Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77551) kirkri válasza bul07 (#77550) üzenetére


kirkri
addikt

Engem is hívogattak egy időben az Erste-től.
A legjobb, hogy felhívnak egy mezei mobilszámról, majd be akarnak azonosítani. Három egymást követő alkalommal mondtam el a nőnek, hogy mennyi esélyt lát arra, hogy felhívnak engem egy ismeretlen számról és bemondom az adataimat. Mondtam, hogy amennyiben akarnak valamit, akkor mondják el anélkül, hogy beazonosítanám magam, vagy hagyjanak békén. A második alkalommal kíváncsi voltam és visszahívtam az ügyfélszolgálatot, hogy vajon miért keresett a kollégájuk. Kiderült, hogy egy hitelkártyát akartak rám sózni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#77552) pocokxx válasza pocokxx (#77419) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

up. :B

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#77553) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Fonken QC 3.0 töltőt használ valaki? Elég sokan viszik, az ára sem rossz.

...vagy maradjak inkább a Blitzwolf, choetech, ugreen, aukey vonalon?

[ Szerkesztve ]

(#77554) Janos250 válasza kelly416 (#77548) üzenetére


Janos250
őstag

Lehet, hogy bennem van a hiba?
Lehet.
Addig udvarias voltam, míg azt nem mondták, hogy negyedóra várakoztatás után ("jelenleg minden munkatársunk foglalt") nem tudják felhívni a saját központjukat új kártyát rendelni, mert nem veszik fel, hívjam én.
Mennyi is egy ilyen várakoztatás díja, a perceket beszorozva a percdíjjal? És akkor hívjam én, várakozzak fene tudja meddig az én költségemre. A valódi telefonszámomat adtam meg, minden ajánlattal fel tudtak telefonálni, ezzel, hogy kész a kártyám, ugorjak már be átvenni, ezzel nem.
Ekkora költséggel, amit felszámolnak, igazán fizethetnének valakiket, akik felveszik azt a q. telefont.
Pedig egy, a fiók mellett lévő igen nagy cég többi dolgozójával együtt meglehetősen régi ügyfeleik vagyunk, és régen olyan is volt, hogy a cégünk házi számán hívtak, amikor még nem adtam meg a mobil számomat.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#77555) Janos250 válasza Cyborg (#77553) üzenetére


Janos250
őstag

"USB Ports:1 Output: 9V/2A"

USB töltőben vannak 9V-osak? Van erről valahol valami info?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#77556) DJGABI válasza Janos250 (#77555) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#77557) kelly416 válasza Janos250 (#77554) üzenetére


kelly416
veterán

Értelek, hogy bunkó volt az ügyfeles, ebben igazad van, de az azért fura, hogy egy kártya csak úgy nem talál gazdát és az is fura,hogy a bankot okolod a lejárt kártya miatt.
Mindegy, nem védem őket, ők sem sokkal jobbak, mint a többiek, bár nekem velük van a legkevesebb bajom.

(#77558) daver88


daver88
aktív tag

aki rendelt a Digoo időj. állomásból, van akinek felatták már?

az árát már felemelték, és nem is rendelhető már, bár azt írják, hogy 10-én lesz belőle újra...remélem az előrendelések már le vannak foglalva...mind az 1882 :)

(#77559) musli26


musli26
tag

Szeretnék venni egy BlitzWolf 4.8A 24W fali töltött.
Nincs valami jó kupon rá?
Mert én nem találtam.
Volt korábban 50% engedmény rá.
Köszönöm

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#77560) kirkri válasza daver88 (#77558) üzenetére


kirkri
addikt

Ha valóban csak 10-én fog beérkezni, akkor vajon valóban visszaadják az ár 50%-át, ahogy szerepel a leírásban?

21 éve a Prohardveren! ™

(#77561) andrisbandi válasza kirkri (#77560) üzenetére


andrisbandi
őstag

Hasonló esetben "igen, vissza" de pontok formájában.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#77562) daver88 válasza kirkri (#77560) üzenetére


daver88
aktív tag

nehogy csak az ár 50%-át adják vissza, ha nem lesz belőle semmi :))

(#77563) CHIPman válasza pulutodurumo (#77545) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az ár az, ami megtetszett, tőlem aztán doboz is lehet rajta... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#77564) Krogoth válasza daver88 (#77558) üzenetére


Krogoth
senior tag

Én még 4500ért rendeltem ez áll a rendelés részletezőben:

Expected Shipping Date: 2017-03-24 13:35:19

(#77565) Laca1212 válasza Laca1212 (#77535) üzenetére


Laca1212
őstag

Valaki esetleg? :)

[ Szerkesztve ]

(#77566) Kernel válasza kelly416 (#77548) üzenetére


Kernel
nagyúr

Erste: engem még befizetéskor is szoktak zaklatni a kéretlen szarságaikkal, de úgy, hogy 20 éve, havonta hordom oda a bevételem, és még mindig nem hagynak békén. Múltkor is odakerült egy ritka ellenszenves, fiatal, dagadt liba. Gyakorlatilag ő volt megsértve, hogy leráztam (mert zavaró kérdéseket tesz fel, de mi köze hozzá, hogy honnan származik a számlára a pénz?), erre elkezdett velem fensőbbséges stílusban dumálni, amit persze nem tűrtem el. A szekus úgy viselkedik, mintha ő lenne a bankigazgató, banki ügyekbe szól bele (azt mondta a libának, hogy törölje már a számlámat).

Szóváltás alakult ki, utána panaszt tettem a Netbankos üzenőfelületen. Válaszban elnézést kértek és közölték, hogy figyelmeztetésben részesítették a dolgozót, a banki normák betartása (vagy ilyesmi), érdekében.

Mindez egy egyszerű pénzbefizetés miatt.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#77567) Bicskás válasza Kernel (#77566) üzenetére


Bicskás
tag

Gondolom törlik, deazért leírom.

A Kaposvári Erste bankban megy minden mint a karikacsapás, kedvesek, barátságosak az ügyintéző hölgyek, még soha semmi gondom nem volt velük.

(#77568) beg válasza Bicskás (#77567) üzenetére


beg
veterán

Ezt még nem, de az innentől érkezőket már igen. Ennyire ne menjünk már félre.
A ki hol bankol és mit evett a kedves ügyintéző tényleg nem ide való.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77569) daver88 válasza Krogoth (#77564) üzenetére


daver88
aktív tag

jaja, nekem is ezt írja...

(#77570) andrisbandi válasza Laca1212 (#77535) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Bicikli/motor kormányra telefon tartót" Ezt?

- Jót néztél ki szerintem.
Az ilyen elven működő befogók érnek csak valamit.
Betonon bringázva tökéletes.
Terepen sem rázódik ki egy hétköznapi bringásnak.
Vad terepezéskor, ugatásokkal, zakózáskor ezekből is kiesik a teló. Nekem legalábbis sikerült minden féle tartóból kiejteni...

De a linkelt jó félének látszik, normális embernek megtartja a telóját :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#77571) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Estét Urak!
Tudtok ajánlani 15$ környékén zseblámpát, amibe 18650-es akksik mennek?
Ugyanis akksi van, de az Ultrafire WF-501B lámpámnak full gagyi menete volt, ami teljesen elnyíródott...
Kellene helyette másik.
Köszönöm!

(#77572) bul07 válasza zolikaDB (#77571) üzenetére


bul07
nagyúr

Convoy S2+ (70-100m-re)
7135 x 6 most akciós még 18db hátra 10$ (amúgy 11-ért szokott menni)
7135 x 8 ennek erősebb a fénye de jobban is melegszik 12$

Convoy C8 (120-150M-re)
17$ [link]
(Ebből van több fajta, szín hőmérsékletőre is)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77573) AndrewBlase válasza BullZeye (#77511) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem tudom, hogy mennyit bírnak. Én nimfas fórumtárs ajánlására vettem az év elején 2 db-ot ebből, pontosabban ugyanilyen paraméterűt, csak más kódszámmal (azt már nem találom).
Az egyiket felszereltem a garázs mögé, a másikra kötöttem 15m gumikábelt, így az hurcolásos lámpicskú lett. Működik mind2, dehogy meddig, azt majd az idő megmondja.
Vettem E14-es és E27-es égőket is, egyelőre bírják azok is. Igaz, a 12W-ost kerültem, 10 és 15W teljesítményűeket vettem az E27-ből.

(#77526) Cyborg

Passzolom, én a fentebb említettet vettem. Ahhoz képest, hogy 10 W-os, elég jó fénye van, de azért nem estem hasra tőle.

Miért mindig én???

(#77574) AndrewBlase válasza Janos250 (#77554) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

szerk.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#77575) cris78


cris78
őstag

Melyik legolcsóbb fülhallgató ajánlott most?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77576) Saccco válasza Saccco (#77380) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tudok konkrét üzemidőt mondani az Arilux lámpára. Nálunk naponta legalább 20-szor kapcsol fel, amikor legutóbb elemet cseréltem benne tettem egy cetlit is az elemekre. Most pontosan tudom, hogy 12.24-étől 03.03-ig bírták az elemek. Hagytam már ettől kisebb fényerőig is merülni ezeket, de ma jött meg az elemtesztelő és muszáj volt kipróbálni. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77577) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Valaki kíváncsi volt, hogy mit is kaptam. Még arra se vették a fáradságot, hogy vissza ragasszák a csomagolást. :(

Egyébként a korábban említett Űrdongó érkezett meg, ami törölve lett a Purchase History-ból.

De ember legyen a talpán, aki ezt összehajtogatja. Én kb negyed órát kínlódtam vele, mire úgy-ahogy sikerült kocsiformát kihozni belőle. Rohadt sok forgó/mozgó alkatrész van benne. A keresztfiamnál adok neki fél órát, és darabokra fog hullani a szerkezet. Vagy ő töri össze, vagy az apja, ahogy segíteni akar neki. ;]

És úton van még egy Optimus is. Kész idegbaj. :))

Miért mindig én???

(#77578) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Erre valaki?

(#77579) choco01


choco01
addikt

Ilyen csavarbehajtó hajlítható "hosszabbító" sarokfej helyettesítőt vett már valaki? Használható? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#77580) Krogoth válasza choco01 (#77579) üzenetére


Krogoth
senior tag

Én vettem. Kb. az első erősebb csavarnál szét is tört a bele.

(#77581) csmat


csmat
senior tag

Banggodon nincs rc autókra valami kupon?

(#77582) Dluinet válasza cris78 (#77575) üzenetére


Dluinet
nagyúr

AWEI Q9 (de ez nagy méretű)
UiiSii HM7
Rock Zircon (ajánlott)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77583) gojko.m


gojko.m
senior tag

Talán van akinek nem újdonság ez a gumiszerűen kikötő gyurma (sugru). Én csak mostanában fedeztem fel.

Ismertek kedvező árral megbízható eladót, akitől érdemes ilyet venni (lehetőleg fekete színben)?

[ Szerkesztve ]

(#77584) AndrewBlase válasza choco01 (#77579) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én inkább egy ilyennel szemezgetnék.

Miért mindig én???

(#77585) haten válasza AndrewBlase (#77584) üzenetére


haten
tag

Én használtam ilyet. Viszonylag jó, főleg, ha Torx, vagy hatlap fejű csavarokkal kell dolgozni, ami azért ritkább eset. Sajnos a PH2 esetleg PZ típusú csavarfejek a gyakoribbak, na ahhoz nem könnyű használni, hiszen, ha egy kicsit nehezen hozzáférhető a hely (márpedig, ha ilyen kell, akkor az), akkor nem tudjuk kellően rányomni a csavarfejre, és félig becsavart állapotban gyakran darálódik le a horony a csavarfejről.

(#77586) AndrewBlase válasza haten (#77585) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Van nekem is, csak még nem használtam. :DDD Volt 2 db hasonló, az egyiket a lidlben vettem, a másikat anno még a plus-ban. Tavaly egy füst alatt sikerült kinyírni mind a kettőt, ezért vettem ilyet.
Véleményem szerint jobban használható, mint az a flexibilis izé.

De ezeknek is vannak korlátai. Nem szeretik a nagy(obb) fordulatszámot, illetve a nagyobb nyomatékot. Ergo, csak kisebb csavarokhoz jó.

Miért mindig én???

(#77587) nimfas válasza Dluinet (#77582) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem Xiaomi Piston 3 van... a Rock Zircon ahhoz képest milyen? Lehet beszereznék egyet próbából...

(#77588) fery02 válasza csmat (#77507) üzenetére


fery02
addikt

Nálam meg ugyanígy 0.43A-nél nem hajlandó többet keresztül ereszteni magán, szóval sajnos úgy néz ki gagyi. :/

[ Szerkesztve ]

(#77589) Skillet


Skillet
addikt

A fordítható bw kábel kuka, full refund lett.
Kellene helyette másik micro usb kábel. Ugreen?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#77590) csmat válasza fery02 (#77588) üzenetére


csmat
senior tag

Az 1 A nekem is csak Apple termékekkel sikerült elérni. Androidnál szintén 0,4 csak

(#77591) fateless válasza gojko.m (#77583) üzenetére


fateless
veterán

Dugesz tapasztalata alapján a másolatok nem megbízhatók. Eredetit találsz az ebay-en vagy pl a mymemory-nál, de nem olcsó. Ha jól emlékszem, 8 csomag 12 GBP.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#77592) Dluinet válasza nimfas (#77587) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egy vélemény
a többi a fülhallgató topikban
erős mélyek jellemzik, V karakter

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77593) gojko.m válasza fateless (#77591) üzenetére


gojko.m
senior tag

Köszi! Akkor érdemesebb lesz más megoldást keresnem a fejhallgatóm megmentésére. :)

(#77594) Laca1212 válasza andrisbandi (#77570) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi! Akkor lehet berendelem. Túra motorozáshoz kellene.

(#77595) Trichie


Trichie
tag

Tud valaki ajánlani jó minőségű töltőt? Túl sok gagyit lehet kapni veszek inkább drágabb de jó töltőt.

[ Módosította: Mate ]

(#77596) janakbacsi válasza Trichie (#77595) üzenetére


janakbacsi
őstag

Aukey, ugreen, blitzwolf. Ezek közül bármelyik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#77597) Trichie válasza janakbacsi (#77596) üzenetére


Trichie
tag

A Nillkin-ről mi a véleményed?

(#77598) Komi28 válasza choco01 (#77579) üzenetére


Komi28
senior tag

Én vettem. Egyszerűbb csavarozáshoz-behajtáshoz megfelelő. Ennyiért szerintem megéri(talán én kevesebbért vettem úgy emlékszem).

(#77599) Dolphine válasza kirkri (#77462) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Sikerült kideríteni a kapunyitó márkáját: Fadini.
Ha jól láttam, akkor az ehhez való távirányító 433 MHz-s.
A nagy kérdés, hogy most akkor bármilyen 433 MHz-es távirányítót rendelhetek, vagy csak olyat, ami 100%-ig kompatibilis a rendszerrel? Ugyanis, ha jól olvastam, akkor a rendszer ugrókódos. A mostani távirányító sem szabványos ami nálam van.
Vagy, hogyha rendelek bármilyen távirányítót ami 433 MHz-s és megtanítom a nálam lévővel, akkor működni fog, vagy esélytelen? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77600) Tarek El-Ali válasza Dolphine (#77599) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Én amikor beírtam a márkanevet érdekes módon a 868mhz-s termékeket dobta ki a google elsőnek .... biztos hogy 433 mhz-s?
Esetleg egy linket ha mutatsz ami a jelenlegire mutat , akkor előrébb lennénk ....
De ha nem a gyári vevő van berakva akkor vagy be kell mérni a frekvenciát és 2 db egymás utáni lenyomásra adott kódot összehasonlítani vagy tippelgetünk ...

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.