Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76951) betyarr válasza joelke HU (#76950) üzenetére


betyarr
veterán

az érdekes,mert nekem elkérte a rendelésszámot és az alapján nézett utána.

időpontféleséget

bahhhhhhh,jól kisegített ezzel.bár lehet kifogytak és most van gyártás alatt.

(#76952) leslieearth válasza 313313 (#76913) üzenetére


leslieearth
tag

na hello ismét!
pont került az ügy végére, ígéretemhez híven megosztom a nagyérdeművel.

tehát azzal indítottam, csereutalványom van, de az árában fellelhető telefonok nem felelnek meg, így vagy ráfizetek többet mint a rendszer enged, vagy kérem a pénzt vissza. szegény srác elsápadt, majd hívott egy megmondóembert (esetemben asszonyt). ő mondta, hogy olyan megoldást tud felajánlani, hogy visszaveszi a telefont annyiért amit kifizettem érte, de azt ott rögtön le is kell vásárolni. de! nem kiskerárlisa alapján lehet választani, hanem a díjcsomagnak megfelelő akciós árlistából. így meglett a vágyott honor 8, abba beleforgatták a G2 visszavásárlási árát, a fennmaradót meg részletekben. hátrány, hogy a 2 év hűségidő újraindult.

ők is engedtek az első verzióhoz képest, így én is. a kecske is jóllakott, káposzta is maradt :)

köszike mindenkinek a közreműködést! :)

(#76953) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv.
Jövőhéten át is váltok Domino 5re és meglátom én is, hogy mi a szitu vele. Előbb nem váltok ugyanis van még a surf díjcsomagomban foglalt adatból ;) Váltás után pedig egyből töltenem is kell rá, hogy meg tudjam rendelni a marathon 1GB-ot 1990ért. Kíváncsi vagyok rá, hogy azt az adatot is jelzi-e az alkalmazásba és a böngészőből belépve mert most a feltöltési bónuszt nem mutatja.

Járj nyitott szemmel.

(#76954) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Telekom által kiadott összes MicroSIM (nem nano) 4G képes lehet? :F

(#76955) Vangelis válasza leslieearth (#76952) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért én megkérdeztem volna mennyi is volt a vásárláskori kisker ára a g2-nek :)

Meg, hogy mennyi most amit vásároltál.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#76956) Merlini válasza Tybor66 (#76940) üzenetére


Merlini
tag

Köszönöm a megoldási javaslataidat.

Nem érintő képernyős telefonon, nem is igazán tudnék mobilinternetet használni. :DD
Beépített számláló kinullázódott, amikor jött a telefonomra egy OTA frissítés, ami kilőtte a mobilinternetet. Így újra kellett flash-elnem a ROM-ot.
Na meg én is bonyolítom a dolgokat. Dominó kártyát időnként cserélem Telenorosra, Perc + SMS + NET egy hétig érvényes csomaghoz. (Leinternetezem, Telenoros ismerősöket hívok. Néha az SMS is jól jön, pl. autópálya matrica vásárláskor.)

Remélem megoldják hamarosan Dominó mobilinternet csomagok adatkeretének nyomon követhetőségét.

(#76957) leslieearth válasza Vangelis (#76955) üzenetére


leslieearth
tag

azt már egy korábbi alkalommal mondták. a g2 125 körül volt, most a honor 8 az 2k fölött van, 205 azt hiszem. így nekem olyan 60e körül kell kifizetnem, de könnyebbség, hogy részletekben. a másik esetben 80 körül kellett volna, és kp, annyit meg nem ért a művelet

(#76958) Vangelis válasza leslieearth (#76957) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az nagyon alacsony árnak tűnik.. a 125e.

Mikor vetted a G2-őt?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#76959) leslieearth válasza Vangelis (#76958) üzenetére


leslieearth
tag

másfél éve kb... kifutó modell volt akkor már, a g3 bőven kint volt, de az nem tetszett

[ Szerkesztve ]

(#76960) Tybor66 válasza Merlini (#76956) üzenetére


Tybor66
tag

A remény hal meg utoljára. :)

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#76961) lugosi válasza V-I-D-A (#76954) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem amiket ma kiadnak már igen.

(#76962) n@p@lm válasza Soulfly842 (#76715) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szia!
"Technikai alapinternet szolgáltatás dominós telefonszámokra.

Friss feltöltést követően a dominó telefonszámokra felkerül egy technikai itnernet jelölő, ami ahhoz segíti hozzá az ügyfeleket, hogy alapinternet nélkül is igénybe vehessék a promóciós internet szolgáltatásokat (pl. új dominóhoz 90 napig felhasználható 1 GB-s internet).

Önkiszolgáló felületeken is megfog ez jelenni feltehetőleg TechNET elnevezéssel, de addig csak az új egyenleg feltöltésekhez kerül csak fel automatikusan.

A szolgáltatás technikai jelölője már felkerül a fent megjelölt esetben (egyenleg feltöltés), de hogy technikailag működik-e, vagy csak 15-től, arról úgy is írni fogtok ;)"

Ugyan ez vonatkozik a Maraton opciókra is?
Tehát amíg nem töltöm fel az egyenlegemet addig nem lesz technikai netem és nem tudom aktiválni?
Nekem ilyen Napinet nem kell, csak a Maraton.

(#76963) SPF


SPF
senior tag

Otthoni vezetékes telefon csak előfizetéssel létezik? Vagy esetleg van feltöltős lehetőség is?

(#76964) Zeki válasza n@p@lm (#76962) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudom minek bonyolítja a telekom a dolgot.
Vett/kapott akármilyen netet a felhasználó, van net, működik. Elfogyott/lejárt, nem működik vagy lassítva működik.
Ez a napinet is egy szopás.

(#76965) V-I-D-A válasza lugosi (#76961) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Az én SIM kártyámat 4 éve adták, micro SIM-ként. Eddig csak 3G-s telefonnal használtam, nem tudom, hogy 4G képes lehet-e! Jövő héten vennék egy 4G képes telefont, azért kérdezem.

(#76966) okiteki válasza V-I-D-A (#76965) üzenetére


okiteki
tag

Biztos hogy nem 4G képes 100% ha 4 éves a kártyád, ingyen cserélik újra ha bemész telekomhoz!

(#76967) V-I-D-A válasza okiteki (#76966) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Közben megnézem, ez a típusa: SIM 3FF VARIO 64K HLR 30 akkor ez nem 4G-s lehet? :F

(#76968) okiteki válasza V-I-D-A (#76967) üzenetére


okiteki
tag

nem 4g képes!

(#76969) Zeki válasza V-I-D-A (#76967) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még a tavaly odaadott simek sem tudták mind a 4G-t!

(#76970) HXY válasza Zeki (#76969) üzenetére


HXY
addikt

Ingyen tudsz rendelni: [link]

(#76971) [P]laci válasza Merlini (#76956) üzenetére


[P]laci
senior tag

+ (#76960) Tybor66 és minden érdekelt:

már nem is emlékszem mióta, de már nagyon régóta lehet csekkolni feltöltősként is az aktuális adategyenleget. ;)

feltöltősként ugyanúgy működik a dolog, mint előfizetéses számok esetén: telekom alkalmazás -> telefonszám + 5 számjegyű jelszó -> adatforgalom egyenleg elérhető, meg látod mennyi van még a kártyádon.

ha nincs prepaid jelszavad: 1777 -> 2 -> 3 -> 5 -> 1 -> 1 -> 1 -> XXXXX -> XXXXX#
(XXXXX -> 5 számjegyű általad választott jelszó, ami nem 5 egyforma és nem 5 egymást követő szám)

[ Szerkesztve ]

(#76972) betyarr válasza V-I-D-A (#76967) üzenetére


betyarr
veterán

a 4FF a 4g képes sim.

(#76973) #08205312 válasza betyarr (#76972) üzenetére


#08205312
törölt tag

szerintem nem a 4FF jelöli a 4G-t, hanem a kártya végén található 3D utal a 4G-re

(#76974) betyarr válasza #08205312 (#76973) üzenetére


betyarr
veterán

elképzelhető,hogy rosszul emlékeztem.

(#76975) Fifi válasza HXY (#76970) üzenetére


Fifi
őstag

Az így rendelt SIM-et, hogyan kell telefonon aktiválni majd? Gondolom a 1430-t kell hívni előfizetésesként és ott ügyintéző segítségével.

Van korlát az aktiválási időre? Pl. kézhezvételtől ha csak 2 hét múlva tudom aktiválni, abból lehet gond?

Azért kérdezek ennyit, mert feleségem szeretném majd karácsonyra új telefonnal meglepni és a kiszemelt telefon nano SIM-es, a mostani meg micro és nem 4G-s. Így ha előre megrendelnék neki egy új kártyát, akkor a telefon kicsomagolása után azonnal tudná használni, nem kellene még SIM cseréért Telekom üzletbe elmenni az ünnepek alatt.

Bye, Fifi

(#76976) dedike válasza Fifi (#76975) üzenetére


dedike
addikt

Ennél kicsit több info kellene arról a telefonvásárlásról. Milyen konstrukció (új előfizu / készülékváltás), kiemeltségi szint (nincs/van), csere esetén ahhoz a számhoz lesz a készülék ami az övé...stb

Jó szerencsét!

(#76977) Top cat válasza betyarr (#76974) üzenetére


Top cat
őstag

A 4FF a méretet jelöli :)

(#76978) AliasB válasza Top cat (#76977) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv :)

Én csak azt nem értem, hogy mi értelme van a nano simnek amikor a telefonok egyre nagyobbak :D

Járj nyitott szemmel.

(#76979) Fifi válasza dedike (#76976) üzenetére


Fifi
őstag

A telefonvétel az ő SIM/telefon előfizetésétől független lesz. Egy másik előfizetésemre veszem meg.

A lényeg, hogy amikor megkapja az új telefont, mielőbb tudja használni majd, mert jelenleg nem nano SIM-mel rendelkezik, az új telefon meg azt igényli, ezért gondoltam, hogy előre berendelek egy SIM-et és szenteste meg csak aktiválni kellene majd.

A nála lévő SIM is az én nevemen van (telekom fiókomban kezelem) és persze az ő számára igényelném meg az új 4G-s nanosimet. A rendelés során SMS-ben érkező ellenőrző jelszó idejére meg hozzá tudok férni a telefonjához. :B

(#76980) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Sziasztok!

Galaxy j5 (2016) okostelefont szeretnék vásárolni, kamatmentes részletfizetéssel. A legjobb tarifa a Like S lenne, minden szempontból. A bökkenő az, hogy egyetemistának kellene lennem hozzá.. ha neten rendelem ezt a tarifacsomagot, hogyan ellenőrzik?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#76981) Top cat válasza AliasB (#76978) üzenetére


Top cat
őstag

A mérete kisebb a SIM-nek de a tudása nagyobb :)

(#76982) Zeki válasza K1nG HuNp (#76980) üzenetére


Zeki
nagyúr

A futárnak kell bemutatnod, ha jól emlékszem.

(#76983) AliasB válasza Top cat (#76981) üzenetére


AliasB
senior tag

Az oké, hogy jobbak de miért nem volt elég a micro sim amit kitörtek. Teljesen indokolatlan a nano. Hisz a telefonok egyre nagyobbak.

Járj nyitott szemmel.

(#76984) betyarr válasza AliasB (#76983) üzenetére


betyarr
veterán

sztem,az az értelme,hogy a mérete akkora,mint egy sd kártyának.és ugyebár a fantasztikus fejlesztésnek köszönhetően (fiókos sim/sd tartó) vagy egyik vagy másik helyezhető bele a megfelelő helyre.ez a fejlesztés is a tervezett elavulást hivatott elősegíteni,mert egyrészt a teló akkuja beépített és nem,vagy nem egyszerűen cserélhető,illetve,így erőltetik rá a júzerekre a minél nagyobb tárhellyel rendelkező telefonokat (nyilván jó pénzért),de ha a kisebbet veszi,akkor meg szív,ha nyilván nem elég (brutál méretű felbontás=sokmegás kép/videó) a hely,ergo vesz egy másikat.ki van találva ez...

[ Szerkesztve ]

(#76985) dedike válasza Fifi (#76979) üzenetére


dedike
addikt

Értem.

Annak viszont járj utána, hogy ez így lehetséges-e?
(Egyébként csak azért érdeklődtem annyira bátran, mert amennyiben az ő általa használt előfizetéshez készülékváltással rendelnél, akkor benne lenne a kisebb méretű SIM a csomagban, ha az ő nyilvántartásuk szerint még nem olyan méretű az előfizetéshez rendelt SIM.)

Jó szerencsét!

(#76986) jmo válasza dptrsk (#76929) üzenetére


jmo
újonc

Köszönöm a választ!
Percdíjakat nem találok erről az UPG sim kártyáról. Hozzá kell rendelnem egy Domino csomagot (kettő van fent a telekomnál, ha jól tévedek)?

(#76987) dedike válasza K1nG HuNp (#76980) üzenetére


dedike
addikt

A rendelés során megadod a diákod számát, az intézmény nevét, majd pedig kiszállításkor bemutatod a futárnak.

Érdekes, de az utóbbi időben mindig kérik a személyit, nem elég a számát bediktálni, pedig a szállító ugyanaz... :(( )

Jó szerencsét!

(#76988) #99546112


#99546112
törölt tag

Van olyan lehetőség, hogy megnézhessem, mennyi törlesztő van még hátra a részletfizetésnél?! Illetve van arra lehetőség, hogy a havi törlesztőn felül mégegyet befizessek? Vagy ezt csak személyesen lehet T-pntban?
Köszi.

(#76989) dptrsk válasza #99546112 (#76988) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Személyesen vagy banki utalással is tudsz törlesztőt befizetni előre, 1430on elkérheted az adatokat.

Személyesen, illetve 1430on meg tudják mondani mennyi részlet van még.
Vagy a készülékvásárláskor számla mellé kapott részletfizetési ütemezésből is kideríthető.

(#76990) dptrsk válasza jmo (#76986) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

UPG nem a díjcsomag, hanem a SIM elnevezése.
Díjcsomagodat *102# menüben vagy online belépve tudod a legegyszerűbben kideríteni, ha nem tetszenek a feltételek feltöltésenként tudod módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#76991) #99546112 válasza dptrsk (#76989) üzenetére


#99546112
törölt tag

Köszi!

(#76992) edk- válasza Fifi (#76979) üzenetére


edk-
őstag

Vegyél adaptert gombokért és azzal tedd bele a mostani készülékbe a nanora cserélt SIMet.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#76993) Keem1 válasza edk- (#76992) üzenetére


Keem1
addikt

És ha most kicseréli, de nem töri ki, csak a micro-t, aztán szenteste abból is a nano-t?

[ Szerkesztve ]

(#76994) dedike


dedike
addikt

Az a baj vele, hogy mikor megkapja az újat, a régi egyből kuka...

...bár ezt is ki lehet hozni kedvezően. :)

Jó szerencsét!

(#76995) n@p@lm válasza Zeki (#76964) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szerintem első feltöltéssel lehet már Maratonozni.
De előtte ugye tőkét kell a Telekomba pumpálni ;)

(#76996) Merlini válasza [P]laci (#76971) üzenetére


Merlini
tag

Merre van ez az "adatforgalom egyenleg elérhető"?
Az áttekintésben nincs.

Neked most mutatja Dominó kártyán az adatforgalom egyenleget?
A Telekom alkalmazásból a verzió 5.1 van fent nekem, neked?

Olvastad a nyitó kérdésemet? #76931 "A telekom applikációból kivették kb. két hete, erre panaszkodtak páran a Play-en."

(#76997) albandy válasza Merlini (#76996) üzenetére


albandy
tag

Nekem mutatja az áttekintésben ....

(#76998) Merlini válasza albandy (#76997) üzenetére


Merlini
tag

Telekom alkalmazásból a 5.1-es, vagy régebbi van nálad fent?
Előfizetésed van, vagy Dominó?
Ha Dominó, akkor havi internet csomagod van, vagy több hónapos? (Pokémon Go adatcsomag, új SIM mellé 3 hónapra 1GB stb.)

(#76999) albandy válasza Merlini (#76998) üzenetére


albandy
tag

5.1
Domino
Ősrégi go net s 30 mb

(#77000) Merlini válasza albandy (#76999) üzenetére


Merlini
tag

Összefoglalva. Havi Dominós internetcsomagod van.
Telekom aktuálisan legfrissebb 5.1 verziójú applikációjában működik adatforgalom egyenleg keret megjelenítése. Elvileg be tudsz kapcsolni "Adatforgalmi értesítő SMS-t" (Telekom lehet be is kapcsolta neked.)

Több hónapos Dominó mobilinterneteknél (Pokémon Go adatcsomag, új SIM mellé 3 hónapra 1GB stb.) nem működik ez az Adatforgalmi értesítő SMS. Valamint a Telekom aktuálisan legfrissebb 5.1-es applikációjában nem jelenik meg, az adatforgalom egyenleg.

Ezekből én azt feltételezem, most hegesztik az alkalmazásba. Az akár több hónapos Marathon mobilinternet csomagokat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.