Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77301) Kernel válasza M@rdel (#77256) üzenetére


Kernel
nagyúr

http://www.blockedinchina.net/
http://www.zippyshare.com/

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#77302) Kozy10 válasza dudikpal (#77290) üzenetére


Kozy10
tag

Utángyártott távirányítót nem próbáltál még keresni?
Sorozatszám alapján ;)

(#77303) dudikpal válasza Kozy10 (#77302) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Dehogynem, vetten is egyet, volt benne 3 kód a Toshibához, egyik sem vitte, így végigpróbáltam a manuális módot(999x nyomtam meg a bekapcs gombot :DDD ), ott az egyik beállítás bekapcsolta, tudtam csatornát váltani, meg hangerőt állítani, de egyik gomb sem kapcsolta AV-re a tvt, pedig nekem az lenne a lényeg.
Egy Toshiba 20vl33g lenne az áldozat.

(#77304) GZoli7 válasza dudikpal (#77303) üzenetére


GZoli7
senior tag

(#77305) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv urak!

Fejlámpát szeretnék, ha vízálló az nem baj, de nem feltétel. Fényerő tekintetében nem kell nagyon izmos, de jó lenne ha 4-5 m-re teljesen jó fénye lenne (nem nappali világosság). Felhasználási terület főként ház körüli általános munkák (kedves kutyus utáni teendőkre kell legfőképp gondolni... :B ) Előre is köszönöm az ajánlásokat.

(#77306) Kernel válasza dudikpal (#77303) üzenetére


Kernel
nagyúr

Univerzálisra visszatérve, még mindig kaphatók olyan elavult fajták, ami képcsöves TV-k adatbázisát tartalmazza, némelyiken még a Menü / OK / nyílgombok sincsenek, annyira ócska. A legújabbaknál már akadnak előrelépések, ami hazai üzletekben is előfordul.

eBay-en láttam ilyet, ami lapostévékhez való, noha általam nem kipróbált:

http://www.ebay.com/itm/230846102635

Nem is használnék ilyet, legfeljebb csak forrásként a taníthatóhoz, amiből mostanában ez vált be:

http://www.ebay.com/itm/351486545060

Ennek jellemzője, hogy tárolt adatbázisa egyáltalán nincs, csak tanítani lehet, de azt egyszerűsített módon, sorozatban lehet tolni neki.

Másik a gombok konstrukciója. Noha gumiból van, de nem a szokásos gumipogácsás érintkező, hanem a mobiltelefonokból ismert rövidutas "pattanó", nem is tudom, mi ennek a szakmai neve, itt látható a belseje is:

https://prohardver.hu/tema/plazma_tv_hozzaszolas_elott_olvasd_el_az_1_hozzasz/hsz_82809-82809.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#77307) Silent77 válasza -ZeeZee- (#77305) üzenetére


Silent77
veterán

Boruit RJ - 02 7,99 usd.
Ennyit nagyon megér.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77308) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok!

Ha trackingen látszik, hogy itt van az országban a cucc, nem vámköteles, de mégsem érkezik meg hetek óta, akkor hová lehet telefonálni? Nincsenek álmaim, hogy emailre, egyéb dolgokra emberi időben válaszolnak.

Köszi!

(#77309) TheProb válasza Silent77 (#77307) üzenetére


TheProb
veterán

Tippre ez milyen lehet?

(#77308) Sianis: Nekem is volt ilyen, hogy heteket állt a postánál valahol a csomag, aztán egyszer csak megjött...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77310) beg válasza Sianis (#77308) üzenetére


beg
veterán

Lakossági ügyfeleinknek: 06-1-767-8282
Hétfőtől szerdáig és pénteken 08:00-17:00
Csütörtökön 08:00-20:00 óráig.

MPL (Magyar Posta Logisztika) szolgáltatások: 06-1-333-7777
Hétfőtől szerdáig és pénteken 08:00-17:00
Csütörtökön 08:00-20:00 óráig.

Lakossági ügyfeleinknek: ugyfelszolgalat@posta.hu

Arra készülj, ha nem nezeközi tracking formátumod van, akkor nem fognak tudni segíteni, lehet az nem nezetközi követhetetlen "kínai" TN is.

"A ténylegesen valós, háztól-házig követhető nemzetközi TN számokra a Magyar Posta a következő hirdetményt fogalmazta meg:
A nemzetközi postai azonosító szám felépítése:kettő betű + 9 számjegy + kettő betű összetételű (Pl. RC123456789CN).
Az első kettő betű:
-levélpostai küldemény esetében: RA-RZ tartomány
-csomag esetében: CA-CZ tartomány
-gyorsposta küldemény esetében: EA-EZ tartomány"

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77311) TheProb válasza beg (#77310) üzenetére


TheProb
veterán

Anno próbáltam én is érdeklődni utána, de eredménytelenül...
A központban azt mondták, hogy érdeklődjek a helyi postán, itt meg szintén nem tudtak semmit...
Bár az is közrejátszott, hogy magyar posta inkompatibilis tracking kódja volt a csomagnak.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77312) zolikaDB válasza dugesz77 (#77250) üzenetére


zolikaDB
veterán

Üdv!
Magyarul telefonról irányítom a wifi-s kütyüt, az meg IR-n a készülékeket, amikre be van tanítva?

(#77313) Silent77 válasza TheProb (#77309) üzenetére


Silent77
veterán

Dobd el kategória. :)
Nem ismerem, de szerintem semmit nem ér.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#77314) dugesz77 válasza zolikaDB (#77312) üzenetére


dugesz77
őstag

Pontosan. Én is kiváltottam vele 6 távirányítót. Kód beírásosoknál eddig sohasem tudtam pl. a telekomos setup boxot beállítani, sem a kereső sem a kód nem hozott sikert pedig vagy 3 félével próbáltam.itt ezt egyszerűen rátanítottam. Jó a scene rész is. Csináltam egy mozi gombot tegnap az megnyomva bekapcsolja a tvt+erősítőt+Minimx tv boxot. Mindenhol állítható a késleltetés meg minden.

(#77307) Silent77 jó ,hogy mondod. Február 2. rendeltem egyett ajándékba még az elöző akcióban,még nem ért ide pedig holnapra kéne ajándéknak :F Kap faterom egy "coming soon" borítékot ;]

[ Szerkesztve ]

(#77315) DJ. Ru$y válasza TheProb (#77311) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem inkompatibilis, hanem az nem egy nemzetközi nyomkövetési szám volt, amit semelyik másik posta nem vesz fel a rendszerébe. A Beg által leírt TN-ek a valósak, a többi pedig vagy követhető valamilyen úton módon, vagy nem, legtöbbször a feladó ország bejegyzései valósak (vagy azok sem) aztán generált értékek vannak benne, és ezeket nem kell aláírnod, hiába van TN róla, csak bedobja a postaládába a postás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#77316) -ZeeZee- válasza Silent77 (#77307) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm, már rendelem is. :R Tudtam, hogy benned bízhatok :C :K

Szerk: Gearbesten is app-ból kell megvenni, hogy olcsóbb legyen?

[ Szerkesztve ]

(#77317) Dolphine válasza dugesz77 (#77314) üzenetére


Dolphine
addikt

Egyre jobban tetszik a kütyü. :Y
Ha megrendelem az asszony tuti kinyír! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77318) w.miki


w.miki
veterán

Mozgás/hang érzékelős lámpát tudnátok ajánlani? Ami fényérzékelős is, és csak sötétben kapcsol fel.
Folyosóra lenne, éjszakai WCzéshez ne kelljen lámpát kapcsolgatni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#77319) werszomjas válasza w.miki (#77318) üzenetére


werszomjas
őstag

LIDL 8. oldal

Jó minőségű, olcsó, azonnal itt van.

Vagy ha ragaszkodsz a topik címhez, akkor ARILUX

üdv

(#77320) gojko.m


gojko.m
senior tag

Ilyen uni távirányítót olcsóbban tudnátok? Vagy hasonlót ismertek, ami USB-ről programozható?

(#77321) M@rdel válasza Kernel (#77301) üzenetére


M@rdel
őstag

(#77289) Ra3, Kernel Köszönöm!

Ezek mehetnének a téma összefoglalóba.

Már töltöttem is fel a zippyshare.
Egy Rock autós töltőhöz kapcsolódó reklamáció miatt szükséges, sajnos kontakthibás.

(#77322) gojko.m válasza -ZeeZee- (#77305) üzenetére


gojko.m
senior tag

Ha nem akarsz több ezer forintot költeni rá, akkor talán ez is megteszi. Nemrég a tescoban is lehetett kapni egy ezresért. Vettem is egyet. Az 1000lumen szerintem, erős túlzás, de a célnak jelenleg megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#77323) TheProb válasza gojko.m (#77322) üzenetére


TheProb
veterán

Szerintem ez is a "használhatatlan" kategória lesz, amit én is linkeltem.
Ellenben ez még marha ormótlan is hozzá... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77324) kelly416 válasza TheProb (#77323) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, de barátomnak ilyen van, szintén tesco vásárlás, iszonyat jó fénye van a méretéhez képest. Másfél éve használja úgy, hogy asztalosként fusizik, fóliázik, télen-nyáron, esőben-hóban biciklizik és ezt használja mindenhez.

(#77325) gojko.m válasza TheProb (#77323) üzenetére


gojko.m
senior tag

Ház körüli munkához megfelel. Ormótlanságáért kárpótol az állítható zoom. Ebben a kategóriában vannak drágább és kisebb fényerővel rendelkező fejlámpák is. Vegyük úgy, hogy ez a "használhatatlan" kategórián belüli "csúcskategória". :DDD

(#77326) TheProb válasza kelly416 (#77324) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor amit én linkeltem most használható vagy sem? :D mert zavart érzek a véleményekben

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77327) gojko.m válasza TheProb (#77326) üzenetére


gojko.m
senior tag

Ez megint egy olyan gumicsont lesz, amin elrágódhatunk egy darabig.

Lehetne ár, anyagminőség, kivitelezés, extra szolgáltatás, stb. szerint kategóriákat felállítani. Én jelen esetben leegyszerűsítettem ezt 1000Ft alatti és feletti (amit még tovább lehetne bontani) termékre. Illetve azt vettem figyelembe, hogy otthon, vagy gyalogtúrához, bicajozáshoz akarom-e használni a fejlámpát. Otthon nem számít, hogy egyszer leesik és talán tönkremegy, zuhog kint az eső, hamar lemerül, stb. Csak annyi, hogy megfelelő legyen a fényereje. Terepen viszont jól jön, ha egy kicsit jobban bírja a lámpád a gyűrődést, vagy rendelkezik némi extrával.

[ Szerkesztve ]

(#77328) TheProb válasza gojko.m (#77327) üzenetére


TheProb
veterán

Nem akarok én rágódni semmin...
Azt kérdeztem, hogy a kb ugyan ennyibe kerülő cucc, szintén jó lehet alkalmi használatra. vagy ez a modell tényleg ipari hulladék, mint ahogy Silent mondta. :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#77329) gojko.m válasza TheProb (#77328) üzenetére


gojko.m
senior tag

Mivel nincs ilyen lámpám, nem tudok véleményt mondani róla.

(#77330) Sianis válasza beg (#77310) üzenetére


Sianis
addikt

beg: :R
TheProb: Szintén :R

(#77331) Donki Hóte válasza TheProb (#77328) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vedd meg, próbáld ki és oszd meg a tapasztalatokat :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#77332) kelly416 válasza TheProb (#77326) üzenetére


kelly416
veterán

Bocsi, amit gojko.m linkelt, arra hasonlít nagyon, és ugyanúgy a tesco-ban vette a barátom azt, amiről az Ő véleményét "tolmácsoltam" Nektek. De az is lehet, hogy pont kifogta a gyártósor legjobb példányát, ez csak egyetlen ember véleménye.

(#77333) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A Gamiss-os miband2-őt sikerült már valakinek a postától kirugdosnia? Kicsit 30 nap felett vagyok, annyira nem izgulós a történet, viszont postán név és cégnév szerint nem keresnek, csak csomagszám alapján. Azt meg nem látják.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#77334) Vertigo18 válasza CactuS (#77333) üzenetére


Vertigo18
addikt

Január 24-én rendeltem meg és február 17-én kaptam kézhez. Remélem segítettem ezzel.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77335) nimfas válasza zolikaDB (#77312) üzenetére


nimfas
addikt

Ha a nappaliban van a WiFi központi cucc, de a hálóban van az infrás tv és nem lát rá a cucc, akkor cseszheted. WiFi átmegy a falon az infra nem. :)

(#77336) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

(#77337) CactuS válasza Vertigo18 (#77334) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Annyira nem, mert én is 01.24.-én rendeltem és még nincsen sehol. Ezért is próbáltam a postát zaklatni (gondoltam hátha nagy a doboz és nem hozza ki a postás), de nem lehet, mert nincs érvényes tracking szám... :F

Vagy annyira nem vészesen nagy a doboza?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#77338) Real_Necro válasza CactuS (#77337) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem nagy a doboza, nekünk is kihozta a postás a 20. napon.

bednarik:

Hát ja, 27 font tényleg lehúzás... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77339) CactuS válasza Real_Necro (#77338) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eh, köszi az infót. Akkor még várok egy kicsit és utána nyitok egy ticketet a gamiss-on. Legrosszabb esetben paypal.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#77340) Jofi81 válasza CactuS (#77337) üzenetére


Jofi81
őstag

Én január 5-én rendeltem és még nem kaptam meg.

(#77341) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma ezek érkeztek:
CHOETECH 12W usb adapter. kialakításra ,minőség érzetre semmi gond nincs vele. Mérve egészen érdekeseket produkál. A feszültség terhelés hatására inkább emelkedik mint esik :F Műterhelés nélkül: 5,01V példás. 1A terhelésnél: 5,22V 1,07A 2A terhelésnél:5,4V 2,24A
3A terhelésnél: 4,17V 2,52A (itt már csipog a teszter,hogy rossz az érték) . Mondjuk egy ilyen adapter RPI2-höz lehet tökéletes,mert az érzékeny a feszültség esésére. Január 29. rendelés.

Eleaf iStick Pico 75W ecigi test. Rendelésre érkezett, csak akkut raktam bele kipróbálni,hogy működik-e. Állítólag nem rossz (Darth Vaper tesztje ) az biztos,hogy jó akku kell hozzá,hogy jól működjön. Sony VTC5-nek biztos örülni fog. Február 4.-én rendeltem sikerült akkor beszorítani áfa határ alá az árát 19,89 $ jött ki.

(#77342) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Sziasztok!

Samsung tv-ről lespórolták a fejhallgató kimenetet. Nem szeretnék Bluetooth fejhallgatót venni, ezért keresek olyan bluetooth vevőt ami akkumulátoros, USB-ről tölthető és van rajta jack csatlakozó. Lényegében egy fejhallgató nélküli bluetooth feljhallgatót keresek. :D

Under construction!!!

(#77343) debcamp válasza CactuS (#77337) üzenetére


debcamp
aktív tag

Én is január végén rendeltem, de csak Feb. 2-án adták fel az ünnep miatt. Azóta várom. Nyomkövetés szerint 16-án címre érkezett. Elvileg ez nem megbízható, generált követés, szóval vakon vagyok hol is járhat épp, hol áll valami sorokban félredobva :( :U

[ Szerkesztve ]

(#77344) Real_Necro válasza superTibcsi (#77342) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szóval transmitter/receiver-t keresel? ;)

Mondjuk ahogy szavaidból értem sima fülest akarsz rákötni. Oda kelleni fog valami erőlködő. A tv ki tudja adni valami beépített BT-on keresztül a hangot?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77345) pulutodurumo válasza Real_Necro (#77344) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Akartam mondani. De akkor dobok én is egy linket.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#77346) Zola007 válasza Ittnemaz (#77336) üzenetére


Zola007
veterán

ha nem volt kényelmes, ezt is vissza lehet küldeni 14 napon belül? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77347) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Igen, ezt keresem. A TV kiadja a hangot bluetooth-on. Remélem ezek a kütyük képesek normális hangerővel meghajtani egy fejhallgatót, mert nem szeretnék még erősítőre is beruházni...

Under construction!!!

(#77348) Real_Necro válasza superTibcsi (#77347) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre ne alapozz, valószínűleg kevés lesz hozzá, de ha gondolod este letesztelem az enyémet és megírom.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77349) bandigyerek válasza Ittnemaz (#77336) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem meteorit kell ide, hanem Note 7 ;] aksi kell bele!

[ Szerkesztve ]

(#77350) superTibcsi válasza Real_Necro (#77348) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Megköszönném!

Esetleg ha valaki tud hasonló árkategóriában bluetooth fejhallgatót, akkor ne tartsa magába.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.