Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) raziel01 válasza zseko (#17900) üzenetére


raziel01
veterán

Zavvin is vannak jó akciók ruhákra néha. Ingyen posta van. (bármennyit is költesz)

[link]

THE HUT
Meg itt is. Úgy tudom itt 10 font felett ingyen posta van.

(#17902) Outlander


Outlander
őstag

Hogyan lehet számozással bíró ruhát rendelni netről, nem értem?!

Bakker, ha számmal van jelölve akkor van UK, USA, EU, CN számozás, ha betűvel, akkor ugyanezek plusz mindnél van fit size és fat size...

Gyakorlatilag 1:9-hez az esély h jót rendelsz elsőre...már amennyiben nincs feltüntve h melyik szabvány szerinti méretet írta ki az eladó.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17903) üszök válasza Outlander (#17902) üzenetére


üszök
őstag

Én most rendeltem Aliról 2 pólót,kíváncsi vagyok rám fognak e jönni. :D A legnagyobbat vettem mindkettőből.

A hamis konverz cipőhöz csak annyit szeretnék hozzá fűzni,hogy a fiataloknak az kell trendi legyen,nem számít a hamisítvány. Rajta kell legyen a logó,a többi nem lényeg. A sok S5 klón sem véletlen ömlik az országba. Láttam párat ezekből egy sem közelíti meg az eredetit,de ha a te kezedben van,nem látszik. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#17904) XtremLor válasza zseko (#17900) üzenetére


XtremLor
őstag

Rendeltunk mi is tobbszor mindegy volt hogy 2-3 doboz volt a vegeredmeny a szallitasi ktg mindig ugyan annyi volt! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17905) gabx76 válasza Outlander (#17902) üzenetére


gabx76
senior tag

Csomó ruhát rendeltem már (Főleg Aliról, Ebay-ről) feleségemnek, magamnak egyaránt, eddig kb. 90%-os eredménnyel. A 10% vagy nem volt pontos méret, vagy minőségileg nem ütötte meg a szintet, esetleg meg sem érkezett. Többnyire le is tudtam rendezni az eladóval az ilyen problémákat.

Eleve csak olyan eladótól rendelek, ahol rendes mérettáblázat van, az értékeléseket is átfutom, mit írnak a méretezésről, minőségről.

Szerintem nem kell annyira félni a ruha vásárlásól, ha odafigyel az ember nagyon jó deal-eket lehet kifogni.

(#17906) maestro87 válasza moonguru (#17869) üzenetére


maestro87
őstag

Üdv!

Butaság nem nagyon volt, csak a tapasztalatot írtátok le.
De tény, hogy:
1. Váltó fesz. nem kerülhet rá az 5V-os egyenfeszültség szintre! Csak pár mV (ripple). Ha igen, akkor kuka.
2. A hálózati fesz. nem szivároghat át a kimenetre, mivel izolálva van attól (trafó). Graetz-->puffer kondi--> trafó primer köre (szaggatva). Ha mégis, akkor kuka.
3. Egy jó töltőt tök mindegy hogy dugsz be a malac orrába. Ha nem, akkor kuka.

Ha ilyeneket tapasztalsz, akkor vegyél normális töltőt, mert ez mind annak a jele, hogy tényleg hülye volt a mérnök aki tervezte. Mellesleg nem lenne egy nagy kunszt megtervezni, mert amit használnak benne IC-t, annak az adatlapján általában ott vigyorog a kapcsolási rajza, tehát már csak úgy b*szhatod el, hogy nem tartod be a szabályokat (gyenge minőségű alkatrész, rossz nyáktervezés, esetleg alkatrész spórolás).

Megnéztem itthon random pár töltőt és egyik sem csinál ilyet. A leírt mérési módszereddel maximum 1-1,5V mérhető AC-ben. Van egy rossz töltőm is ami elpukkant (Aigo playerhez adták), de az sem szenesedett meg úgy mint ahogy valaki itt linkelte, abban csak az egyik ellenállás lett alul méretezve és az vitte magával az IC-t is. A készüléknek semmi baja nem lett. Mellesleg ehhez pót IC-t nem is találok mert valami kínai "noname" gyártmány (spórolás +1), az adatlapját is nehezen találtam meg, szóval vissza vonom a kapcsolási rajzzal írt dolgot ilyen esetben, de normális gyár közli azért azt is (Texas Insturments, Fairchild, ST stb).

Egyébként ennek a jelenségnek lehet az az oka is, hogy valami parazita kapacitás a primer körből átvisz valamennyi váltó feszültséget a szekunder körbe és ez okozza a zűrt. A parazita kapacitás adódhat a nyákgyártási folyamatból (pl. olyan lakkal vonták be ami nem kellőképpen szigetel), vagy a hibás trafó tervezésből ill. a gyenge minőségű alul méretezett alkatrészekből amiből biztos van benne.

Az ilyen meghülyült töltőket én nagyon nem ajánlom mindennapi használatra!

(#17907) Scorce


Scorce
tag

Halihó!
Lehet mégsem, rendelem meg a 16000mah powerbankot, mert kiderült, hogy pont 22.35 euró és 22 euró felett kell pluszba fizetni. Bemerjem vállalni szerintetek?

(#17908) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Még 2 napig érvényes a 10% offos telefonos vásárlós kuponom Banggood-on, de nem fogom elhasználni. Mivel van kódja, szerintem más is begépelheti és elhasználhatja. Ha valaki igényt tart rá, dobjon egy privátot :)

https://rendeljkinait.hu/

(#17909) wwenigma válasza Scorce (#17907) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kb. 34$-ig nem kell fizetni...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17910) Outlander válasza wwenigma (#17909) üzenetére


Outlander
őstag

[link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17911) musli26


musli26
tag

Szerintetek várható még a Baggood-on a Original XIAOMI 5000mAh Ultra-thin 9.9mm Power Bank.
Csökken az ára mondjuk olyan 3700FT-ra?
Ha igen mikor?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17912) Outlander válasza musli26 (#17911) üzenetére


Outlander
őstag

Este, 23:13-kor, zulu idő !!! szerint, akkor fog, +- pár mp, illetve szolgáltatótól függően, h milyen gyors a net, nem mellesleg h a böngésződ milyen gyorsan frissíti az oldalt.

Akkor fog vagy csökkenni, vagy nőni az ára...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17913) Moszy válasza musli26 (#17911) üzenetére


Moszy
tag

Ez most komoly ?!?! :Y

mert ez így jó

(#17914) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Kettő közül melyik legyen (és miért)?

Samu

Transcend

Én a samu felé húzok, de itt a transcendet szoktátok ajánlani valamiért.

(#17915) Silent77 válasza Scorce (#17907) üzenetére


Silent77
veterán

Nem halottam még, hogy powerbankot megfogták a vámon, én nyugodt szívvel bevallanám.
Ha megfogják ne engem szidj. ;]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17916) agent_k válasza Moszy (#17913) üzenetére


agent_k
őstag

Olyan szépen leírta. Én hiszek neki. :U

(#17917) KoVee84 válasza DeFranco (#17914) üzenetére


KoVee84
senior tag

Igazából teljesen mindegy. Azt vedd amelyik szimpatikusabb, bár a transcend egy százassal olcsóbb :DDD

(#17918) Kristof14 válasza DeFranco (#17914) üzenetére


Kristof14
senior tag

a samunak talán nagyobb a neve, ennyi :D

-

(#17919) htc07


htc07
addikt

nem értem én ezeket a kínaiakat... ismerősömnek kellett ilyen 10db.

5 darab C$0.99, 10 darab C$5.11.

simán rányomtam, hogy 5 darab, quantityhez meg beírtam, hogy 2. :D fucklogic.

(#17920) Outlander válasza htc07 (#17919) üzenetére


Outlander
őstag

És majd fogsz kapni 2 azaz kettő dbot. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17921) htc07 válasza Outlander (#17920) üzenetére


htc07
addikt

az X5-ből kértem kettőt, ha kettőt küld, morcos leszek. :N

(#17922) Hali1975 válasza DeFranco (#17914) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
en a samubol 3 32est hasznalok mymemorytol es a linkelt eladotol vettem.
Nagyon jo fgepbe, teloba is.
A transcend is van a linkelt 16os, tabletbe, fgepbe is tok jo.
Amelyik a szimpatikusabb azt vedd!

(#17923) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Még régebben kaptam ismerőstől egy power bankot, mert letört a töltője, hogy azt csinálok vele, amit akarok. Mivel drága lett volna a javítás félre raktam, de most kapcsoltam, hogy lehet üres házat is venni...

Ilyen:
Ilyen cellák voltak benne. Működhet a dolog, tudtok ajánlani esetleg vmit?

Mondjuk semmi jelölés rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#17924) DJGABI válasza _ak_ (#17923) üzenetére


DJGABI
addikt

18650es akksik. 6 cellások nem tudom milyenek vannak... 4esbe csáomi replika: [link] 2esbe ez: [link] ami nálam bevált

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17925) EnterR


EnterR
veterán

Ma érkezett meg PS4 konzolhoz a porszűrő csík. Féltem, hogy szállítás közben meghajlik/megtörik az a vékony műanyag, de szerencsére eredeti dobozában épségben ideért. Fel is applikáltam gyorsan, tökéletesen illeszkedik és hatékonynak tűnik. A csomagban volt 4db kis gumi sapka a 2 USB csatlakozóhoz, AUX-hoz és HDMI-hez. Aki esetleg ilyesmit akarna venni, annak én bátran tudom ajánlani, megéri az árát, +2db pótszűrő is jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#17926) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Jott ujabb csomag:-)!

tetovalas matrica:-)
10 csomagot lehet egyszerre rendelni es engedte osszevalogatni, korrekt volt.
Ja es 2015.05.04-en rendeltem es ma meg is erkezett, gyors volt.
[link]

Magno-karpit kiszedo szett. egesz turheto. Mondjuk lehet hogy egyszer hasznalatos:-)
Ennyirert nem rossz . Szinten rovid atfutasi idovel.
[link]

Udv

(#17927) kovisoft


kovisoft
őstag

Úgy látom, megjelentek Banggoodon a nemrég emlegetett Eachine H8 quadcopterhez a tartalék alkatrészek, mint pl. rotorkészlet 365 Ft-ért (vagy 3 készlet 900-ért).

(#17928) havri1 válasza kovisoft (#17927) üzenetére


havri1
félisten

Big THX!!!

5% Cupon code:

b185f7

[ Szerkesztve ]

havri

(#17929) DeFranco válasza DeFranco (#17914) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi mindenkinek a segítséget, megrendeltem a samut :)

(#17930) Out válasza Out (#17553) üzenetére


Out
addikt

Megjött pénteken a Samsung headset és látszólag eredeti is. A csomagolására az van írva, hogy Made in Vietnam, szóval, lehet hogy hamis :D Minden gomb teljesen jól működik a Nokia Lumia 900-al. A hangzásról nem írok semmit, mert kinek mi a jó, nekem megfelelő, de basszus csak akkor van, ha teljesen bedugom a fülembe. Nincs hozzá pót fülgumi, de gondolom lehet venni valahol. Gyorsan megkaptam, mert május 5.-én rendeltem meg és május 15-én a kezemben volt.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#17931) DJGABI


DJGABI
addikt

[link] megjött a 10én rendelt power bank tok. ez gyors volt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17932) Jarod1 válasza DJGABI (#17931) üzenetére


Jarod1
addikt

a power bank hozzá milyen ?

(#17933) Moszy válasza Jarod1 (#17932) üzenetére


Moszy
tag

szerinted ?

mert ez így jó

(#17934) Kristof14


Kristof14
senior tag

nekem tegnap megjött a hátlapom legnagyobb meglepetésemre egyben, semmi baja, még el sem hajlott, nagyon örültem neki. :C :C

-

(#17935) Kristof14 válasza Jarod1 (#17932) üzenetére


Kristof14
senior tag

Soft Silicone Protective Case for Xiaomi 10400mAh Power Bank Portable Charger BX

-

(#17936) sto1911


sto1911
veterán

A multkor kerdeztem sinceritytradinget, majus 7-en rendeltem 5 kartyat tole, majus 18-an :Y meg is erkezett mind, tsztelve, hibatlanok!

(#17937) _ak_ válasza DJGABI (#17924) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi, akkor majd lehet, hogy teszek egy próbát! :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#17938) Czimby válasza DJGABI (#17931) üzenetére


Czimby
addikt

Méretpontos? Jó a kidolgozása?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#17939) lkristóf válasza Czimby (#17938) üzenetére


lkristóf
senior tag

Biztos vagyok benne, hogy méretre, kidolgozásra is jó mert én is ettől az eladótól vettem ~3 hónapja egy feketét, és most rendeltem egy kéket is.

Még rendeltem egy kemény csövű usb hosszabbítót amit majd a régebben rendelt állítható fényerejű kis led lámpával fogom használni akár laptophoz akár egy tápba dugva a konnektorba. + amiket még várok: ultrafire cree q5 elemlámpa bár ez lehet, hogy kifogyott és várhatok rá, nillkin kábel és egy olcsó kábel, majd beszámolok róla, hogy megérte e. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17940) xigris válasza lkristóf (#17939) üzenetére


xigris
őstag

Szia! Az olcsó kábel nekem kuka lett alig lehetett vele tölteni.

(#17941) gerii válasza lkristóf (#17939) üzenetére


gerii
addikt

Az a Q5 lámpa elég sokba került, legalábbis ehhez képest.

(#17942) DeFranco válasza gerii (#17941) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyik sem jó, AA-s elemet ezek full fényerőn egy pillanat alatt leszívják, és ezek csak kétmódosak. A 300LM-es fastteches megfelelőjében legalább van HI/LO/Strobe mód, és LO módban elkarcolgatsz vele egy darabig.

(#17943) gerii válasza DeFranco (#17942) üzenetére


gerii
addikt

Olyan sokat még nem használtam, de majd megnézem meddig bírják akkuval. Múltkor rendeltem belőle párat 650Ft/db áron.

(#17944) akangels


akangels
tag

Megérkezett ez: Xiaomi lámpa meg Cover For Xiaomi 16000mAh Power Bank Sértetlen csomagolásba , a lámpán kis mi logocska , csomagoláson is mi logocska.

Mostmár csak a power banknak kell megjönnie xd :D

(#17945) ZS3NI válasza akangels (#17944) üzenetére


ZS3NI
őstag

xd

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#17946) DeFranco válasza gerii (#17943) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkuval lehet jó lesz, de úgy meg már inkább a 18650-esek.

egyszer használatosnak jó a ház köré, nekem is van három olyanom mint ez a 300LM-es (igaz minden van LO fokozat), arra jó, hogy ha valahova be kell nézni egy pillanatra, akkor csak ki kell nyújtani a kezem és van kéznél egy lámpesz.

(#17947) havri1


havri1
félisten

Ezeknek a drónoknak a töltése hogyan működik?
Rendeltem hozzá még egy aksit, de jól sejtem, ezt csak a drónban lehet tölteni?

havri

(#17948) lkristóf válasza gerii (#17941) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ha CN Warehouse -ból rendeled akkor csak ~700 forint.

(#17942) DeFranco Szerintem ezek a lámpák nem is arra vannak, hogy egész nap világíts vele hanem, hogy kicsi bárhol elfér, edc. Ha meg ha mégis lemerül elég hamar találsz aa elemet/akkumlátort és csak kicseréled és már ismét van fény.

(#17949) lupus_l válasza akangels (#17944) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Mikori rendelés?

(#17950) Gsx-rr válasza havri1 (#17947) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem a dron-ban nem tudod.
Kellet ,hogy kapj hozza egy usb-s toltot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.