Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77601) Saccco válasza Trichie (#77597) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem rosszak azok se, de az Ugreen és a Blitzwolf töltők jobbak.
A két portos Blitzwolf-hoz van kupon is, ha még él, azzal 1.500ft, úgy ár-értékben verhetetlen.

Szerk.: Itt, ha még jó...

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77602) Dolphine válasza Tarek El-Ali (#77600) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez a rendszer van.
Elpro 7 vezérlőegység + Nupi 66 nyitószerkezet. Itt 433 MHz-t ír.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77603) Saccco válasza Saccco (#77601) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megnéztem a kupont, sajnos lejárt. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77604) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Most jött e-mail, hogy feladták az előrendelt Digoo időjárásállomást.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77605) daver88 válasza DJ. Ru$y (#77604) üzenetére


daver88
aktív tag

melyik nap rendelted?

(#77606) DJ. Ru$y válasza daver88 (#77605) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

02.22

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77607) Tarek El-Ali válasza Dolphine (#77602) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Ha ilyen a dobozod : mint ez 3 és 7 es sorkapocsba bekötsz egy univerzális vevőt és onnantól nem kell aranyárban venni a távirányítókat .

/A jelenlegi ugrókódos, amennyiért 1 db távnyitót veszel ,annyiért kapsz univerzális vevő-t 2 db távnyitóval /
A hoermann-hoz 9k-10k a nettó viszonteladói beszerzési ár , a tiedhez olyan 5 k körül van .

De vannak olyanok amikben tanítható a chip és tud úgy viselkedni mint egy eredeti az is olyan 6-7 k bruttó

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#77608) Krogoth válasza DJ. Ru$y (#77604) üzenetére


Krogoth
senior tag

Szintén :DD 22.én rendeltem én is

(#77609) daver88 válasza Krogoth (#77608) üzenetére


daver88
aktív tag

na megjött nekem is mail...feladták mind a kettőt :)

(#77610) ot93


ot93
senior tag

Sziasztok, ez mennyire biztonságos?
nem töltéshez használnám, hanem usb lámpát beledugva "lámpának" használnám... :)
[link]

Mellékes ugyan, de ilyent dugnék bele :D [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77611) denko válasza daver88 (#77558) üzenetére


denko
senior tag

ez mennyivel jobb mint az aldis vagy lidles??

(#77612) DJ. Ru$y válasza denko (#77611) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel csak most adták fel az első darabokat, így szerinted tud bárki is válaszolni erre a kérdésre?

Mondjuk nem tudom mennyibe kerül, de, ha jól emlékszem 5000 Ft körül volt szó róla, én 3400 Ft-ért rendeltem a Digoo-t.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77613) Skillet válasza Dolphine (#77599) üzenetére


Skillet
addikt

Mi ILYET vettünk 2 db-ot.
Jumper-elni lehet a hátulján egy leírás szerint, úgy tudod belőni a típust, aztán a vezérlőről pedig fel tudod tanítani a távirányítót.
Távirányítóról elméletileg csak gyáriról lehet egy univerzálist és a kapu elektronika mellett kell állnod. Egyszerűbb simán az elektronikáról.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77614) denko válasza DJ. Ru$y (#77612) üzenetére


denko
senior tag

gondoltam azért rendeltek mert van valami pusz funció ami megvan emlitve és amiatt rendelve lettek itt.
De ezek szerint nem.

(#77615) daver88 válasza denko (#77614) üzenetére


daver88
aktív tag

melyik aldi/lidl típusra gondolsz??

(#77616) denko válasza daver88 (#77615) üzenetére


denko
senior tag

pl ezekre:

námbőr ván
námbőr tuu
:C

[ Szerkesztve ]

(#77617) Skillet válasza Skillet (#77613) üzenetére


Skillet
addikt

Tavnyito.hu
Ha rákérdezel náluk, biztosan lesz ötletük, megoldásuk a számodra :)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77618) daver88 válasza denko (#77616) üzenetére


daver88
aktív tag

hát így akkor egyszerű a válasz...

1. picit olcsóbb

és a mi fontosabb:

2. ismét lehet rendelni kínából valamit :C

(#77619) janakbacsi válasza Trichie (#77597) üzenetére


janakbacsi
őstag

Az is jó, de az említett 3 típus jobb. Nekem 3 portos aukey em van és kiválóan működik.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#77620) choco01 válasza Komi28 (#77598) üzenetére


choco01
addikt

:R

Vettem én is egyet.. :K :U

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#77621) ot93 válasza janakbacsi (#77619) üzenetére


ot93
senior tag

Nekem blitzwolf 5 csatlakozós töltő van pár napja, eddig teljesen jó :)
Aukey-t is nézegettem, az szerintem olcsóbb, kinézetre is jobban tetszenek, de azért nem olyant választottam, mert olvastam olyan kommenteket a külföldi webáruházakban, hogy megolvadt...
persze a samsung-nál is előfordul ilyen vagy akár robban is :D ;]
ugreen szintén szimpatikus, de blitzwolf-ot találtam újonnan 5-ért, így az lett a választás

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77622) Skillet


Skillet
addikt

nézem az endoszkóp kamerákat.
KATT
ezt néztem ki. kérdésem, hogy vett-e már valaki ilyet, illetve megtalálható-e ugyanez ebayen vagy alin jobb áron?
Vagy esetleg más ajánlott típus?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77623) choco01 válasza Skillet (#77622) üzenetére


choco01
addikt

Mi vettünk 1 éve kb. nem pontosan ezt szerintem de ugyan így néz ki lefolyódugulást néztünk vele, jól használható.. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#77624) Skillet válasza choco01 (#77623) üzenetére


Skillet
addikt

nekünk egy eldugult, nem működő gravitációs szellőzőbe kellene belesni vele.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77625) Bendegúz98 válasza Trichie (#77595) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Aliexpress Ugreen boltban most a qc3.0 tolto 10.83 dodo es van benne ajandeknak egy 3.28 dodos 1 meteres ugreen kabel.

(#77626) Dolphine válasza Skillet (#77613) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is Tarek El-Ali. :R
Nem állok neki szerelni, mert a társasház, ahol albérletben vagyok, nem biztos, hogy örülne neki! :DDD
Azt hittem, hogy ennél egyszerűbb lesz. Kaptam ugyan egy távirányítót, de a lakáskulcson és gondoltam veszek egyet az autóba, amit csak ott tároltam volna, de ez ennél azért egy kicsit bonyolultabb és drágább, mint ahogy én azt elképzeltem! :)
Viszont, köszönöm a segítséget, ma is tanultam valamit! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77627) XtremLor


XtremLor
őstag

Par hete volt tema a rubik kocka, tegnap jott meg, egy honapja rendelt Cyclone Boys, elsore kicsit recsegett ropogott, 20eve volt a kezembe utoljara gyerek koromban, mire 4-5x kiraktam konnyen forog a nyikorgast is elhagyta, reszemrol ajanlott, 900huf alatti ara verhetetlen.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#77628) Saccco válasza Bendegúz98 (#77625) üzenetére


Saccco
nagyúr

Linkesítem.
A Nillkin elbújhat mellette. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77629) janakbacsi válasza ot93 (#77621) üzenetére


janakbacsi
őstag

Én már több mint egy éve használom az aukey t, egyszerre több eszközt dugok rá és nem olvad meg. Sőt, nem is melegszik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#77630) Dolphine válasza janakbacsi (#77629) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem is van itthon Aukey, több portos + gyors töltős + USB kábelek. Nem adnám semmiért, mert nagyon jó!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77631) dugynok válasza XtremLor (#77627) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi, berendeltem egyet :)

(#77632) ot93 válasza janakbacsi (#77629) üzenetére


ot93
senior tag

értem, csak volt akiknek ez történt... láttam egy képet is róla, ahol a csatlakozónál megolvadt (a kábel is és a csatlakozó is)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77633) chatran


chatran
őstag

Úgy tűnik kipurcant az 1 m-es Ugreen USB 3.0 kivezető kábelem. Kb egy éve rendeltem, olyan 4 dollár körül, reméltem, hogy többet fog bírni.
Van más gyártótól ajánlott USB 3.0-ás kábel?

(#77634) csadi0011


csadi0011
őstag

2 ports USB 3.0 A Female 20Pin Header Adapter
Második ilyenem jött a héten. Előzővel minden oké, ezen viszont a 19 pin csatlakozó 2 lábán a forrasztás összeért.Véletlenül sikerült csak észrevenni, szerencsére használat előtt.
:(

(#77635) zolikaDB válasza bul07 (#77572) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hala es koszonet!
Mivel megtetszett aposomnak is, tudnal adni linket 18650-es akkura es toltore? Leesett az alla, h mit tud ez a kis lampa. :)

(#77636) Imurai


Imurai
tag

Sziasztok!

Milyen mágneses kábelt/átalakítót érdemes vennem, ami támogatja a 2A-s töltést?

Elough kábel vagy noname adapter?
Egyebekre is nyitott vagyok :)
A lényeg, hogy egy ilyen tokkal tudjam használni.

(#77637) bul07 válasza zolikaDB (#77635) üzenetére


bul07
nagyúr

Töltő
LiitoKala Lii - 100 [link]
LiitoKala Lii - 202 [link]
Ezek jó töltők
Csomag tartalma töltő és egy USB kábel
Nem jár hozzá AC Adapter, de egy sima USB töltő jó hozzá(mondjuk egy telefoné)
Mindkettő használható Power banként is

18650 cella
Esetleg: [link], [link], [link]

Van egy alternatív is amit privátba írok meg mert itt nem lehet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77638) Skillet válasza Dolphine (#77626) üzenetére


Skillet
addikt

Mi is társasházban mókoltunk :D volt is ereszd el a hajamat... egyik ügyeletes öreglány meglátta :DDD
Vicces volt, mindegy, nem ide tartozik.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77639) zsiz válasza DJ Diablo (#77578) üzenetére


zsiz
őstag

Egyszer már én is kérdeztem, de azt a választ kaptam, hogy lázmérőt nem érdemes. Be kell ballagni a legközelebbi gyógyszertárba és ott megvenni. Omron jó márka, azt mondják

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#77640) Skillet


Skillet
addikt

Aliexpress kupont hogyan tudnék szerezni? Volt egy 4$-os, de lejárt. Egy onda tabletet vennék az onda official store-ból, 89.99$-ért.
Van valamilyen affiliate program vagy ilyesmi?
És még egy... KATT ha ezt írják a tabletnél, akkor jó esély van rá, hogy nem fogják vámolni a terméket?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77641) DavidQ válasza Skillet (#77640) üzenetére


DavidQ
tag

Regisztrálj egy teljesen új fiókot Aliexpressen. Töltsd le az Aliexpress mobil appját. Jelentkezz be az új felhasználóval mobil appon keresztül, és kapsz egy csomó kupont (5$ fölött -2$, 10$ fölözz -3$, 89$ fölött -8$,150$ fölött -10$, 450$ fölött -30$)
Ja, és a rendelést is mobil appon keresztül kell leadni. Amikor rányomsz hogy fizetés, akkor vonja le a kupont, automatikusan! ;)
Tegnap próbáltam, telót rendeltem. Jól jött az a -8$! :)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#77642) spidersoft válasza zsiz (#77639) üzenetére


spidersoft
senior tag

Itthon vásárolt Braunt használok nagy-ritkán... hónaljba csapod, hamarost nekiveselkedik csipogni, de hogy mit jelent, azt nem tudom (talán a belső mérés végét jelentheti?), lévén a csipogás után még simán ballag felfelé jópár tizedet... és mivel arról nem értesít, hogy mikor állapodott meg, így ha bent felejted kicsit tovább, kikapcsol, és kezdheted elölről. Szóval én vettem vateráról rendes hivatalos higanyost :D A veterás biztos, hogy higanyos volt, mivel hidegen is könnyen lerázható (a galliumosról ez nem mondható el), és asszem 0,1°C-on belül egyformát mutatott a régi lázmérőkkel. Alin is árulnak hasonlót, de hogy milyen minőségű és pontosságú, azt nem tudom: 2db $1.99-ért, vagy 10db $5.99-ért egy elég új eladótól (persze ettől még lehet jó, nem tudom).

(#77643) ot93


ot93
senior tag

üdv, milyen usb-s fesz meg áramerősség mérőt ajánlotok? amit a töltő (vagy pc) és a kütyü közé lehet iktatni.
ha egy két plusz funkciója van az sem baj... :)

továbbá valami jobbféle digitális képkeret kéne nagyiéknak :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77644) szabifotos


szabifotos
senior tag

Rendeltem 4db ilyet, és nem jött be a tervem.

4-es spot lámpába terveztem, de nem fér bele sajnos, a fém burkolattól. Nem ér bele a csatlakozó. Csak a "lapos" kerámia GU10 megy rá... :(

[ Szerkesztve ]

(#77645) dugynok válasza ot93 (#77643) üzenetére


dugynok
senior tag

Banggood-ról a kcx-017-est nézd meg, azzal kábelt is tudsz mérni. Én még várom, saját véleményt nem tudok írni, de nekem is azt ajánlották.

(#77646) Joker88


Joker88
őstag

sziasztok !

olyan dolgot keresnék, itthon eddig nem találtam, ami az autó első ablaktörlőjét szorítaná rá az üvegre nagy sebességnél ..

hasonló lapát van a kocsin..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#77647) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vett már közületek valaki ilyen kábelt? [link]

Tapasztalat? Tudja azt ami rá van írva?

Illetve a lentebb linkelt ((#77637) bul07)

LiitoKala Lii - 100
LiitoKala Lii - 202

Mennyire számít jó árnak?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#77648) Silent77 válasza Predator2 (#77647) üzenetére


Silent77
veterán

Ilyen pont nincs, de ugreen van, részemről ajánlott kábel.
Töltő is ajánlott, most jó áron van gb-n.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77649) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Kici kínajiaktól érdemes duck tape-et rendelni? Ha igen melyiket?
Köszi

(#77650) XtremLor


XtremLor
őstag

Jo aron lattatok micro sd-t? 16-32 meret eleg lenne, sincerity-nel neztem 2-3$ dragultak. :))

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.