Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78573) FLD1987 válasza St3ven (#78549) üzenetére

Szóltam a Telekomnak, hogy a feltöltős számommal (amit előre kell fizetni) nem tudok belépni a Telekom szoftverbe. Az előfizetéses számommal (amit utólag kell fizetni) betudok lépni a Telekom szoftverbe. Android operációs rendszerrel és Windows 10 Mobile operációs rendszerrel is próbálkoztam. Az előfizetéses számommal is van probléma, mert belépni betudok, de telefonszámot feltölteni nem tudok, mert hibaüzenetet ír ki. Anyu telefonján is megnéztem, neki Windows 10 Mobile operációs rendszer van a telefonján és a probléma ugyanúgy van, de anyu feltöltős számával nincsen probléma, megfelelően működik neki a Telekom szoftver. Amikor szóltam a Telekomnak, akkor mondtam, hogy más sem tud belépni a Telekom szoftverbe és a Mobilaréna fórumára hivatkoztam, hogy másnak is van probléma a szoftverrel. Nekem küldtek üzenetet SMS-ben, hogy hibát találtak, az SMS érkezés óta többször beszéltem velük, de elvileg még dolgoznak a hiba javításán. 2016.11.17. 10 óra 13 perckor jött az SMS arról, hogy a vizsgálat központi hibát állapított meg és megkezdték a hibaelhárítást.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.