Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Nestor16 válasza bbandi (#6549) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi, jónak tűnik. Én direkt a nevére kerestem rá, mert ez van rá írva az enyémre és mivel jó volt használni, ezért is ebbe a tollba keresek egy betétet.
Néztem már egy helyen, a hasonló 500 forint körül volt, de ebbe a tollba való nem volt.

Üdv, Dávid

(#6552) DJGABI válasza bugizozi (#6275) üzenetére


DJGABI
addikt

nézem pécéiksznél még olcsóbb [link]
megrendeltem, mert a mostaninak nem épp a legmegbízhatóbb a zipzárja, meg esőt se bírja...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6553) NORBl


NORBl
aktív tag

USB kábelt szeretnék rendelni, meg tudnátok mondani, hogy honnan érne ide a leghamarabb, ki, honnan rendelt már a "szomszédból", amely gyorsan itt is volt!?

(#6554) Blaise válasza NORBl (#6553) üzenetére


Blaise
veterán

Ha ilyen fontos a gyorsaság, akkor szerintem legyszerűbb, ha a "szomszéd" számtech boltból vásárolsz ilyen kábelt.

(#6555) Outlander válasza NORBl (#6553) üzenetére


Outlander
őstag

Bementem a teszkóba és volt.... Eddig ez volt a leggyorsabb. :Y

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6556) Gépötty válasza bbandi (#6547) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nagyon nagy arc ez a faszi! Az a hang, ahogy megalázta ezt a forrasztópákát, priceless! :D
Fel is iratkoztam rá, kösz a linket!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6557) NORBl válasza Blaise (#6554) üzenetére


NORBl
aktív tag

+ (#6555) Outlander. Kínia szállításhoz képest gondoltam a gyorsat. Tudom, hogy az a leggyorsabb, ha elmegyek az itteni tecsoba és megveszem, de annyira nem sürgős.

olcsóbb, +1feedback. :D

[ Szerkesztve ]

(#6558) Outlander válasza NORBl (#6557) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor ha mindenképp postán akarod és gyorsan...
Bármelyik külföldi webshop + DHL Urgent.

Vagy itthoni webshop, magyar posta mostanában 1-2 munka nap alatt kihozza...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6559) bbandi válasza Outlander (#6558) üzenetére


bbandi
tag

Vagy Farnell, másnapra hoznak szinte mindent.

(#6560) spidersoft válasza Outlander (#6530) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem ugyanilyen "subler-szerű" elemteszterem van, szerintem teljesen okés cucc... nem kell bele plusz elem, mint az LCD-sbe, meg jól látni, nem kell a fénnyel centizgetni, hogy pont ráessen a homályos kijelzőjére. Egyetlen hibája, hogy a tolóérintkező viszonylag nagy útja következtében, ha sokat van tologatva, idővel letörik a vezetékvég a fülről. Persze ez a kütyüt szétszedve pár másodperc alatt javítható, az is lehet, hogy az újabbakban már egy picit hosszabb vezeték van, így tud hajolni, nem szakad le. Ha nem, akkor érdemes a vezetéket egy két centissel hosszabbra cserélni. Egy ellenálláson keresztül hajtja az elemet, és így a terhelt kapocsfeszültséget mutatja a pici Deprez. A 1,5V-os cellákat 4Ohmon keresztül, a 9V-os tranzisztortelepet 215Ohmon keresztül hajtja. Normál multiméterrel azért nem jó elemet tesztelni, mert az nem terheli meg, így egy kiszáradt cellánál teljesen okés kapocsfeszültséget mutat, de a cellát terhelve (mivel minimális kémiai reakció képes végbemenni) a kapocsfeszültség egyből leesik -- de erről a multiméter már mit sem sejt :)

Lítiumos elemeket, aksikat nem tesztel!

(#6561) petipetya válasza petipetya (#5432) üzenetére


petipetya
nagyúr

A tracking number alapján megérkezett a 08/16-án rendelt órám: ebay link

Holnap mehetek érte a postára, ugyanis ma csak a papír fogadott a ládában. A szám alapján 2 kínai, 2 hongkongi és 1 szingapúri állomáson is átutazott, mire hazánkba érkezett. Igencsak kíváncsi vagyok már rá!

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6562) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv!

Ez mennyire lehet vállalható minőség? Itthon négyezerért mérik... ez egy teljesen passzív valami, kábel meg csatlakozó. Értem én, hogy nagy áram meg nagy adatsebesség, de akkor is, négyezerért?...

(#6563) Mate válasza spidersoft (#6562) üzenetére


Mate
nagyúr

Működik gond nélkül. Én 1 évig használtam, nem volt semmi baja. Kicsit gagyi fémből van és 20 pines csatlakozója se tökéletesen illeszkedett, de ezt leszámítva gond nélkül és gyorsan tette a dolgát.

(#6564) RBJ válasza petipetya (#6561) üzenetére


RBJ
addikt

Kicsit drága vót. :DDD [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6565) Laza... válasza RBJ (#6564) üzenetére


Laza...
addikt

De ganyé vagy ;] :DDD

Never give up!

(#6566) RBJ válasza Laza... (#6565) üzenetére


RBJ
addikt

Gondoltam, hogy e lesz a reakció. De hát tények azok tények. Én is rendeltem ugyanazt két helyről majd féláron.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6567) Laza... válasza RBJ (#6566) üzenetére


Laza...
addikt

Nem lebaxós ganyé volt, azért remélem az lejött ;)

Never give up!

(#6568) RBJ válasza Laza... (#6567) üzenetére


RBJ
addikt

Tudom amolyan jógannyé. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6569) Laza... válasza RBJ (#6568) üzenetére


Laza...
addikt

Az! Főleg az! :DDD

Never give up!

(#6570) Nestor16 válasza bbandi (#6549) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nos, most néztem jobban utána és találtam öt darabos tollbetét készletet. Meggyőző a a majdnem 3k darab eladott és majdnem 100%-os értékelés az eladónál. Ezenkívül láttam, hogy sokféle betétet ad még, feketéből például 8k-t adott el.
Az érdekes dolog az, hogy ugyanúgy van kék színben 12 darabos, ami majdnem ugyanannyiban jönne ki, mint az előző, mert itt nincs postaköltség. Ha jó minőségű akkor elférne a 12 db is nálam, lenne mibe tenni :D
Szerintetek attól, hogy nem márkás (a visszajelzések alapján) teljesen jó lehet?

Üdv, Dávid

(#6571) bbandi válasza Nestor16 (#6570) üzenetére


bbandi
tag

Az mindenesetre bíztató, hogy angliából jön, de azért nem bíznék benne nagyon. Én is ilyen betétes tollakat használok, és a gagyibb betéteknek (pl reklámtollból kiszedett) rém ronda színe tud lenni, másrészt néha hajlamosak folyni. Persze 1000Ft körül nem olyan nagy a kockázat. Viszont árul valódi parkert is 500/db körüli áron. De az meg lehet hamis :)

(#6572) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Hátizsák esővédő huzat-ot vett már vki?

[link]
[link]
[link]

Melyiket lenne érdemes venni? Vagy kb mindegy?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#6573) kerekfej válasza bugizozi (#6572) üzenetére


kerekfej
addikt

Nekem valami olcsó esőkabát kéne ami nem csak 1x használható. :O

(#6574) bugizozi válasza kerekfej (#6573) üzenetére


bugizozi
őstag

pl

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#6575) Tika79


Tika79
tag

nekem ez az esőkabát bejövős mert végre elég hosszú, bár nem a legolcsóbb ;] és gyerekkoromat idézi
Mai nap után én is benevezek egyre. Ma sz@rrá áztam, pedig esernyővel voltam. Nálunk a fél hegyet elmosta az eső...

ez csinibb, de rövid

[ Szerkesztve ]

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#6576) musli26 válasza Tika79 (#6575) üzenetére


musli26
tag

Valami horgász esőkabát van?
Ami bírja a strapát:)

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#6577) spidersoft válasza bugizozi (#6572) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem ez mind ugyanaz, csak másnál... színben meg döntsön a felhasználási terület: ha biciklizéshez kell, akkor valami láthatósági színű (sárga, narancs), ha kirándulgatáshoz, akkor valami nem feltűnő (van camouflage is :D), nappal, utcára meg valami szolíd, pl. fekete.

(#6578) Tika79 válasza musli26 (#6576) üzenetére


Tika79
tag

Biztos van,csak meg kell keresni. :))
Bevallom nem vagyok valami nagy Ho-Ho-Horgász,nem tudom milyen kritèriumoknak kell megfeleljen,azon kivül,hogy ne ázzon be...Horgászok nem az egybe csizma nadrágot rèszesitik előnyben?

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#6579) Ace owner


Ace owner
addikt

USB kábelt keresek Belkin autóstöltőhöz, tudnátok segíteni?

Galaxy Fold 4

(#6580) spidersoft válasza Tika79 (#6578) üzenetére


spidersoft
senior tag

A nadrág+gumicsizma izé az akkor jó, ha be kell mászni a vízbe, esőkabátnak nem az igazi...

Nagyapám viharkabátja -- no az állat. :D kb. milliméteres gumi, két oldalán rávulkanizált vászon. Szerintem 2074-ben se fog beázni...

[ Szerkesztve ]

(#6581) gergom91


gergom91
tag

[Gyűrűk Ura, Arwen nyaklánca] ettől az eladótól nyertem liciten, kicsit drágábban mint az azonnali vásárlásos :D (későn vettem észre hogy olyan is volt) 27.-én lett rendelve, ma érkezett meg. Az eddigi rendeléseim közül szerintem ez érte meg a legjobban. Nagyon szép, részletes a medál, a lánc talán kicsit rövid. Biztos fog neki örülni valamelyik női ismerős. :)
[Dögcédula], havernak kellett direkt olyan amibe nincs írva semmi. 26.-án lett rendelve (trackinget is kapott), hétfőn jött meg. Egész jó, van benne anyag.
[Ipad Mini tok], tegnap jött meg, augusztus 18.-án rendeltem. Még nem lett bele próbálva az iPad, de gondolom csak jó lesz.
[Kapacitív tollak] ebből rendeltem véletlenül 2 adagot, összesen 20db 500forintért így is baráti ár. Feladatát ellátja, ismerősök között majd szétosztogatom. :)
[nyaklánc], egy csomagban küldték a tollakkal, mivel egyszerre rendeltem őket 18.-án. Öcsémnek tetszik, azt hittem amúgy hogy kicsit nagyobb lesz.
Ha valamelyik cuccról valaki szeretne képet is akkor szóljon, lusta voltam most róluk csinálni. :)

(#6582) gabe_ válasza gergom91 (#6581) üzenetére


gabe_
őstag

A dögcédulához: ennyiért legyen is benne anyag! :Y

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6583) RBJ


RBJ
addikt

Nagyon meglepődtem ma. Szinte sokkot kaptam. Igaz nem sejtettem elsőre mi van a boritékban mert nem akartam elhinni, hogy ennyi idő alatt ideérne. Boritékon semmi dátum a feladásról.
Innentől csak hong kong i postát választok ha lehet.
08.30. rendelés ma a ládában. :Y [link]



Ehhez kapcsolódóan van olyan kínai webshop amely Hong Kong i?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6584) Tika79 válasza spidersoft (#6580) üzenetére


Tika79
tag

Na, ez az a dolog, amit szerintem már soha nem fogsz kapni...talán, ha valaki kiszuperálja...

Ezekről a USB kábelekről vélemény? Valaki vett már ilyet?

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#6585) Tim82 válasza RBJ (#6583) üzenetére


Tim82
nagyúr

Minden hongkongi webshop kínai, ugye tudod? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6586) zseko válasza gergom91 (#6581) üzenetére


zseko
veterán

A kapacitív tollakhoz egy működő linket kérnék :) Mondanám hogy küldhetnél nekem is egy darabot ha úgyis osztogatod, de szerintem többe lenne egy darabra a postaköltség mint kintről a 10 :DDD

HR24.hu

(#6587) gergom91 válasza zseko (#6586) üzenetére


gergom91
tag

[link], bocsi, nem tudom hogy nem vettem észre hogy hibás, pedig úgy emlékszem hogy átnéztem mindet. :)

(#6588) Laza... válasza Tika79 (#6584) üzenetére


Laza...
addikt

Attól az eladótól semmit nem vennék, de ha már másikat veszel a meglevő helyett, akkor vegyél minőségit [link] Nekem is ilyen van, nagyon jó minőség

Never give up!

(#6589) Outlander válasza RBJ (#6583) üzenetére


Outlander
őstag

Szerencsés véletlenek egybeesése, semmi több.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6590) RBJ válasza Tim82 (#6585) üzenetére


RBJ
addikt

Ha értelmezed az általam leírtakat akkor a kérdésben benne is volt az általad felvetett okosság.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6591) Tika79 válasza Laza... (#6588) üzenetére


Tika79
tag

Igen, a minőség a lényeg, mindenben próbálom megtalálni... :B
Köszi az ajánlást!
Nálam az usb kábel és a füles nagyon fogyó eszköz...gyerek egy kábel nyüvő...

Már csak egy jó füles kell. Tud valaki ajánlani? Nem zene hallgatásra használom, csak túl sokat telefonálgatok és nem szeretem a fejemnél tartani a készüléket, főleg, hogy közben szükségem is van a két kezemre! Nem kell az 1 dolláros vacak, aminek két összecsavarodása után, a belső vezetéke megtörik és mehet is a kukába. Valami erős kéne, de nem akarok annyit áldozni, mint egy piston2. Valahol a kettő között!

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#6592) Dluinet válasza Tika79 (#6591) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én még $4,5 vettem sony fülest, kicsit elszaladt vele a ló

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6593) Tika79 válasza Dluinet (#6592) üzenetére


Tika79
tag

Jól látom, hogy ez nem mikrofonos?
Nekem tracspartira kell! :DD

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#6594) RBJ


RBJ
addikt

awei q5 [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6595) Dluinet válasza Tika79 (#6593) üzenetére


Dluinet
nagyúr

benéztem, neked headset kell

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6596) RBJ


RBJ
addikt

Feltűnt már másnak is, hogy a webshoppokban a ruházat, vagy hasonló termékek milyen drágák?
Érdekes a piacon a kínai sza...ért- hu.....rt van.
pl egy övtáska horror áron van.
Engem konkrétan katonai nadrág érdekel dogozóba de nem igazán találok. vagy ha igen elég drága. pl nagy kedvenc a mtp mintás angol ruházat.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6597) twine válasza Tika79 (#6591) üzenetére


twine
addikt

"Már csak egy jó füles kell."

Archie szerintem tud benne segíteni! ;] :P :D

És elnézést is kérek egyben,,,(de ilyenkor mindig eszembe jut a jelenet...) Főleg ha hölgyet tisztelhetek kegyedben :B :R

(#6598) Jarod1


Jarod1
addikt

valaki vett már ilyen [dupla usb töltőt] ?

[ Szerkesztve ]

(#6599) Laza... válasza Jarod1 (#6598) üzenetére


Laza...
addikt

Felejtsd el, nekem volt 1 USB-s is, ilyen is, mind2 elfüstölt (szerencsére nem vitték a telómat magukkal)

Never give up!

(#6600) viktor82 válasza Jarod1 (#6598) üzenetére


viktor82
őstag

Én vettem az egyik kimenetel 2.1amper ad le állitólag!Eddig hibátlanul működik!Volt már mikor tablet+telefont töltöttem egyszerre!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.