Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) Dluinet válasza spidersoft (#17800) üzenetére


Dluinet
nagyúr

BG-nél (meg Ebay-en, meg a többi kínai oldal 95%-nál) a shipped jelölés annyit jelent, hogy van nekik "raktáron" (beszállítónál) és továbbították a "raktárosnak" (beszállítónak) a rendelést.
A "raktáros" (beszállító) meg hetente 1×-2× elmegy a postára és feladja az összegyűjtött csomagokat.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17802) Outlander


Outlander
őstag

A múltból, bár még aktuális.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17803) Moszy válasza spidersoft (#17800) üzenetére


Moszy
tag

Nekem két holmi nem jött meg tőlük 45 nap után. Írtam nekik. Szokásos nézzem meg a postán és a többi...
De tegnap visszautalták. kb 10 nap volt a folyamat.

mert ez így jó

(#17804) krisztianAMG válasza Outlander (#17802) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ezt mehetne 1.hsz-nek, naponta jönnek ezzel kapcsolatos kérdések.

(#17805) Dluinet válasza krisztianAMG (#17804) üzenetére


Dluinet
nagyúr


havri1

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17806) kerekfej


kerekfej
addikt

Valami jó masszív szúnyoghálót (150x120mm) tudtok ajánlani, ami alig sötétít és alig zavaró?

(#17807) Moszy válasza kerekfej (#17806) üzenetére


Moszy
tag

üveg ? :)

mert ez így jó

(#17808) spidersoft válasza kerekfej (#17806) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szívósat (amit nem kapar szét fél másodperc alatt a szomszéd macska, nem pereg szét az első napsütéstől, nem szaggatja le a fagy) leginkább csak mezőgazdasági, ezermester-jellegű vagy árnyékolástechnikai boltban... szerintem nem lehet sokkal drágább itthon, minőségre meg gyanítom, hogy azért csak jobb, szét kell nézni. Műanyagok elvileg néhányszáz forintos négyzetméterártól már vannak, de van alumínium sőt acélszövet szúnyogháló is. Műanyagból is van többféle: HDPE (általában forrasztott vagy hasonló izé, nem szeretem), poliamid (damil-szerű szálakból szövött, jobban bírja a macskakörmöt vagy a hajlítgatást), de van üvegszálerősítéses is. Vannak a ritkásan horgoltnak kinéző, nagyon vékony szálból összeizélt szúnyoghálók is, amik jellemzőek az ebayre, viszont azok nem tudom, hogy mennyire tűrik az időjárás meg a háziállatok viszontagságait, azt én inkább csak beltérre alkalmaznám, pl. élelmiszerhálónak... Az itthon kaphatóak általában UV-védelemmel ellátottak, de élettartamban gyanítom ugyanúgy nagy különbség lehet az A és B termék között, mint árban is.

[ Szerkesztve ]

(#17809) kerekfej válasza spidersoft (#17808) üzenetére


kerekfej
addikt

Valaki talált itt elfogadható minőségűt és olyan sokba se volt. Szürke volt és erős a szála. Cicáknak nem tudom viszont mennyire áll ellen.

(#17810) havri1 válasza Dluinet (#17805) üzenetére


havri1
félisten

Türelmeteket kérem, este érek csak haza, és megcsinálom.

havri

(#17811) Outlander


Outlander
őstag

Ledből (is) hülye vagyok, ezért kérdeznék..

Olyan ledet illetve inkább ledsort (5-10cm) keresek, ami jól bírja a meleget és a vizet, és 1 max 2 db 18650es aksival el van (sokáig).

ui: és nem gömbölyű, mert sík felületre kellene, lehetőleg erős fénnyel. ...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17812) Outlander válasza Outlander (#17811) üzenetére


Outlander
őstag

Eddig ezt találtam, még majdnem jó is lenne, csak ez meg a 2 db aa-val megy. :U

Bár ha nem találok másikat, ez is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17813) dugesz77 válasza kerekfej (#17809) üzenetére


dugesz77
őstag

Szúnyogháló ügyben írtam pm-et.

[ Szerkesztve ]

(#17814) lkristóf


lkristóf
senior tag

Tudom, hogy a nillkin kábelt szoktátok ajánlani, de nekem olyan eszközhöz lenne szükségem kábelre ami csak 0.7 ampert vesz fel, és elég lenne egy olcsóbb. [link] ez szerintetek átvisz annyit, vagy egyáltalán nem érdemes az ilyen 1 dolláros vackokkal szórakozni és vegyek nillkint? :F

(#17815) Matykoh


Matykoh
tag

Napszemüveget szeretnék venni biciklizéshez. Lehetőleg tokkal együtt vásárolható érdekelne (vagy olyan eladó akinél külön megvásárolható, de a kettőt egyben küldi, hogy ne törjön össze a szemüveg). Van valakinek olyan, ami bevált? (Nem drágát, annyit nem tekerek).

(#17816) sagesz93


sagesz93
addikt

Nos, vettem én is egy itt annyira mondott jó vételnek számító SAL 2 usb-s töltőt, sajnos muszáj ilyen töltőt vennem, mert a munkámhoz is okostelefon kell és a privátom is az, így két eszközt kell töltenem, általában 1 dugaszom van rá.
Megvettem ezt a SAL-t, de egy normális erős kábel ami átviszi a két ampert azzal már nem is bírkózik meg, a telefonom érintője bevadult tőle, egy töltőnél sem csinált ilyet. Ez a SAL egy batyu szart sem ér, senkinek nem ajánlom! Autóba meg pláne nem. Viszem is vissza a p*csába.
Várom a javaslatokat, hogy ki használ 2 usb-s töltőt és milyen tapasztalatai vannak, sajnos muszáj lesz megoldanom ezt a gondot. Jó lenne ha lenne autós töltő vége is, mint ennek a SAL-nak.

Köszi előre is! :R

(#17817) Outlander válasza sagesz93 (#17816) üzenetére


Outlander
őstag

Nálam is caar volt, én sem ajánlom, csak hát ugye valakinek bejött és tele lett szemetelve a topic.

Autós töltőt, két fejest az Auchanban vettem, teszi a dolgát, noname.
A cégesben mmből van szintén noname, az is jó.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17819) DeFranco válasza sagesz93 (#17816) üzenetére


DeFranco
nagyúr

somogyi... no comment

(#17820) krisztianAMG válasza Matykoh (#17815) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

[link]
Kuponkód: ROCKGB
Tapasztalat vele még nincs, de én is rendelni fogok egyet.

(#17821) DeFranco válasza sagesz93 (#17816) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

itt lehet beállítani a keresési kritériumokat, javaslom az évet (2005-2015) meg a somogyi keresőkifejezést.

7 termék van betiltva ebből 5 azért mert áramütés- és tűzveszélyes. a másik kettő szénmonoxid-riasztó ami nem riaszt

van még pár alteregója a cégnek, lehet böngészni :)

de persze, k.vajó meg minden, lehet hypeolni tovább az illetékeseknek, hogy a somogyi hoz kitartást meg mindent lebíró akaratot. merócsó.

[ Szerkesztve ]

(#17822) wwenigma válasza DeFranco (#17821) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mer te meg mindig szidod, unalmas ez is. Nalam mukodik masnal mukodik, a kollega meg beleszaladt egy rosszba. Lehet venni akkor íbéjről amit akar, azt majd megnezem hogy viszi vissza ha mégse jó... :U

Merasz@rsomogyitmegvisszaviszedebótba. :U

Inkabb lehet akkor nagy hévvel linkelgetni alternatívákat, sokan kíváncsiak vagyunk rá.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17823) DeFranco válasza wwenigma (#17822) üzenetére


DeFranco
nagyúr

veled továbbra sem tárgyalok

(igen, tiéd az erkölcsi győzelem, nyertél, mindenki gratulál, fuss egy győzelmi kört aztán lapozzunk)

(#17824) JDMKid válasza jodzsy (#17782) üzenetére


JDMKid
tag

érdekes ez a fan. banggoodon még nem is kapható, plusz ott több mint 1 dollárral drágábbra van kiírva az ára

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#17825) pityu8 válasza lkristóf (#17814) üzenetére


pityu8
tag

Vegyél nilkint, az átviszi a 700 mA-t, is meg a 2 A-t is. És nem tekeredik, gubancolódik. Igaz kicsit drágább....
Egyszer kell mélyebben a zsebbe nyúlni, de megtérül.

(#17826) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ilyen Xiaomi ventilátort lehet olcsóbban szerezni ami eredeti? Esetleg érdemes várni leárazásra? Lehet valahogy figyelni ennek az árát?

(#17827) pcgamer01 válasza Vasinger! (#17826) üzenetére


pcgamer01
senior tag

4.29$-ért még drága?

@17828: én geekbuying-on láttam eddig :) bocs gearbest-en :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#17828) Vasinger! válasza pcgamer01 (#17827) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem annyira, de mondjuk fele ennyiért könnyebben rávenném magam a vételre. Hol lehet már venni egyébként?

Vajon lehet kapcsolni a ki-be kapcsoló gombjával a banknak?

[ Szerkesztve ]

(#17829) Saccco válasza Vasinger! (#17828) üzenetére


Saccco
nagyúr

A lámpa alapján, szerintem 99,5%. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17830) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Sziasztok!
Öcsémnek szeretnék venni pendrive-ot meg a telefonjába memóriakártyát. Courtesytrading-nél nézegettem, de nem tudom, hogy melyik éri meg az árát, melyik működik jól, megbízhatóan. Méretben 16 vagy 32GB-os kellene. Előre is köszönöm!

(#17831) Dluinet válasza CanibelZ (#17830) üzenetére


Dluinet
nagyúr

micro sd 600×
micro sd 300×
gyors pendrive
nagyon gyors pendrive

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17832) interstart válasza DeFranco (#17821) üzenetére


interstart
tag

Azt kell, hogy mondjam, hogy most nem teljesen értek veled egyet. Van somogyis cuccom (egy multiméter), igazából már régóta megvan és teszi rendben a dolgát. Szerintem az, hogy a fórumtársnak nem jött be a választása, ez lehet egy egyedi eset is. Nem tudni, hogy csak az általa vett töltő szar, vagy úgy amblock az összes, viszont én így kicsit elhamarkodottan mondanám, hogy minden ami olyan, az rossz.

A linket megnéztem egyébként kíváncsiságból, érdekes és el is hiszem amit ír, de kb minden 3. hasonló elektronikai cuccra rá tudnám sütni a plecsnit, hogy akár ki is gyulladhat vagy zárlatos..nem teszi a dolgát. A kollégának meg sajnos linket nem tudok adni, mert nincs személyes tapasztalatom az ilyen töltőkkel...bár maga a jelenség, hogy megbolondul az érintőkijelző, olyan volt már nekem is silány töltőnél (mai napig nem tudtam kideríteni, hogy mi okozza) :B

(#17833) szakalistvan válasza interstart (#17832) üzenetére


szakalistvan
senior tag

A kulcsszó a "régóta megvan".Szintén Somogyis multiméter,semmi gondja.De most már más a helyzetmszerintem,naagyon gáz cuccaik vannak. Van Somogyis állítható tápom,egy ledsort kötöttem rá,többet nem is nagyon mernék. A tápegységen nagyon sok múlik,láttam már Codegent füdtölni ugy hogy alif volt rákötve valami,szóval,minőségi kell,legalább abból.

[ Szerkesztve ]

(#17834) havri1


havri1
félisten

Elkezdtem összeválogatni a fontosabb infókat az összefoglalóba. Kérem, ha valaki tud segíteni, az keressen meg. Nagyon kevés időm van.
Olyasmire gondoltam, hogy csak a fontos és aktuális dolgokat kellene belevenni, mert ha nagyon hosszú, nem fogják elolvasni.
Rendelés, fizetés, licitelés, folyamatok, nyomkövetés, mire érdemes figyelni stb.
:R

havri

(#17835) EnterR


EnterR
veterán

Egyszer valaki linkelt egy olyan oldalt, ahol olcsó töltők és feszültség/amper mérők tesztjei találhatóak, töltőknél üzemi hőmérséklettel ellátva. Ha esetleg valaki linkelné, azt megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#17836) Outlander válasza EnterR (#17835) üzenetére


Outlander
őstag

[link],

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17837) Saccco válasza EnterR (#17835) üzenetére


Saccco
nagyúr

Erre gondolsz? Itt került ki a 2A-es Nillkin töltő tesztje is.

Megelőztek... :O ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17838) szabifotos


szabifotos
senior tag

Rendeltem UTP csatikat. 10 helyett csak 8at tett bele a kici kínai, a kici zackóba... :D :(((

(#17839) spidersoft válasza szabifotos (#17838) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egyszer vettem valami random eladótól egy százas pakkot. Tomtop dropship volt, elvileg 2db 50-es zacsi, de az egyikben 50, a másikban néhány darab, a bubis borítékban szanaszét szóródottakkal együtt viszont kerek 30 volt. Tomtopos cikkszám megegyezett a két zacsin... *darabra* a biorobot betette a két zacskót, csak arra már nem figyelt, hogy az egyik majd' feleakkora csak :D Gondolom a többi csatlakozó ott hevert a láda alján szanaszét... írtam az eladónak, hogy csekkolja a zacskókészletét, mert ez biz' hiányos és már a rágondolástól is kinyílik (valóban nagyon semmilyen ziplock zacsik voltak), és ajánlott fel egy halom kártérítést... nyilván nem fogadtam el csak annyit, ami arányos volt a hiányzó 20db csatival.

[ Szerkesztve ]

(#17840) EnterR válasza Saccco (#17837) üzenetére


EnterR
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

PSN ID: marquuard

(#17841) gabe_


gabe_
őstag

Raspberry pi 2-t érdemes lehet rendelni ebayről?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#17842) interstart válasza gabe_ (#17841) üzenetére


interstart
tag

Igen. Legalábbis olcsóbban megkapod, mint itthon. Én anno Banana Pi-t rendeltem 13k-ért, semmi baja nincs a mai napig, az eredeti ára meg amik vaterán,apródon, stb vannak az kész vicc... :)

(#17843) erzol válasza Matykoh (#17815) üzenetére


erzol
őstag

Nekem ezek az uvex szemüvegek nagyon bejöttek. Kényelmes, több irányban állítható, divatos és nagyon strapabíró, garantáltan uv álló.
Ja és olcsók is.

(#17844) musli26


musli26
tag

Ez vajon eredeti?[link]
Érdemes az oldalról vásárolni?
Nem ismerem egyáltalán.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17845) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,
Kineztem ezt a táskát
http://m.banggood.com/Mens-Cover-Canvas-Chest-Pack-Single-Shoulder-Bag-p-923330.html?utm_design=13&utm_source=emarsys&utm_medium=app24_page&utm_campaign=newsletter&utm_content=Claire
/Bocsi nem tudom szerkeszteni mobil nézet miatt/
A szállítás ingyenes, viszont adnak track numbert? Avagy tuti meg fog érkezni?

(#17846) Dluinet válasza noorbertt (#17845) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tuti meg fog érkezni
TN-t csak akkor adnak, ha a szállítást ingyenesről megváltoztatod
Shipping: US$1.30 to Hungary via Air Parcel Register 7-25 business days-re

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17847) noorbertt válasza Dluinet (#17846) üzenetére


noorbertt
őstag

Ha register ott van, akkor kapok track numbert? Mi van ha nem kapom meg? Vagy ha rossz az áru/sérült /? Vissza küldeni drágább lenne..

(#17848) Dluinet válasza noorbertt (#17847) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 igen
2 visszakapod a pénzt (nem fog eltűnni)
3 visszakapod a pénzt (de nem lesz sérült)

szerintem ne rendeljél, mert még azt is elárulom neked, hogy több, mint 3 hét mire megérkezik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17849) moonguru


moonguru
őstag

Sziasztok!

Csak az USB-s telefontöltökkel kapcsolatos tapasztalataimat írom:

Magyarországon is előfordul hogy az ISP-től vásárolt telefon töltője furcsa dolgokat művel!

Pl. nem mindegy hogy dugod be a konnektorba, mert az egyik állapotban az érintő töltés közben megbolondul!

Gondolom nem tetszik neki a hálózati váltófeszültség ami rákerül a telefonra! :))

Ami több mint 100 Volt is lehet! (ugyan áramerőssége nem sok van de a helyes működést megzavarja)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#17850) interstart válasza moonguru (#17849) üzenetére


interstart
tag

Ha egyenirányítás nélkül rákerül a telefonra egy ilyen töltő, akkor ott nagy bajok lennének és úgy 99%-ban biztos vagyok, hogy a telefonban lévő védelem másodpercekig se bírná, főleg nemhogy 100V-on. Ez kb annyit jelentene, hogy direktben ráteszed a hálózati fesz.t a telefonra, de nyilván nem azért ilyen "vastag" egy töltő, mert van benne két csatlakozó oszt cső. Elméletileg mindegy hogy dugod be a röfibe a töltőt, mert a benne lévő (Graetz) egyenirányító úgyis egyenfeszültséget állít elő. Aztán egy normál cuccban van túlfeszültség védelem, hogy ne tudd kinyírni a telefonodat, meg talán esetleg egy poly switch-es túláramkorlátozó, ami nem engedi zárlatba vinni a tápegységet. Ha ezek nincsenek meg és 100V váltó fesz jön ki az usb kimeneten, akkor azt úgy dobd ki a francba ahogy van.

Mellesleg 110-230Vig elmennek a normál töltők, mielőtt valaki megvádolna, hogy hülyeséget írok...kapcsolóüzemű táp van ezekben, tehát nagy a bemeneti fesz tartománya. Viszont a kimeneti feszültség 5V-nál nem kéne, hogy nagyobb legyen (és egyébként is van benne védelem az akksi túltöltés ellen, hogy pl. 4,2V fölé ne tudd tölteni). Mai okoskodás pipa, remélem csak elírtad ezt a váltófesz-es dolgot, mert ha tényleg így van, akkor csoda hogy a telefonod még életben van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.