Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76760) joelke HU válasza tlac (#76738) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ezt én is megszívtam. Egy órát pöcsölt velem az ügyintéző a boltban, mert azonnal átvehetőnek jelezte a honlap. Persze ilyen kártya már kint üzletben nincs. Na majd adnak új fajtát helyette, árban ugyanannyiért. Kiválasztottam a számot, de aztán pofára esés, mert a rendszer nem engedte kiadni 490-ért. Na majd akkor egy régebbi fajtát, de nem olyan régit mint amit rendeltem. 1490 Ft helyett 490-ért. Az 1000 Ft ajándék sőt a kártyán ennyi a lebeszélhető. Mondom oké. Személyi elő, vásárlás indul. Félúton megint sztornó, mert csak simre nem adható a helyi bolti kedvezmény. Csak telefonra vagy tartozékra. Vegyem meg teljes áron a simet meg válasszak valami tartozékot, aminek az árából 1000 Ft-ot elengednek. Na mondom inkább hagyjuk a fenébe. Töröltettem a megrendelést és újra rendeltem otthon neten immáron pick-pakk pontra kérve. Így végre azt kapom amit rendeltem... Legalábbis remélem. Szóval t üzletbe senki ne kérje, ha jót akar magának.

Motorola G51

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.