Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89351) spidersoft


spidersoft
senior tag

Nekem is megérkezett a kínai Sandisk a gearbeastről. A kaparós sorsjegy tanulsága alapján 您输入的防伪码正确,此产品为SanDisk正牌产品,请您放心使用。. :K :DDD

A majd' négy hete ejtett csipeszkedés alkalmával rendeltem egy fülberhelő csipeszt: az első három centin nincs éles kontúr, minden szépen le van kerekítve, hogy ha valaki mégis fülbe tenné (bent maradt fülpiszkáló vatta vagy hasonlók miatt), az ne hántsa le a hallóbélést. Persze nekem nem fülbe kell :D a vége szép íves, így közepesen kicsi hengeres dolgokat (pl. 3-5mm körüli csavar) egész jól tart, nem akarja ellőni, mint az egyenes csipeszek.

Kerékpár lámpa: a villogás kicsit úgy hat, hogy "temérdek hely volt még a flashben, írunk neki egy jó bonyolult programot", ezen felül tud egy szemével világítani, meg kettővel. Max. fogyasztása 80mA@3,2V, szóval a kikiáltott 1W-nak csak a bő negyede igaz. A fénye irányított, ami nem tudom, hogy előny vagy inkább hátrány... ezt leszámítva stabil kis szerkentyűnek tűnik.

A második kék Xiaomi venti is megérkezett -- ugyanaz, mint az előző, kicsit hangja van.

Lábrohasztó zacskó: három hetet futott. Azt írja, hogy ne aktívkodjak kezelés után, úgyhogy vasárnap este lesz kipróbálva... a hatásról majd írok még. Tudom, mérgező, meg minden... sebaj :DDD

(#89352) gorje válasza spidersoft (#89351) üzenetére


gorje
senior tag

Ezt a "rohaszto" dolgot sztem ne... Inkabb pedikuros.

(#89353) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Sátrat vett már valaki ebay-ről?
Konkrétan ezt néztem ki, Skandika Larvik 3 vagy 4 személyes sátor.
Angol és német eladótól is folyamatosan vannak aukciók, 8-10 ezer forintért szoktak végződni, kb. 4000 Ft-os szállítással.

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#89354) asdf_ válasza Dr.NX (#89353) üzenetére


asdf_
veterán

A merettel szerintem vigyazz, a 295*205 haromszemelyesnel nekem nagyon nagynak tunik, sanszosan kulso meret lesz, nem pedig a belso, ami teged erdekel (es ugyan ket kezemen meg tudom szamolni, hanyszor satraztam, de orok tanulsagkent mindig levontam, hogy a haromzemelyes sator, az lenyegeben ketszemelyes, a negyszemelyes az csak harom es igy tovabb :) )

(#89355) Dr.NX válasza asdf_ (#89354) üzenetére


Dr.NX
addikt

Igen, köszi, én is így számolok. Amúgy sem ilyen piskóta pozicióban alszik egyikünk sem. :)

Elfogadom a sütiket.

(#89356) Teplic


Teplic
tag

MiBand 2 esetében szíjjal lehet valamit kezdeni? elég gyorsan elkezdett kiesni a kapszula a szíjból. BG-ról rendeltem még korábban, tuti eredeti. Az oled-es verzió, tehát a miband 2-es.
Nincs kedvem havonta szíjat cserélni. Valami praktika létezik rá: szilikon zsugorítás,vagy akármi :D

(#89357) Degeczi válasza Teplic (#89356) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Év eleje óta használom, de nekem még sosem esett ki, sem az eredetiből, sem a hosszított utángyártottból!
Mindig befelé (ha rajtad lenne, a csuklód, és nem a külvilág felé) nyomtad ki a szíjból töltéshez?

(#89358) TheProb


TheProb
veterán

Ismét van jóáras BW Type-C kábel. Picit drágábban, de még így is ~870Ft

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#89359) synar


synar
őstag

Most jött emailben preorder 7900 Ft Xiaomi WIFI IP Camera. Egész jó ajánlat, gondolkodom, hogy veszek egyet. Mi a véleményetek megéri ennyiért? Végén a kommentekben írják, hogy nem működik Hollandiában, elég zavarosak a válaszok rá. Lehet ilyen probléma nálunk is? Még nem hallottam hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#89360) mzso válasza ANOka (#89129) üzenetére


mzso
veterán

(#89361) Vertigo18 válasza Teplic (#89356) üzenetére


Vertigo18
addikt

Aliról bőven egy dollár alatt kapsz kuponnal Mi Band 2-re szíjat... Volt, hogy 10-20 forintokért vesztegették, ma már felment olyan 40-50re... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89362) chatran válasza synar (#89359) üzenetére


chatran
őstag

Én egyelőre várnék vele, valószínűleg csak Kínában fog működni. Így jártam a kistesójával, a Xiaofang-gel.

A gyári Mi Home szoftver egy kalap sz@r, tele van kínai szövegekkel és alig van értelmes funkciója. Ráadásként csak Access Point módban hajlandó működni, ami létrehoz egy wifi hálózatot és ahhoz tudsz csatlakozni a hatósugarán belül. A másik módban kedvesen közli velünk, hogy sajnos csak Kínán belül hajlandó működni. Vagyis buktuk nagyjából az összes funkciót, esélytelen, hogy amikor nem vagy otthon, akkor haza tudj pillantani.

Szerencsére okos programozók írtak hozzá egy hack-et, amivel a kamera képessé tehető az rtsp streamelésre. Nekem sikerült hekkelni a kamerát, de ahhoz, hogy értelmes dolgokra is tudjam használni, mindenféle vazelinuxos szkriptekkel meg parancsokkal kell mókolni, ami nekem még teljesen homályos.

A helyedben semmiképpen sem rendelném meg preorder-ben, várnék az első tapasztalatokra.

(#89363) Flexy90 válasza Dr.NX (#89353) üzenetére


Flexy90
senior tag

Miért nem veszel decathlon-ban? Most 12eFt a 3+ személyes sátor. Én tavaly vettem, eső próbán többször átment, a cövekek nem a vékony szar, elgörbülős fajta. Szerintem jó minőség ezért a pénzért.
[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#89364) Slownz


Slownz
senior tag

Ezt a BlitzWolf® BW-LT1S lámpát lehet esetleg olcsósítani még valahogy? Van esetleg élő kupon rá jelenleg? :R

(#89365) synar válasza chatran (#89362) üzenetére


synar
őstag

Köszi, akkor egyelőre várok vele.

(#89366) #Morcosmedve válasza attiati (#89223) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

En nem vennem, most jobb innen elhozni.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#89367) GIJoe válasza #Morcosmedve (#89366) üzenetére


GIJoe
addikt

vagy az EUstock Yoobaoja...

(#89368) #Morcosmedve válasza GIJoe (#89367) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Se rossz, de nem tud annyit és egy év a gari, cserében olcsó(bb).

© asszongya'hogy

(#89369) dugesz77 válasza Slownz (#89364) üzenetére


dugesz77
őstag

Így hirtelen jó rá a 11annv9% ami 9%-ot levesz.

(#89370) Bornie127


Bornie127
senior tag

Cafago-ról 32gb-os sd megjött mindenkinek aki akciósan vette? Egy 64-es megjött, de a többiről egyelőre nem.

(#89371) Janos250 válasza #Morcosmedve (#89366) üzenetére


Janos250
őstag

Van valakinek ezzel tapasztalata?
Én nem igazán bízom az olyan cégben, aki még a leírást sem tudja értelmesen magyarra fordítani.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#89372) Dr.NX válasza Flexy90 (#89363) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nézegettem Decathlonosakat is, nekem négy személyes kell (feleség+barátnő ;) ).
4 személyesből ezt néztem, most lejjebb is ment az ára 30-ról 25-re. Arpenaz Family 4
Csak hát az ebay-es mégiscsak fele ennyi, évente 2-3 éjszakát szoktuk használni.
Néztem echte kínaiakat is, de azok nem néztek ki bizalomgerjesztően és olcsóak sem voltak annyira, hogy megérje kockáztatni.

Elfogadom a sütiket.

(#89373) sanyie70 válasza Dr.NX (#89372) üzenetére


sanyie70
tag

Én ezt néztem ki, miután a tescos 7500 forintos az első nap szétszakadt. Persze blokk nem lett megtartva. (Nem én vettem meg. Ki akartam próbálni rögtön, de az is csak élesben lett.)
[link] 8500, de nem tudom megfognak-e vámon. Jövőre vagy innen rendelek vagy decathlon.

(#89374) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Geekbuying Tronsmart akció

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#89375) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok
Van ajánlott autós kamera a ~25$-os áfa mentes határig? A múltkori Cafagos úton van, de kellene egy másik.

(#89376) sysrq válasza Titmouse09 (#89374) üzenetére


sysrq
őstag

Másfél hónapja vásárlás előtt átrágtam magam a termékválasztékukon, még meg vannak az áraik az emlékezetemben. Minden ugyanennyibe került.

[ Szerkesztve ]

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#89377) zebede


zebede
őstag

Ilyen forgatható microsd olvasóból van bevált, ajánlott, ami biztosan nem vágja gallyra a kártyámat?

(#89378) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kis megjegyzés: az átlátszó orico usb 3-as hdd tokban levő hdd-re simán megvan a stabil 100-110 megabyte per sec-es másolás, ha jól tudom ez a gyakorlatban elég vállalható eredmény.

[ Módosította: ollie ]

(#89379) Zozzant válasza DeFranco (#89378) üzenetére


Zozzant
addikt

100 mbps az elég sovi, az 12 MB/s...:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#89380) DeFranco válasza Zozzant (#89379) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a gugli találatok alapján ez a reális, messze nincs meg az elméleti 400 sehol, úgy írják, hogy jó ha megvan a harmada. sok helyen szívnak 50 alattiakkal is.

nekem mindegy, ha kevés akkor kevés, nem értek hozzá, mindenesetre ez egy információ a jövőben vásárlóknak.

de ha valaki mutat olyat ami ennél lényegesen többet tud hdd-vel akkor annyival is többek leszünk :)

:D hülye autokisbetű :D

100-110 megabyte per sec :))

ha erre jár egy modi, beleszerkesztené a javítást ezt az eredeti hsz-be hogy ne maradjon ott hülyeség?

[ Szerkesztve ]

(#89381) Vertigo18 válasza DeFranco (#89380) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nene!!! :N

Jó ez így, látják legalább a többiek is, hogy te sem vagy tévedhetetlen! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89382) DeFranco válasza Vertigo18 (#89381) üzenetére


DeFranco
nagyúr

maradjon ott a hülyeség is csak legyen kijavítva. vállalom ha benézek valamit, tudok magamon röhögni.

ennyire kiváló vagyok, látod? :DDD

(#89383) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Csodaszivacsot valaki tesztelte már lökhárítón? A fekete műanyagokat felfrissíti vagy nem?

(#89384) Talala


Talala
senior tag

Ez elég jó ár érte nem ? Xiaomi Mijia

(#89385) Druss


Druss
aktív tag

Megjött a Xiaomi kék toll betét. Nem kellett vágni, pontosan olyan mint az eredeti fekete. Szépen fog, jó vele írni.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#89386) tibi970307 válasza Dzsolo (#89383) üzenetére


tibi970307
tag

Csak fekete műanyag oldalsó csíkon próbáltam. Működik, szépen megtisztította. Viszont ha már a nap szívta ki, akkor ajánlom a gázégős filléres nepper trükköt, keress rá.

(#89387) Dr.NX válasza sanyie70 (#89373) üzenetére


Dr.NX
addikt

Amit linkeltél, az egy egyrétegű sátor, meg ne vedd, csak ha szeretsz az arcodba csöpögő vízre ébredni.
Ráadásul a leírás szerint 200x200 cm-es, az nagyon kicsi, két személynek elég lehet.
Akkor már inkább Deca vagy amit én linkeltem Skandika Larvik.
Feltettem a kérdést a túra topikban is, bár nem nagyon tűnik aktívnak. Jövő nyárig azért van idő eldönteni. :)

Elfogadom a sütiket.

(#89388) petipetya válasza Druss (#89385) üzenetére


petipetya
nagyúr

Érdekes, ugyaninnen érkezett meg nekem is a kék, és vágni kellett. A tiéden ezek az adatok szerepelnek?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#89389) Druss válasza petipetya (#89388) üzenetére


Druss
aktív tag

Igen olvastam, csak nem tudtam te melyik eladótól vetted. Már készítettem elő a szikét, de meglepődésemre nem kellett. Rendeltem még belőle tartaléknak.

Igen, ugyanaz a felirat : csirkelábak + AGR67T34

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#89390) petipetya válasza Druss (#89389) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is úton van innen egy tartalék kék és fekete. Kíváncsi leszek, hogy milyen méretű kékek kapok majd 2. alkalommal.

"nincs rá lezsóidő"

(#89391) zebede


zebede
őstag

Mitől 10 :F dollár a fekete mijia pen?

Valahol nem láttatok olcsóbban?

(#89392) Silent77 válasza petipetya (#89388) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is vágni kellett 1 nagyon picit.

zebede: Attól, hogy nem lehet kapni. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#89393) zebede válasza Silent77 (#89392) üzenetére


zebede
őstag

Sehol? Csak fehérben létezik?

(#89394) Druss válasza zebede (#89393) üzenetére


Druss
aktív tag

Létezik még ezüst színben. Ez alumínium házban van és ez is drágább.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#89395) shield


shield
őstag

Láttam itt is, hogy sokan oda voltak a SPINNER-ért.
Ha lúd akkor legyen kövér.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#89396) dugesz77


dugesz77
őstag

Astrolux S1 XPL 1600LM zseblámpa a 2017FNL kóddal most 20,96$-ér elhozható. 30-35 $ a normál ára és adják hozzá a 18350-ös toldalékot is.

[ Szerkesztve ]

(#89397) lac14548


lac14548
aktív tag

Sonoff WIFI kapcsolóval van valakinek tapapsztalata?
Ilyenem van, de sehogy se sikerül müködésre bírni.

Az appot letöltöttem, regisztráltam, sikeres volt.
Elindítom, nyomom a gombot,
villog gyorsan,
wifit megadom neki, jelszót is
megtalálja,
felismeri,
nevet adok neki elmenti,
de kapcsolni nem lehet.

Szürke a gomb (Device offline, unable to control now)

A Sonoff-on a led kb 1 másodpercenként felvillan.

A bekötés jó, a gombot hosszan nyomva -manuálisan- kapcsol.

Fing-gal :) megnéztem, nem csatlakozik a hálózatomra.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#89398) AllTheBest válasza XtremLor (#89320) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Igaz, ma reggelre feladták a másik csomagot is :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#89399) pajszer91 válasza pajszer91 (#89375) üzenetére


pajszer91
tag

Végülis maradtam a KKMOON-nál 15,99$ TomTop

(#89400) Silent77 válasza lac14548 (#89397) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam ugyanez volt, nem 5Ghz-en vagy?
Átkapcsoltam 2,4-re, rögtön jó lett, utána már működött 5Ghz-en is.
Ugyanezt eljátszotta az S20 konnektoruk is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.