Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) Dluinet válasza Kasya (#17650) üzenetére


Dluinet
nagyúr

oh

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17652) axlfsi válasza musli26 (#17645) üzenetére


axlfsi
veterán

Gearbestről? Persze, többször is. Megbízható a bolt.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17653) EnterR


EnterR
veterán

Az U8-as Bluetooth okosóra és az RWATCH M28 között a kinézeten kívül van valami különbség? Gondolok itt funkciókra vagy hardverezettségre. Pontos specifikációt egyiknél sem találtam, ami előrébb vinne a választásban. Az ár ugyanaz, U8 ebay-ről jönne, az RWATCH pedig Coolicool-ról.

PSN ID: marquuard

(#17654) musli26 válasza Kasya (#17646) üzenetére


musli26
tag

Igazából nem használnám ki a nagyobbikat.
Mert csak néha telefon töltés lenne rajta.
Jobban tetszik a kisebb.
Csak a dizájn miatt!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17655) spidersoft válasza musli26 (#17654) üzenetére


spidersoft
senior tag

...meg könnyebb is: a 10400-as 25 deka, az 5200-as meg 15. A 10400-as kínai mivoltához képest meglepően nehéz kocka, azokat a régi szép időket idézi, amikor még belerakták az anyagot a készülékekbe...

(#17656) trebrona válasza Outlander (#17648) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én is így gondoltam, azért a smiley.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17657) zseko


zseko
veterán

Ali-ról szeretnék rendelni, de bankkártya adatokat nem szívesen adnák meg, virtuális kártyát nem tudok csináltatni a bankkal mert nincs, aki meg belinkelte a tokot hogy milyet vett, az meg nem nem reagált a megkeresésemre. Van valaki akit meg lehetne kérni, és megrendelné nekem?

HR24.hu

(#17658) axlfsi válasza zseko (#17657) üzenetére


axlfsi
veterán

Miért nem inkább itt kérdezed meg?
[link]
Lehet több sikerrel jársz.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17659) trebrona válasza zseko (#17657) üzenetére


trebrona
nagyúr

Milyen tokot szeretnél, hátha van ebay-en?

(#17658) axlfsi :
Jogos!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17660) spidersoft


spidersoft
senior tag

Sandisk Ultra Fit 32GB $12.00 sinceritynél. Olcsóbb, mint egyéb random eladóknál, és furamód épp szállít hozzánk is. Valami érthetetlen oknál fogva a kereső nem adja ki, csak a direkt link... valakinek ötlet, hogy ez mitől lehet?

(én még $12.89-ért vettem vasárnap... mindegy, szerintem annyiért se sok, itthon kétszer ennyibe kerül)

(#17661) Blaise válasza Blaise (#17612) üzenetére


Blaise
veterán

Ha már Nillkin, most láttam ezt az újdonságot, egy kábelen usb és lightning töltőfej, tuti veszek egyet :D


[link]

(#17662) trebrona válasza Blaise (#17661) üzenetére


trebrona
nagyúr

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17663) zseko válasza axlfsi (#17658) üzenetére


zseko
veterán

Mert nem tudtam hogy ilyen is van :) Bár utánanézhettem volna... Köszi.

(#17659) trebrona ezt szeretném. Bárhol máshol jóval drágább. Itthon 14e.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17664) Gsx-rr válasza zseko (#17663) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En vettem igaz nem innen!
Azota vettem inkabb egy eredetit itthon!

[ Szerkesztve ]

(#17665) axlfsi válasza spidersoft (#17660) üzenetére


axlfsi
veterán

Annyit beszelunk mar errol a szinszeriti bacsirol, hogy lehet lassan nekem is kedvem jon egy 64Gb-os kartyahoz. Mit javasoltok, melyiket lenne erdemes (ar/ertek aranyban). Nem fotozashoz vagy egyeb hasonlo, brutal gyors irasi/olvasasi parameterekkel megaldott peldanyra lenne szuksegem (de ha par dolcsi csak a kulonbseg, nyilvan kifizetem es legyen jobb).
Telefonhoz lesz OTG (egyelore), mint kuldo tarhely.

Koszi a tippeket!

Szerk: tehat nem fontos, hogy az microSD legyen (sot?), boven jo sima pendrive kivitelben is, ha az nem tul nagy (mint amit te is linkeltel Sandisk-et, csak ez eppen 32Gb).

Ez? (64Gb meretben letezik meg ennel is olcsobb vagy masik, ami jobb es az az ajanlott inkabb?)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17666) Dluinet válasza axlfsi (#17665) üzenetére


Dluinet
nagyúr

300×
600x
U3

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17667) zseko válasza axlfsi (#17665) üzenetére


zseko
veterán

Én Toshiba kártyát vettem tőle tavaly valamikor, a telefonban használom, jó, sztem átlagos sebességű. Valahol ~7800 Ft környékén lehetett. Leteszteltem, teszt szerint is valóban 64GB-os.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17668) axlfsi válasza Dluinet (#17666) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi, gyors voltal. Ezek most sajnos pont nem jok. Telefonba nem tudom rakni, ezert irtam, hogy nem fontos a microSD meret - sot, emiatt akkor mar inkabb legyen pendrive kivitel, mert ugy nem kell adapter.

(#17667) zseko koszi, ahogy latom, azota mar mozogtak az arak is.

Ebbol kellene szeirntem valogatnom.

Csak kulso szempont es ar alapjan dontsek innentol kezdve, vagy kell meg valamit nezni?

Szerk.: vagy meginkabb ebbol.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17669) axlfsi válasza axlfsi (#17668) üzenetére


axlfsi
veterán

Ehh, a fene, lejart a szerkesztesi ido. Lehet, hogy mar csak egy kerdesem van: ebbol a listabol SANDISK inkabb vagy KINGSTON (ez utobbi kisebb meretet tekintve, de ha nem az a minoseg, en hiszek nektek).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17670) Dluinet válasza axlfsi (#17669) üzenetére


Dluinet
nagyúr

KINGSTON azért ne

Sandisk, Transcend,

ha megbízhatóság a szempont, akkor Toshiba , de az lassabb is

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17671) kenny123


kenny123
addikt

Na megjott ma a bangoodos xiaomi USB lámpa, negyedjere csak sikerült eredetit rendelni. :DD

Különbség a többihez kepest: anyagában sokkal inkább gumírozottabb, egyszerűen jó a fogasa; az USB derekán mi logó, ez a kamurol hianyzik; csomagolason több helyen is mi logó, mint mondjuk a powerbank dobozan; és nyilván kapcsolható a fénye powerbankkal :d

yo

(#17672) akangels válasza kenny123 (#17671) üzenetére


akangels
tag

Ugyanonnan jött az előző 3 is ? :D vagy mindig máshonnan rendelted ? :D

(#17673) EnterR


EnterR
veterán

Na vettem én is egy 3ft-os baseball sapkát. :D Előreláthatólag mikor jön meg? Vagy mennyi idő szokott lenni Banggood-ról? Most rendeltem onnan először.

PSN ID: marquuard

(#17674) axlfsi válasza EnterR (#17673) üzenetére


axlfsi
veterán

Kb. ket het (nagyon rossz esetben harom).

(#17670) Dluinet OK, koszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17675) kenny123 válasza akangels (#17672) üzenetére


kenny123
addikt

Mindig máshonnan csúszott be. :D

yo

(#17676) musli26


musli26
tag

Megérkezett a fogkrém kinyomó:)
[link]

Kerek 1 hónap alatt.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17677) albert8


albert8
addikt

Az üres csomagos storyhoz. Bevittem azt mondták felderitik az ügyet és hivnak :D

Irtam az eladónak küldtem képet és küld egy másikat. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17678) Out válasza albert8 (#17677) üzenetére


Out
addikt

Mire kell neked annyi üres csomag Kínából?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#17679) kerekfej


kerekfej
addikt

Milyen olcsó LED-es égőt ajánlotok, COB ez milyen lehet?

(#17680) tibcsi0407 válasza Out (#17678) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:D:D:D

https://utdetailing.hu/

(#17681) kerekfej válasza kerekfej (#17679) üzenetére


kerekfej
addikt

(#17682) tibcsi0407 válasza kerekfej (#17681) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Attól függ hova szeretnéd tenni. Olyan helyen, ahol magasabb a páratartalom és a meleg, jobb ha valamilyen burkolattal rendelkező kerámiafoglalatú izzót veszel. Nekem a fürdőben már 5 ment ki, a konyhában kettő.
Ezek elég jó minőségűek. Érdemes szétnézned.

https://utdetailing.hu/

(#17683) kerekfej válasza kerekfej (#17681) üzenetére


kerekfej
addikt

Meg ez is: E27 20W 4000LM 84 x 5730 SMD LED meleg fehér fény kukorica izzó

Mi a véleményetek, van ennél jobb, tartósabb esetleg olcsóbb?

(#17684) tibcsi0407 válasza kerekfej (#17683) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Fentebb írtam, szerintem nézd meg azokat.

https://utdetailing.hu/

(#17685) rayoliviero válasza Blaise (#17661) üzenetére


rayoliviero
veterán

Pont Zodiak tesztelt egy hasonlót a Tech2-n, nekem is megtetszett: [link]

(#17686) Matykoh


Matykoh
tag

Vettem három ugyanolyan órát az egyik eladótól (nurse watch). Az egyikről viszont leesett az idő-állító tekerős gomb. Írok az eladónak. Van esetleg arra mód, hogy csak egy árát utalja vissza PayPalon, és abból újramegrendelem, vagy legyen bizalmam vele szemben, ha esetleg felkínálja, hogy küld egy újat?
A mostani négy előtt rendeltem már egy vagy két órát tőle, semmi probléma nem volt velük, és gyorsan meg is érkeztek, de sajnos idegenekkel (főleg a kínaiakkal) elég bizalmatlan vagyok.

(#17687) tibcsi0407 válasza Matykoh (#17686) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha eddig elégedett voltál vele és a háromból a másik kettő jól működik, akkor miért nem kéred meg, hogy küldjön egy újat?
Előfordulhat biztos több selejt is a termékek között, lehet a tiéd az az egy az ezerből, ami rossz.
Pontosan erre való az újraküldés lehetősége. Neki jobban megéri, mintha kapna egy negatív feedback-et, és ha újraküldi, Te sem jársz rosszabbul.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#17688) kerekfej válasza tibcsi0407 (#17684) üzenetére


kerekfej
addikt

Megnéztem, de ott még hasonlót se találtam ott. Lument, ami egyik legfontosabb tényező azt meg se említik a leírásban.

[ Szerkesztve ]

(#17689) maestro87 válasza havri1 (#17629) üzenetére


maestro87
őstag

Milyen cérnás csomag? Csinálnál egy fotót róla, mert ezt sosem értem? :N

Más: És mi ez a 2 meg 3 forintos akciók? Ilyenkor 2000-et és 3000-et kell érteni, vagy mi? Vesszek meg de nem értem mire gondoltok. Lusták vagytok kitenni a k betűt utána, vagy a két nullát? :DD

(#17676) musli26: Ez most fájt. :O

(#17690) tibcsi0407 válasza kerekfej (#17688) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az tény, hogy nem mindenhol említik meg. Én ezért szoktam első körben 1 db-ot rendelni, ha kinézek magamnak egyet, aztán ha bevált, akkor jöhet a többi. De a legolcsóbb LED fényforrásokkal nekem még csak rossz tapasztalataim vannak. Kimegy néhány darab belőle és már buktad is azt a pénzt, amit spórolna neked.

https://utdetailing.hu/

(#17691) htc07


htc07
addikt

megjött a piston 3.

király. ;]

bár a gombok nem működnek rajta, lehet csak a telefonomon a rom nem szereti (htc sensation cm10) mégis működnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#17692) Degeczi válasza maestro87 (#17689) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem leragasztja a borítékot, hanem két szem köré tekert cérna tartja zárva, hogy könnyen kinyitható legyen vámvizsgálatra:

Nem lusták, csak bátrak: a Banggood mobiltelefonos alkalmazásával pár termék 1 centért rendelhető, viszont veszélybe hozod a Paypal fiókodat

(#17693) huliganboy válasza kerekfej (#17683) üzenetére


huliganboy
addikt

A barátomnak már vagy 10db-ot rendeltem... kb 3 hónapja használja őket teljes megelégedéssel....

Én csak ajánlom, de pl búrásat már nem vennék, ugyanis azzal már megjártuk egy hét után....

(#17694) htc07 válasza Degeczi (#17692) üzenetére


htc07
addikt

véletlenül nem nyílik ki, bár kilopni belőle könnyebb az fix, de nekem sosem volt ilyen gondom vele, 5-6 rendelésem volt már tőle szerintem legalább.

egy időben tűzőgéppel is nyomott rá egyet, nem tudom szokott-e még, de ha odaírod rendeléshez, szerintem megteszi.

a paypal részt magyarázd meg nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

(#17695) rayoliviero válasza Degeczi (#17692) üzenetére


rayoliviero
veterán

Miért kerül veszélybe a PayPal fiók?

(#17696) Degeczi válasza rayoliviero (#17695) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert az ismeretlen forrású kínai alkalmazásban minden további nélkül előfordulhat, h csak egy Paypal fölötti felületet képez, naplózva a belépésed.

(#17697) rayoliviero válasza Degeczi (#17696) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát nem hiszem, hogy a Banggood kockáztatná az üzletét ilyenekkel.

Ilyenre volt is konkrét példa?

(#17698) Degeczi válasza rayoliviero (#17697) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha rossz szándékúak, akkor most az adathalászat folyik a $0.01 csalikkal, fölhasználni a szerzett adatokat ráérnek később.

Ha vettél így tőlük, változtasd meg a jelszavad, biztos ami biztos: itt bizalomnak nincs helye (pláne kínaiakkal szemben)

(#17699) maestro87 válasza Degeczi (#17692) üzenetére


maestro87
őstag

És ha kilopják a borítékból, akkor vissza szokta adni a 6-7000Ft-ot?

Értem. Általában ilyen 1 dolláros termékekről van szó?
Amúgy ha csinálok egy új PayPal fiókot és feltöltöm 200Ft-tal akkor szerintem nem kell tartani tőle, nem?

(#17700) htc07 válasza Degeczi (#17696) üzenetére


htc07
addikt

ja, azt hittem valós veszély ;]

ebbe ne menjünk nagyon bele, megértem az aggodalmad, de ennél szerintem nagyobb veszélyek is vannak az internetes vásárlásban. Aki pedig nem gondoskodik a pénzügyei biztonságának rendszeres felülvizsgálatáról (akár token, akár rendszeres jelszómódosítás), az könnyen meglepődhet, akár ismeretlen forrású kínai alkalmazásokat használ, akár nem.

Egyébként sem illdomos olyan kártyát használni ilyen célokra, amire a kosztpénzt kapod.

Ha meg nagyon akarják, úgy is meg tudják szerezni, lásd ssl heartbleed. Ki tudja, hány ilyen kiskapu létezik még a mindennapi protokollokban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.