Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) rayoliviero válasza Moszy (#17400) üzenetére


rayoliviero
veterán

A tobbi csucstelo is draga ugyanugy.

(#17402) RBJ


RBJ
addikt

Valakinek a borotvájáról kértünk képet. Megvolt?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#17403) lkristóf válasza RBJ (#17402) üzenetére


lkristóf
senior tag

rimei borotva: [link]

(#17404) dugesz77


dugesz77
őstag

Rimeit használok már én is több mint egy éve. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Annyiba lehet belekötni,hogy kicsit válogatós pengébe. A hozzá adott Rimei pengével volt a legjobb. A zöld és a kék Lordal szerintem nem jó. Az él kicsit jobban kiérhet ezért a hosszabb borostát húzza. A Derby sem volt sokkal jobb. Most a multikban kapható sárga dobozos Wilkinsonnal használom. Talán ez a legjobb a próbáltak közül de lehet rendelek hozzá eredeti Rimeit.

(#17405) XtremLor válasza dugesz77 (#17404) üzenetére


XtremLor
őstag

Miota megvan a Rimei, Feather penegevel etetem, sokszor meghagyom pedig a borostat, de nekem nem huz ha rendesen felpuhitom! :K Nagyon jo dontes volt,azota a mach3 elvan teve....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17406) RBJ válasza dugesz77 (#17404) üzenetére


RBJ
addikt

zöld astra t bele. Van nekem is jó pár hagyományos borotvám de ezt ennyiért nem fogom otthagyni. Mondjuk az alsó tartó lemez vékonynak tűnik. Amúgy a lord l111 a kedvencem, százas boltokban előfordul.[link]
Kínaiba MIng Shi borotvám van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#17407) havri1


havri1
félisten

High Power 12V 1156 BA15S P21W CREE Q5 LED Car Bulb Reverse Light White

Ilyesmit autóba rendelt már valaki?
Most ezt próbaképpen kipróbálom..de rengeteg fajta van.
Nem kell nagyon erős fényű, csak a hagyományossal megegyező legyen kb :)
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#17408) Doki16 válasza havri1 (#17407) üzenetére


Doki16
addikt

Semmit nem ér, nagyon koncentrált egy irányba a fénye. Én ilyet vettem és ezt raktam be a 21W-os nappali fény helyére. Na ez már elég jól világít. Hasonló több cree ledes "izzókat" keress.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#17409) gerii válasza havri1 (#17407) üzenetére


gerii
addikt

Ilyesmiket NE vegyél kocsiba, nem lesz jó.
A LED-es izzók szúrófényt adnak, nem gömb alakban szórják a fényt, így a tükörre/foncsorra nem esik fény. Totalcaron van értelmesebb leírás róla (Halogén vs LED). :)

(#17410) havri1 válasza gerii (#17409) üzenetére


havri1
félisten

+ (#17408) Doki16

Köszi!
3 lámpa van elöl a tükör előtt, középen egy ilyen van most, ez elég jól szór, és 2 oldalt lenne az említett, azok meg ilyen "olvasó fény"-nek van titulálva.
Most ilyen 2-t amit linkeltem, már megrendeltem, meglátjuk. Ilyen 2k / darab nem vicces, nem biztos, hoyg szeretnék annyiért világítást a kocsiba :DDD

havri

(#17411) gerii válasza havri1 (#17410) üzenetére


gerii
addikt

Ja, hogy beltérbe lenne? Oda tökmindegy mit raksz, a szembejövőket nem fogja zavarni :DDD

(#17412) havri1 válasza gerii (#17411) üzenetére


havri1
félisten

Ja igen, ezt tényleg elfelejtettem odaírni :DD Beltérbe kell, ott meg 2 fajta ízzók vannak.
Helyzetjelzőnek már rendeltem, mindjárt linkelem is milyenek, egész jó..

10x T10 5050 SMD 5-LED 194 168 W5W 360° Wedge Bulb XENON WHITE Car Tail light BA

havri

(#17413) gerii válasza havri1 (#17412) üzenetére


gerii
addikt

Jó ára van, olcsóbb mint itthon az izzószálas :Y

(#17414) havri1 válasza gerii (#17413) üzenetére


havri1
félisten

Mondjuk én még 1350-ért rendeltem februárban.. :W

havri

(#17415) McAdam6


McAdam6
tag

Lehet hülye kérdés, de ilyenekkel átmegy a műszakin az autó/rendőr beleköthet ?

(#17416) havri1 válasza McAdam6 (#17415) üzenetére


havri1
félisten

Műszakin nekem kivették a soron, még jó, hogy ismerős vitte vizsgára.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17417) Doki16 válasza havri1 (#17412) üzenetére


Doki16
addikt

Ha beltérre esetleg belső világításra kell akkor ilyet rendelj. Ezek nagyon jók és erősek.

Amit linkeltél helyzetjelzőbe én azt nem ajánlom. Nagyon hamar megdöglenek sajnos. Ajánlatosabb valami hasonlót belerakni aminek fém háza van és elvezeti a hőt.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#17418) havri1 válasza Doki16 (#17417) üzenetére


havri1
félisten

Beltérnek ez tényleg jó lenne, csak nem hiszem, h elfér :(
A helyzetjelző kb március óta van benne, igaz keveset használom most az autót, de még működik :)
Köszi, elmentem a linkeket.

havri

(#17419) Doki16 válasza havri1 (#17418) üzenetére


Doki16
addikt

Dome light néven találsz kisebbeket is, ezt most csak példaként linkeltem. jó pár ismerősöm használ már ilyeneket, mert megtetszett nekik amikor nálam látták :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#17420) spidersoft


spidersoft
senior tag

Valahol láttam olyan kis tálcát, amit a hűtőgép ajtaján lévő polc peremére lehet akasztani, és a polc alá lóg. Tehát van az alsó polc, amibe beleraksz egy üveget, kecsapot, mustárt, de az üveg miatt ugye a következő polc nem lehet nagyon lent, de a mustár fölött meg temérdek hely van, ahova a fölötte lévő polcról egy kis tálcát le lehet lógatni. Na, ilyet keresek :D Vagy tubustartót ugyancsak hűtőajtóba. Ja, mindezt reális áron :DDD Köszönöm, ha rákerestél :R

(#17421) musli26


musli26
tag

Szerintetek EREDETI Original Xiaomi Power Bank adnak a www..gearbest.com-on???
[link]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17422) krisztianAMG válasza musli26 (#17421) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

:K

(#17423) raziel01


raziel01
veterán

Razer Goliathus CONTROL Edition Gaming Mouse Mat Pad Medium Size M Locked

Egérpad. 1300 Ft-ért. Brutál jó.
Kb 2 hét alatt megjött.

(#17424) DeFranco válasza raziel01 (#17423) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi jó benne? mit emelnél ki?

(#17425) raziel01 válasza DeFranco (#17424) üzenetére


raziel01
veterán

Egyértelműen az ár elég jó szerintem. Plusz nagyon jól lehet rajta irányítani az egeret.
A széle is le van varrva, valószínű tartós lesz.

(#17426) XtremLor válasza raziel01 (#17423) üzenetére


XtremLor
őstag

A 260*210*2mm fajtabol vettem egyet, mivel csak ez fer el az asztalon, az anyaga nagyon jo ha azt nezzuk hogy 3$ volt, egy olcso MM-es padolt valtott.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17427) Saccco válasza raziel01 (#17423) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na ezt watchlist-re is tettem. Köszi a tippet! Kell valamit vennem a munkahelyemre. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17428) ittakary válasza raziel01 (#17423) üzenetére


ittakary
nagyúr

megrendelve!

(#17429) Silent77 válasza raziel01 (#17423) üzenetére


Silent77
veterán

Vastagsága 3mm?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17430) raziel01 válasza Silent77 (#17429) üzenetére


raziel01
veterán

Kb annyi lehet 3-4mm.

(#17431) Silent77 válasza raziel01 (#17430) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, rendelek én is egyet, megnézzük. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17432) #04441088


#04441088
törölt tag

Sokszor említettétek ezt a Banggood-ot itt, most lett belőlük elegem.
Még április 22.-én rendeltem egy quadcoptert, 23.-án jött egy email, hogy:
'Congratulations, your Banggood order .... has been shipped...'

Gondoltam magamban, hogy tök jó, mert az a 3 Ft-os kulcsos cucc is ideért rendelés után 1,5-2 héten belül, akkor ez is itt lesz. Erre tegnap felnézek Banggoodra, látom az előző már elvileg 23.-án feladott terméknél, hogy Shipping résznél: 2015.05.07. szerepel. Néztem is, hogy miafasz. Élő chaten mondta a gáré, hogy 23.-án küldték valami logisztikai központjukba, onnan meg tegnap lett feladva. Hogy pusztulnának ki, mire megjön itthon sem leszek már. :W

(#17433) Dluinet válasza #04441088 (#17432) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kínai hazudik, csak nála hagyd a pénzed
nincs kivétel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17434) Zolás válasza raziel01 (#17423) üzenetére


Zolás
addikt

Tudsz olyan eladót aki nagyobbat árul?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17435) raziel01 válasza Zolás (#17434) üzenetére


raziel01
veterán

Én nem. Keresőben érdemes nézegetni őket.

(#17436) lkristóf válasza Zolás (#17434) üzenetére


lkristóf
senior tag

Mekkora kellene? 440x350 ~1,661.05 HUF
szerk: Annyi a különbség ha jól látom, hogy ennek nincs levarrva úgy a széle.

[ Szerkesztve ]

(#17437) wwenigma válasza Moszy (#17362) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Itt olvasgass: http://www.lygte-info.dk/

A villamosmérnököt meg max ugy hiszem el hogy ha Škoda ForCity Classic 26T -vel dolgozol, mert amit irsz az alapjan kizart... meg amugy is, isten ovjon minket a mérnököktől.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17438) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most honnan lehet legolcsóbban Piston 3-at rendelni, ami eredeti? Minden segítséget megköszönök!

Esetleg ahol kupont is lehet alkalmazni, azt is megköszönném, ha írnátok róla egy pár szót.

Jelenleg ezeket az oldalakat láttam:
Gearbest: 18 USD
Geekbuying: 18 USD
Banggood: 18.5 USD

Amit még találtam az ez: Xiaomi Youth Edition Piston Earphone 3 11 USD

Ez mennyivel gyengébb mint a sima P3?

[ Szerkesztve ]

(#17439) Kasya válasza Vasinger! (#17438) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mi innen rendeltünk páran.

(#17440) axlfsi válasza Kasya (#17439) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony innen... egy napja meg 16 dollar volt...

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17441) interstart válasza wwenigma (#17437) üzenetére


interstart
tag

Nananana! Már bocs, de ne szidjuk csak úgy kollektíven a vill.mérnököket! Sz*punk eléggé azért, hogy valaki elmondhatja magáról, hogy nem technikus, ennek ellenére a mérnök az csak hülye lehet, ugyeugye? :(((
Arról ne is beszéljünk, hogy kedves technikus társaink között is van olyan ember, akit még a kertkapun sem engednék be, nemhogy esetleg még villanyt is szereljen(mai oktatásról lévén szó, mert az 'öregek' megszégyenítő módon szerelnek és építgetnek mindent). Villamos suliba jártam és egy öreg szakit bármikor beengednék a lakásomba, mert annak idején tanultak valamit, most meg hadd ne mondjam, hogy a volt osztályom tagjai közül, akik a szakmában dolgoznak egy sima erősítőkapcsolást felismerni sem tud, nemhogy méretezni, vagy számolni. Meg hogy várjam el pl. volt osztálytársamtól, hogy beszereljen egy áramvédő kapcsolót (fi relé), ha azt se tudja, hogy hogy működik. Beszereli amúgy, nincs semmi gond, csak gondold el, hogy úgy csinál valamit, hogy fingja sincs, hogy amit beszerelt az hogy működik. Az egyetemen nincs ilyen gond általában, mert vagy megtanulod amit kell, vagy mehetsz ahova akarsz. Technikusi képzésről van tapasztalatom...kollégának nem működött a digitális áramköre amit összetett, mert azt se tudta hogy mit kellene csinálnia..tanár megnézte..."hármas jó lesz?" Na erről ennyit. Nekünk ez kell..erősítsük ezt a fajta szakmunkásképzést, az egyetemnek úgyse kell lóvé, aztán meg majd kereshetsz olyan megbízható szakembert, aki nem gyújtja fel neked a házat. Pacsi az oktatási minisztériumnak is, igazán kellenek a hülyék az országba, akik csak szavazni tudjanak, gondolkodni nem. Na persze van ellenpélda is, láttam már technikustól olyan erősítőt kimérve, hogy kettéállt a fülem! :Y

És a kulcsmondat: Tisztelni kell mind a mérnököt és a technikust is,ugyanis a szakmájához való elhivatottsága dönti el, hogy jó vagy rossz szakember lesz valakiből.

De hogy ne csak offoljak, nekem van egy kínai 200ft-os töltőm. Szét lett szedve, Texas Instruments-es stabilizált tápegység van az nyákon. Nyilván nem esett át szabványos EU-s teszten, de hadd nyugtassam már meg magam, hogy ezt legalább nem spórolták ki a kütyüből. Ennek ellenére határozottan NEM ajánlom ezeket, mert lehetnek a méretből és tervezésből adódó hűtési gondok, de azért ne gondoljuk azt, hogy azért mert nincs ráírva, hogy "Designed by Samsung" attól még szar. Mivel nem tudhatja senki, hogy mi van a doboz alatt, ezért nem ajánlom ezeket, de a kolléga se azt írta, hogy mostazonnalveddmeg!, másrészt meg aki ne ért hozzá, ne szedje szét, ne nézegesse, úgy se fogja tudni, hogy most az jó e vagy sem. Dolgoztam az egyik kéziszerszámgép gyártó cégnél...hááát ők is az elektronikából kínai szart rendelnek. Úgyis, ha valami baja lesz, visszahozza a vevő, kicserélik oszt cső, ha meg lejár a gari, akkor így jártál vegyél újat.Elektronika leég..no para...kicseréljük, átcsúszik még épp a tűrésen, és ennyi. A Skodából gondolom, hogy miskolci vagy te is, mint én, a villamosról no komment, valószínűleg egyet értünk, hogy milyenek pl az utastájékoztató monitorok, amiből vagy csak 3 villamoson van minden úgy, ahogy kell.

Szóval bocsi, nem ismerlek és nem is akarok személyeskedni, vagy veszekedni, de se Technikust, se Villamosmérnököt ne sértegessünk már úgy, hogy nem ismerjük az illető szakmai tudását! Nyilván ez határozottan nem ebay téma volt, de ez az "óvjatok a mérnököktől" duma már kezd számomra bicskanyitogató jellegű lenni, mert egy műszaki egyetemet nem! lehet 'csak úgy' elvégezni (és régen sem lehetett!).

És végszóként írnám, hogy a Nillkin töltős mizéria után az egyik fórumtárs Linkelt egy konkrét Review-et (Áttekintést), hogy jó-e a töltő vagy nem. Nem kéne vitázni meg óvakodni a mérnököktől, hanem el kellene olvasni a cikket amit linkelt. Teljesen hasznos infó van ott, karakterisztikát mindent le lehet róla olvasni (amit az emberek 70%-a úgyse fogja tudni értelmezni, mert nem szakmabeli), DE ha ez sem elég, akkor hétköznapi nyelven meg van fogalmazva, hogy pl mennyire melegszik és hogy bírja e a 2A-t a töltő, anélkül, hogy szétégne. Ennyi...innen is üdvözlöm a fórumtársunkat, elolvastam a cikket, hasznos és lényegre törő volt, pacsi neki :K . Elvileg ez a topic arra lenne, hogy leírjuk a tapasztalatainkat a rendelt kütyükkel kapcsolatban és javaslom, ha legközelebb teszel megjegyzést, akkor tegyél hozzá annyit a mondandód elejéhez, hogy "Szerintem".

Bocsánat, hogy hosszú lett, legközelebb megígérem, hogy valami hasznosat írok inkább. :)
Üdvözlettel: Csak egy másik Villamosmérnök

[ Szerkesztve ]

(#17442) Zolás válasza lkristóf (#17436) üzenetére


Zolás
addikt

Láttam 900x300 méretben, és 600x300ban is, csak megbízható eladó kéne, aki nem valami ócskaságot küld.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17443) Saccco válasza raziel01 (#17423) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt a belga....

700*300*3MM Rubber Razer Goliathus

Van XL-es is vagy ez inkább XXXXXXXXXXXL-es... :DDD

(#17442) Zolás:
És tényleg...


900×300 Razer Mat

Ez meg XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL-es... :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17444) netseft válasza Vasinger! (#17438) üzenetére


netseft
aktív tag

Webshopokban 13-25 dollár között mozog az ára, leginkább 18-22 dollár jellemző mostanság. iBuyGou amiről tudok nyilatkozni: hivatalos Xiaomi forgalmazó, eredeti terméket ad, elfogadható árú, gyakoriak az akciók, 2 hét szállítási idővel érkezett. Nem kértem nyomkövetési számot és nem is írták hogy lenne, de mint utólag kiderült, adtak ingyen. Én inkább innen vásároltam, azt a pár dollárt nem érte meg a bizonytalanság (eredetiség, szállítási idő), cserébe nem is csalódtam.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#17445) htc07 válasza Vasinger! (#17438) üzenetére


htc07
addikt

banggood android app nekem 17.89 usd-t ír most. :D

(#17446) vwpolopg válasza Saccco (#17443) üzenetére


vwpolopg
őstag

Kis lány, nagy egérpad, csal a kép :DDD

Amúgy minek ekkora? Mi ennek a racionális felhasználása?

(#17447) Saccco válasza vwpolopg (#17446) üzenetére


Saccco
nagyúr

Alátét mindennek:

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17448) vwpolopg válasza Saccco (#17447) üzenetére


vwpolopg
őstag

hát érdekes cucc... magamnak nem tudnám elképzelni, de biztosa van rá kereslet ha gyártják :D

(#17449) havri1


havri1
félisten

Teszek egy próbát, menetrögzítő kamerának kell :

3.4A 12V-24V 3 Port USB Car Charger+USB Cable For Samsung Galaxy WH K9MA

[ Szerkesztve ]

havri

(#17450) spidersoft


spidersoft
senior tag

Volt eddig valakinek combosabb szállítási ideje Banggoodról? Egy rendeléssel most tartok 58 napnál. Ugyanaz, mint egyéb kínai cuccoknál, hogy ha úgy tartja kedve, akkor egy hét, ha meg máshogy, akkor negyed év?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.