpár ülés alá kistáska: jó minőségű anyagokból van, én a lámpákat tárolom benne. A rögzítése elég idióta módszerrel van megoldva, de ha feszesen van a velcro akkor nem nagyon mozog.

Kulcstartó bizbaszok:
Kulcstartó karika osztó, akasztóval. Nagyon pici a clip, nem olvastam leírást, de igazából használható, kis EDC szett kialalakításában jól jön majd.

Kulcstartó karabiner: tökéletesen működik, kiváltotta az eddigi kis feminim tartómat: [link], így kompaktabb lett az egész kulcstartó "csomó". Beépített sörnyitó, karabiner, csavarhúzó fej miegymás. Van drágább verziója EDCGear és egyéb gyártók által, de ugyanezt tudják. Itt egy videó a "működéséről": 80-as évekbeli prnós-zene aláfestés warning: . Imádnivaló kis ketyere.

Gyorskioldós kulcstartó: ha összenyomod, kiengedi az alsó részét, amúgy pedig tart. Lényegében kiválthat egy karabinert, én a kerékpár lakatkulcsokat használom vele, alapból nincs a kulcscsomón rajta, ezzel meg csak ráakasztom, ha kell.

Mini-feszítővas kulcstartó, csak hogy nehogy a kulccsal kezdjek el bármit is egyszer feszengetni. Ezt ki lehet váltani egy multi kulcstartó ketyerével, amin alapból van ilyen funkció, de ez masszívabbnak hatott és méretben kisebb, így egyelőre ezt választottam. Van rajta paracord külső borítás (belső szálak nincsenek), nagyon tactical.

Kulcstartó fém drótfonat: kerékpár lakatkulcs megakad mindenféle gyűrűben, ezen viszont elfér a pincekulcsokkal együtt. Tartósnak tűnik, kellemes kialakítású és biztos a rögzítés, nagyobb kulcstartócsomó alapja lehet, minden sz*r ráfér.

Alu gyógyszertartó kapszula: vagy amit bele akarsz elrejteni. Jól zár, könnyű.

Kulcstartó elemlámpa: 1db AAA elemmel működik, méretéhez képes könnyű, elég fénye van, 500 Ft alatt van, mi kell még? Van még úton másik kettő fényforrás - bicskából és elemlámpából ugye sosem elég :N , azokkal majd összehasonlítom.

USAMS Micro-USB kábel: nem teszteltem ampert, de működik és tölt is vele a teló. 1USD-s árral volt linkelve ide, ennyiért természetesen megéri.

Biciklilánc fidget: a célt szolgálja, egész nap ezt bsztatom meló közben, kellemes és nem néznek annyira idiótának, mint ha egy spinerrel szórakoznék.

Sanrenmu 4113 Kulcs-kés: igen jó minőségű kulcs alakú kiskés, ha csak egy normál kulcscsomóra rárakod akkor nem tűnik ki.

Ganzo G104S multitool: flash sale előtt vettem, szóval még drágábban. Semmi negatívat nem tudok róla elmondani. Minden minőségi rajta, annyi problémám van vele, hogy kinyitás után kicsit zörög (a kihajtható eszközöket beljebb kell hajtani, úgy szorulnak meg rendesen, maguktól nem nyílnak ki, de hangot adnak).

Ganzo F759M-BK: nekem nem mozog jobbra-balra a penge és a műanyag is elég kellemesnek hat, nincs gagyi érzése. Ganzo minőség, mind közül eddig ez volt a legélesebb a csomagból.

Ganzo G729-CA: spyderco stílusú Ganzo, pont 8 centi élhosszúsággal (már a rendőr gondolom egyébként ezért büntetne, mert maga a penge >8cm, a vágóél meg pont annyi :F ?). A G10 nagyon kellemes tapintású és jól is néz ki szerintem. Fasttechtől megrendeltem, mert GB nem akarta akciózni+rárakták a 2.5 USD postázási díjat, erre rá egy hétre elkezdték küldeni a késeket is 0USD postázással...Szóval most már GB-n olcsóbb.

"láthatatlan" bicikli csengő: túlélte a felrakást a műanyag rögzítő gyűrű, de szerintem el fog pattani egy éven belül. Csilingel és jól néz ki, szóval a dolgát teszi.

Bőr-Fa kés fenő eszköz: műküdik, nem akartam barkácsolni egyet így ezt rendeltem.

Ezen kívül volt egy 3000-res finomságú fenőkövem e-bayről, amit 8 darabban hozott ki a posta (egy csomagban, de már a doboz is szakadva+nyomódva volt, a benne lévő bubis betekerés meg nem védte meg. Full-refund lett belőle, mindjárt akciózók, hogy a 8 darabot sikerül-e egy síkba felragasztva még használhatóvá tenni ;] .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.