Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) DJGABI válasza Freddycom (#6117) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem is megjött a héten ez az IR remote + klick (+ kapacitív toll) pakk. de sajna szintén nem működik. Jiayu G4S. kamerán át nézve is, se kép se hang :O holnap még megpróbálom tesó G2F-jén de nem fűzök hozzá sok reményt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6352) RBJ válasza Laza... (#6350) üzenetére


RBJ
addikt

csak kelléknek kell kést, kulacsot stb ráakasztani mikor kóbórolok az erdőn, mezőn. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6353) kenny123


kenny123
addikt

Még kisiskolás koromban voltak ilyen telefonra akasztható szarságok, amik nekiálltak villogni ha hívás / sms volt érkezőben.
Ezekre hogy tudnék rákeresni ebayen?

yo

(#6354) kmisi99 válasza DJGABI (#6351) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem se jó. Letöltöttem egy nagycsomót de egyikkel se jó, én is kamerán át néztem az infra ledet de fel se villant. De elvileg működőképes lenne mert nem nagy cucc és youtube on van róla vidi.

(#6355) htc07 válasza kenny123 (#6353) üzenetére


htc07
addikt

ugyanilyet keresek én is pár hónapja... az egyetlen amit találtam hogy hasonló, az ilyen DIY panel, meg elküldték mellé egy zacskóban az ellenállásokat meg a cuccokat, hogy forrasztgassam rá.

még nem jutottam odáig. :DDD

szerk: ő az: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6356) kenny123 válasza htc07 (#6355) üzenetére


kenny123
addikt

Érdekes amúgy, hogy nincs sehol. Pedig aztán nem egy nagy érték.

Szerk: ehhez én buta vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

yo

(#6357) Minstrel válasza kenny123 (#6356) üzenetére


Minstrel
senior tag

Csak alibabán találok hasonlót, lehet ebay-en is van, de nem adja be ezekre a szavakra. [link] ez is olyan [link]

(#6358) htc07 válasza Minstrel (#6357) üzenetére


htc07
addikt

ja, csak 1000 darab kicsit sok. :DDD

(#6359) McReay válasza _stick_ (#6337) üzenetére


McReay
aktív tag

Ez nem hangzik valami jól.
Gondolom egy órás meg tudja csinálni!?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#6360) Outlander válasza McReay (#6359) üzenetére


Outlander
őstag

Kizárt dolog h egy órás értsen az óràkhoz. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6361) spidersoft válasza McReay (#6359) üzenetére


spidersoft
senior tag

Minden, amit egy halandónak tudnia kell az órajavításról (=mi az a sok órásbiszbasz az ebayen), a többit meg majd tudja a szakember.

egyéb szerszámok

a weboldal indexe

(#6362) _stick_ válasza McReay (#6359) üzenetére


_stick_
őstag

A szakember le akart gombolni 2000Ft-al és hozzátette, hogy nem vállalja a felelősséget, ha szétesik. Mikor én szétszedtem egy darabban maradt, úgyhogy ettől nem kell félni sztem.
Vidd be egy óráshoz, kérdezd meg, hogy mennyiért állítja be a szíjat és eldöntöd, hogy kell e.

Meglehet csinálni a fenti szerszámok hiányában is, csak oda kell figyelni és türelem kell hozzá.

(#6363) Kh@oSz válasza _stick_ (#6362) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Nekem 400 Ft-ért csinálták meg :K

(#6364) _stick_ válasza Kh@oSz (#6363) üzenetére


_stick_
őstag

Akkor oda kell vinni.
Nyilván attól is függ, hogy márka szervizbe viszi az ember, vagy a szomszédos órás Pista bácsihoz :)

(#6365) spidersoft


spidersoft
senior tag

Kérdés: keresek 5/16"-os menettel rendelkező tokmányt gravírozó/csiszoló/nemtommi barkácsgépre (ilyesmi valami, csak más típus). Ebayen 9/64"-os menetűeket leltem csak. Ugyanilyen *keyless* apró cucc kéne, ami 0(0.4, 0.5,...)-3mm körül dolgozik, szállítással max. 2-3.000Ft körül. Hátha valaki ügyesebben keres... ;) :)) :R Előre is köszönöm!

Patronkészlet is kapható, de szerintem ezeket járatos maró/csiszoló/kefe/vágószárakhoz igazították, és nem úgy, hogy be tudjak velük fogni akármilyen méretű fúrószárat... ráadásnak a legkisebb ø1-es jó eséllyel nem fog lemenni max. ø0.8-ig.

(#6366) Flexy90 válasza spidersoft (#6365) üzenetére


Flexy90
senior tag

Fát akarsz fúrni majd vele? Mert ezeknek a gépeknek nagy a fordulatszámuk, de kicsi a nyomatékuk, szerintem fúrásra nem alkalmasak.

Xiaomi Fan

(#6367) spidersoft válasza Flexy90 (#6366) üzenetére


spidersoft
senior tag

1mm-es üvegszálast (NYÁK) vékony fúróval például. Vagy műanyagot. Vagy akár fát is :) Szoktam használni, csak eddig úgy ment, hogy szigszalagot tekertem a vékony fúróra... nem valami szuper megoldás :P

[ Szerkesztve ]

(#6368) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek Zevro cuccokkal találkozott már vki?

(#6369) Flexy90 válasza spidersoft (#6367) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igazad van, arra tényleg jó lehet! :R

Xiaomi Fan

(#6370) spidersoft


spidersoft
senior tag

Van valami ilyesmi lámpám (úgy hat éve vettem, akkor még itthon). Idő közben kontaktos lett benne valami, gondolom a kapcsolója. A dolog szépséghibája, hogy nem jövök rá, miképp jön szét :D Próbáltam kivenni az üveget, arra nem mozdul. Hátrafele megintcsak nem mozdul. A foncsor a LEDekkel meg a lézerrel picit lötyög. A lámpa feje külön alkatrész. Se tekerésre, se húzásra nem enged... Próbáltam már (érzéssel) melegíteni is, úgyse mozdult meg. Valakinek van effélében tapasztalata? Jó lenne nem nagyon szétbarmolni, ez az egyetlen macskatávirányítóm :D

(#6371) Laza...


Laza...
addikt

hmm.. ;]

Never give up!

(#6372) Dluinet


Dluinet
nagyúr

aki tud $1 körüli kütyükről, amivel egy gyerek is játszhat az ne tartsa magában

régen a dx oldalakon keresztül sorolta, most már alig pár dolog van, az is szerelési kellék

példa:
Smallest Mini 45X 2LED Pocket Microscope Magnifier Jeweler Loupes

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6373) spidersoft válasza spidersoft (#6370) üzenetére


spidersoft
senior tag

ilyen nincs... leesett és szétrúgta az elemtartó mögötti rugó :D:D:D ma harmadik alkalom volt, hogy nekiálltam szétszedni. Vélhetőleg kellőképp meggyengítettem, a padló már csak a kegyelemdöfés volt. Egyébként ragasztva nem volt, csak egy kis kúposság tartotta egyben. A kapcsolója vicces szerkezet: a golyóstollakban ismert mechanizmusa van, csak itt nem változik a löket hosszirányba, csak a 45°-onkénti elfordulás van felhasználva. Ez forgat egy lemezkét, ami hol egyik kontaktra ér rá, hol a kettő közé, hol a másikra.

(#6374) zseko válasza Dluinet (#6372) üzenetére


zseko
veterán

Például ez? [link]
Nekem van ilyen, elég jól világít :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#6375) zseko


zseko
veterán

Az ilyet hova lehet bedugni? :F

HR24.hu

(#6376) lacik25 válasza Dluinet (#6372) üzenetére


lacik25
tag

szemtorna:
[link]
USB tesztelő:
[link]
USB lámpa powerbankhoz:
[link]
órás lupé:
[link]
[link]
[link]
tölthető USB lámpa:
[link]
Ónszippantó:
[link]

(#6377) zseko válasza lacik25 (#6376) üzenetére


zseko
veterán

Ónszippantó 6 éves gyereknek játszani? :DDD

HR24.hu

(#6378) KaiotEch válasza zseko (#6377) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekik fikaszippantó :D

(#6379) kovisoft válasza zseko (#6375) üzenetére


kovisoft
őstag

Repülőgépeken szokott ilyen csatlakozója lenni a fülhallgatónak.

(#6380) bugizozi válasza lacik25 (#6376) üzenetére


bugizozi
őstag

szemtornát meg is rendeltem, köszi :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#6381) Dluinet válasza lacik25 (#6376) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köszi :R

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6382) kenny123


kenny123
addikt

Ma jött egy ilyen óra.
Kis átlátszó tasak volt melle a márkajelzéssel. Igen tetszik, nem nagyon érezni azt a bóvli hatást, amit az ára sugall, sőt. :K
Mondjuk szerintem a fekete előbb utobb lekopik, majd, de igyekszem vigyázni rá.
Ha lesz rá igény, holnap tudok képeket.

yo

(#6383) [w]


[w]
őstag

orrba-szájba kerestem, de csak nem találtam meg, pedig mintha többen írtátok volna... :(((
szóval power bank-hez kellene nekem doboz elektronikával meg mindennel, az akksikat külön tenném bele.

nem baj, ha nem 200 forintos, lényeg hogy valaki bátran merje ajánlani a tapasztalatai alapján!

segítségeteket köszönöm! :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#6384) kerekfej


kerekfej
addikt

Ilyen töltőt senki ne vegyen!

Véletlenül fordítva raktam bele az akkumulátort és tönkrement egyből.
Hihetetlen, hogy nincs benne ez irányú védelem :W

(#6385) Outlander válasza kerekfej (#6384) üzenetére


Outlander
őstag

Most ezt komolyan írtad? :F :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6386) alázógyík válasza kerekfej (#6384) üzenetére


alázógyík
őstag

:W

(#6387) M_o_g_y_i válasza kerekfej (#6384) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Bakker, Punto-t SENKI ne vegyen, múltkor véletlenül "balrafel" raktam a rükvercet (mint az Opelben), erre nem előre indult? :F
Mekkora sz@r! :O

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6388) kerekfej válasza M_o_g_y_i (#6387) üzenetére


kerekfej
addikt

Miért törvényszerű hogy, ha véletlenül hibázol, akkor a legnagyobb legyen a kár :F

(#6389) Laza... válasza kerekfej (#6388) üzenetére


Laza...
addikt

Főleg hogy ezt a védelmet fillérekből meg lehet oldani. 1 dióda nem egy nagy összeg...

Never give up!

(#6390) Outlander válasza kerekfej (#6388) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem is ilyen van, és masszívan benne kell hagynod h abból baj legyen.... mert minimális védelem van benne, de az nem tart ki órákig/percekig.... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6391) kerekfej válasza Laza... (#6389) üzenetére


kerekfej
addikt

Pedig elég komoly elektronikája van, de egyből a vezérlő IC-re vannak kötve a végérintkezők. :W

(#6392) Laza... válasza kerekfej (#6391) üzenetére


Laza...
addikt

Mondhatnánk, hogy pont az ilyen "ficsőröktől" kínai a kínai

Never give up!

(#6393) M_o_g_y_i válasza kerekfej (#6388) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Amúgy pedig van benne védelem, ha mégis "behalt" a cucc, kérelmezd a cserét, azaz küldjenek másikat. :K :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6394) KaiotEch válasza kerekfej (#6384) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát őszintén szerintem nem sok embernek juthat eszébe ilyet vásárolni, alapból látszik rajta, hogy egy nagy semmi.

(#6395) Silent77 válasza KaiotEch (#6394) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan erre gondoltam én is. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6396) gabe_


gabe_
őstag

Számítógép asztalhoz keresek valami led szalagot, lámpát, estére amikor sötét van legyen valami fény. Vagy valami 30-40 centis led szalagra gondoltam, amit lehetne hajtani usb-ről, vagy valami kis lámpát normális fényerővel.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6397) spidersoft válasza zseko (#6377) üzenetére


spidersoft
senior tag

Még nem voltam iskolás, amikor apám adott két alternatív kapcsolót, hogy gyüjjek rá, hogy hogy kösse be, mert nem tudja. Volt trafóm, drótjaim, körtéim, minden, ami egy nem-egész-hatéves gyereknek a villamossághoz kell, rágyüttem, mondtam neki, hogy hova tegye az áramot, hova a körtét, azóta úgy van a konyhában :)

Szóval miért ne? :DDD

(#6398) M_o_g_y_i válasza gabe_ (#6396) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

EZT vettem ilyen célra, és EZT. :K
Utóbbinak a flexi-szárával használom a nagyobbikat. :U
De a kicsi is elég fényt ad, hogy lásson valamit az ember.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6399) adams55


adams55
tag

Nektek van olyan, hogy már 3. "Célországba elküldve" feliratozás látható a 17tracken a nyomonkövetésnél? 3 különböző dátummal? Szárnyashajóval hozzák, vagy mi? :DDD

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#6400) Laza... válasza adams55 (#6399) üzenetére


Laza...
addikt

Egyaltalan nem ritka jelenseg...

Never give up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.