Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) Outlander válasza adams55 (#6399) üzenetére


Outlander
őstag

[link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6402) szabifotos


szabifotos
senior tag

EZ az emberke hogy adja ennyiért amikor még sinceritytrading-nál is kb. ennyi.? :D
Külföldi küldeményként irja? Van ahol olcsóbb? Vagy esetleg leszerződtek és kap jutalékot :D

[ Szerkesztve ]

(#6403) htc07 válasza szabifotos (#6402) üzenetére


htc07
addikt

szerintem ezek a rafkós kínaiak vettek egy adag sandisk kasztnit, és raktak bele valami remek kínai memóriamodult, ami 2 hét alatt elfüstöl. vagy valami nagyon jó dropshipper ajánlatot kapott.

amugy a cruzer családot személy szerint nem javaslom, elég lassúcskák szerintem (5-10 körül ír, dupla ennyivel olvas)

[ Szerkesztve ]

(#6404) Silent77 válasza szabifotos (#6402) üzenetére


Silent77
veterán

Nem ebből akar meggazdagodni, csak 450ft postát kér.
Amugy lehet olcsóbban kapja, én is sok eladóval álltam kapcsolatban, és bőven ebay ár alatt adták.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6405) Outlander válasza szabifotos (#6402) üzenetére


Outlander
őstag

A postaköltség (is) a haszna...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6406) RBJ


RBJ
addikt

Na beesett kütyü. Óra. [link]
Hat fajta világítás színt lehet beállítani. :DDD





Érdekes a csomagon semmi nem utal kínai útra.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6407) Dominó85 válasza RBJ (#6406) üzenetére


Dominó85
veterán

És az SPI HKG-nál utóbbi az nem Hong Kong? :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#6408) McReay válasza _stick_ (#6362) üzenetére


McReay
aktív tag

Benn marad az az egy szem, nem szenvedek vele....
Amit meg szemék osztani, hatalmasat csalódtam benne, 3. napja van nálam és már LEKOPOTT az óra hátlapjáról a szürkített festék.
Holnap csinálok róla képet.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#6409) flegga92


flegga92
senior tag

Használ valaki iyen vízalatti mp3 lejátszót? Zene minősége annyira nem lényeg csak ne ázzon be. Úszáshoz kellene.

(#6410) wwenigma válasza McReay (#6408) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mit vartal meddig fog tartani a bóvli?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6411) pooty


pooty
tag

Én ezeket rendeltem az idei a nyáron:
biciklis matrica kocsira
[link]

Vízálló hátitáska huzat
[link]
(ez már a második, mert előző kis méretű lett)

Gyerekszobába falmatrica
[link]
(sajnos a csomagolás nem volt az igazi, így kilaposodott a tekercs, de vállalható)

Nagyon király Pókemberes póló
[link]
(ebből is a második lett a jó méret :), de sikerült elpasszolni azonnal)

Konyhai olaj spray
[link]

Ezek pedig még úton vannak:
Hajvágáshoz köpeny
[link]

Fluoreszkálós csík
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6412) fraba válasza pooty (#6411) üzenetére


fraba
aktív tag

A fluoreszkálós csík nem rossz! :K

Szerk:
nelsonmanian, az általad rendelt bluetooth transmitter nem az árához, hanem önmagához képest hogy szól? Recseg-ropog vagy élvezhető? Nem kell hifi, grillezéskor illetve bográcsozáskor járatnám vele a messze lévő hifit, szóval a szabadban szólna, nem tojástartóval körberakott szobában :DD

[ Szerkesztve ]

(#6413) Zirowe válasza pooty (#6411) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pókemberes póló kb mennyi idő alatt jött meg?
Trackinges volt?
Mi a tényleges méreted és melyik ebayes méret volt végül jó neked?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6414) pooty válasza Zirowe (#6413) üzenetére


pooty
tag

kb 3 hét alatt jött meg, nem volt tracking.
Nekem XL-es a méretem és először L-esre bideltem(későn vettem észre a méretet :) ), ami jó áron volt, de persze kicsi lett. Majd a linkeltnél már néztem a méreteket és az XL-es már jó lett, bár egy kicsivel nagyobbat is elbírnék.
Szóval talán egy mérettel kell nagyobbat rendelni.

(#6415) Zirowe válasza pooty (#6414) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi. :)

Linkelttől rendeltél?

Mert nekem ezt írja:
One or more of the items below cannot be purchased because the seller has not specified shipping costs to the location selected

Change your address or remove the items to continue
You may also contact the seller for an exception

Leírásban meg ez van:
Will ship to Hungary. Read item description or contact seller for shipping options.

Közben jó lett. :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6416) pooty válasza Zirowe (#6415) üzenetére


pooty
tag

Igen tőle rendeltem.

(#6417) spidersoft válasza fraba (#6412) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az ilyen netről rendelős rikítós cuccokkal az a baj, hogy nem tudod, hogy mennyire teszi jól a dolgát... ugye ez attól rikít, hogy az UV fényt valami zsivány módon látható tartománnyá csinálja, így több látható fény jön róla, mint amennyi ráment. Érdemes bemenni pl. biciklisboltba, és (az ebayről rendelt :D ) UV ledes elemlámpáddal átszekennelni a mellényeket, hogy melyik mennyire izgul be az UV-re. Lesz, ami alig, meg lesz, ami nagyon. Éjjel nyilván az utóbbi lesz jobban látható. Attól félek egyébként, hogy a LED-es autófényszórók térnyerésével csökkenni fog a mellények hatékonysága, mert a fehér LED-ből vagy jön ki UV vagy nem... típusfüggő. Ha nem dolgozik az UV tartományban, akkor nem fog virítani a kukásmellény, csak normál sárgának fog látszani (ami este azért még mindig jobb, mint a fekete malaclopó), a rávarrt üveggyöngyös fényvisszaverő csíkokra hárul majd nagyobb szerep.

(#6418) Dluinet válasza spidersoft (#6417) üzenetére


Dluinet
nagyúr

led-ből nem jön UV általában
ez a mosópor gyártok nagy baja, mert kiderül hogy nem mos olyan fehérre csak UV-s cuccal fehérebbnek látszik a ruha (diszkóban lehet látni, hogy a fehér ruhák világítanak a mosószer miatt)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6419) nelsonmanian válasza fraba (#6412) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nem recseg, nem ropog, szépen szól. Némi késleltetés van sajnos de zenénél nem vehető észre, filmezésnél viszont csúszik a hang. 2.1es bluetooth nem úgy mint a leírásban, de nekem tökéletes ez is.

(#6420) spidersoft válasza Dluinet (#6418) üzenetére


spidersoft
senior tag

Gyártófüggő, van, amelyiknél az indukáló kéket már lehet UV-ek mondani... ha a sárga maszlagot, ami az alap kék(B) LED-hez hozzágenerálja a zöldet(G) meg a pirosat(R) leszeded róla, akkor van, ami szép kék, meg olyan is van, ami lilás árnyalatú, kábé ahány típus annyiféle...

A glow in the dark cuccokkal meg az a bajom, hogy Kína nemtom mennyire figyel arra, hogy ezt a világítást lehetőleg ne sugárzó anyaggal oldják meg... radioaktív dolgokat meg nem szeretnek valamiért :P Úgy rémlik, hogy ebből is volt mostanság valami ügy (nem a varázslámpás, hanem ilyen távolkeletrőlrendelős). Egyszer akartam rendelni glow in the dark körömlakkot (nem, nem a körmömre, hanem csak mert festék :D ), azt visszafordították a postán, mondván felrobban vagy nemtom... a lítiumaksis botrány után volt, illetve vélhetőleg annak volt következménye. Nemtom azóta már lehet-e efféléket rendelgetni... mármint körömlakkot/egyéb festéket. Mondjuk jól felment az ára, 1000Ft körül kezdődik...

(#6421) McReay válasza wwenigma (#6410) üzenetére


McReay
aktív tag

Nem ez az első "bóvli" órám, mindegyik bírta legalább egy évig!! Ez estben meg 3 napról (!!!) beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#6422) spidersoft válasza pooty (#6411) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha megjön a fodrászolós poncsó, akkor majd mondd meg légy szíves, hogy mekkora, ha beér engem is, akkor veszek egyet :D ;)

(#6423) bbandi


bbandi
tag

Tök jó ez a topic, az utóbbi néhány hónapban én is rákaptam az ebayes vásárlásra, főleg elektronikai barkácsbigyókat veszek:
Raspberry pi alapú wifi rádióhoz: USB hangkártya + 2x3W D osztályú erősítő egybeépítve, proto board, MicroSD-Raspi konverter, GPIO bővítő. Tervezett akkus üzemhez step up converter, Li-ion töltő
-Ledenként szabályozható (ws2801 alapú) ledszalag + Tápegység hozzá + arduino nano v3.0 klón, ebből egy USBs ambilight klón készült a tévémre.
-Saleae logic analyzer klón
-Banándugó hangfalhoz
-Ellenálláskészlet, hogy ne kelljen két ellenállásért boltba menni
-Fólia XPeria L-hez
-Panelműszer labortápba
-RJ45 dugók+krimpelő

(#6424) Gépötty válasza bbandi (#6423) üzenetére


Gépötty
senior tag

Már ettől a felsorolástól kedvet kaptam szögelni valamit :)
Tudom, hogy off, de majd egyik-másik projektről vagy végtermékről is beszámolhatnál!
(Remélem, nem csak engem érdekelne)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6425) kerekfej válasza KaiotEch (#6394) üzenetére


kerekfej
addikt

Így néz ki a belseje:

(#6426) bbandi válasza Gépötty (#6424) üzenetére


bbandi
tag

Az ambilight klónom többé-kevésbé remekül működik, xbmc vezérel boblight segítségével 104 ledet. Itt még tesztelés alatt. raspberry pi-ről ment (boblight helyett hyperionnal), közvetlen gpio-ról, azóta egy cubox-i-re van kötve az arduinon keresztül, aminek a forrását ezer éve fel kéne raknom githubra. A videókon látszik, hogy van egy kis késés, ez film alatt nem feltűnő. Mondjuk a hyperion->boblight váltás óta kicsit utána kéne állítanom, mert most mintha nem lenne olyan jó, de hyperion csak raspira van. Az egyetlen hibája, hogy néha egy blokknyi led (úgy 6-8) fehérre vált, lehet lejjebb kellene vennem az spi órajelet. Meg a ledcsík nem volt olcsó (a többi kütyühöz képest), az 70$. Ja, a táp kicsit overkill, főleg, hogy a ledek kb 20%-os max fényerőn mennek, de elvileg valahol 9A körül van a ledek max árama, és bár korábban egy 3A-es tápról ment, nem voltam nyugodt, és akkor már olyat vettem, ami biztosan elég, ráadásul a cubox is arról megy most.

A raspi wifi rádió is működik, a hardverrel nincs is gond (még egy 20x4-es LCD van rajta, 3 gomb meg 2 enkóder, meg persze a raspi egy wifi sitckkel egy JVC minihifi hangfalába építve), de annyira elhúzódott a projekt, hogy közben elavult a hozzá írt sw (képtelen voltam megoldani a zajos hangkártya és erősítő problémáját, amíg rá nem találtam a fent linkelt remek kütyüre): jelenleg egy logitech squeezeboxot szimulál (squeezeslave nevű progi), de közben bejött a magyar piacra a spotify, és át akarok állni mopidy-ra. Ezzel csak annyi a gond, hogy a 20x4-es lcd-re gui-t írni szívás, nagyon rugalmatlan lett az sw, ezért úgy döntöttem, megy a kukába, lesz helyette egy 2.4-es touchscreen, ezzel a guival, és csak a fizikai gombok kezelését csinálom meg újra. Ha ez meglesz (már jön a touchscreen :) ), majd beszámolok róla.

Még egy kis projekt volt, a Fok-Gyem TR9178 labortápomnak az egyik oldalában meghalt a beszerezhetetlen IC, az is ebayről érkezett, és mikor kiderült, hogy a mutatós (deprez) műszer is hibás azon az oldalon, akkor vettem a panelműszert. A pontossága tényleg ~1% körül van, de tápba elég az. Még volt vele egy kis szívás, mert hiába van külön vezetékezve, a táp- és mérőkör össze van földelve, én meg közös tápról terveztem üzemeltetni a kijelzőket, csoda, hogy nem öltem meg megint az ic-t. Végül ez lett belőle

Bocs, kicsit hosszú lett :)

[ Szerkesztve ]

(#6427) Gépötty válasza bbandi (#6426) üzenetére


Gépötty
senior tag

Uhh... Köszönöm a leírást! Érdekes volt, annak ellenére, hogy kb. a felét nem értettem :D Mindenesetre a videók látványosak. Nem vagyok járatos az otthoni alkalmazásokban, a fő érdeklődési köröm mindenféle autóba építhető kütyü, és mint ilyen, bármiről is van szó mindjárt megpróbálom autóban elképzelni. Az ambilightnak nem sok értelmét látom kocsiba szerelve az igaz, de kétségkívül szép munka, gratulálok! Részemről azt sem tudom, mivel értetném meg vele, hogy éppen mi van a képernyőn :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6428) bbandi válasza Gépötty (#6427) üzenetére


bbandi
tag

Köszi!
"Részemről azt sem tudom, mivel értetném meg vele, hogy éppen mi van a képernyőn" Ez nem az én érdemem, ezt végezte korábban a hyperion, újabban a boblight nevű software.

(#6429) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Szeretnék rendelni:
-Valami jó telefontartót kocsiba
-Pókerzseton kulcstartót
-Pókerórát,valami jó vágólapot.
Névkitűző műanyagcsíptetővel.

Ajánlani tudnátok párat.
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#6430) gabe_ válasza musli26 (#6429) üzenetére


gabe_
őstag

Hali!
Én telefon tartónak most egy ilyen napellenzőre tehető szabvány menetes tartót, és egy, a telefonhoz való klipet rendeltem kipróbálásra. (És a klip ráadásul a tripodomhoz is jó lesz)
A kettő együtt alig volt több 700 jómagyar forintnál. Majd meglátjuk. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6431) KaiotEch válasza kerekfej (#6425) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem ez nem mond semmit. Külső alapján ítélek ilyen piszlicsáré eszközöknél. :K

(#6432) [w]


[w]
őstag

orrba-szájba kerestem, de csak nem találtam meg, pedig mintha többen írtátok volna... :(((
szóval power bank-hez kellene nekem doboz elektronikával meg mindennel, az akksikat külön tenném bele.

nem baj, ha nem 200 forintos, lényeg hogy valaki bátran merje ajánlani a tapasztalatai alapján!

segítségeteket köszönöm! :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#6436) zseko válasza kenny123 (#6382) üzenetére


zseko
veterán

Engem érdekelne :K

HR24.hu

(#6437) setom válasza [w] (#6432) üzenetére


setom
tag

(#6438) Outlander válasza setom (#6437) üzenetére


Outlander
őstag

Ez így ebben a formában... kuka. :DDD

Hova lettek a hsz-ek? :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6439) [w] válasza setom (#6437) üzenetére


[w]
őstag

igen, ilyesmire gondolok! mondjuk nem volna baj, ha a fotók tükröznek némi minőséget is, ezért gondoltam, hogy inkább tapasztalat alapján ajánljatok, ha már megfordult a kezeitek között ilyesmi! :D

outlander: a feleslegesen bántó hozzászólásodat (majd a reakciómat is) eltávolította egy szemfüles modi, hála érte neki! :K

cmdr PETER W. VOLKOV

(#6440) Outlander válasza [w] (#6439) üzenetére


Outlander
őstag

MI volt a bántó? :F

Power bank-ra szóra keress rá... esetleg még külön h még jobb találatok legyenek tedd mellé a case szót is.

Ebben nincs semmi bántó... simán ajánlottam a kereső használatát.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6441) lorcsi


lorcsi
veterán

szeretnék rendelni bicajhoz szilikon ledes villogót, de ezt találtam legolcsóbban
régebben mintha ettől sokkal olcsóbban is lett vona :F
mert közel enyniért itthon is kapok

mi történt?
vagy csak nem tudok jól keresni ?

(#6442) Silent77 válasza lorcsi (#6441) üzenetére


Silent77
veterán

Pár hónapja én is kerestem, de én se találtam olcsóbbat, nálunk boltba 500ft. :U
Minden nem lehet olcsóbb. :DDD
mondjuk max 1 dodot adnék érte.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6443) kerekfej válasza lorcsi (#6441) üzenetére


kerekfej
addikt

frog light a neve

http://www.ebay.com/itm/191321198258
http://www.ebay.com/itm/171444266903
http://www.ebay.com/itm/171416856802

Nekem van ilyen, nem annyira vízálló, de megéri az árát. Egy idő után tönkremehet. Nálam például egyik az elemet meríti le gyorsan.

(#6444) Silent77 válasza kerekfej (#6443) üzenetére


Silent77
veterán

2db-nál már ugyanott vagy. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6445) kenny123 válasza zseko (#6436) üzenetére


kenny123
addikt

Tessek. Nem a legjobb képek, remelem megteszi azért.

yo

(#6446) zseko válasza Zirowe (#6415) üzenetére


zseko
veterán

nekem is ezt írja, hogy tudom megrendelni, neked hogy sikerült?

(#6445) kenny123 ó, meg, tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#6447) kerekfej válasza Silent77 (#6444) üzenetére


kerekfej
addikt

Te 2db-ot akarsz venni 1 dodóért, elemekkel meg mindennel :F

[ Szerkesztve ]

(#6448) Silent77 válasza kerekfej (#6447) üzenetére


Silent77
veterán

Még szép, nálunk a boltba 2db 500ft, de ezt már irtam. Azt hittem egyértelmű.
Amit fentebb linkeltek az is 2db...

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6449) pooty válasza pooty (#6411) üzenetére


pooty
tag

Még egy pókemberes póló (bidelve egész jó áron elhozható):
[link]
Szerintem ez is nagyon jól néz ki, csak fekete pólót már nem akarok venni :)). (Illetve ez mintha ilyen gyors száradó futó póló lenne.)

(#6450) vendingo


vendingo
veterán

Létezik olyan kütyü, amivel egy konnektort online tudok ki-be kapcsolni?
Olyasmi, hogy a konnektor egy ketyerével csatlakozik az otthoni wifihez, amin keresztül elérem mondjuk egy másik gépről/telefonról és távolról tudom ki-be kapcsolni a rádugott berendezést?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.