Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77651) Saccco válasza XtremLor (#77650) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én sincerity-nél láttam, de drágult kicsit. ;)

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77652) sambenez válasza XtremLor (#77650) üzenetére


sambenez
addikt

Ha nála drágult, akkor gondolom máshol is. Én most vettem 64gb-s sd-t 29$-ért, itthon 15e ft-tól kapható. Már a boríték sem a megkötős volt. :))
Ráadásul tőle biztosan eredetit kapsz.

(#77653) Samus válasza sambenez (#77652) üzenetére


Samus
addikt

Tudnád linkelni, amit vételeztél? Érdekelne :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77654) sambenez válasza Samus (#77653) üzenetére


sambenez
addikt

Tudnám.
Most 0,7$-ral drágább. :D

(#77655) DeFranco válasza spidersoft (#77642) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azért, mert a csipogás a nyelv alatti méréshez van kalibrálva. rtfm ott van, hogy a hón alatti mérésnél mennyivel kell tovább bent tartani.

bár a nyelv alatti mérés mindenképpen pontosabb eredményt ad.

(#77656) andrisms válasza bul07 (#77637) üzenetére


andrisms
aktív tag

LiitoKala Lii - 500 hol most a legolcsòbb? Gearbesten 21dollár, alin màr 14tõl van, de gondolom ezt is hamisitjak. Hol kapok legolcsòbban biztosan eredetit?
Illetve hasonló tudású alternatívát tudtok mutatni, vagy nem érdemes mást venni?

(#77657) Silent77 válasza andrisms (#77656) üzenetére


Silent77
veterán

Ami 14 dollár, ahhoz nincs táp.
Én is onnan vettem, táp nélkül.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77658) trebrona válasza Joker88 (#77646) üzenetére


trebrona
nagyúr

windscreen wiper spoiler

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#77659) Samus válasza sambenez (#77654) üzenetére


Samus
addikt

Banyek, jól félrenéztem. SSD-t olvastam :D
Azért köszi :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77660) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

A telefonjaimhoz keresek powerbankot, van valami bevált típus?10-20000 mAh elég lenne, eBay,GB játszik leginkább.

Előre is köszönöm!

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#77661) Komi28


Komi28
senior tag

Wish-ről szoktatok rendelni? Mi a véleményetek róla, érdemes onnan rendelni?

(#77662) Donki Hóte válasza Komi28 (#77661) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Wish-ról soha semmit!!!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#77663) fant0mi válasza Komi28 (#77661) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem. Keruld oket.

(#77664) clava01


clava01
tag

Sziasztok

Usb-s fali és autóstöltő mit javasoltok ebayről? ami nem több ezer forintos kategória pl blitzwolft ...
de azért ne gyulladjon fel tőle se a kocsi se a ház :D

aki esetleg vásárolt már ebből az olcsóbb kategórából és bevált neki.

(#77665) Dolphine válasza Donki Hóte (#77662) üzenetére


Dolphine
addikt

Pedig párom most először rendelt onnan nekem szülinapomra ajándékot :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77666) adrian94 válasza Donki Hóte (#77662) üzenetére


adrian94
őstag

Miért? Én már többször rendeltem a wish-ről és eddig mindig megkaptam amit vettem :)

(#77667) Saccco válasza SZIGMA (#77660) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bármelyik Xiaomi.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77668) gagyilovag válasza Skillet (#77622) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én ebay-n vettem,és jól működik.

(#77669) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Lenovo tablethez (Tab3 8") keresek, fóliát vagy üveglapot (Lenovo Tab3 8")

Ti melyiket vennétek?

Illetve keresek még 64gb-os MicroSD kártyát. Melyiket ajánljátok/vennétek?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#77670) Dluinet válasza Predator2 (#77669) üzenetére


Dluinet
nagyúr

samsung evo+

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77671) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg egy jó walkie talkie-t 10-15k körül? Nem muszáj külföldről, itthoni bolt is jöhet, ha van bevált termék. :)

(#77672) gagyilovag válasza Predator2 (#77669) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

[link]

Pl ezt :)

(#77673) trebrona válasza Predator2 (#77669) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ő szokott az ajánlott "üvegárus" lenni: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#77674) betyarr válasza Ryder1 (#77671) üzenetére


betyarr
veterán

dekathlonban vettem 8k-ért.tökéletes.eddig a legnagyobb táv az kb 100 méter volt.egyikünk egy panel épületben volt,másikunk kültéren,de úgy hogy egy plusz panel épület is volt közöttünk még.tisztán érthető a beszéd és nincs az idegesítő fehér zaj.

[ Szerkesztve ]

(#77675) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok ajánlani valami jó e-book olvasót?
Nem is tudom olyan max 20 ezerig, ha létezik ilyen.

Most kitalálta az asszony, hogy kellene neki egy. :D
Amikor korábban mondtam, hogy vegyünk akkor erősködött, hogy neki nem kell, mert azt szereti ha élőben lapozhatja a könyvet. :DDD

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#77676) Dluinet válasza Ryder1 (#77671) üzenetére


Dluinet
nagyúr

www.amazon.de Kindle €70 (se ÁFA-t, se postaköltséget nem számítanak fel)
minőségi
amazon.de-n a használtak €52-ba kerülnek

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77677) dugynok


dugynok
senior tag

Melyik építő játék az ajánlott, ami kompatibilis a LEGO-val és normális minőség?
Próbáltam itt rákeresni, de a lego szóra a legolcsóbb találat végig...

(#77678) Dluinet válasza dugynok (#77677) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Lego fan munkatársam a Lepin -re esküszik.

Írnak is róla

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77679) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Van itt elektronikai szaki?...rendelnék egy forgatómotrot és abban kérnék segitséget...
Priviben keressen már meg!
Köszönet előre is!!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#77680) Digitalpimp válasza Krogoth (#77649) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Olcsóbban kapsz itthon. A múltkor láttam a Lidlben 3M-et 5cmX50m-est valami 7-800-Ft körül.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#77681) zoltan6 válasza betyarr (#77674) üzenetére


zoltan6
őstag

100méter? az aldis tizenakárhányezresre 8 km írnak,kollégáimnak van,dicsérik nagyon,szokott lenni néha az aldiban.
[link]

(#77682) betyarr válasza zoltan6 (#77681) üzenetére


betyarr
veterán

5km-t ír a maxra.én azt írtam,hogy 100 méteren próbáltuk ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#77683) andrisbandi válasza Digitalpimp (#77680) üzenetére


andrisbandi
őstag

[Lidl-ös duck tape]

- Nem rossz a minősége a Lidl-ös duck tape-nek.
De nem vagyok biztos benne, h "igazi 3M".

Elötte volt garantáltan 3M, az a - minőség/anyagában erősség - már túlzás volt otthonra. Brutálisan jó volt.
Ez a Lidl-ös kb fele olyan erős, de még így is bőven jó bármire.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#77684) Flashy válasza clava01 (#77664) üzenetére


Flashy
veterán

nem akarok belepofázni, de az utóbbi időben néztem-olvastam töltő teszteket és ordenáré minőségben gyártják őket, szó szerint hajszálon múlik, hogy ne menjen ki a 230V az USB-re. én azt mondom egy többtízezres telefon elé 1-3ezerért megéri a töltőfej (ki lehet fogni márkásnak mondhatókat ennyiért). van nekem is 1dolláros, még működik, de ébredtem már arra, hogy csipog a riasztóközpont, hogy nincs tápellátás, mert egy hdmi tv-stickhez adott (az is volt beledugva) noname 230-USB töltőfej beszart és levitt két kismegszakítót (tűz nem lett és a stick is működik). szerintem az olcsó nem beválik, hanem MÉG nem romlott el :) (úgy mondom ezt hogy én is két cent különbség miatt is hajlandó vagyok más oldalakon is keresgélni)

(#77685) Amu válasza zoltan6 (#77681) üzenetére


Amu
tag

tesztekbe annó azt írták, mindegy melyiket veszed, mert 0.5 w adó lehet bennük max. Elméleti maxal hirdetik csak, de ha már csak 1 akadály is van benne és nem lát rá, akkor pár száz m lesz csak

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#77686) Criminal017


Criminal017
őstag

Múlt héten érkezett Aliexpressről az ORICO QSE-5U nevezetű asztali töltő. Még akciósan rendeltem, 13.56 dollár volt. Ajánlott darab, tökéletesen működik. QC 2.0 port is rendben tölt. A tetején világító LED kicsit süllyesztve van, abszolút nem zavaró éjszaka, sötétben.

És ami a legfontosabb, kis áramfelvételnél nem ad ki mindenféle sípoló hangot, mint a fehér Blitzwolf. Az le is költözött a konyhába, remixeljen ott magának. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77687) Breki válasza Komi28 (#77661) üzenetére


Breki
veterán

Érdemes. Ügyfélszolgálat magyar és 30 napos garancia miatt sokszor jobb.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#77688) ot93 válasza Flashy (#77684) üzenetére


ot93
senior tag

én is fillérekért is inkább máshol veszem a dolgokat, de a töltőfejnél nem spóroltam annyira, inkább minőségit szerettem volna, mert ha kigyullad valami az nem feltétlen 1-2e ft, hát ha még a ház is.... így a blitzwolf mellett döntöttem, mert külföldi szétszedős tesztek szerint jól lett összerakva meg itt is ajánlották :D olcsó töltőt, max teljes felügyelet mellett használnék... tehát pl. ott van az ágy szélén én meg ott tartózkodok a közelben és látom :D
Amúgy nem gondolkodtok fórumlakók olyanban, hogy a külföldről rendelt és bevált cuccokat egy táblázatba összefoglalni, hogy aki valamit keres az csak átböngészi és megtalálhatja az ajánlott cuccokat... pl. van egy jó zseblámpa, ami jó minőség, jó áron, stb. és beírnánk (vagy egy moderátor), akár több féle típust is, különböző árszinteken... ugyanígy pl. töltők esetében is, vagy éppen powerbank, stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77689) Flashy válasza ot93 (#77688) üzenetére


Flashy
veterán

jó ötlet, de korrektül karbantartani a táblázatot, főleg árakkal együtt elég macerás. igaz, hogy így meg a fórum fele az, hogy "X termék most éppen hol ócsó", lehet hogy inkább azt kéne javasolni, hogy ha tudod mit keresel, akkor írd már be a 4-5 legnépszerűbb bolt keresőjébe mielőtt megkérdezed. ami nem lehet rossz esetleg egy megbízható márkák listát összerakni és akkor aki normálisat akar, arra keressen, aki olcsót, az meg rendezze ár szerint növekvőbe.

(#77690) SZIGMA válasza Ryder1 (#77671) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Havernak ilyet rendeltünk, ez egy amatőr rádió, ami persze tudja a hivatalos PMR csatornákat is.Olcsó, gyorsan megjött, jó kis cucc.

[link]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#77691) ot93 válasza Flashy (#77689) üzenetére


ot93
senior tag

igen, én is úgy gondoltam, hogy nem árakkal, hanem csak úgy márkát vagy azon belül típusokat leírni, amik akár már többeknek is beváltak... meg olyant esetleg lehet, hogy pl. egy zseblámpa 5k-s ár körül, egy 10-15 körül és akkor választhatsz belőle... ha egyik sem jó akkor lehet itt kérdezni, vagy utánanézni :)
mindenesetre egy megbízható márkák lista is jó lehet :)
meg persze nem muszáj mindent terméket beírni, de pl. zseblámpák, töltők, kábelek, powerbank meg mittomén amiket sokszor keresnek arról lista... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77692) zoli03 válasza andrisbandi (#77683) üzenetére


zoli03
őstag

És mi van, ha a 3M-nek nem csak egy ilyen típusú ragasztószalagja van? Mert én kizártnak tartom, hogy csak egyfélét gyártsanak.

(#77693) DJGABI válasza Ryder1 (#77671) üzenetére


DJGABI
addikt

itthon a motorolák voltak tán ajánlottak [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#77694) beg válasza ot93 (#77688) üzenetére


beg
veterán

De, volt már hasonló kezdeményezés. A probléma többrétegű:
Az ajánlott apróságok kb. 46 kategóriát adna ki a gumidüznitől a önjáró töltőig.
Ezen kategóriákon belül sok típus lenne, pl. lámpákból
Mindegyik termékhez kellene link, akár több bolthoz is

Ezeket ki tartja karban szabadidejében ingyen? :) új termékeket feltölteni, linkeket ellenőrizgetni stb. Ha van rá kapacitásod, egy logout blogban összeszedheted, amit ide nagyon szívesen belinkelünk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77695) spidersoft válasza DeFranco (#77655) üzenetére


spidersoft
senior tag

Jatélleg, ezt itthon vettem... ahhoz vagyok szokva, hogy a manual vagy kínai, vagy nincs :DDD A manual amúgy nem írja, hogy meddig kell pluszban bent hagyni, hanem csak annyit ír, hogy be vagyon fejezve a méricske, mikor tízet(!) sípol, illetve újbóli bekapcsoláskor, ha hosszan nyomom a gombját, akkor a legutóbbi mérés értékét kiírja. Hogy bug-e, vagy feature, nem tudom, de újra bekapcsoláskor nem azt a hőmérsékletet adja vissza, amit kikapcsolásakor olvasott, hanem azt, amikor csipogott (és ahonnan még ő kúszik felfele)... nyelv alá (pláne máshova ;] ) begyugni nem vagyok hajlandó, akármennyivel pontosabb is... hón alatt megszoktam.

A lentebbi alis lázmérő link mennyire lehet okés? Alin mennyire érdekes, hogy sok pontja legyen egy eladónak? Gyakran ott csak néhány száz, esetleg pár ezer van...

@(#77692) zoli03: szinte biztos :) 3M/Scotch név alatt kapásból találkoztam már szürkével meg feketével. Amúgy elvileg nyomásra aktiválódó a ragasztója. Régebben volt ebből az a fajta fekete, ami nem a mostanság divat polietilén-szerű műanyaggal, hanem fekete elérett gumiszerűséggel volt bevonva, az alapja ugyanúgy szövet volt. No, az össze tudott úgy gyógyulni, mintha ráöntötték volna a betekert dologra :)

[ Szerkesztve ]

(#77696) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Borotvát keresek testecskémhez. Eddig 3 pengés flexifrontot használtam, nem volt rossz, elég volt, de a szárban a rugó gyenge és leesik a fej róla.
4 pengés jó lenne. Van tapasztalat esetleg itthoniakból valamelyikhez van kintről olcsón minőségi fej?

(#77697) ot93 válasza beg (#77694) üzenetére


ot93
senior tag

jó, hát elgondolkodom, hogy nekilátok :) de én úgy gondoltam, hogy nagy vonalakban, már az is valami :) első körben a gyakran keresett termékeket raknám be a listába.... ja, és a termékekhez linket semmiképpen sem gondoltam, mert az tényleg macerás. Másrészt ha már a termék neve ott van, akkor már azért rá tud keresni az illető :D De a leggyakrabban keresett termékekhez mondjuk lehetne azért link :)
A nagyobb baj talán az, hogy hogyan jut el hozzám az info, hogy melyik termék ajánlott.. mert habár sokat vagyok ph!-n, arra nincs időm, hogy elolvassam az össze hsz-t naponta... de ha pl. megírja valaki privátban a termék nevét, linket, véleményét, stb. akkor azt be tudom rakni a listába.. no meg persze én is nézegetek, meg rendelgetek dolgokat, meg itt a véleményeket is szoktam azért olvasni, ami egyöntetűen ajánlott azokat is egyből betenném :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77698) cris78 válasza zsolt1225 (#77696) üzenetére


cris78
őstag

A tigris tapasz erre is jó ;]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77699) gagyilovag válasza SZIGMA (#77690) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez tényleg jó,ismerem én is :K

Ha csak full egyszerű kell,akkor ez is nagyon jó,és jó erős:
Baofeng BF-888S

Ezt egyszer vettem szórakozásból,a gyerek bent volt a házban,és meg kb 1 km városi környezetben,és működött szépen.
A kollégámék ilyennel járnak tórázni,és erdőben is tud kb 1km.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#77700) gagyilovag válasza gagyilovag (#77699) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Mármint a t388 használtam a gyerekkel.

A bf888 sokkal erősebb :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.