Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Minstrel válasza kerekfej (#6098) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem elfogadta elsőre, de tetű lassú az egész oldal és a checkout után többször is beállt az egész, háromszor kellett újrakezdeni az egész rendelést, remélem nem annyiszor vettem meg.

(#6102) tahepa válasza kerekfej (#6098) üzenetére


tahepa
senior tag

Be kell jelentkezni az oldalra , meg kell adni a szállítási címet és így elfogadja a kódot. (nekem elfogadta)

(#6103) kerekfej válasza tahepa (#6102) üzenetére


kerekfej
addikt

Így se fogadta el.

(#6104) nelsonmanian válasza kerekfej (#6103) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Így már simán elfogadja, csak kár hogy így se olcsó a jó magyar forint gyengeségének köszönhetően...

(#6105) Silent77


Silent77
veterán

Fogalmam sincs mit kéne rendelni. :U
Ami kéne ott nincs, vagy sokkal drágább mint ebay.
Még talán ez: [link]

Kódót elfogadta, de gondolkozom, hogy kell ez nekem. :F
csávahúzókészletet kerestem volna jó áron...
vagy olyan bluetooth hangszórót andoridra, de nagyon drágák.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6106) Silent77 válasza Silent77 (#6105) üzenetére


Silent77
veterán

Megvettem, annyit talán megér.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6107) thefreeman


thefreeman
aktív tag

És ha 10 dollárért rendelek ingyen lesz?

(#6108) Outlander válasza thefreeman (#6107) üzenetére


Outlander
őstag

Ha nem rendelsz semmit, de elküldöd nekik a kódot, akkor elutalják a 10 dodot a számládra... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6109) TommyX_


TommyX_
őstag

Szeretnék rendelni egy 64 GB-os micro sd kártyát a telefonba, találtam is egyet, ez eredeti lehet?

Előre is kösz a választ!

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#6110) Laza... válasza TommyX_ (#6109) üzenetére


Laza...
addikt

Nagy valószínűséggel igen :)

Never give up!

(#6111) spidersoft válasza Freddycom (#6082) üzenetére


spidersoft
senior tag

Távirányító szempontból a Thomson amúgyis hülye... taníthatóval se működik a legtöbb gomb rajta, mert (gondolom a prellegés elkerülése végett) két kódot váltogat. Tehát pl. az "1" gombra két kódja van: mikor először megnyomod az 1 gombot, akkor az egyiket, mikor másodszor akkor a másikat adja ki, majd harmadszorra megint az egyiket -- és ennek megfelelően, ha a tévé megkapja az "1"-re az egyik kódot, akkor addig ugyanazt nem fogadja el ismét, míg meg nem kapta a másikat is egyszer.

...ennek ellenére működnie kellene, ha tud annyi kraftot a telefon fejhallgató erősítője, hogy meg tudjon hajtani egy IR ledet. (digitális) fényképezőgéppel lehet esetleg tesztelni, hogy villog-e, mert az látja az infrát.

[ Szerkesztve ]

(#6112) 426os válasza thefreeman (#6107) üzenetére


426os
őstag

Én is majdnem rendeltem egy powerbank-ot, mert régóta szemezek vele, hogy milyen jó, de be kellett látnom, hogy baromira nincs rá szükségem :)
Viszont akarok beszerezni USB töltőfejet, láttam, hogy van 2 féle is, ami vállalhatónak tűnik, együtt összesen $9,96-ért, erre alkalmazva a kupont 0-ára jött ki a végeredmény, de valahogy sosem sikerült eljutnom a rendelés végére, mindig visszadobott valamiért. Végül az egyik töltő helyett bedobtam egy pendrive-ot a kosárba (erre szükségem van amúgy is, majd kiderül mit tud, vagy mit nem) $26 értékben. Így végigment a rendelés, PayPal-el fizettem is. Ha tényleg megjönnek (és nem kamu a pendrive), akkor megérte :)

.

(#6113) Freddycom válasza spidersoft (#6111) üzenetére


Freddycom
őstag

Hát nem villog. Akkor is villognia kéne, ha csak bedugom? Mindegy, mert tanításkor sem villog. Akkor ez a vásárlás nem jött be sajnos...

(#6114) spidersoft válasza Freddycom (#6113) üzenetére


spidersoft
senior tag

Tanításkor nem kéne, lévén akkor vevő módban van (már ha van benne vevő!). Jel kiadásakor viszont kéne neki... lehet, hogy a programban nem jó valami, vagy nincs bekapcsolva a fejhallgató kimenet, vagy kevés a powa, vagy hibás a készülék. Sajnos nekem 2.2-es android van a telefonomon (frissíteni se tudom, mert elbaxta anno a pannon...), így esélytelen a dolog, ezen már kábé semmi nem fut el. :/

(#6115) Flexy90 válasza Freddycom (#6113) üzenetére


Flexy90
senior tag

Defyn én sem tudom kipróbálni, majd ha megjön a xiaomi note azzal kipróbálom és írok.

Xiaomi Fan

(#6116) thefreeman válasza 426os (#6112) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Én végül nem próbáltam úgy hogy 0 legyen a végösszeg de úgysem tudtam eljutni a fizetésig paypalal 1 dollárt kellet volna fizetni. Végül próbáltam bankkártyával azzal sikerült volna de mikor a kártyaadatokat kellet megadni kidobott. De a rendeléseknél megjelent és a kupont sem tudtam újra használni. Újraregisztráltam és végül bankkártyával sikerült fizetni. Én ilyent rendeltem [link] és egy otg kábelt. Ha buktam ennyit kibírok ha nem akkor meg nagyon megérte.

(#6117) Freddycom válasza spidersoft (#6114) üzenetére


Freddycom
őstag

Ezt a zazaremote-ot ajánlották tinydeal-ék a leírásban, de nekem nem kel életre. Írják is h mikkel nem kompatibilis, de mondom hátha megy. Mindenképpen írok nekik egy levelet,de nem emiatt, hanem mert amit rendeltem az egy ilyen infrás cucc és egy jackbe dugható gomb bundle volt, de a gomb helyett egy ilyen mini kapacitív ceruza volt.

Flexi90
Oké, feltétlen írj, én egy thl 4400-zal próbáltam.

(#6118) 426os válasza thefreeman (#6116) üzenetére


426os
őstag

Hú, mondjuk én oda nem adtam volna meg a kártyaadataim, de csak nem fognak rosszalkodni.

Más:
Tudtok-e ajánlani jó minőségű ceruza (AA) akksit? Természetesen minél nagyobb kapacitású kellene, de mindenképpen minőségibb darab. Ha emiatt kicsit drágább nem gond, de azért szeretnék az itthoni árhoz képest olcsóbban hozzájutni. Töltő nem feltétlenül kell hozzá, mert az van. A fényképezőgép már nagyon nem szereti a régi akksijait.

[ Szerkesztve ]

.

(#6119) Minstrel válasza 426os (#6112) üzenetére


Minstrel
senior tag

Pandawill-en melyik a jó pendrive? Egyik ottani márkát sem ismerem és találat se sok van rájuk.

(#6120) thefreeman válasza 426os (#6118) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Én is jobban bíztam volna a Paypalban de nem jött össze 2 órát próbálkoztam vele. Így szerintem ha nem jön meg nem kapok vissza pénzt de kaptam pontokat azért is hogy feliratkoztam a reklámlevelükre így fél dollár körül jöttem ki. Remélem nem rosszalkodnak a kártyával de nem is igazán szokott rajta nagy összeg lenni most is csak egy dollár volt.

(#6121) Dluinet válasza 426os (#6118) üzenetére


Dluinet
nagyúr

AA aksi = ENELOOP, de csak itthon véve, mert Kínában 99% hamis

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6122) 426os válasza Minstrel (#6119) üzenetére


426os
őstag

Én nem mondtam, hogy biztosan jó pendrive, és én sem ismerem őket. De az SSK vállalhatónak tűnt (van a gyártónak honlapja, igaz pontos műszaki adatok nélkül és gyors guglizással nem találtam róla negatív infókat). Ha megjött írok.

Dluinet: Köszi, meg fogom nézni.

[ Szerkesztve ]

.

(#6123) Flexy90 válasza Freddycom (#6117) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szia! Még én linkeltem ezt a cumót. A kapacitív ceruza az infrás cucchoz volt ajándék, egy külön zacsiban nekem ott volt a jack gomb is, sajnos akkor neked kimaradt.. :/

más: Szerintetek ezek már vállalható töltők?
1 - 6 usb - 4A
2 - 4 usb - 2.1A

Meddig él a pandás $10-os kupon?

Xiaomi Fan

(#6124) htc07 válasza 426os (#6118) üzenetére


htc07
addikt

kínából nem igazán fogsz jó minőségűt találni, plusz mostanság elég gyakran megfordítják a vámon a kínaiak, mert annyira gyenge néhány, hogy spontán felgyullad.

+1 az eneloopra, ha veszel 3 másik kínait az árából, azok összesen nem bírnak majd annyit.

(#6123) Flexy90

hasonlóképp vagyok az elektronikus cuccokkal is, az usb még oké úgy ahogy, de hogy én konnektorba be nem dugnék semmit nyugodt szívvel ami nyílegyenesen távolkeletről jön és ütik-verik a csomagot út közben, az fix. :D

[ Szerkesztve ]

(#6125) Freddycom válasza Flexy90 (#6123) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem is az infrához volt, de a másik tasakban csak a kábelra csiptető cucc volt.

(#6126) 426os válasza htc07 (#6124) üzenetére


426os
őstag

Meglátjuk, a PayPal-ben még nem csalódtam, igaz általában csak biztonságos dolgokat vásárolok. Ha megszívom elmondhatom, hogy ez volt a tanulópénz :)

Szerk: Ja, töltőről van szó. Igen, egyszer nekem is szédurrant egy, akkor megfogadtam, hogy vigyázni fogok velük. Ennél első dolgom lesz tesztelni, mérni, aztán megnézni mi is van benne, addig a telefonom nem dugom rá.

[ Szerkesztve ]

.

(#6127) Flexy90 válasza Freddycom (#6125) üzenetére


Flexy90
senior tag

A kábel csipeszben kellett volna benne lennie, akkor elszórták..

Xiaomi Fan

(#6128) htc07 válasza 426os (#6126) üzenetére


htc07
addikt

ja nem, neked az első része szólt, az az akkuról. :DDD

más: [link] erről a jack dugóról van szó? :D még annó olcsóbban ütöttem le egy százas pakkot, a fél városnak elosztogattam, és még mindig van egy adaggal, ami nem baj, mert kb. 3 naponta elhagyom egyesével őket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6129) Flexy90 válasza htc07 (#6128) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nem.
Róluk
Amikor vettem csak 300 volt :DDD

más: Szerintem nincs olyan töltő amit ne Kínában gyártanának, vagy legalább is nem kínai alkatrészekből. Azért arra 2re amit előbb linkeltem már azt mondanám, hogy vállalható lehet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#6130) pcgamer01 válasza Outlander (#6108) üzenetére


pcgamer01
senior tag

És ez neked működött? :D

Samsung Galaxy S10+

(#6131) Gépötty válasza 426os (#6126) üzenetére


Gépötty
senior tag

Amennyi időt elmolyolsz a szétszedéssel, meg a tesztelgetéssel, megkereshetnéd az árát, és vehetnél itthon megbízhatót. Szerintem.
AA akkuból még egy az Eneloopok mellett. Ezeknek csak az a nagy hátránya, hogy mindig elhordják őket a rokonok, ismerősök, aztán valahogy nem kerülnek vissza :(((

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6132) Nestor16 válasza Mate (#6085) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi. :C
Körülnéztem és én egy ilyet rendeltem: Wireless Mouse USB
100 Ft-t nekem megér, ha működik :DDD
Paypalal ment az egész klappul, nagy baj nem lehet :)

Üdv, Dávid

(#6133) Matykoh válasza Mate (#6085) üzenetére


Matykoh
tag

Rendeltem én is magamnak egy powerbanket. Hát kíváncsi leszek, eredeti lesz-e. :D

(#6134) kenny123


kenny123
addikt

Na, jött ma 3 csomag, lassan talán ideérnek:

Ultra thin Slim Aluminum Metal Bumper Frame Cover Case for iPhone 5 5S

Ha összekakálom magam, sem tudom feltenni. A csatnál akárhogy erőlködök, mindig marad egy 0.1mm-es rés, ezért nem pattan össze, használhatatlan. Sérülve (meghajolva) nem volt. Ne vegyetek ilyet. Viszont küldött mellé ajándék stylust, meg aranyos kis papírt amiben leírta a problémarendezés módját. Nyitottam is a case-t.

Stylish Fashion Men's PU Leather Wallet Pocket Card Clutch Soft Bifold Purse
Mit lehetne mondani? Működik... :DDD

Meg egy eccerű fehér öv.

yo

(#6135) fraba


fraba
aktív tag

12 nap alatt jött meg trakinggel ez a vízálló UNO kártya.

(#6136) Gépötty


Gépötty
senior tag

Keresnék ilyen flexibilis izét (lámpa és csatlakozó nélkül). Igazából magyarul sem tudom minek hívhatják ezt, 'gooseneck' keresőszóval próbálkoztam, kevés sikerrel. Az endoszkóp-kamerám szeretném vele megtuningolni, mert olyanom van, amiből csak a vezeték lóg ki, és így nehezen tudom mondjuk egy autó küszöbét beljebb is megnézni. Egy, a képen lévőhöz hasonló lámpám van nekem is, de ezen csak 30 centis hajlékony nyél van, ennél hosszabb kellene. Úgy saccolom, egy félméteres darab még nem hajlana el a kamera súlya alatt. Ha tudjátok a nevét, amire lehetne keresni, forrást - akár itthonit is - megköszönném :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6137) Dluinet válasza Gépötty (#6136) üzenetére


Dluinet
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6138) Gépötty


Gépötty
senior tag

Ma érkezett meg néhány méter zsugorcsövem, amit próbaképpen rendeltem, tesztelni a minőségét.
Vékonyabbak, http://www.tinydeal.com/5pcs-3m-inner-diameter-45678mm-heat-shrink-tubing-p-105331.html.
A leírásból nem volt egyértelmű, hogy minden méretből három métert adnak, vagy összesen ennyi, mostanra azt nem értem, hogy tudták a 30m csövet ilyen kis helyre beszuszakolni - én csináltam a szekrényajtóra tartót nekik iratrögzítő csipeszből
Vicces, hogy ahol nem adta ki a három métert a kéznél lévő darab, ott nemes egyszerűséggel összetoldották a következő tekerccsel, stílusosan egy darab zsugorcsővel :D
A lényeg, hogy ennyi pénzért ajándék volt, most nézek ilyet más színben is :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6140) Gépötty válasza Gépötty (#6138) üzenetére


Gépötty
senior tag

A vastag csövek linkelését elb@szarintottam, bocs.
És azt is kihagytam, hogy nem kapkodó idegbeteg módjára jött a csomag, a rendelés óta 22 nap telt el.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6141) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

mosás elötti zokniösszefogó csipeszt rendelt már valaki? :)

(#6142) Mate válasza AndrewTdi (#6141) üzenetére


Mate
nagyúr

Én igen, de MO-ról. Kb. 1,5 éve vannak meg és semmi bajuk.

(#6143) Zjunior válasza Matykoh (#6133) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem nem adta fel a rendelest a powerbankhez...:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6144) flegga92 válasza AndrewTdi (#6141) üzenetére


flegga92
senior tag

Ha találsz valami jót, ne tartsd magadban! Valahogy mindig eltűnik az egyik fele :D

(#6145) Mate válasza flegga92 (#6144) üzenetére


Mate
nagyúr

(#6146) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Hali!

Rendeletem egy pendrive-ot pandawill-en és használtam a kupon kódot,így nem kell fizetnem,és a kártya adatot se kell megadni?(nem is birtam merr vmi errort dobott)
Most profilnál pedig a "pending" szócska szerepel.
Jólcsináltam ugye ennek kell ott lennie?

Bocs a lámaságért de ez még kínai nekem :D

Samsung Galaxy S10+

(#6147) kerekfej


kerekfej
addikt

Ezeknél van olcsóbb, jobb 9Voltos akkumulátor?

300mAh
350mAh

(#6148) Silent77 válasza pcgamer01 (#6146) üzenetére


Silent77
veterán

Az sztem várakozó, függőben van.
Tehát nincs befejezve a vásárlás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6149) flegga92 válasza Mate (#6145) üzenetére


flegga92
senior tag

Teljesen korrekt áron adják. Kint sem láttam olcsóbbat.

(#6150) kerekfej válasza Nestor16 (#6132) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez tutti az lesz, hogy visszakapod a pénzed, amit addig használnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.