Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77501) nimfas válasza AndrewBlase (#77500) üzenetére


nimfas
addikt

Ez az :)
2 db teríti az udvart nálam... 4000k, természetes fehér.

(#77502) andrisms válasza miroon (#77468) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nekem sem jöttek meg csomagjaim. Igaz külföldiből csak 3db volt ilyen(kis értékű, nem is foglalkoztam velük), belföldiből viszont 2.
A belföldiekért a postára kellett bemennem, a postás meg sem kísérelte kihozni. Egyszer hagyott egy értesítőt, de akkor sem volt nála fizikailag.
Azt mondta hogy nem adták neki ki a mérete miatt.
Mikor másodjára játszották el, panaszt tettem személyesen. El is ismerték válaszlevélben, a postás kicsit kiakadt rám, de mondtam hogy ezt addig fogjuk játszani, amíg ilyen lesz.
Na azóta mindent megkapok :D

(#77503) AndrewBlase válasza andrisms (#77502) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Miért akadt ki rád? Túl sok a csomag? ;]

Egyébként nálam is teljesen kiszámíthatatlanul hozza/nem hozza. Ha olyanja van, akkor a "túlméretes" csomagot is kihozza, és behozza a lakásba, ha meg éppen menzesze van (vagy mittudomén), akkor meg azt is postán hagyja, ami konkrétan kisebb és laposabb, mint egy szabvány boríték.
Értesítőt is hol kapok, hol nem. Múlt héten csak beszólt az itthonlevőnek, hogy ha kellenek a csomagok, fáradjak be a postára. Ami tök nonszensz időpontban van nyitva, 8-12. Vagy reggel kések a melóból, vagy szabit kérek, vagy hagyom, hogy visszaküldje. :W
Ma pl kaptam egy értesítőt, meg egy lapos csomagot a postaládába.

Miért mindig én???

(#77504) andrisms válasza AndrewBlase (#77503) üzenetére


andrisms
aktív tag

Már egy éve mondogatta nagyon, hogy kicsit sok a csomag, azóta még több lett, hála a kedves topiknak :D
Szerintem azért akadt ki, mert behívatták a felettesek, nem tudom hogy ott tudta meg a panaszoló nevét, vagy akkor, mikor hozta a határozatot a postától :D

Mindenesetre megmondtam, ahányszor ilyen van, annyiszor teszek panaszt. Akkor és ott volt némi nézeteltérésünk, de azóta nagyot köszön, és minden megjön :)

Na de OFF vége, mert kapni fogunk. :)

(#77505) andrisms válasza andrisms (#77504) üzenetére


andrisms
aktív tag

De hogy ON is legyek:
Végre rászántam magam az autós töltőre.
Ez a Rock Simpiz 3portos 2,1A-es autós töltő lett, mobil appból, kuponnal 2.95dollár, ennyit bőven megért.

Ma jött amúgy egy Xiaomi Mijia toll, igaz itthon 10darab tollat is lehet venni az árából, de nagyon elegáns és szépen fog. Ezt ajánlom.

/Sajna pont kicsúsztam a szerkesztési időből/

(#77506) daver88


daver88
aktív tag

üdv!
bangood-on összecsomagolják a rendeléseket, ha még nincs feladva a csomag, de rárendeltem egy másik terméket is, külön fizetve? mert így azért bőven áfa határ felett lennék... :F

[ Szerkesztve ]

(#77507) csmat


csmat
senior tag

Tudom nem szabad emlegetni a jó(l el)árazott 5 portos BW fekete helyett fehér uk dukós töltőről, de a napokba jott meg egy kevesi usb doktor és bármit bármilyen kábellel dugográ, 1 A nél sose ír többet a doki. Nálatok is ilyen? Lehet még reklamálni?

(#77508) kcsa válasza csmat (#77507) üzenetére


kcsa
veterán

A tölteni kívánt eszköz korlátozza a felvett áramot, nekem tud többet is. És még mindig tartom a véleményem hogy az ingyen töltőért befognám a szám. Sorry.

[ Szerkesztve ]

(#77509) XtremLor válasza kcsa (#77508) üzenetére


XtremLor
őstag

Muterheles nelkul nem igazan lehet kijelenteni hogy hibas az eszkoz.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#77510) kcsa válasza XtremLor (#77509) üzenetére


kcsa
veterán

ez így van.

(#77511) BullZeye válasza AndrewBlase (#77500) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha ezek is olyan minőségűek mint a ledes e27 égőik, akkor passzolom és inkább kína, nincs kedvem 3 havonta leszerelni míg le nem jár a garancia. :D

(#77512) kirkri válasza BullZeye (#77511) üzenetére


kirkri
addikt

Itt írnak egy nem túl kedvező vélemény róluk...

"Befejeztük/2013/ a V-tacos reflektorok forgalmazását, mert 15% volt belőle a rossz és ráadásul saját költségen kell kiküldeni Bulgáriába javítani! Sok sikert mindenkinek hozzá!"

21 éve a Prohardveren! ™

(#77513) CactuS válasza kirkri (#77512) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet, hogy van benne igazság, nekem csak sima ledes égőim vannak V-tacosak, de azok gond nélkül üzemelnek. Azonban annyit megjegyeznék, hogy a leddiszkont az utóbbi időben kissé meghülyült. Régen nagyon jók voltak, de aztán elkezdték tolni a kretént.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#77514) bexinho23


bexinho23
őstag

valaki rendelt már napszemüveget, vagy biciklis szemüveget kínából? Tapasztalat van ezzel kapcsolatban?

Ezt néztem ki.

(#77515) Krogoth válasza bexinho23 (#77514) üzenetére


Krogoth
senior tag

ilyesmit rendeltem Nekem bejött. Mind a szemüveg, mind a hozzá tartozó tároló.

[ Szerkesztve ]

(#77516) retesz147 válasza bexinho23 (#77514) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem ilyenem van, a szürke lencse, fekete keret, ezüst (talán fém) szárral.
Én elégedett vagyok vele,a szár gyűjti kicsit a karcokat, de nem jobban mint egy márkás szemüveg.
a szár 1x meglazult, de meghúztam. Kb 1-1,5 hónapot használtam tavaly szinte naponta, lassan megint előveszem. A tok is tetszik, korrekt.
Nekem ennyiért bejött.

#veithdia

Xiaomi 13 eu dev...

(#77517) andrisbandi válasza bexinho23 (#77514) üzenetére


andrisbandi
őstag

munkavédelmi napszemüveg

Ezekkel garantáltan véded a szemed.
Olcsók, bármelyik mv. boltban megkapod, nem kell várni...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#77518) maestro87 válasza andrisms (#77502) üzenetére


maestro87
őstag

Igazad is lenne, de 2017-től a mezei postások már nem hozzák ki a nagyobb csomagokat amik nem férnek be a levélszekrénybe. Nálunk már MPL futár hozza ezeket és elég hülyén intézik, mert ha nincs otthon senki, akkor csak másnap! dobja be az értesítőt a postás, vagyis fennáll annak a veszélye, hogy közben elkeveredik az értesítő. Nem tudom, hogy a futár miért nem dobja be még aznap az értesítőt a postaládába... Igaz, egy ajtó választja el őket, de a postás érdekes módon mindig bejut ha akar... :U

(#77519) KaiotEch válasza Krogoth (#77515) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Színbe melyik? Kék, szürke? Kéktől félek egy kicsit, hogy nem sokat szűr.

(#77520) andrisms válasza maestro87 (#77518) üzenetére


andrisms
aktív tag

Ez még tavaly október/november környékén történt, akkor még talán szó sem volt a 2017-es szabályzatról.
A postás is elismerte, illetve a posta is levélben, hogy ők hibáztak.

Idén már nem mennék vele sokra, ezt tudom, de azóta lekopogom, nem volt probléma.

(#77521) Janos250


Janos250
őstag

Nem fogadta el a Paypal az ERSTE kártyámat.

Febr. végén lejárt, de az ERSTE számítógépes rendszerében az van, hogy 2018. 09.30-án jár le.
Állítólag tavaly csináltak helyette egy újat, mikor reklamáltam, hogy a paypass csak nagyon ritkán működik.
Erről állítólag küldtek egy levelet, hogy menjek be átvenni, amit én nem kaptam meg, ezért a kártyát megsemmisítették, de a kártyadíjat vonják, mert a megsemmisített kártya még érvényes lenne másfél évig.
Az előbb voltam az Egri utcai fiókban. Próbáltak telefonálni, de csak várakoztatták, nem vették fel hosszú ideig. Erre azt mondták, hívjam én. Vagyis a saját költségemen a magas percdíjjal fizessem én a várakozást.
Mindenféle "előnyös" ajánlatokkal persze tudtak telefonon zaklatni, de ezügyben nem tudtak ideszólni, hogy menjek át 200 méterre átvenni a kártyát. És a szekus ki akart dobni, hogy ne kiabáljak.

Tud valaki ajánlani jobb bankot?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#77522) Krogoth válasza KaiotEch (#77519) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ilyet vettem
Nincs bajom vele, nem vakító benne a napfény számomra, de ugye ezt embere válogatja.

(#77523) Silent77


Silent77
veterán

Átrakom ide is, miband 2 kuponnal 22.39.
[link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77524) cris78 válasza Silent77 (#77523) üzenetére


cris78
őstag

tegnap előtt vettem pontokkal 18$-ért :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77525) Silent77 válasza cris78 (#77524) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem nincs pontom. :O
Persze pontokkal olcsóbb, de ha nincs. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77526) Cyborg válasza AndrewBlase (#77500) üzenetére


Cyborg
senior tag

És ezekből melyik az ajánlottabb, az smd ledes, vagy a cob ledes?

(#77527) mobilizmo válasza Janos250 (#77521) üzenetére


mobilizmo
addikt

CIB, de nincs paypass kártyájuk.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#77528) fateless válasza Janos250 (#77521) üzenetére


fateless
veterán

Nagyon OFF

Ha úgy gondolod, hogy bármi ilyen problémát meg tudsz oldani kiabálással, akkor azt hiszem, teljesen mindegy, melyik bankot ajánljuk. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#77529) Ateszpapa válasza mobilizmo (#77527) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Úgy tudom, hogy ebben a hónapban lesz nekik.
Voltam bent náluk mert a kártyámat akartam volna cseréltetni.
Rákérdeztem, hogy "érintős" kártyájuk mikor lesz, mert minden bolt azt kérdezi. :)

Akkor mondta, hogy hónap közepén lesz, és ezért várok a kártya cserével.
Mondta, figyeljem a honlapjukat és ha bejelentik akkor menjek új kártyát kérni.

(#77530) kcsa válasza Ateszpapa (#77529) üzenetére


kcsa
veterán

Már megéri a topikot olvasgatnom. Havonta nézegetem az oldalukat, mert konkrét határidőt még sehol nem olvastam. :R

(#77531) w.miki


w.miki
veterán

Ebben a hónapban nekem is lejár a Rafi-s bankkártyám.
Egy ilyen kártya cserét könnyen meg tudok oldani PayPal-on, ALiPay-en, vagy macerás lesz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77532) Vertigo18 válasza Cyborg (#77526) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pont ma volt linkelve, hogy nem annyira ajánlott már a V-Tac márka sajnos... :/

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77533) GZoli7 válasza w.miki (#77531) üzenetére


GZoli7
senior tag

Simán új kártyaként hozzáadod a paypal fiókhoz.

(#77534) DeFranco válasza Vertigo18 (#77532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egy bolt valamilyen okból kilistázott egy terméket. sag' schon...

teljesen jók a vtac izzók, ledes topicban is ajánlják őket, nekünk is az van otthon nem kettő darab, teljesen jól működnek, jő minőségűek és még egy se döglött meg.

e27-es izzóból volt egy rossz sorozat, mert kihozták a 12w-osakat, abból hullottak el nagyobb arányban. véleményem szerint azért, mert még nem tart ott a technika, hogy ezt ebbe a méretbe gazdaságosan bele lehessen sűríteni ezt a teljesítményt. elmelegszik a cucc magyarul.

mint ahogy e14-ből se nagyon van valós 6w/450lm-nél nagyobb teljesítményű (pontosabban amikor utoljára néztem nem volt)

megpróbálták nem jött be. ettől még a többi izzója jó.

(#77535) Laca1212


Laca1212
őstag

Bicikli/motor kormányra telefon tartót milyet ajánlott venni? Ezt néztem hirtelen ami talán még használható is, de drágállom 2e-ért(i7-hez kellene).

(#77536) Kernel válasza maestro87 (#77518) üzenetére


Kernel
nagyúr

Tényleg, ezt én is tapasztaltam, amikor egy értesítőt találtam a ládában, miközben otthon voltam. Azt hittem, direkt szívat, hiszen csak csengetnie kellett volna.

Engem még az szokott bosszantani, hogy az értesítővel nem mehetek érte aznap este (ahogy régebben lehetett), hanem csak másnap vehető át. Mert a postásnak le kell adni a cuccot. De késő estig ezen dolgozik? Pláne, azon mit ad le, amit ki sem hozott.

Az MPL viszont másnap is próbálkozik, talán anyagilag érdekelt abban, hogy személyesen adja át, vagy nem tudom, miét csinálják ezt.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#77537) Cyborg válasza Vertigo18 (#77532) üzenetére


Cyborg
senior tag

...mármint a v-tac reflektor esetleg.

Bocs, átsiklottam felette, nem olvastam a reggeli postot.

Egyébként nekem van otthon kb. 50db v-tac led spot, 3W, 5W, 7W neutral vegyesen, 1 av alatt egy se halt meg. Van még vagy 10db E27-es neutral izzóm, 6-14W között vegyesen, azokból már 3db tönkrement az elmúlt egy évben, de azonnal cserélték a mixvillnél blokk/számla felmutatása mellett.

Szóval ennyire nem sarkítanám le a dolgot, hogy nem jó a Vtac, személy szerint nem csalódtam benne, nem úgy, mint a 2-3x annyiba kerülő Kanluxban, és többiekben.

(#77538) Czimby válasza kirkri (#77512) üzenetére


Czimby
addikt

A 12W-os E27-et is felejtse el mindenki nálam már 40%-os az elhalálozásuk :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#77539) w.miki


w.miki
veterán

Nemrég jöttek, és ajánlom:
Mini pénztárca: jó, könnyen kezelhető, a pénzem pont belefér, zsebméretű.
Bank kártya tartó: könyveset akartam, de nem találta, de ez sem rossz.
Teaszűrő: jó, picik a lukak, és csészébe is lehet tenni.
Teaszűrő2: ez még nem tesztelt, az 1.t használjuk, de jónak tűnik
Csúszásgátló cipőre: még nem tesztelt, most nincs ónos eső
Mini vágó olló: élesnek tűnik
Talpbetét: kényelmes, bevált darab
Boxeralsók: 3XL-es méret már kényelmes, amikor rendeltem olcsóbb volt, és volt rá kupon is, de itthon sem találni jobbat, ennyiért. Pisilésbarát.
Bluetooth fejpánt: egész jó, szerintem kényelmesebb sportoláshoz, mint a fülesek.
Kukorica izzó: LED, erős a fénye, UFO lámpa alá befér, és 3 hónap után is működik.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77540) zoltan6 válasza Czimby (#77538) üzenetére


zoltan6
őstag

na ez nem jó hír,mert most hogy akciós volt kicseréltem a 10-eseket 12W-osra.7db-ot rendeltem,abból már 1db nekem is volt ami kibontás után rossz volt. :(

(#77541) nimfas válasza Czimby (#77538) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem a siófoki mixvill-es eladó mondta hogy a 12W-osokból sokat hoztak vissza. A 10W-osokkal nem volt gond.

(#77542) Czimby válasza nimfas (#77541) üzenetére


Czimby
addikt

A 10W-os nálam is hibátlan eddig mind de a 12W-os szerintem mind meg fog halni csak idő kérdése...
Egyszerűen túlmelegednek, sokkal magasabb sz üzemi hőfokuk, lehet egyet szétszedek és megnézem mi a helyzet odabent.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#77543) solti


solti
aktív tag

off: kártyás témához: rendeltem a citilife kártyámról ebayen, nem jött meg a cucc ~40 nap után, szóltam, hogy refund please, és refundolták is szépen.
Az érdekesség: paypalon a citilife kártya már törölve van, és erstés van betéve, de ettől függetlenül ők a citilife-ra refundolták... Várok pár napot, hátha forwardolódik az összeg magától, kíváncsi vagyok mi lesz:)

(szerencsére ~1000 forintról beszélünk csak).

(#77544) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Bluetooth Audio Receiver Digital Amplifier Board
Ilyen létezhet adó verzióban? Első keresésre nem találtam.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#77545) pulutodurumo válasza CHIPman (#77544) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Csak pucéron jó? Dobozosban van pár amelyiknél lehet váltani (RX / TX kapcsoló) a módok közt.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#77546) Janos250 válasza fateless (#77528) üzenetére


Janos250
őstag

Szintén nagyon off:
"Ha úgy gondolod, hogy bármi ilyen problémát meg tudsz oldani kiabálással, akkor azt hiszem, teljesen mindegy, melyik bankot ajánljuk"
Próbáltam én először másként, amíg el nem küldtek, akkor aztán jó nagy hangerővel, hogy MINDEN ÜGYFÉL HALLJA, elmondtam (elkiabáltam), hogy micsoda dolog, hogy kártyadíjat számolnak, de a kártyám használhatatlan jó ideig, és nem hajlandók segíteni.
Egyébként meg ez bank, és ott másként működnek a dolgok.
Egy jó nagy bank egyik fiókjában fel akartam venni azt a 30eFt körüli összeget, amihez több mint 30 éve nem nyúltam. Közölték, hogy azon a számlán nincs pénz, azt én már felvettem. Mondtam, mutassák meg az aláírásom. Azt nem. Akkor jöjjön valami főnök. Az nem ér rá. Na, akkor felemeltem a hangom, hogy nem tűnhetett el a számlámról a pénz, ne állítsák, hogy felvettem, hanem mutassák meg az aláírásom. Erre a sorban álló ügyfelek összesúgtak, hogy ennek a palinak eltüntették a pénzét. Egyből ráért a főnök, és kiderítették, hogy áttették zárolt számlára, mert nem mentem be adategyeztetésre, és megkaptam. Megnyugtattak mindenkit, hogy nem tűnt el a pénze az embernek, látják megvan, itt most felvette. Ha nyusziként elmegyek, akkor ugrott. A bankoknál egy ügyfél nem számít, de ha sok hallja, hogy baj van, az már...

Ezért mindenkinek javasolom, hogy akinek saját vagy örökölt régi számlája, vagy betétkönyve van, ne engedje lerázni magát. Vajon hányan örököltek olyan régi betétkönyvet a nagymamitól, amin lévő összeget nem tudták felvenni, mert azt mondták, hogy a nagymami még életében felvette?!

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#77547) #peter


#peter
csendes tag

Samsung telefonom gyorstöltöjéhez kapott kábele kezd tönkre enni.Valaki tud ajánlani valamitm

[ Szerkesztve ]

(#77548) kelly416 válasza Janos250 (#77521) üzenetére


kelly416
veterán

Én az erste-nél vagyok, elfogadja a kártyám a pp, soha nincs semmi bajom velük, mindent gyorsan és flottul intéznek, no meg sosem zaklatnak idióta infókkal. Nem lehet, hogy a hiba Nálad van? Lejárt kártya, meg nem érkező levelek, folyamatos zaklatás, pont olyan, mintha nem is foglalkoznál azzal, miket küldenek vagy miket írsz alá.

(#77549) kirkri válasza #peter (#77547) üzenetére


kirkri
addikt

Ez a blog segíthet eldönteni, hogy milyen kábelt szeretnél, az árakról meg te is meg tudsz győződni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#77550) bul07 válasza kelly416 (#77548) üzenetére


bul07
nagyúr

Erste is kutya

Nekem csak 65km kell utaznom a legközelebbi fiókjukhoz mert pár éve nagy fiók bezárásba kezdtek
Én nem ám úgy csinálták jó előre figyelmeztetve, hogy legyen idő esetleg cselekedni
Az ott dolgozók is 3hétel előtte tudták meg hogy következő hóba már nem kell dolgozni menni
Ügyfelek meg egy héttel a bezárás előtt kaptak levelet, vagy lehet már utána volt, hogy melyik lett az ügyvezető fiók

Zaklatás is egy dolog, édesanyám Erste számlájánál az én számom van megadva kapcsolattartónak , egy két havonta telefonálgatnak hogy lenne neki ajánlatuk mikkor tudnának vele beszélni :)
Én meg simán közlöm hogy soha vagy esetleg küldjék postán :)

Egyik kutya másik eb minden banknál van valami hiba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.