Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76851) joelke HU válasza tlac (#76850) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na így jó lett. Köszi. De hogy az miért kell hozzá, nem is értem. Remélm időben észreveszem, ha elfogy a net, mert nem szeretném ha kiszámlázna nekem még pluszt is ez a napi net.

Motorola G51

(#76852) tlac válasza joelke HU (#76851) üzenetére


tlac
nagyúr

Ez pont azért van, hogy úgy is majd belefutsz

(#76853) notika77


notika77
senior tag

Sziasztok! A telekom.hu-n rendelnék egy Domino5-os SIM-et új előfizetésként, de csak a Domino Surf-öt tudom kiválasztani. Tegnap meg ezt nem tudtam. Próbáltam ki-be lépegetni, de se bejelentkezve, se kijelentkezve, se másik böngészőből nem ajánlja fel. Én vagyok a hülye? Ha nem akkor tudok valamit csinálni, hogy működjön? A bolt nem megoldás, mert most jöttem onnan és nincs áram a város központjában :) az aggregátorról meg nem túl stabil az üzem és fél óra várakozás után feladtam, mert még mindig 3-an voltak előttem, mint mikor odaértem.

ui.: Tárgytalan, már mutatja (cirka 20 perc szórakozás és ezen poszt megírása után :)

ui.2: Már csak a megrendelés nem működik (hiba: SIM 3FF DINAMIKUS 64K 3G HLR20) :)

[ Szerkesztve ]

(#76854) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv!
Meg tudná mondani valaki, hogy ügyintézővel hogy tudok beszélni telefonon? Dominos vagyok és a 1777es számon csak gépszöveg van minden menüpontban. Köszi!

Járj nyitott szemmel.

(#76855) Vangelis válasza AliasB (#76854) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hívd a 1430-at voda vagy telenoros számról.. ingyenes.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#76856) AliasB válasza Vangelis (#76855) üzenetére


AliasB
senior tag

Telekomos vagyok nincs vodás sem telenoros számom. Komoly, hogy a 1430as számuk fizetős és ingyen nem lehet ügyintézővel beszélni??

Járj nyitott szemmel.

(#76857) dptrsk válasza AliasB (#76856) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1430 is ingyenes, valaki írta, hogy a menüt végighallgatva ügyintézőt kapcsol, nem tudom ez így van-e jelenleg is.

1412 hívd fel a dominos számról ingyenes, hibabejelentés és kérj mobilos ügyintézőt.

(#76858) Vangelis válasza AliasB (#76856) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A 1430 ingyenes most minden szolgáltató kártyájáról.

előnye, hogy egyből emberrel beszélsz :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#76859) AliasB


AliasB
senior tag

Na tudtam beszélni egy ügyintézővel és a következőről kérdeztem (leírom hátha valaki mást is érdekel):

Dominos vagyok és a telefonos alkalmazásba van olyan, hogy egyszeri adatcsomag marathon 1GB 1990 Ft. és ennek mik a feltételei.

A válasz a következő:

Ez CSAK KIEGÉSZÍTŐ NetPluszos csomagokhoz. Azaz és surf díjcsomagba nem tudom igénybe venni mert a NapiNet nem játszik (mert a suft díjcsomagba van ugye 150MB net annak a használatához kell a NapiNet). Ha Domino 5re váltok akkor sem tudom megrendelni magába NapiNet mellé csak ha megrendelek egy Netplusz díjcsomagot.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#76860) betyarr


betyarr
veterán

homályosítsatok fel pls: tegyük fel,hogy van ez a 490ft-os simem 1gb leforgalmazható adattal,amihez kötelezően(???) aktiválni kell a napinetet.ok,pl. mindez megtörténik.telik-múlik az idő és egyik nap elfogy az 1gb adat.ámde a T annyira "rendes",hogy semmiképp nem akarja a kedves ügyfelet net nélkül hagyni,ezért minden szó nélkül(?) aktiválódik a napinet és szépen pörög az egyenleg erejéig és majd ha már szárazra szívta az egyenleget ez a drágajó napinet,akkor majd talán küldenek egy sms-t,hogy sry,de mennyé m@rha és tegyél még az egyenlegedre jóféle feltöltést,ha neagyisten telefonálni (vagy bármi mást) szeretnél.

mennyire állja meg a helyét a fentebbi teória?

+1: mennyibe kerül ez a "végtelenségig felhasználóbarát" napinet/nap? bocsi,ez megvan.
+2: az adatforgalmat hol lehet nyomonkövetni T-nél?mert a weblapon a fiókomban úgy látom erre nincs lehetőség.
+3: mi a helyzet ha a fentebbi szövegben az 1gb/3 hó leforgalmazható net-et helyettesítjük az új maraton opcióval?az automatikusan újraaktiválódik,amint elfogyott az 1gb x idő elteltével,vagy ha lenullázódik,akkor a napinet lép életbe?

[ Szerkesztve ]

(#76861) St3ven válasza AliasB (#76859) üzenetére


St3ven
addikt

Na ezt azért várjuk meg, amíg megerősíti egy helyi fórumlakó illetékes. Emlékeim szerint volt itt már, aki simán Domino 5 mellé aktiválta.

@betyarr:
Csak az aznapi első alkalommal aktiválódik automatikusan, utána a következő (aznapi) 10 megához már megerősítést kér.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#76862) joelke HU válasza betyarr (#76860) üzenetére


joelke HU
senior tag

Asszem olyan 190 Ft naponta. És max 10 mega. Fentebb írták, hogy a maratont nem lehet napinettel igénybe venni csak rendes net mellé kiegészítőnek. Az ingyen 1 giga után meg szépen szedik le a pénzt ha nem kapcsolunk időben. Mondjuk tőlem nem, mert amíg tart az 1 giga, nálam ez egy hónap lesz max, addig egy vasat nem töltök a kártyára, így nem paliznak be. Aztán szépen kikapcsolom a napi netet és csak hívása használom a simet, a 9 Ft-osra, netre nem. Arra ott lesz a blues kártyám.

Motorola G51

(#76863) AliasB válasza betyarr (#76860) üzenetére


AliasB
senior tag

Igen kötelező hozzá a napinet! Én egyszer kipróbáltam, hogy kikapcsoltam a natinetet (domino surf) és a díjcsomagba foglalt 150MB net sem működött! Viszont azt a 150MB benne foglalt adatot nyomon tudom követni a telefonos alkalmazásba és az oldalukon is belépve. Viszont a feltöltési bónuszt csak telefonon mert nem jelzi sem az alkalmazás sem az oldalukon! Ezt már többször jeleztem nekik de semmi válasz. Nekem annyiba van szerencsém, hogy ha elfogy a feltöltéshez a bónusz akkor nem a napinetet használja hanem a díjcsomagban lévő 150MB-ot. Amúgy napinetre váltana igen.

Ha megrendelek a díjcsomagban foglalt 150MB net mellé valamennyi Netpluszt akkor nem tudom azt tudja-e jelezni úgy, mint a díjcsomagban foglalt adatot vagy sem.

De ha elfogy az adat akkor szólnak előtte, hogy nemsokára elfogy meg akkor is amikor teljesen elfogyott. Persze aznap amikor elfogy előfordul, hogy amire elolvasod az sms-t már bele is futottál a napinetbe ami 195 Ft.odba került.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#76864) AliasB válasza St3ven (#76861) üzenetére


AliasB
senior tag

Most kérdeztem meg. Csak nem mondanak hülyeséget. Domino 5-nél és Domino sufr-nél is csak NetPlusz mellé rendelhető nem magába.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#76865) AliasB válasza joelke HU (#76862) üzenetére


AliasB
senior tag

Ha a Domino 5 feltöltési bónuszára gondolsz ami 1GB azt 2 héten belül kell felhasználnod. Vagy nem tudom milyen 1GB-ra gondolsz. A NetPlusz adat ha elfogy akkor csak lelassítják de nem megy a NapiNet.

Járj nyitott szemmel.

(#76866) betyarr válasza St3ven (#76861) üzenetére


betyarr
veterán

első alkalommal aktiválódik automatikusan

ööö,az ilyet nem úgy hívják a szlengben,hogy "lehúzás"?én szimplán paréjságnak tudnám becézni.mennyire jogos egy ilyen húzás alkalmazása?

joelke HU és AliasB: hát,mit ne mondjak,elég nagy sza*f@szúság ez így ahogy van ezzel a lehúzós napinettel...
amúgy nehezen tudom elképzelni,hogy a maratont csak netpluszhoz lehet használni.mert akkor minek lenne a netplusz aktiválásához kötve?

[ Szerkesztve ]

(#76867) AliasB válasza betyarr (#76866) üzenetére


AliasB
senior tag

Miért szerinted a domino 5ös díjcsomagnál ki rendelné meg a NetPlusz L-t ami 1GB 2490 Ft ha a marathon 1GB 1990? De nyugodtan hívd fel őket és neked is elmondják, hogy kiegészítő tudod ha elfogy az 1GB akkor nem kell lassan netezned hanem megrendeled a következőt 1990ért.

Járj nyitott szemmel.

(#76868) joelke HU válasza AliasB (#76865) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nem feltöltési bónusz. Új sim mellé három hónapig felhasználható 1 giga. Egyébként kitudja, az is lehet akivel beszéltél nem volt képben. Volt rá példa ahány ügyfélszolgálatossal beszéltem annyi féle infót kaptam ugyanarról a dologról. Szóval egy próbát megér a napi net mellé bepróbálni a maratont. És egyébként is jut eszembe. Az online felületen amíg nem volt aktív a napinetem addig semmi kiegészítő netet nem ajánlott a rendszer csak a netpluszokat. Aztán amint bekapcsoltam rögtön ott volt a maraton is. Egyébként meg logikátlan is lenne egy havi megújuló mellé. Ha belegondolsz ez a maraton azoknak való akik pont nem akarnak havi netet, hanem mint a dominosoknál addig akarja csak használni amíg van keret. Lehet az az 1 giga kitart valakinek 2-3 hónapig is.

Motorola G51

(#76869) AliasB válasza joelke HU (#76868) üzenetére


AliasB
senior tag

Én is pont azért akartam azt mert az az 1GB elég lenne 2 hónapig is!

De ha az ügyfélszolgálat azt mondja, hogy NetPlusz mellé rendelhető...

Az oldalukon meg nem találok semmit erről ahol le lenne írva feketén fehéren. Mi az, hogy egyik ezt mondja másik meg azt. Ez így miféle tájékoztatás?

Amíg valaki nem erősíti meg addig nem is akarok pont emiatt Domino 5re váltani.

Járj nyitott szemmel.

(#76870) Tybor66 válasza AliasB (#76869) üzenetére


Tybor66
tag

Egyelőre nem tudni kinek van igaza, DE: "Maraton adatopciót is rendelhetsz, melynek igénybevételéhez valamilyen aktív mobilinternet csomag meglétére van szükség."

Viszont nagyon remélem, hogy joelke HU fórumtársnak van igaza. :)

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#76871) Nescafé


Nescafé
őstag

Feldolgozás alatt lévő számlával mit tudok csinálni, be szerettem volna fizetni de a honlap nem igen volt jó, és most azt irja feldolgozás alatt.

 iPhone 15 Pro

(#76872) #08205312 válasza AliasB (#76869) üzenetére


#08205312
törölt tag

17. oldal ÁSZF: "A Maraton eseti adatopciók használatának további feltétele, hogy a SIM kártyán aktív netszolgáltatás legyen, akár hang díjcsomagban foglalt adat, akár hangszolgáltatás mellé igénybe vett adatdíjcsomag formájában."

Mivel nincs kikötés, hogy milyen net kell legyen aktiválva, ezért szerintem napi net mellé is igénybe vehető a maraton.

(#76873) Nordik


Nordik
őstag

Ha aktiváljuk a Domino Most opciót akkor a Domino 5-ben felvett 5 kedvezményes hívószám érvényét veszti és a Most árai szerint fognak menni a hívások?

(#76874) Zeki válasza Nordik (#76873) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

(#76875) Joe123


Joe123
aktív tag

Online ügyfélszolgálati oldalon nem jelennek meg a Marathon opciók, ha nincs aktív net, ha be van kapcsolva a Napinet, akkor megjelennek. Ez így nem annyira zsír, mint amilyennek elsőre tűnt.

(#76876) betyarr válasza AliasB (#76867) üzenetére


betyarr
veterán

nem mindig szabad szentírásnak venni,amit állítanak.annyi agyatlan üi van,hogy néha csak forgatom a szemem :U

(#76877) Nordik válasza Zeki (#76874) üzenetére


Nordik
őstag

Így mi értelme a Domino 5 díjcsomagnak? Illetve a felvehető telefonszámoknak.
Ha aktiváljuk a Most opciót akkor a Domino 5 díjcsomag egy sima feltöltőkártyás szolgáltatás net és minden egyéb nélkül.

Akkor a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás ha az ember nem akar időszaki díjakat, viszont a legolcsóbban szeretne telefonálni illetve szeretne egy megújuló, 0Ft túlforgalmazási díjas alap internet csomagot akkor a Domino 5+Most+Domino NetPlusz S lehet a legjobb megoldás? Napinetet nem szeretnénk ki is van kapcsolva.

(#76878) AliasB válasza #08205312 (#76872) üzenetére


AliasB
senior tag

De mondom, hogy direkt emiatt hívtam fel az ügyfélszolgálatot és beszéltem ügyintézővel aki azt mondta, hogy a napinet mellé nem kérhető.

De ha te jobban tudod akkor hívd fel őket és mond el nekik, hogy a saját szolgáltatásukat te hogyan gondolod.

Nincs senkinek Domino 5 díjcsomag megrendelve aki megnézné?

Járj nyitott szemmel.

(#76879) AliasB válasza Nordik (#76877) üzenetére


AliasB
senior tag

Viszont ajánlom figyelmedbe az apró betűs részt ami így szól:

"Domino Most: A kedvezményes ajánlat 2017. január 31-ig érvényes."

Járj nyitott szemmel.

(#76880) Nordik válasza AliasB (#76879) üzenetére


Nordik
őstag

Ha a Vodafone megtartja a Tuti-t akkor nem hinném, hogy visszavonják.

(#76881) AliasB


AliasB
senior tag

Ja és a legjobb még, hogy nekem ugye surf díjcsomagba van és abba van havonta megújuló internet 150MB de amellé sem kérhetem a marathont.

Ezt is az ügyintéző mondta.

Járj nyitott szemmel.

(#76882) #08205312 válasza AliasB (#76878) üzenetére


#08205312
törölt tag

oké...tehát az ászf sorai másodlagosak ahhoz képest, hogy egy ?felkészületlen? ügyfélszolgálatos mit mond :U

(#76883) AliasB válasza Nordik (#76880) üzenetére


AliasB
senior tag

Igen amiatt nem fogják szerintem sem de a változtatás nem kizárt. Szerintem addig megtartják a 9/19et aztán át fognak állni 19/19re ahogy a vodásoknál is van. A lényeg, hogy ha Január 31 után is meg akarnák tartani akkor vagy csinálnának egy ilyen díjcsomagot vagy nem írták volna, hogy csak addig érvényes az akció.

Járj nyitott szemmel.

(#76884) Tybor66 válasza AliasB (#76878) üzenetére


Tybor66
tag

Tekintettel arra, hogy nincs a számlámon 2000 Ft, kipróbáltam :

Tehát, engedte volna megvásárolni, csak a NapiNet bekapcsolásával.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#76885) tlac válasza #08205312 (#76882) üzenetére


tlac
nagyúr

Nem annyira mondhatnak hülyeséget, mert rögzítve van a beszélgetés és aztán arra lehet hivatkozni.

(#76886) AliasB válasza #08205312 (#76882) üzenetére


AliasB
senior tag

Természetesen nem! Viszont direkt úgy írják meg, hogy "ki tudják forgatni" a dolgot. Ugyanis a napinet csak akkor aktív net ha minden nap megrendeled. Nem akarom újra felhívni őket de légyszi tedd már meg hogy mit mondanak rá neked.

Járj nyitott szemmel.

(#76887) Örni


Örni
senior tag

Mióta van az T-nél, hogy a meglévő ügyfél nem vehet részletre telefont? Ismerős akart és nem lehetett.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#76888) dedike válasza AliasB (#76886) üzenetére


dedike
addikt

a napinet csak akkor aktív net ha minden nap megrendeled

És mivel rendeled meg?

Azzal, hogy bármilyen adatforgalmat generálsz.

(#76887) Örni:

1. Több, mint három hónapja van hátra.
2. Nem aranykártyás.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#76889) Nordik


Nordik
őstag

Domino Surf-nél ha elfogy a benne foglalt adat, akkor automatikusan aktiválódik a Napinet? Ezt ki se lehet kapcsolni, hogy véletlenül se aktiválódjon?

Illetve mi van ha nincs elég feltöltött keret, hogy a Surf megújuljon? Ameddig fel nem töltöm az egyenlegem addig mi történik?

(#76890) #08205312 válasza AliasB (#76886) üzenetére


#08205312
törölt tag

most hívtam őket: napinet is elegendő. Kéred a hangfelvételt? :DDD

(#76891) Örni válasza #08205312 (#76890) üzenetére


Örni
senior tag

Na akkor most egy harmadik ember is hívja fel őket :))

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#76892) AliasB válasza tlac (#76885) üzenetére


AliasB
senior tag

Nekem is ez járt a fejembe, hogy ha rossz infot mondana (amire direkt többször rá is kérdeztem mert nem akartam elhinni, hogy sem a napinet sem a surf díjcsomagba lévő havinet mellé nem kérhető) akkor mi lehet az eljárás? Szólnának, hogy te figyelj az ügyintéző nem jól mondta vagy hagynák az ügyfelet tévhitbe?

Járj nyitott szemmel.

(#76893) Joe123 válasza dedike (#76888) üzenetére


Joe123
aktív tag

Nem egészen, ki/be lehet kapcsolni díjmentesen, gondolom pénzbe akkor kerül ha adatforgalmat generálsz, de ha ki van kapcsolva, nem tudsz adatforgalmat generálni.

(#76894) AliasB válasza #08205312 (#76890) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem köszi de akkor most felhívom a figyelmük az én beszélgetésemre! Sőt még most mint "JÓ" ügyfél reklamálni fogok náluk!

Járj nyitott szemmel.

(#76895) AliasB


AliasB
senior tag

Na akkor felhívtam őket újra, hogy tisztázzam a dolgot, mint "JÓ" ügyfél.

A marathon megrendeléséhez ELÉG a napinet is valóban! Én csak azt tudom elmondani amit nekem is mondanak az ügyfélszolgálaton.
És mivel nincs időponthoz kötve a felhasználása ezért ha az 1GB 3 vagy 4 hónap alatt fogy el akkor annyi ideig lehet felhasználni! Egyetlen feltétele, hogy a kártya amíg aktív addig kell felhasználni.

Szóval át is fogok váltani Domino 5re és megrendelem a marathon 1GB-ot ami ameddig megy megy és megrendelem ha elfogy. És ha Domino 5öt töltök fel 3500al akkor kapok mellé 1GB adatot amit 2 hétig kell felhasználnom. Na így szerintem 3 hónapot (2.5) is kihúzok a marathonnal.

Járj nyitott szemmel.

(#76896) leslieearth


leslieearth
tag

sziasztok!

van itt konkrét személy, akinek sikerült már kp-re váltani egy csereutalványt?

küzdök per pill a telekommal, hogy egy G2ért kapott utalványt hogy tudnék értelmesen felhasználni. ugyanis ami telefont ezért tudnék venni a cégnél, az valahogy.... hát mondjuk úgy, nem tetszik. fizetnék is rá akár, de ezt se nagyon engedik. a vicc, hogy beszéltem személyesen ügyintézővel, telefonon központi ügyfélszolgálattal, össze-vissza beszélnek...

(#76897) #08205312 válasza leslieearth (#76896) üzenetére


#08205312
törölt tag

vangelis a nagy guru ebben :DDD

(#76898) AliasB válasza leslieearth (#76896) üzenetére


AliasB
senior tag

Ezt tanúsíthatom (mármint, hogy össze-vissza beszélnek)

Járj nyitott szemmel.

(#76899) dedike válasza Joe123 (#76893) üzenetére


dedike
addikt

Elolvasod azt is, amire válaszoltam? Megrendelésről volt szó, nem ki-be kapcsolásról. :N

Jó szerencsét!

(#76900) Örni válasza AliasB (#76895) üzenetére


Örni
senior tag

Ok, de most honnan tudod, hogy melyik ügyintéző mondta jól? :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.