Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) #04441088 válasza havri1 (#17098) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megpróbáltam.
Amint kicsit hozzáérek leáll.
Próbáltam pordohánnyal is ami a zacskó alján maradt, hátha az a baja, hogy túl szálas amit beletettem és feltekeri, de azzal is ugyan ezt produkálja. A hüvelybe egy grammot nem nyom bele, a dohánytartály résznél ha bekap egy kicsit már rögtön leáll.

Írtam neki, bár az angol tudásom elég gyermekcipőben jár, de csak megérti a lényegét, meg gmailen megnézi azt a 2 videót amit küldtem, abból rájön, hogy mi a baj.

'Hello!
Sorry for bad English.
The Cigarette Rolling Machine arrived Today, a couple of minutes ago.
I tried it. I have a problem. Not filled cigarettes. I tried it without sleeves, that carries the tobacco through this spiral. He kept stopped.
What can I do?
I am trying to record video and send it to your email.'

(#17102) havri1 válasza #04441088 (#17101) üzenetére


havri1
félisten

Ez bőven elég, biztosan érteni fogja. Én is csak alap dolgokat tudok angolul. Tőmondatok, lényegretörően, és nincs félreértés.
Sokszor ők is google translattel fordítanak, nyugi :D

[ Szerkesztve ]

havri

(#17103) zoltan6 válasza musli26 (#17097) üzenetére


zoltan6
őstag

gearbest-en 13$ (3200ft) az eredeti,ha 5000-es kell,ingyen postával.
a szürke 10400-as meg 15.39$ (4081ft)

(#17104) #04441088 válasza havri1 (#17102) üzenetére


#04441088
törölt tag

Akkor megnyugodtam.

100 %-os refund-ot kérhetek ilyen esetben, ugye?
Nem tudom használni semmire. Ha meg küldene még egyet lehet az is ugyan ilyen sz*r lenne.

Szerk.:

Vissza is írt a csávó.
'so sorry for the trouble.
could you pls be kind to send some pictures of the received items?
then i will try my best to handle for you.
waiting for your reply.
have a nice day.
regards,
gejinjin155'

'sorry for making any inconvenience,
would you like me to resend you a new parcel for free?
waiting for your news.
have a nice day !
regards,
gejinjin155'

Ez a két üzenet jött. Gondolom először még nem lépett be a mailjehez, aztán látta a videót.
Hogy írjam meg neki, hogy nem bízok abban, hogy a következő termék 100 %-ig biztosan működni fog és inkább refundot szeretnék?

[ Szerkesztve ]

(#17105) DJGABI


DJGABI
addikt

ma szúró/vágó eszközök jöttek:

egy ilyen Rimei koppincs borotva [link] szuper, működik, 3 darabból álló kis fröccsöntött cucc, gondolom nincs is nagyon mi elromoljon rajt :DDD

meg a BG kés [link] azt hittem a MOL-os kés másolata, de ahhoz képest játékszer. na mindegy, a bankkártyásnál azért profibb, ennyi elég nekem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17106) DeFranco válasza #04441088 (#17104) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bazz, most írtam neked a levelet, hogy mit küldj át. gyors voltál. :D

akkor nem fárasztom magam :)

"as I have lost my trust in this item, I would like to ask for a full refund."

@DJGABI: melyik molos késhez hasonlítod? a compact scouthoz? vagy az egyel nagyobbhoz?

[ Szerkesztve ]

(#17107) flegga92 válasza Gsx-rr (#17074) üzenetére


flegga92
senior tag

Visszakaptam persze, 5 db 1$-os használhatatlan karabiner volt benne, kulcstartónak sem jó :D Rendeltem utána másikat így most van 10 db... Dátumra kicsit rosszul emlékeztem 3 nappal később adta fel, de szerintem nem oszt nem szoroz. Visszakerestem ebayen, 2014.09.03-án vettem meg. Röpke 8 hónap telt el.

(#17108) #04441088 válasza DeFranco (#17106) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszönöm szépen. Megírtam neki ezt a mondatot, majd ha reagál valamit lehet még kell segítség. :R

(#17109) Flexy90


Flexy90
senior tag

Aki vett már filament ledet, az meg van elégedve vele? Kinek mióta üzemel?

Xiaomi Fan

(#17110) sto1911


sto1911
veterán

Az miert van, hogy sinceritynel bizonyos termekeket hozza tudok adni a kosarhoz, masokat meg csak buy now-val tudok megvenni? :F

(#17111) Outlander válasza sto1911 (#17110) üzenetére


Outlander
őstag

Mert bizonyos termékeknél ezt beállította, másoknál nem...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17112) DJGABI válasza DeFranco (#17106) üzenetére


DJGABI
addikt

csak az eggyel nagyobbat ismertem, a sima scoutot. [link] ahhoz képest

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17113) htc07 válasza sto1911 (#17110) üzenetére


htc07
addikt

próbáld meg a másik accountján, courtesytrading, hátha onnan be tudod dobni kosárba.

(#17114) kerekfej válasza havri1 (#17087) üzenetére


kerekfej
addikt

Vakít csak vagy ténylegesen világít is?
Természetes fénynek tűnik a szemnek?

(#17115) havri1 válasza kerekfej (#17114) üzenetére


havri1
félisten

Kb pont úgy világít, mint egy 50w körüli hagyományos izzó.
A warm white természetesnek hat, a cool white nagyon mű, viszont világosabbnak tűnik.
Nekem az túl zavaró, így vagy vegyesen használom (keverem, 1:1 van ez is az is) vagy warm white.

[ Szerkesztve ]

havri

(#17116) szabifotos


szabifotos
senior tag

Olvasom itt a 6 ezres vámhatárokat meg stb. Én eddig nem is tudtam hogy ilyen alacsony... :Y
Már vagy kétszer rendeltem majdnem 14 ezerért pendrive-okat, de nem lett semmi. Ezek szerint szerencsém volt....

(#17117) gerii válasza szabifotos (#17116) üzenetére


gerii
addikt

14k-s pendrive? Linkeld már, mit tud :Y

(#17118) Outlander válasza szabifotos (#17116) üzenetére


Outlander
őstag

22 euró a határ...

Egyrészt szerencséd volt, másrészről a tn rendelkező mobil, tablet, obdII csatlakozók és hamisítványaira van ráállva az ipar... az h te borítékban tn nélkül kapsz/ veszel egy 10-20 ezer forintos sd kártyát azt senki nem gondolja komolyan.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17119) Moszy válasza musli26 (#17097) üzenetére


Moszy
tag

Én akciósnak látom 55 %

mert ez így jó

(#17120) sto1911 válasza htc07 (#17113) üzenetére


sto1911
veterán

Sikerult azota olyat talalni, amit kosarazni lehet, koszi!
Miert van neki tobb accountja? :F

(#17121) krisztianAMG válasza szabifotos (#17116) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szvsz csak a biztosra mennek. Okostelefont, táblagépet 22€ alatt nem tudsz venni, tehát ezeket mindig bekérik. A többire pedig szerintem egyszerűen nincs kapacitásuk. Ha jól emlékszem tavaly napi 5000 csomagot mondtak a vámosok valamelyik TV csatornának. Plusz valószínűleg nem kifizetődő nekik a határ közelébn lévő cuccokkal szórakozni.

(#17122) gubisadam válasza Outlander (#17118) üzenetére


gubisadam
aktív tag

akkor eddig én is nagyon megúsztam...
számtalan fotós cucc, pendrive, mem. kártya, a legtöbb bőven ez fölött.
pl vaku 30k-ért.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#17123) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megjött az Opus BT-C31000 v2.1-es a GearBestről. Kettős szigetelésű EU dugasztáppal érkezett, kínai létéhez képest jó combos kábele van. Mivel nem szeretem, ha a szükségesnél nagyobb áramok folynak keresztül rajtam, így rányúltam fázisceruzával az elemtartó nyelveire, ami ettől vidám pislákolásba kezdett... no fahin. Multiméterrel a kezem meg az érintkező között ~75V-ot mértem, ami kibírható, csak alig rázott, de azért ez egy gyereknek vagy egy pacemakeresnek nem biztos, hogy olyan kerek így... 3x300mA töltést választottam a lámpámban megmerült 750mAh AAA eneloopokhoz (elvileg 1C a gyorstöltés, szóval ezt még bírnia kell), amitől a gépben megindult a méretéhez képest (kb. ø25mm) elég jól nyüszítő ventilátor, ami *kifelé* fújja a gépből az őszerinte meleg levegőt. Nekem gyanús, hogy ezt fordítva sikerült a fészkébe huppantania a kis Csengnek, jobb hűtést gyanítok, ha befelé fújná a friss levegőt egyből rá a panelre, mert így ahonnan a legkönnyebben bejut a levegő onnan kapja a venti, oszt jóvan, de majd utánanézek a neten, hogy gyárilag hogy áll benne.

[ Szerkesztve ]

(#17124) szabifotos válasza gerii (#17117) üzenetére


szabifotos
senior tag

"pendrive-okat"

Több darabot rendeltem :)

(#17125) spidersoft válasza #04441088 (#17101) üzenetére


spidersoft
senior tag

Van három dolog, amit a kínaiak nem szeretnek (több is, de most szerintem ez a három játszik):
- sorjázni
- zsírozni
- MEO-zni :D

Szóval nálad vagy van valami sorja valahol, amitől üresben még elszalad a készülék, de kicsit terhelve megáll, vagy a hajtóművéből kifelejtették a kenést, vagy a motor zárlatos, esetleg a kis táp beteg és nem tud annyi ampert, amit az egyébként jó motor kér. Vagy ezek véletlenszerű kombinációja :D

Gyanítom nem kell visszaküldened. Ha nem kell, akkor első körben a helyedben megnézném a hajtását, megkenném ahol meg kell, aztán a sorjásodást (minden flottul forog, vagy akad-darál-harap). Ha ez okés, akkor lehet csekkolni a motort meg a tápocskát... esetleg ha ugyanolyan feszültségű, de megbízható/nagyobb áramú dugasztápod van, akkor azzal ki lehet próbálni, hogy mit fakít. Ha azzal is leállogat, akkor a motor lesz a ludas.

ebay... ezért szeretem :) előszerelt diy projektek ^_^

(#17126) Kasya


Kasya
nagyúr

Megjott az apr. 15-en rendelt OTG atalaiko.
A gep egy feher/atlatszo varianst dobott. Elegedett vagyok :)

(#17127) maj-viktor válasza #04441088 (#17096) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem vagyok dohányos, nem nagyon vágom hogy működnek ezek... de számomra így elsőre olyan észrevételem lenne, hogy nem lehet, hogy túl sűrű a dohány!? Mármint a mellékelt videón eléggé "ledarált" cuccot tölt bele gond nélkül... az itthoni dohány, amit láttam, az meg elég "hosszúnak - sűrűnek tűnt"... szerintem alapból ezért sem birkózik meg vele...

/szerk
Közbe sikerült megnyitnom a videódat (előbb valamiért hibát írt ki)....

Most nézem... te az a 1-4 fokozat azért nem tűnik jónak, mert fordítva forgattad, ha jól látom... mármint a nyíl a másik írányba mutat... a semmibe... lehet azért nincsenek fokozatok...


(bár persze lehet már addig tekergetted, míg úgysem működik, azért túltekerted... csak "bizonyítékvideónak" így fura)

Illetve a cső nincs eldugulva esetleg!? vagy valami gyári dugó rajta!? Mert amikor nyomod értelemszerűen a cső végén kikéne jönni a dohánynak... ami miatt ugyebár neked nem tölti bele a hüvelybe

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#17128) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na, nekem is megérkezett egy fogatnyi, így beírom őket:

iPhone/iPad jack/ligtning porfogó:
Minden ok. A kis tű kiesik a végéről.
Rendelve: 04.06.
Megérkezett: 04.17.

Fém csattos öv:
Ok
Rendelve: 04.11.
Megérkezett: 04.23

USB-s porszívó:
Hát ez borzasztó. Ilyet ne vegyen senki, ez csak dísznek jó. Olyan hangja van, hogy hű... Maga a minősége is pocsék.
Rendelve: 04.11.
Megérkezett: 05.05.

Nillkin Lightning kábel:
Egyelőre oké. Nem jelzi iPad/iPhone, hogy nem lenne eredeti. Az az összekapcsoló cucc a kábelre nem hiányzik nekem...
Rendelve: 04.11.
Megérkezett: 04.28.

Kábelvezető:
Hülye színeket kaptam, de annyira nem számít. A ragasztás az alján nem a legjobb.
Rendelve: 04.11.
Megérkezett: 04.27.

Fülhallgató tartó:
Kettőt rendeltem belőle. Az egyiknek a zipzár füle hiányzott, küld egy újat az eladó elvileg. Egyébként minden ok, de nem több ezres minőség :D
Rendelve: 04.11.
Megérkezett: 05.04.

Lámparögzítő kerékpárra:
Ok
Rendelve: 04.11.
Megérkezett: 04.23

Xiaomi LED lámpa:
Minden oké vele, nekem nagyon bejön, kapcsolható az eredeti bankkal, ajánlott.
Rendelve: 04.16.
Megérkezett: 04.27.

(#17129) spidersoft válasza maj-viktor (#17127) üzenetére


spidersoft
senior tag

...illetve hüvely nélkül meg kéne próbálni. Ha kihordja gond nélkül, akkor ok, ha nem, akkor vagy a dohány nem jó (száraz/kócos/stb, nem értek hozzá), vagy a továbbító mechanizmussal van baj: horpadt a cső, görbe a spirál... vagy kicsit kicsi a spirál, és maga alá tudja gyűrni a dohányt, ami így beszorul a cső meg a spirál közé.

(#17130) spidersoft válasza Vasinger! (#17128) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ezzel az USB porszívó-dologgal mindenki megszívja :DDD

(szerintem 2.5W-ból egyszerűen lehetetlen használhatót készíteni)

(#17131) dugesz77 válasza #04441088 (#17096) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos ez ilyen. Mi itthon vateráztunk két teljesen ilyet mint a tied(még a bugyi piros/rózsaszín is stimmel) de teljesen használhatatlan mind a kettő. Mi arra jutottunk,hogy a szálas dohány a csigában megakad/megszorul és az a kis motorban sincs annyi erő,hogy továbbítsa a dohányt. Szétbombáztuk a rendszert, jobb híján egy akkus fúróval hajtottuk meg a tengelyt de így sem akart működni igazán. Annyira meg tud szorulni a dohány a csőben,hogy nem képes azt kinyomni azt. Szerintem tervezési hiba. Az állító potméterrel a cső alsó részén lévő feszítőt tudnád állítani,hogy mennyire tartsa vissza a cigihüvelyt és így keményebbre tömje a cigit.
Maradj szerintem a kézi sodróknál van a nagy karos fajta azt sokan dicsérik.

(#17132) NORBl


NORBl
aktív tag

Ezt láttam valamelyik nap linkelve. Ez az eladó, és ez a kártya jó vétel akkor ?

Xiaomi power bank, lámpa eBay-ről. :) Van vmi megbízható eladó mostanság ebben a témában ?

[ Szerkesztve ]

(#17133) havri1 válasza NORBl (#17132) üzenetére


havri1
félisten

Én Transcendet vennék, nekem nagyon bevált.

havri

(#17134) axlfsi válasza spidersoft (#17123) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali! En kb. ket honapja hasznalok egy ugyanilyet (gerabestrol rendelve). Szerintem teljesen oke, a venti hangjat meg lehet szokni, habar ejszaka, ha ugyanabban a szobaban probalnal pihenni/aludni, eleg zavaro lehet (fuggoen attol, hogy hany bolcsoben toltesz egyszerre; egy akkunal kevesbe kapcsolgat be a venti nyilvan).
A levegot nalam is kifele fujja, szerintem ez is rendben van. Alulrol, meg ahonnan csak tudja, szivja be a levegot es megy mindenen keresztul, majd a ventin keresztul taovzik (pc ventije sem befele fuj).

... viszont, epp par napja lattam, hogy van mar V2.2 is, ami mar okosabb ennel is :F

Ujitasok:
● NEW LED back light displays charging / discharging / quick test / circuit more clearly in the dark
● New refresh mode can show you batteries capacity, letting you know real magnitude
- ez utobbi nem hulyeseg.

UI.: hja, 500mA-es toltoarammal, ha frissitenel 18650-es akkukat, kb. 24h lesz mire lejar a 3 ciklus (merites/toltes x3) es kurva sokat dolgozik a venti, ... fel nap (folyamatos porges) utan elegge zajos kezdett lenni, mint egy 10 eves PC ventillator :F (lassan gondolkodni kellene a csere venti beszerzesen, hogy ne erjen varatlanul). Azota "meggyogyult", de szerintem ilyen huzamos es folyamatos mukodes mellett, "elfarad"/felmelegszik a rez "csapagy", tagul az anyag es attol rezonal be...

Ezt a venti szopast leszamitva, profi cucc, nekem tetszik.
Teszt

Szerk.: tartalek venti (kicsit talan sokallom az egy darabert ezt az arat...).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17135) Dluinet válasza NORBl (#17132) üzenetére


Dluinet
nagyúr

inkább ez

szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17136) #04441088 válasza spidersoft (#17125) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megmondom őszintén, hogy nekem nincs kedvem és időm se ezzel szarakodni. Épp azért vettem, mert úgy voltam vele, hogy ezzel 5 perc alatt betöltök 15-20 cigit, aztán nem kell a kézi töltővel szarakodnom.
Ez az egész szerkezet ilyen összeöntött műanyag. Szétszedni nem nagyon lehet, bár biztos széttudnám, de akkor meg majd összerakni nem fogom tudni.

maj-viktor: Pár hozzászólást írtam már erről a cigitöltőről. Egyikben említettem, hogy porszerű dohánnyal is próbáltam már, de azzal se működött. Sőt, mindenféle dohány nélkül, ha csak épphogy hozzáértem a spirálhoz rögtön leállt. Valami nem oké a motorjával, gyenge. A potmétert meg nem forgattam fordítva, alapból így volt és igazából bárhova tekertem nem éreztem változást semmiben. Gondolom a nyíl része jelöli, hogy merre áll. Hiába volt 1-esben vagy 4-esben ugyan olyan lazán lehetett forgatni, semmi nem kattant vagy szorult meg, mintha csak oda lenne téve az egész.
A csőn nincs semmi dugó és eldugulva sincs. Alapból amikor megjött a csomag felvettem videóra ahogy kibontom, aztán azt, hogy nagyon nagyon kevés dohányt teszek bele. Kíváncsi voltam, hogy hogy működik...hogy végignyomja e a csőben, de akkor se ment már a művelet.

dugesz77: Nah ezt nem tudtam. Azt hittem valami sebességi fokozat állító. De így már még biztosabb, hogy a motor gyenge benne. Majd kitalálok valamit, mert nincs időm naponta 20-30 percig cigit töltögetni. Lehet átmegyek e-cigire...

A lényeg az egészben, hogy biztos nem én rontottam el semmit sem..videó is van mindenről, ahogy már említettem..és az is biztos, hogy egy elektromos dohánytöltőnek épp az a lényege, hogy a dohányt végig tudja tolni a csőben, nem az, hogy kb. ötöd cigire való dohánytól már leálljon, mert ennyire gyenge.

(#17137) trebrona válasza #04441088 (#17136) üzenetére


trebrona
nagyúr

"Lehet átmegyek e-cigire..."

Na azt biztosan nem bánnád meg, és zseton is több maradna a filléres kütyükre! :K

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17138) dugesz77 válasza #04441088 (#17136) üzenetére


dugesz77
őstag

+1 Az e-cigire. Több mint egy évig azon éltem( 15 év analóg után). Egyre lejjebb véve a nikotin erősségét a végén már csak az ízéért szívtam. Marha jó ízeket lehet kihozni ha magadnak kevergeted a lötyit. De több mint egy éve már az elektromosat is leraktam.. Nézz be az ecigi fórumba. Biztosan segítenek milyet vegyél,mivel kezdj bele.

(#17139) RBJ válasza DJGABI (#17105) üzenetére


RBJ
addikt

Mitől Rimei koppintás. Ennyi pénzt simán megér ez a borotva. Nagyon gondolkodok rajta.
Dobozzal együtt van? A doboz utazáshoz simán megéri ennyi pénzért. :DDD
KÉrdezni is akartam valami g9 led dolgot kinek mi vált be?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#17140) spidersoft válasza axlfsi (#17134) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ki kell belőle sújtani azt a pici vackot... kicsit még teszel hozzá és kapsz egy közepesen jó 9cm-es ventit. Rábütykölöd az aljára, hogy befelé fújjon. A gumitalpak helyére beteszel valami magasítót, hogy a venti alatt legyen kis hely. Egy ellenálláson át megtáplálod a 9cm-est a saját ventije csatijáról (ha az is 12V-os), hogy a venti terhelőárama ne legyen nagyobb, mint a picié. Ha nem 12V-os a sajátja, akkor meg pont van 12V a táptól jövet, kérsz neki onnan akaratot. Problem solved :)

(#17141) Saccco


Saccco
nagyúr

Megjött a tokom a powerbankhoz. (04.17-05.05)


█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17142) spidersoft válasza Saccco (#17141) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szeretem az ilyen színű dolgokat, sokkal nehezebben bújnak el, könnyebb őket meglelni :)

(#17143) htc07


htc07
addikt

xiaomi piston 3 geekbuyingon most 4100 Ft.

Én másfél hete (26-án) rendeltem 600-al drágábban, de a tracking szerint még fel sem adták, ma kezdett el mocorogni, hogy pre-advised. :N

(#17144) havri1 válasza htc07 (#17143) üzenetére


havri1
félisten

Mostanában többször találkoztam ezzel a fülessel. Vagyis a linkekkel.
Jobban szólhat, mint a gyári Samsung? (note 2)

havri

(#17145) htc07 válasza havri1 (#17144) üzenetére


htc07
addikt

nem találkoztam még személyesen a note2 fülessel, a piston 2-vel is csak fél percig kb, amíg belehallgattam gyorsan, és nem tűnt rossznak.

Hirtelen ezeket a cikkeket tudom linkelni, illetve a hozzászólásokat: [link] [link]

ennyiért nekem megéri az ebayes sony meg awei fülesek után. :D

plusz, engem eddig meggyőztek a xiaomi brand általam birtokolt termékei, ami a bandből és a powerbank+szilikon+lámpa termékekből áll. :)

[ Szerkesztve ]

(#17146) k.joco899 válasza havri1 (#17078) üzenetére


k.joco899
csendes tag

Én is szeretnék rendelni sinceritytrading-től, csak egy dolog nem tiszta: tracking numbert hogy lehet kérni tőle?

(#17147) Kasya válasza htc07 (#17143) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nalam PP 4500-ra valtja.
Eddig vartam, most mar lecsapok ra. Ennyiert rendeltem egy-ket honapja kb. a Piston 2-t is.

(#17148) htc07 válasza Kasya (#17147) üzenetére


htc07
addikt

nálam forintban ennyinek írja ki az oldal. :)

de most nézem az sms-eim közt, USD-ben vonta le. régen egy másik oldal ahonnan rendelgettem forintban vonta le ha forintot néztem, azért gondoltam, hogy annyi a végső ára is. asszem tmart volt.

[ Szerkesztve ]

(#17149) RBJ válasza DJGABI (#17105) üzenetére


RBJ
addikt

Borotváról tudnál képek betenni? Milyen lim lom lemez vagy azért van benne kis anyag? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#17150) Kasya válasza htc07 (#17148) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, annyinak irja ki. En most vegigmentem a fizetesig, egeszen a PP oldalaig. Ott mar a PP van olyan kedves es lexarja a kiirt forint arat, es atvaltja a dollart sajat arfolyamon. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.