Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) musli26 válasza RBJ (#17149) üzenetére


musli26
tag

Engem is érdekelne.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17152) JDMKid válasza Saccco (#17141) üzenetére


JDMKid
tag

Ez eredeti xiaomi, vagy valamilyen aftermarket?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#17153) szakalistvan válasza Kasya (#17150) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Hogyan váltsuk a PayPal helyett a bankunkkal a pénzt
Rendszerint a PP drágább árfolyammal számol, mint a bankunk. Fizetésnél ezt kell beállítani, hogy a bank váltsa a pénzt: [link]

(#17154) DJGABI válasza RBJ (#17139) üzenetére


DJGABI
addikt

sehol nem láttam rajt rimei logot, bár már kidobtam a csomagolást, nem tudom mi volt a márkája. ilyen kis papír hátlap/átlátszó műanyag csomiba jött. nincs hozzá doboz. pont azt néztem ha vennék hozzá már-már dx-es árba lenne [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17155) DJGABI válasza DJGABI (#17154) üzenetére


DJGABI
addikt

szerk: na jó, lehet mégis az :'D [link] nem egy bonyolult szerkezet, ahhoz képest korrekt. ahogy korábban is írták sztem is ajánlott.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17156) axlfsi válasza spidersoft (#17140) üzenetére


axlfsi
veterán

Azé az nema zigazi ám! :)
Az a venti nem megy allandoan, hanem elektronika vezerli (minden bolcso alatt van egy erzekelo), illetve a fordulatszam is szabalyozva van;

"The fan is speed controlled and will slowly increase speed when required."

Inkabb egy ugyanilyen, de jobb minosegu kellene bele (ha az szabvany meret) vagy ha nem, akkor legyen itthon 1-2 csere azt csa.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17157) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok,
ujabb par aprosasag jott:-)

Hajlithato feju ledes lampa/akciosan vettem/, a magnes eleg eros/
nem rossz, de a konstrukciobol fakadoan gombelemes ,igy kicsit gyorsan merul.
[link]

kormos bigyo kedvesnek, az ami
[link]

vicces kis napelemes kocsi, forrasztani kell es azert elegge nehezkes osszerakni,de aztan szalad
[link]

kocsiba napellenzo, teszi a dolgat
[link]

meg varok par dolgot, de egyelore ennyi

Udv

(#17158) gerii válasza Hali1975 (#17157) üzenetére


gerii
addikt

A kisautót nem bonyolították túl :))

(#17159) Saccco válasza JDMKid (#17152) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ebay-en vettem, nem feltételeztem, hogy eredeti viszont a csomagoláson a matrica miatt úgy néz ki mintha az lenne. 270ft volt.

spidersoft:
Nekem is bejön! Nagyon jól mutat rajta. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17160) Hali1975 válasza gerii (#17158) üzenetére


Hali1975
tag

Nem ,sot:-)!

Eloszor azt hittem, hogy olyan lesz mint a kinderben az osszerakos jatekok:-)
Unokaocsemnek vettem, de igy nem adhatom oda , hiszen 8 evesen nem tud forrasztani meg:-)

(#17161) twine válasza Hali1975 (#17160) üzenetére


twine
addikt

Mint a (felnőtt) haverom..veszi(veteti velem kínából) unoka öccseinek a quadcoptereket, de hetekig nála ragad érkezés után, és csak aztán kapják meg a gyerekek :DDD

Tessék "átalakítani" a kábel végeket sarusra, és minny'á megkaphatják a srácok :P :D

[ Szerkesztve ]

(#17162) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sziasztok,

Erről van valakinek tapasztalata?
Rendeltem 30 darabot próbaként bőrüléseket megtisztítani, meg műanyagokat. Az ebay videok alapján elég jó cuccnak tűnik. Ti próbáltátok már?

https://utdetailing.hu/

(#17163) trebrona válasza ittakary (#16642) üzenetére


trebrona
nagyúr

A napokban várhatod a csomagod: [link] ;)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17164) cris78 válasza tibcsi0407 (#17162) üzenetére


cris78
őstag

Ezt akartam én is kérdezni pont reggel, csak még lusta voltam. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#17165) tibcsi0407 válasza cris78 (#17164) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor neked is jött a banggood email :D
Annyi, hogy ebayen sokkal-sokkal olcsóbb, de ezek a mailek nagyon jó ötleteket adnak :)
Még a miniinthebox-on nem néztem meg, lehet ott is meglesem, hogy mennyi.

https://utdetailing.hu/

(#17166) cris78 válasza tibcsi0407 (#17165) üzenetére


cris78
őstag

Jött de én félálomban töröltem :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#17167) #04441088 válasza #04441088 (#17136) üzenetére


#04441088
törölt tag

Eddig az emberunk gyorsan es segitokeszen valaszolt. Tegnap amiota megemlitettem neki, hogy nem kell meg egy tolto ingyes se, inkább full refund azota viszont nem nagyon kepes valaszolni. 5-6 oraval elorebb van Kinaban szoval mar par oraja tuti dolgoznak. Mit csinaljak?

(#17168) havri1 válasza #04441088 (#17167) üzenetére


havri1
félisten

Ha estig nem válaszol, nyithatsz caset szerintem.
Viszont, ebben a formában, ha az ebay dönt, és a javadra, valószínűleg vissza kell küldened a terméket, és csak akkor kapod vissza a pénzt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17169) Outlander válasza #04441088 (#17167) üzenetére


Outlander
őstag

2-3 munkanapot bőven illik várni.... egy ebayes eladó nem olyan mint egy vaterás.. kicsivel több az ügyfelük mint havi 2. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17170) DeFranco válasza #04441088 (#17167) üzenetére


DeFranco
nagyúr

simán lehet, hogy automata választ kaptál és most kerülsz csak emberhez. én egy hetet várnék vele, ha még belefér az ebayes időlimitbe, aztán pedig case.

(#17171) NORBl válasza havri1 (#17133) üzenetére


NORBl
aktív tag

+ (#17135) Dluinet

Köszönöm, akkor ez lesz. Kártyaolvasót tudnátok ajánlani, hogy le tudjam ellenőrizni,hogy minden rendben van vele.

(#17172) havri1 válasza NORBl (#17171) üzenetére


havri1
félisten

(#17173) DeFranco


DeFranco
nagyúr

megtaláltam az egyetlen dolgot amit nem lehet kapni ebayen (meg alin, stb.-n sem) :D

5.25" helyre való akármilyen cuccot (értsd, elég ha csak sima fedlap vagy funkció nélküli dísz) amivel lehet pótolni egy hiányzó fedlapot. és mindezt 500 Ft alatt.

:D nincs. fiók van négyezeré'

(#17174) #04441088 válasza DeFranco (#17173) üzenetére


#04441088
törölt tag

Maláj néniket már találtál?
Ha igen jöhet pár link. :B

Akkor még várok ezzel a case dologgal.
Ilyen estben, ha az ebay a javamra döntene és vissza kéne küldenem a cuccot...a postaköltséget be lehet hajtani rajtuk? Drágább lenne a posta, mint amennyit ér ez a sz*r. :D

[ Szerkesztve ]

(#17175) havri1 válasza #04441088 (#17174) üzenetére


havri1
félisten

Ebayen, eladón nem, de a paypalon van ilyen akció, hogy visszafizetik neked.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17176) zsolt1225 válasza htc07 (#17143) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ez biztosan eredeti? Ha igen akkor beruházok egyre próbaképpen. Gondolom windowsos telóval is jól működik, csak a kezelőgombok nem.

(#17177) twine válasza #04441088 (#17174) üzenetére


twine
addikt

Pedig mekkora királyság lenne....Kínából free shippingel akciós "takarítónő" ;] :DDD
Csak hát kiindulva az eddigi tapasztalatokból...(sárga helyett zöldet küldenek bármiből véletlen, vagy hibás darabot)
Fennáll a veszély ,hogy "takarító" kisfiút küldenek,pedig hölgyet rendeltél... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17178) trebrona


trebrona
nagyúr

Ilyen futó övtáskával van valakinek tapasztalata?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17179) havri1 válasza twine (#17177) üzenetére


havri1
félisten

Visszafizetik, és megtarthatod/felnevelheted.
Így sem jó? :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#17180) #04441088 válasza twine (#17177) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jó nekem itt lett végem. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Kérnék rá TN-t, hogy le ne nyúlja valami kötsög.

(#17181) zoltan6 válasza DeFranco (#17173) üzenetére


zoltan6
őstag

tessék itthonról 720ft-ért ,ugyan ez ebay-en 1600+4100ft szállítás,az a baj mindegyik házhoz másmilyen kell,meg kell nézni a gyártó oldalán,találtam amúgy ebay-en is 746ft-ért 2db-ot csak 4000ft a szállítás.de szerintem bármelyik pc bontóba találsz párszáz ft-ért.

(#17182) twine válasza havri1 (#17179) üzenetére


twine
addikt

Joooóóóó :DDD És akkor megvan a (kínai)kertész is....
És még asszony testi épségét sem kell féltenem, mert nem tesz bele benne nagy "kárt"
;] :DDD :DDD

Ellentétben mondjuk egy n*gerrel :Y

[ Szerkesztve ]

(#17183) DeFranco válasza zoltan6 (#17181) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a gond, hogy ezek nem csereszabatosak, nem tudom hány házat szedtél eddig szét, de ahány ház, annyi méretű és formájú köröm van az előlapokon.

ezért kellene becsavarozható, ami benyúlik a rack csavarhelyeiig formára így de nem kell funkciója legyen, sőt...

(#17184) zoltan6 válasza DeFranco (#17183) üzenetére


zoltan6
őstag

ezt találtam,de nem olcsó:
[link]
vagy ez?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17185) DeFranco válasza zoltan6 (#17184) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vágom, én is találtam pár darabot de kb. ilyen árakon. ennyiért gyanúsan nem veszem meg.

@twine: az nincs, de csirkerács lehet van a kamrában :D

[ Szerkesztve ]

(#17186) twine válasza DeFranco (#17183) üzenetére


twine
addikt

Én régebben amikor ment a pc építés, pimpelés egyik haveromtól kértem el a kiherélt autóhangszoró rácsát...
Nincs a "pincédben" egy nem használt ovál autós hangszoró?
Méretre vág, hajtogat, jól is néz ki, és még szellőzik is ;) :U

515FT

[ Szerkesztve ]

(#17187) Saccco válasza DeFranco (#17185) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vegyél a lomisoktól egy rossz DVD meghajtót. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17188) DeFranco válasza Saccco (#17187) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megoldom, 10 racket betömök az itthon levő szir-szar dvdkkel, cdkkel, nagyfloppykkal, a poén tárgya az volt, hogy egy ilyen filléres műanyag basz nincs az ebayen.

(#17189) akangels


akangels
tag

Sziasztok !

Örülök , hogy rátaláltam a forumra ! :D

Olyan kérdésem lenne , hogy banggood-ról rendelnék egy 16000 xiaomi power banket , meg egy led lámpát hozzá. Érdemes bankkártyával fizetni vagy ajánlottabb PP al ?

(#17190) Saccco válasza akangels (#17189) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak PP.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17191) Outlander válasza akangels (#17189) üzenetére


Outlander
őstag

Mindig inkább a paypal az ajánlott, lehet kártyával is, csak ha bukta van, akkor bukta van...
paypalnál kisebb az esély és egyszerűbb is... tehát? Tehát
paypal. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17192) akangels


akangels
tag

És szállításnál melyik opciót érdemes választani ? :)

(#17193) havri1 válasza akangels (#17192) üzenetére


havri1
félisten

Az alap, az ingyenes. Eddig nekem minden megérkezett a feladástól számítva 2 héten belül.
Ha szeretnél TN-t, akkor a registered kell.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17194) htc07 válasza zsolt1225 (#17176) üzenetére


htc07
addikt

ahol oda van írva hogy original, az általában az is szokott lenni ezeken az oldalakon. általában.

(#17195) havri1 válasza htc07 (#17194) üzenetére


havri1
félisten

A-A, vigyázzatok!
Az original náluk sokszor a bontatlant jelent. Érdemes a genuine és az original meg a 100% szavak mindegyikének szerepelnie. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy egy original-ként hirdetett termék ne lenne eredeti, de megeshet.
Én befürödtem már original laptop aksival :/

Ezt nem a linkelt termékre értem, hanem általánosságban.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17196) akangels


akangels
tag

Ezek az original xiaomi cuccok várhatóan eredetiek ? :D csak akkor rendelnék belőlük :D akksi , kis ledes lámpa , plusz case , banggood on most vannak ugye a leértékelések.

(#17197) trebrona válasza havri1 (#17195) üzenetére


trebrona
nagyúr

Plusz "authentic".

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17198) htc07 válasza havri1 (#17195) üzenetére


htc07
addikt

én nem találkoztam még banggood/tinydealről originalnak hirdetett cuccal, amiből fake jött - igaz ebaynél más a helyzet.

de ezeken az oldalakon ahogy van original, szokott lenni original felirat nélkül is a fake cucc olcsóbban (pl. a xiaomi lámpa)

(#17199) akangels válasza akangels (#17196) üzenetére


akangels
tag

Na mind1 megrendeltem aztán majd lesz ami lesz alapon érkezik :D free shipet választottam , és paypal on keresztül fizettem ahogy mondtatok :D 9000 volt tokkal , lámpával együtt , a 16000 es bank :D

(#17200) meridaharcos válasza havri1 (#17172) üzenetére


meridaharcos
senior tag

+1
A napokban jött meg szintén innen a fekete, tökéletes!

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.