Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77201) w.miki válasza Szoszo94 (#77172) üzenetére


w.miki
veterán

NFC tag programozásáról, és használatáról nincs egy logout-os leírás? :B

(#77197) Druss : korábban nekem is küldtek rendelős excel táblázatot a fórumtársak, azt nem lehet valahogy automatizálni?
Automatikusan beírja a dátum, számolja az eltelt napot, beillessze a linket?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77202) bexinho23


bexinho23
őstag

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat tölthető elem ügyben. Nem gondoltam, hogy ilyen sokan nyitottak lesztek ennek a kérdéskörnek a megválaszolására. Ma áttanulmányozom a linketeket és a hozzá fűzött véleményeteket. :)

(#77203) Szoszo94 válasza w.miki (#77201) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem egy bonyolult dolog, töltsd le a programot amit írtam és egyértelmű lesz :) Ha nem, akkor írj és segítek :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#77204) Skillet


Skillet
addikt

Na most adta meg magát nálam is a fordítható blitzwolf micro usb kábel. Tegnap még egyik irányban bedugva működött, ma már sehogy.
Írtam nekik. Kiderül.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77205) w.miki válasza Szoszo94 (#77203) üzenetére


w.miki
veterán

igazából azt se tudom, mi mindenre lehetne használni, ezért is olvasnék róla egy cikket.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77206) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

BlitzWolf® Graphene Earphone BW-ES1 fülhallgató

bwes1 kóddal 14.59$ helyett $10.20

http://rendeljkinait.blog.hu teszt

Bocsi ha már volt, visszakerestem, de nem találtam.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#77207) dugesz77


dugesz77
őstag

Gearbest egész komolyan belekapott az ecigi árusításba. Most akcióztak le elég sok kütyüt. Mondjuk ezek inkább haladó szintűeknek szólnak.
Ez is hova fejlődik még?! Amikor leraktam 15-20 W-oknál volt a teteje ,most meg 250W-os szörnyekkel gőzölnek a nagyok..

[ Szerkesztve ]

(#77208) WestBam válasza junpet (#77200) üzenetére


WestBam
senior tag

Vannak napszemcsik amik rávehetők a sima szemüvegre de soha nem lesznek tökéletesek és főleg nem kényelmesek. A megoldás amit keresel az a megfelelő keret, amire lehet mágneses csatival feltenni napszemüveg lencsét. Rengeteg verzió létezik, az itthoni kínálatot nem ismerem, de hosszú távon ez az egy működő megoldás van, csak ez sem olcsó és előre kell gondolkozni mikor csináltatod a szemüveget. Zasszony optikus, neki van erre rálátása de ez a működő megoldás amiről anno beszéltünk. Agresszívebb sportoláshoz még ez is kevés, mert leeshet ha nagyon rázkódik.
Ilyenekre gondolok:

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#77209) Szoszo94 válasza w.miki (#77205) üzenetére


Szoszo94
őstag

Lenne időm, összerittyentenék egy blognyit róla, de neten kutakodva biztos találsz leírásokat, nem is egyet. Igazándiból bármire fel lehet programozni ezeket a matricákat, akár egy weblap megnyitása, akár a zenelejátszó indítása legyen a cél, vagy egyéb más dolog. Profilok váltása a telefonon, hangerő, sorolhatnám a lehetőségeket, de reggelig sem végeznék. :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#77210) FingR86 válasza bugizozi (#77206) üzenetére


FingR86
őstag

kód után: -US$5.69

Grand Total: US$8.90

gondolom még kérted rá Tracking number US$1.30

[ Szerkesztve ]

(#77211) junpet válasza WestBam (#77208) üzenetére


junpet
tag

Köszönöm a válaszod! Ettől féltem. Csak vezetéshez kellene, bár amilyen rossz minőségű az út... Lehet leesne.

(#77212) Zola007 válasza dugesz77 (#77207) üzenetére


Zola007
veterán

nekem az tetszik, hogy olyan szép igényes kivitelű némelyik [link] [link], hogy kedvem támadna venni egyet, pedig nem is cigizek :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77213) bugizozi válasza FingR86 (#77210) üzenetére


bugizozi
őstag

Jogos! :R

Valaki esetleg tudná javítani a hsz-omban? :B

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#77214) FingR86 válasza bugizozi (#77213) üzenetére


FingR86
őstag

gondolkozok egy ilyen vásárlásán.
jelenleg egy talált earpods-ot használok nagy megelégedéssel.
nagyon szépen szól az is, ahhoz képest ez mit tudhat kb ?

ha kupont használok, azt már nem engedi tovább pontozni ?
vagyis nálam inaktív lett a pontozó rész.
de ugyanez fordítva is, ha pontot írok be először, akkor már nem enged kupont használni.

[ Szerkesztve ]

(#77215) werszomjas válasza FingR86 (#77214) üzenetére


werszomjas
őstag

Ez sztem mindig így volt.

Vagy pont, vagy kupon.

üdv

(#77216) bugizozi válasza FingR86 (#77214) üzenetére


bugizozi
őstag

Itt írtak még róla néhány infot.

Igen, vagy kupon, vagy pontok, kettő együtt nem megy.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#77217) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok! Itt kérnék egy kis segitséget,mert a másik topicba nem hajlandók.
Pár napja kaptam egy csomagot,melyben a 2 termék össze volt nyomódva.. Irtam az eladónak,illetve le is fotóztam.. Nem válaszolt,caset inditottam,ott se reagált,majd irtam egy negativot.. Ma a case utolsó napján inditott egy olyat,hogy küldjem vissza.. Nem nagyon szoktam külfölre,kinába postázni,de ennek a szállitási költségét kinek kell állni? Ha neki,akkor ezt előre elkérhetem? Ha nekem akkor annyit nem ér az egész,mert többe kerül a posta,mint maga a cucc Rá lehet venni,hogy ne kelljen visszaküldeni?
Köszönöm.

(#77218) kovisoft válasza junpet (#77211) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem olyan szeművegem van, mint a WestBam által linkelt második fajta, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A napszemüveg előtét felülről rögzül a keretre két mágnessel, elég stabilan áll, nem esik le attól, hogy rázkódik az út (mondjuk futáshoz azért nem ajánlanám). De ha csak vezetéshez kell, akkor elég lehet egy csíptetős fajta is, ez sem fog leesni, de szerintem bénán néz ki, utcán nem hordanék ilyet.

(#77219) pooty válasza junpet (#77200) üzenetére


pooty
tag

szintén szemüvegesként ezekhez hasonlót használok vezetéskor:
polarized clipon sunglass

Autóban nagyon bevált, egy hátránya van, hogy a felcsatoló papucsa összekeni a lencsét és levétel után törlést igényel a szemüveg.

(#77220) junpet válasza kovisoft (#77218) üzenetére


junpet
tag

#77218 #77219
Köszönöm szépen! Nem számít, hogy milyen bénán néz ki, úgyis csak vezetés közben lesz használva.

(#77221) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!
Nem plázamacska nőnek melyik Veithdia szemüveget ajanljatok?
6108 nekem túl muanyagnak tűnik, a 2490 meg túl férfias, pedig jól néz ki esetleg van ami elkerülte a figyelmemet?

Vagy van esetleg másik márka, amit megnezhetnék?

Előre is köszi :)

(#77222) WestBam válasza junpet (#77211) üzenetére


WestBam
senior tag

Vezetéshez ezek első osztályúak, nem fognak leesni. De mondjuk montizáshoz nem venném fel, mert ott lepottyanhat a rázkódástól.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#77223) norbert1998 válasza norbert1998 (#77221) üzenetére


norbert1998
veterán

Jelenleg egy ilyet használ, de én nem vagyok vele kibékülve minőségileg.

(#77224) DeFranco válasza norbert1998 (#77223) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hogyishívják kuzin?

[ Szerkesztve ]

(#77225) DJGABI válasza junpet (#77200) üzenetére


DJGABI
addikt

Tudod hogyan néz az indián? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#77226) petipetya válasza norbert1998 (#77223) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nagyon off, de mi ez a fotó? Olyan, mintha egy csimpánzra tették volna fel a napszemüveget, legalábbis a szőrös fejből ítélve. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#77227) Silent77 válasza petipetya (#77226) üzenetére


Silent77
veterán

Hajnak hívják. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77228) cris78 válasza petipetya (#77226) üzenetére


cris78
őstag

Biztos, hogy fej az? :F
(elnézést az érintettől :R )

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77229) beg válasza cris78 (#77228) üzenetére


beg
veterán

Te hol hordasz még ennyi szőrt a fejeden kívül? :F
Költői kérdés, nem kell rá válaszolni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77230) Silent77 válasza beg (#77229) üzenetére


Silent77
veterán

A hátamon. :D

Front van. :B

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77231) Zola007 válasza Silent77 (#77230) üzenetére


Zola007
veterán

a frontra mindent rá lehet fogni
ha nem, akkor a backre.... ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77232) cris78 válasza Silent77 (#77230) üzenetére


cris78
őstag

Inkább vegyél Beg lámpát! :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77233) norbert1998


norbert1998
veterán

Jezusom, mi van itt? :DDD

Fel volt tolva a szeméről, mert nem volt világos, mikor a fotó készült. Ezt szerkesztettem ki belőle hama-gyorsan.

Nem látszik a szemüveg szogebol? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77234) DeFranco válasza norbert1998 (#77233) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dehogy nem csak funolunk :))

(#77235) Druss válasza w.miki (#77201) üzenetére


Druss
aktív tag

Ha megnézed az excel-t van 3 munkalap alul, a legelső alatt van a használandó rész. Mindig az aktuális dátumból számolja így követhető, hogy mióta van itthon. Könnyen saját formára igazítható. Nekem nagyon bejött. Már közel 500 tétel került bele :D

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#77236) denko


denko
senior tag

srácok láttátok valahol hütőmágnes tollat /vagy sima toll tartó hütőre?
Mer ebayen nem látok olcsót. pedig annak kell hogy legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#77237) TheProb


TheProb
veterán

Ezek az elnyírt fejű csavarokat kiszedű cuccok mennyire használhatóak a gyakorlatban?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77238) norbert1998 válasza DeFranco (#77234) üzenetére


norbert1998
veterán

Abbahagytam a topik követését, mert állandóan venni akartam valamit, de ilyen funolas mellett nehéz döntés :D

Nade, az eredeti kérdésben tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#77239) Studi válasza TheProb (#77237) üzenetére


Studi
addikt

Hasonlót vettem a Bauhausban, mert hirtelen kellett. Működött. :) Az kérdés, hogy mennyire lehet tartós, de remélhetőleg nem kell sokszor használni. :)

(#77240) Real_Necro válasza junpet (#77220) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyesmi megoldás nem játszik?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77241) TheProb válasza Studi (#77239) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem is most kéne, mert a hátsó lököst akarom leszedni, de a padlólemezbe csavart csavarok olyan szinten elrohadtak, hogy meg se mozdulnak még akkus fúróval max kakaón se. ellenben 1-2nél faszán elnyíródott a kulcsnyílás. Mondjuk nem volt nehéz, mert az egész csavar full rozsda... Így marad szerintem a levágás valahogyan...

Ez most csak eszembe jutott, hogy jó lenne ha lenne ilyen időkben kéznél.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77242) fecus


fecus
őstag

Valaki vett már ilyen ORICO átlátszó külső USB3-as házat.
Ha közülük valaki már meg is mérte az átvitel sebességét megköszönöm ha beírja ide.
Egy másik, a hazai piacon vett ház kb. 100 MB/sec-el ír fel a HDD-re. Ha ugyanezt tudja, benevezek egyre.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#77243) Studi válasza TheProb (#77241) üzenetére


Studi
addikt

Meg kell próbálni. A te eseted azért nehéz kérdés, mert ott törhet is a csavar a rohadás miatt. :( De nincs mit tenni, meg kell próbálni. Edigital, meg barkácsáruházak is árulnak ilyesmit, kínából sose ér ide. :)

(#77244) TheProb válasza fecus (#77242) üzenetére


TheProb
veterán

Ilyenem van, sokkal nem lehet másabb. Működik, ennyit tudok róla mondani egyelőre :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77245) fecus válasza TheProb (#77244) üzenetére


fecus
őstag

Ugyanaz. Ha megtennéd, hogy egy pár GB-s fájlt kimásolsz a gépről a cuccra pl. Total Commanderrel amit az mutat nekem elég mint mérés!
Előre is kösz.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#77246) spidersoft válasza draco31 (#77195) üzenetére


spidersoft
senior tag

Van, vett :D nem kell gyakran, de jól működik, nagyobb laskákat is könnyen le lehet vele szedni, vagy csatlakozókat kiműteni, meg lehet vele SMD-ket beforrasztani. 700W-os az enyém. Ami még soron van, hogy vajon elég-e ez a teljesítmény PVC padló forrasztásához? Forrasztózsinór 50-60Ft körül mozog métere, ha vinné, akkor az hasznos dolog lenne :)

(#77247) TheProb válasza fecus (#77245) üzenetére


TheProb
veterán

Ezért mondtam, hogy csak annyit tudok róla mondni, hogy "működik". Mert ami benne van HDD annyira lassú, hogy nem tudom vele megmérni, hogy mit tud natívan. :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77248) andrisms válasza norbert1998 (#77221) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nekem van 6108-am, barátnőmnek jól állt. Műanyag, de nem vészes anyagminőségileg, én játszósnak használom, ahol a raybant félteném.

Barátnőm ilyet kapott tőlem: [link]
Minőségileg nagyon rendben van, könnyű, szerintem jól is néz ki.

Szerk: 2140-em is van, azt nem ajánlanám, igaz a keret fém, de valahogy nem áll össze az összkép.

[ Szerkesztve ]

(#77249) Komi28 válasza Real_Necro (#77240) üzenetére


Komi28
senior tag

Valaki vett-használ ilyet? Mennyire jó ez? :F :)

(#77250) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek érkeztek ma:
Huawei P9 lite üvegfólia+átlátszó tok. Meglepően jó minőség a fólia, a tok az sima egyszerű , jó méret. Egy elég nagy csomagban érkezett duplán bélelve. Január 24. rendelés.
Broadlink RM Mini 3 IR "mindent irányító" nagyon egyszerűen rátanítható minden. Klímánál is csak kért egy bekapcsológombot a távirányítóról és felhőből leszedett mindet hozzá. Tanítani egyszerűen lehet csak társítani kell a gombhoz a lenyomottakat. Így jobban érthető. Erős az IR rész benne TV alá sarokba eldugva is irányít mindent. Lehet scene-ket csinálni több parancsot összefűzni, külön szobákat létrehozni, saját távirányító skint létrehozni. Redőnyt vezérlést még nem sikerült becsiholni de elvileg azt is tudja. Jópofa. 13,8$-ért szerintem megérte. Február 13. rendelés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.