Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) gorje válasza baandii (#77850) üzenetére


gorje
senior tag

En 17track-et.

(#77852) solti válasza baandii (#77850) üzenetére


solti
senior tag

android device manager:)

(#77853) cris78 válasza baandii (#77850) üzenetére


cris78
őstag

Nem app, de a trackitonline.ru küldi az emaileket.
17 track idáig.
Most tesztelem a trackcheckert.
Meg gondoltam átmegyek trollba és kipróbálom a magyar posta appját :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77854) kmarci25 válasza baandii (#77850) üzenetére


kmarci25
veterán

TarckChecker. Ha beállítod, hogy a China cno-n is keressen egészen részletes infót kapsz. Sok olyan számot is követ, amit a 17track nem ismer.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#77855) baandii


baandii
senior tag

köszi az infókat mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#77856) ktamas76 válasza petipetya (#77847) üzenetére


ktamas76
csendes tag

Gumi részekhez a glicerin jobb szokott lenni, mint a szilikon.

[ Szerkesztve ]

(#77857) kirkri válasza baandii (#77850) üzenetére


kirkri
addikt

Szintén TrackChecker Mobile.

Én elég sokat kipróbáltam (kettőnek még a fizetős változatát is megvettem), ezt találtam a legjobbnak.

21 éve a Prohardveren! ™

(#77858) anorche1


anorche1
őstag

Rendeltem egy ilyen laptop/notebook tokot 14colos méretben 02.27-én, ma jött meg. Anyaga jó, egész vastag, amire nekem kell, hogy a hátizsákomban ne karcolódjon a gép arra tökéletes lesz, amint kiszellőzik. Mert hogy rettenetesen büdös. Ahogy kibontottam, dobtam is be a mosógépbe, 30fokon sok öblítővel és mosószerrel, de csak enyhíteni tudtam rajta. És ahogy a mosógép leengedte a vizet, az egész lakásban elkezdett terjengeni ez a műanyag szag. Kint hagyom éjszakára az erkélyen, remélem reggelre kiszellőzik.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#77859) jjeahh válasza anorche1 (#77858) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is használok ilyent már egy éve és még semmi baja nincs :) . Ja az enyém szerencsére büdös sem volt... :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#77860) synar


synar
őstag

Ajándékba szeretnék egy megbízható hajszárítót édesanyámnak. A Lidl-ben hétfőtől lesz egy ilyen, van esetleg tapasztalat róla? De ha tudtok ajánlani más bevált típust azt köszönettel venném.

[ Szerkesztve ]

(#77861) ktommy91


ktommy91
addikt

Vernee apollo lite
129.99$, tokkal-vonóval ~52k [link]

Nincs kerítés.

(#77862) andrisbandi válasza ktommy91 (#77861) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Ship from: HongKong"
- Akkor még rájön a sarc nem?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#77863) beg válasza andrisbandi (#77862) üzenetére


beg
veterán

Dehogynem :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77864) spidersoft válasza andrisbandi (#77862) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem azért 52k, mert beleszámolta a sarcot is :U

valami bugol... ez a link, csak nem tudom kattinthatóvá tenni:

https://www.google.hu/search?q=130+*+1,27+usd+%2B+2500+huf++%3D+?+huf&*

[ Szerkesztve ]

(#77865) petipetya válasza ktamas76 (#77856) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#77866) tahepa válasza andrisbandi (#77862) üzenetére


tahepa
senior tag

Azért ~ 52 e ft
129.99 USD => 38,326.51 HUF x 1.27 (áfa)=>48.674 HUF + 2500HUF (vám ü.i.díj) => 51.174 HUF

(#77867) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ma érkeztek. Pontosabban én mentem a postára értük, mert újabban csak egy értesítőt kapok, hogy "Kínai csomagok" :(((

Intelligens gyurma, több színben. Kicsi, csavaros fém dobozban, kis kockamágnessel. Nem bontottam ki őket, ezt meghagyom majd a gyerkőcöknek. Feb 5-én rendeltem.

Falmászó távirányítós autó. Működik padlón, és falon/plafonon is. Ilyenkor olyan a hangja, mint egy porszívó! :D
Videók a működéséről. (A rumlit nem ér nézni! :DD ) Nem rossz játék. A kocsi akkumulátoros, a távirányító 6 db AA elemet eszik meg. Feb 20-án rendeltem, jó időt futott.

Kanálgép. (Banggood-ról rendeltem, már nem él a link.)A jó öreg honvédségit tavaly vagy elhagytam, vagy úgy elraktam, hogy azóta sincs meg. Szóval kellett egy. Mondjuk préselhették volna a kanalat egy kicsit mélyebbre is, mert így egy kicsit sokáig fog tartani a leves kanalazgatása.
Képek. Feb 7-én rendeltem.

Fali kábeltartó bizbasz. Majd elválik, hogy milyen. Kép. Feb 17-én rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#77868) baandii válasza kirkri (#77857) üzenetére


baandii
senior tag

jó ez a TrackChecker Mobile csak idegesít a reklám alul...lehet ezért inkább maradok 17track-nél

(#77869) Saccco válasza baandii (#77868) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ne viccelj már... a szolgáltatás, amit nyújt bőven megér ennyi "áldozatot". :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77870) cris78 válasza AndrewBlase (#77867) üzenetére


cris78
őstag

Autóval lehet porszívózni? :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77871) andrisms válasza andrisms (#77715) üzenetére


andrisms
aktív tag

Napokban volt szó a Liitokala Lii-500 töltőről.
Most igen jó áron van alin.
[link]

Ezekből az árakból lejön még mobilappon belül 100pontért 2dollár!

Töltő nélkül 13,71->11,71
Töltővel 18,80-> 16,80

(#77872) AndrewBlase válasza cris78 (#77870) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem tudom, nem próbáltam. Ha lehetne is, vissza kijuttatná a port, ugyanis nincs porzsákja. :D
És/vagy tönkretenné a kütyüt a por/szmötyi. :(
A "lényeg", a hangja megvan hozzá! :K

Idehaza 5e JMF-ért látta a megrendelő, és kérdezte, nincs-e occcsóbban? De van, uszkve 3300 pénz volt.

Miért mindig én???

(#77873) Dluinet válasza petipetya (#77847) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szilikontól rugalmatlan és kemény lesz a gumi
helyette veszel glicerint a gyógyszerboltban felhígítod 1:3 vízzel és átdörzsölöd vele 1-2*

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77874) windlord válasza anorche1 (#77858) üzenetére


windlord
őstag

Most kapok úgy is melóra egy új masinát.
Elvileg ma veszem át.
Be is rendeltem neki én is egyet.

Tapasztalat van laptopra ragasztható fóliával?
Még egy ilyesmire gondoltam.

(#77875) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok!

Kuponnal vettem januárban egy ilyen ramot 66,88-ért. 1 hónapot ültek rajta + 1 hónapig jött. Amikor megvettem 16gb-ként vettem, HX318C10FK2 / 16 volt a neve. Mire megjött a 2x4gb (HX318C10FK2 / 8 ) átirták a nevét, de az alcimben 2PCS x 8GB DDR3 van továbbra is.

Irtam nekik hogy több száz rendelés után ilyet mernek csinálni, és az a válasz hogy walletra refoundolnának 10 dollárt... :((( kb. 25 kéne hogy ugyanott legyek mintha itthon venném. Akinek volt már ilyen ügye hogy oldaotta meg? :F

(#77876) cris78


cris78
őstag

Most érkezett ez.
Vámon simán átjött, lapozásnás néha kis lag megfigyelhető :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77877) BullZeye válasza XP NINJA (#77875) üzenetére


BullZeye
veterán

Linken valaki rákérdezett pár napja, és le is írták, hogy ez bizony 16gb.

By marcos paulo gomes batista Mar-05/2017 08:03:38
Question:
Please CORRECT this error, in the advertisement appears 2PCS x 8GB DDR3 1866MHz for Desktop Computer, which seems to total a pack of 16GB, but as was answered in previous questions, the pack is about 2 x 4GB, totaling 8GB PLEASE FIX THIS ERROR

Reply:
Hello marcos,
Thank you for your inquiry.
I am sorry for the mistake,yes,it's 2x8GB=16GB.

Ezek után kérd, hogy küldjenek 16gb-os verziót, vagy nyitsz egy caset paypalon.

az más kérdés, hogy aki ezeket a válaszokat írja konkrétan debil/retardált/olvasni nem tud, és ez már számtalan cikknél megfigyelhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#77878) CactuS válasza XP NINJA (#77875) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Taposd őket tovább, hogy még most is rossz a hirdetés szövege. Eleve így közel sem ér annyit és neked így nem is jó, stb. Ha másképp nem, akkor lengesd be a paypal ügyet, az általában elég, hogy egy korrekt jóváírást adjanak. A 10 dolláros engedmény elég vicces annak fényében, hogy fele annyi ramot kaptál, mint ami a leírásban volt.

BullZeye: pont ezt akartam még írni, hogy az első kérdezőnél még meg is erősítik, hogy 16 Gb ramról van szó.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#77879) hyperspace válasza CactuS (#77878) üzenetére


hyperspace
őstag

Sajnos van ott egy ilyen is:

Question:
Are two modules of 8 gb each or a form to 8 gb. Other users have asked the same question but it's not clear the answer. Thank you
Reply::
Hello Giuseppe,
I am sorry for the memory bank is 4GB one pcs and 2X 4GB =8gb KIT For sell
For more detail, please check here http://www.kingston.com/dataSheets/HX318C10FK2_8.pdf the official weiste for the description .

Nekem is a Paypal jutott eszembe, mint megoldás. A visszaigazoló levéllel lehet igazolni, hogy 16-osként adták el.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#77880) XtremLor válasza XP NINJA (#77875) üzenetére


XtremLor
őstag

Irj nekik ujra, probalkoznak elsore hatha bedolsz. Nem kell elfogadni, itt egyertelmuen ok a hibasak, nem is kis problema.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#77881) KisApám válasza XP NINJA (#77875) üzenetére


KisApám
addikt

Azonnali PayPal!!!
A képernyőképet tudod csatolni az oldalról, a Q&A részt főleg.
Szinte mindig másképp és néha értelmetlen válaszokat adnak értelmes kérdésekre.
Vásárló megtévesztése!!!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#77882) Vertigo18 válasza hyperspace (#77879) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lol, kicsit feljebb meg ez:

Question:
Please CORRECT this error, in the advertisement appears 2PCS x 8GB DDR3 1866MHz for Desktop Computer, which seems to total a pack of 16GB, but as was answered in previous questions, the pack is about 2 x 4GB, totaling 8GB PLEASE FIX THIS ERROR

Reply:

Hello marcos,

Thank you for your inquiry.

I am sorry for the mistake,yes,it's 2x8GB=16GB.

Még ők sem döntötték el! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77883) pocokxx válasza AndrewBlase (#77867) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Az intelligens gyurmáról majd írnál még, ha lesz konkrét tapasztalat? Akár privátban is jöhet. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#77884) huliganboy válasza pocokxx (#77883) üzenetére


huliganboy
addikt

Ne legyen privát ;] Engem is érdekel, vagyis a gyereket... az itthoni 3-4 ezer forintos cuccok háááát nem vásárlóbarát :( De a kinti meg ki tudja mit tartalmaz :F

(#77885) Real_Necro válasza huliganboy (#77884) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt mondod intelligensebbek? Egyébként is, kint lehet jobb minőséget, meg többet kapsz. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77886) Yahhher válasza pocokxx (#77883) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia(sztok).

Bár nem én lettem megszólítva, de hátha segíthetek.
Nekünk van hónapok óta kintről intelligens gyurmánk. Az a fajta, amelyikhez van egy mágneses kocka. 600-700 ft között volt valahogy. Van itthon vásárolt is drágán. Ezek tök egyformák. Én megvenném újra kintről.

Üdv B.

huliganboy: az itthoni se tudom mit tartalmaz :-)

[ Szerkesztve ]

(#77887) w.miki válasza Yahhher (#77886) üzenetére


w.miki
veterán

de miért intelligens? tud blogot írni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77888) Yahhher válasza w.miki (#77887) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Még az is lehet :-)

Egyébként t***m se tudja, ennek nevezték el, manapság ez a divat...

Üdv B.

(#77889) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Keresett valaki nem régen borsőrlőt. Március 20-tól lesz Lidlben 2499Ft-ért 3 év garival.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77890) w.miki válasza Real_Necro (#77889) üzenetére


w.miki
veterán

én kerestem. És rendeltem is egy olcsót kína országból :W Lidls milyen lesz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77891) DrojDtroll válasza w.miki (#77890) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Valaki rendelt mar usb ventillatoros ledes orat?
Off:
Bocsi nem valasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#77892) DJ. Ru$y válasza w.miki (#77890) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyen.

Ha nem ott nyílik, akkor 16. oldal.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77893) betyarr válasza Real_Necro (#77889) üzenetére


betyarr
veterán

néztem az akciós újságot de nem láttam benne.hol láttad?

[ Szerkesztve ]

(#77894) Ateszpapa válasza betyarr (#77893) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pont feletted linkelték.

(#77895) GZoli7 válasza w.miki (#77890) üzenetére


GZoli7
senior tag

Elektromos, lámpával, elemmel. A dunaújvárosiban most is van a turkálóban 2000Ft-ért.

(#77896) huliganboy válasza Yahhher (#77886) üzenetére


huliganboy
addikt

Linket pls! :R

(#77897) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy Jakemy precíziós csavarhúzókészletet, már ki is néztem egyet a JM-8126-os számút, és korábbi hozzászólásokat végigolvastam. Láttam sokan a dd4.com oldalról rendeltek ilyet, mert ott gyakran vannak akcióban, bár ez a kinézett készlet éppen nem akciós.
Viszont ugyan ezt a készletet megtaláltam a Gearbest és a Banggood oldalakon is, szinte minimális árkülönbséggel, viszont ezeken az oldalakon egy picit máshogy néz ki, tiszta narancssárga , míg a dd4-es készletnél a képen egyes elemei kék színűek, szóval lehet valamelyik színű hamisítvány? :F
Láttam valaki írta, hogy Gearbest-nél rendeltre panaszkodtak egyesek, hogy az hamisítvány, de én ilyet a GB-es topikban nem találtam ilyenre utaló kommentet.
Én eddig egyik oldalról sem rendeltem soha így esetleg az is érdekelne honnét lenne érdemes megrendelnem a DD4-ről, Gearbest-ről, Banggood-ról, esetleg Ebay-ről, melyik az a weboldal ahol ha valami gond van vagy nem érkezne meg a csomag, akkor könnyen vissza tudom refundoltatni, illetve melyik oldalról rendelve csomagolják be jól, nem szeretném ha a műanyag doboza ripityára lenne törve mire megérkezik hozzám.
Aki esetleg már rendelt Jakemy készletet valahonnét és tud tanácsot adni azt megköszönném. :)

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#77898) DJ. Ru$y válasza Exelsior24 (#77897) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A kék színűek a régi szettek, már narancssárga a DD4-ről és a Banggood-ról rendelt is, van mind a két helyről ugyanaz a szett. Én ajánlom.

Nekem a DD4-ről rendelt nem volt hamis, mert a kóddal simán ellenőriztem, viszont gyári hibás volt mágnes nélkül. Így visszafizették az árát. Banggoodról pedig alap dolog, hogy nem hamisat kapsz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77899) pimmi válasza Exelsior24 (#77897) üzenetére


pimmi
senior tag

szia, én már többször rendeltem dd4-ről, készletet is, és mást is, itt meg tudod nézni miket kb., videót is találsz, ha kell segítség szólj, ja igen, eredetiek érkeztek, elég gyorsan itt volt minden.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#77900) Zola007 válasza DJ. Ru$y (#77898) üzenetére


Zola007
veterán

nekem pont olyan kellene, ami nem mágneses, de megtartja a fejet (szorítós vagy csavarással rögzíthető)
Van nekik olyan?
Handy csavarhúzó készletem van, abból kiütöttem a neodymium mágnest, de így meg ugye nem tartja a fejet, szig.szalag megfogja ugyan, de jobb lenne valami gyári módszer

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.