Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77101) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Xiaomi Roidmi 2s-t keresnék baráti áron. vagy az első genes ugyan azt tudja?

(#77102) Lalaland


Lalaland
tag

Tudnátok nekem aliról linkelni eredeti Samsung S5 fülest jó árban?
Gyanúsan sok a hamis olcsó..

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#77103) Vertigo18 válasza Ádám16 (#77097) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gyere át a futók topikjába és ott majd mindenki érvel a sajátja mellett. Vannak nagyon drágák, de fullosak. Vannak nagyon durva leárazások is, amik kivétel nélkül topiktémák, időben értesülünk mindről. És vannak olyanok is, akiknek elég egy régebbi, használt is, azokból is lehet nagyon jó állapotban lévőket kifogni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77104) ktamas76


ktamas76
csendes tag

Tud valaki olcsó/megbízható lehetőleg kicsi 2.0-s USB hubot? Válasz pm-ben is jöhet, mert mostanában keveset járok erre.

(#77105) ablack válasza Lalaland (#77102) üzenetére


ablack
senior tag

[link] / [link]
Ennél olcsóbban külföldön se hiszem hogy lenne eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#77106) ablack válasza Joe Swanson (#77101) üzenetére


ablack
senior tag

Itt az összehasonlítás az első generációssal: [link]

2S-t itt találtam jó áron: [link]

(#77104) ktamas76

Hány kimenetre van szükség?

[ Szerkesztve ]

(#77107) #04441088


#04441088
törölt tag

Ez szerintetek használható magyarországon?
Nem látom sehol, hogy 210 vagy 110 V-os lenne, illetve azt sem, hogy a töltőhöz milyen aljzatot ad a srác, eu-t vagy uk-t. Illetve az is jó kérdés, hogy 100db-os bitkészlet + 1 vagy 2 akksi jár e hozzá, leírásból nem lehet kivenni. :R

(#77108) synar válasza #04441088 (#77107) üzenetére


synar
őstag

Mivel angol az eladó, ezért gondolom 230V-os a töltője, max egy ilyen átalakító kell a dugóhoz. De ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg tőle.

[ Szerkesztve ]

(#77109) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Melyik lenne a legolcsóbb ajánlott aktivitásmérő kijelzős ill. sima változatban? :R

(#77110) XtremLor válasza #04441088 (#77107) üzenetére


XtremLor
őstag

Kerdezz ra tole, mi van a csomagban pontosan, elegge megteveszto, cimben 4AH akkut ir, igy valoszinu csak 1db, de jobb tisztan latni mi is lesz benne, a leiras kb semmi a lenyeg pedig az lenne, az uk dugot lecsereled ( ;] ), vagy atalakito.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#77111) #04441088 válasza XtremLor (#77110) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az a baj irtam neki mar 4-5 napja is, tegnap elott is es ma is. Eloszor azt kerdeztem, hogy magyarba a szallitas nem e megoldhato, ha fizetem, aztan hogy mit is tartalmaz a csomag, de semmi valasz.

(#77112) XtremLor válasza #04441088 (#77111) üzenetére


XtremLor
őstag

Varjal par napot hatha valaszol, nem kizart nem nezte eddig, viszont ha nem jon valasz jobb keresni masikat.
Van a ph-n sajat topikja ezeknek: [link]
Vegeredmenyben altalaban a legjobb ar/erteku gepek mindig a lidl-aldi sajat markas termekei, a neves markakhoz kepest kb felaron.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#77113) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Ti a rendeléseiteket hogy tartjátok nyilván? Vagy hozzá program, vagy csak sima excel? Vagy nem foglalkoztok ilyenekkel :U ?

(#77114) KaiotEch válasza Krogoth (#77113) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Havernak nyilvántartom(Google Excel), hogy tudja mennyi pénzt b@szott el, de nekem ott van a BG/GB-n az előzmény és engem nem érdekel mennyit költöttem el rá, mert tudom, hogy kevesebbet mint ő :D

[ Szerkesztve ]

(#77115) fecus válasza fecus (#76664) üzenetére


fecus
őstag

Ezt az USB 3.0 kábelt ne tessék megvenni! Csak USB2 sebességet tud. Refund volt.

Most megint kérdezem, hogy van-e valakinek kipróbált USB 3.0 1m körüli hosszabbító kábel forrása. (Ali nem jó)

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#77116) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok.

Ilyen tisztító folyadékot keresek, de sajnos az eladó nem postázza hozzánk. Kerestem még alin, amazonon, banggoodon, de nem találtam. Esetleg van valami ötlet, hogy honnan tudnám beszerezni?

(#77117) kcsa válasza Krogoth (#77113) üzenetére


kcsa
veterán

A vásárlási előzményeket olvasgatom. Külön nyilvántartás minek? :)

(#77118) ztibor válasza Krogoth (#77113) üzenetére


ztibor
senior tag

Én a Trackchecker Mobile-t használom droidon.

(#77119) ktamas76 válasza ablack (#77106) üzenetére


ktamas76
csendes tag

3-ra lenne szükségem. Persze több is lehet. Ilyen és ilyen hubhoz már volt szerencsém, ezért keresek olyat ami tényleg működik is!

(#77120) KaiotEch válasza hucsikoi (#77116) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Beszéltél is vele, hogy valóban nem postáz? Mert csak az van odaírva, hogy "may not".

(#77121) A Tejesember: Persze! :K

[ Szerkesztve ]

(#77121) hucsikoi válasza KaiotEch (#77120) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nem beszéltem vele. Akkor azt mondod, hogy kérdezzek rá?

[ Szerkesztve ]

(#77122) vacs válasza fecus (#77115) üzenetére


vacs
veterán

Nem is értem, hogy miért vagy azon meglepődve, hogy megveszel egy gagyit és nem működik rendesen! :U

Tessék vegyél Ugreen-t, ezzel nem lesz probléma! :K

(^)(>.<)(^)

(#77123) kidnou válasza hucsikoi (#77121) üzenetére


kidnou
senior tag

Egy próbát megér. Nekem volt hogy sikerült

(#77124) hucsikoi válasza kidnou (#77123) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm, végül is egy próbát megér.

(#77125) Ciccuka válasza Sianis (#77080) üzenetére


Ciccuka
veterán

A Lidl töltő valószínűleg jobb fajta. De a hasonlóárú általános kínai töltőknél ez mindenféleképp jó, plusz 3 év garanciát is adnak rá.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#77126) Mr.Grey válasza hucsikoi (#77116) üzenetére


Mr.Grey
tag

Folyadék nélkül is elég jó hatásfokkal lehet LP-t tisztítani szénszálas kefével. Nem csak a por nagyobb részét szedi le, hanem antisztatizál is. Anno csak ezt használtam. Ezt már olcsóbban, szinte fillérekért megrendelheted.

[ Szerkesztve ]

(#77127) hucsikoi válasza Mr.Grey (#77126) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Az ápolt és megfelelően és használt lemezeknél valóban elég. A saját lemezeimet én is így szoktam tisztítani. Sajnos sokszor olyan lemezek kerülnek a birtokomba, hogy a száraz tisztítás semmit sem ér.

(#77128) spidersoft válasza hucsikoi (#77116) üzenetére


spidersoft
senior tag

gyúlékony folyadékokat, nyomás alatt lévő tartályokat (gázpalack/töltött öngyújtó, sűrített levegős spray, illatosító/dezodor) nem szeretnek légipostával szállítani, így Kínából nem sok sansz van rá... azt nem tudom, hogy Angliából szállítanak-e úgy, hogy nem veszik igénybe a légiközlekedést. Elvileg túlnyomórészt izopropil alkohol (töményen itthon kb. 2000Ft/liter) vizes oldata van benne, az antisztatikus adalék nyilván a titok meg a drága.

[ Szerkesztve ]

(#77129) hucsikoi válasza spidersoft (#77128) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm. :R Akkor minden bizonnyal ezért nem postázza külföldre. Ebbe bele sem gondoltam.
Megpróbálom valamelyik kint dolgozó ismerősömet megkérni, hogy hozza el nekem, ha jön haza.

(#77130) bacus


bacus
őstag

Ma kaptam egy levelet az eladótól, hogy feladták postán KINÁBAN.

A leírásban egyértelműen Anglia van, 1 hét ETA. Ilyenkor mi a teendő? Mert ez sokszoros szívás, egyrészt egy hónap is lehet mire ideér, másrészt vám és áfa is lesz rajta. :(
Írtam az eladónak, de ha postázta, nyilván nem küld másikat angliából, viszont ez így átverés. (még nem válaszolt.)

Mi ilyenkor a teendő? Nem veszem át a postán és visszakérem a pénzt? Vagy hogy megy ez?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#77131) DJ. Ru$y válasza bacus (#77130) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kifizeted az ÁFA-t, majd megírod az eladónak, hogy neked ez ennyibe került, perkáljon ennyit vissza, mert az ő hibája. Ha tesz a dologra, akkor eBay-hez kell fordulni és ők segítenek megoldani a problémát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77132) bacus válasza DJ. Ru$y (#77131) üzenetére


bacus
őstag

mármint a vámot és áfát..., mennyi most a vám? 110 GBP után (mert gondolom a teljes értékre vetik ki, amiben a szállítás is benne van :(( )

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#77133) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok 3-5 M HDMI kábelben és Hdmi display adapterből rendelt valaki mostanában, van ajánlott ezekből?

(#77134) DJ. Ru$y válasza bacus (#77132) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

110 GBP még 150 € alatt van, vagyis nem fizetsz rá VÁM-ot, csak ÁFA-t. Ezért írta, hogy csak áfa. 27% + 2500 Ft kezelési költség (ha a posta intézi és nem valamelyik futárcég hozza).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77135) vacs válasza szaboger (#77133) üzenetére


vacs
veterán

UGREEN Official Flagship Store, itt mindent megtalálsz amire szükséged van, és a minőséggel se lesz gond! :K

(^)(>.<)(^)

(#77136) FingR86 válasza Joe Swanson (#77101) üzenetére


FingR86
őstag

esetleg innen is lehet: [link]

(#77137) Krogoth válasza KaiotEch (#77114) üzenetére


Krogoth
senior tag

Köszi
köszi
köszi

Nem kell külön nyilvántartás, csak kíváncsi voltam kinél mi a módi :)

[ Szerkesztve ]

(#77138) bacus válasza DJ. Ru$y (#77134) üzenetére


bacus
őstag

Köszi. Így egy hangyányit jobb a kedvem :)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#77139) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Tök véletlen nem látott valaki, valahol mandalori címer-es matricát? Kocsi hátsó ablakára kéne, de ali-n nem nagyon találok, vagyis 1 van, de az marha nagy (15x15cm)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77140) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Rendeltem a lightakerol, emailt megkaptam, visztont a descriptionnal nem irja a termek nevet, egyszeruen ures, mennyiseget, az arat viszont irja. Erdemes lenne irnom az eladonak ez ugybe?

[ Szerkesztve ]

(#77141) zolikaDB válasza FingR86 (#77136) üzenetére


zolikaDB
veterán

Innen jött nekem a Roidmi öszenyomva, működésképtelenen. És 1 hónapig harcoltam velük, h pénz vissza.

(#77142) DJGABI válasza TheProb (#77139) üzenetére


DJGABI
addikt

helyben nincs valami póló/matrica nyomtató kisiparos? kisvárosban lakok, de még itt is van ilyen emberke

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#77143) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Kb egy hónapja valamelyik oldal nagyon nyomta, hogy lehet fotó alapján is terméket keresni. Akkor nem érintett, nem is foglalkoztam vele. Meg azóta nem is találkoztam ezzel a felugró opcióval.

Most viszont jól jönne, viszont egyiknél se találom, hogy lenne ilyen opció. Nem tudja esetleg valaki, hogy hol is találom (ha egyáltalán nem csak álmodtam az egészet :B ) ?

Miért mindig én???

(#77144) DJGABI válasza AndrewBlase (#77143) üzenetére


DJGABI
addikt

aliexpress mobilapp tudja

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#77145) TheProb válasza DJGABI (#77142) üzenetére


TheProb
veterán

Hát nemtom, google-t már átfutottam "egyedi matrica" után, de nem találtam normális oldalt, ahol tudtam volna saját grafika alapján csináltatni. Néztem póló,bögre, stb. nyomó céget is, de ott se láttam egyedi matricakészítési lehetőséget.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77146) zolikaDB válasza TheProb (#77145) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#77147) TheProb válasza zolikaDB (#77146) üzenetére


TheProb
veterán

Azt néztem én is, azért nem foglalkoztam vele, mert olyat kerestem, aminek van web-es tervező felülete, hogy ne kelljen 32 emailt váltani. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77148) AndrewBlase válasza DJGABI (#77144) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm! :R

Csak pc-n kerestem... :W

Miért mindig én???

(#77149) Pttypang válasza TheProb (#77147) üzenetére


Pttypang
veterán

Webes tervezo felulete? Haha , nem ugy megy az :D

Everybody lies.

(#77150) TheProb válasza Pttypang (#77149) üzenetére


TheProb
veterán

Mért, ha pólóknál, bögréknél, stb. megy, akkor ez mivel másabb?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.