Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76601) MadMancs válasza zoltan6 (#76597) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha hívsz valakit megkérdi melyikkel. My number vagy DID.

@[ChelloZotya: Fix

@CineDog1: Én a mindenféle SMS ( általában google, ms, stb ) a +36 30 555 5508 ról szoktam kapni.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#76602) BrownB válasza MadMancs (#76599) üzenetére


BrownB
tag

DID hívható. Az SMS szám az közös mint már írták. Ki fogadja azon a hívást?!

Viszont nem enged kitelefonálni, szeretné ha feltöltenm az egyenlegemet. :W

[ Szerkesztve ]

(#76603) edk- válasza MadMancs (#76599) üzenetére


edk-
őstag

Ha fut az immmr, a DID hívható. Most próbáltam Dellmont accountból. Kicsöngött az immmrt futtató készüléken. Nem vettem fel.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#76604) zoltan6 válasza MadMancs (#76601) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem nem engedi,vagy még nálam nem él ez,a saját számom küldi,kiirja hivásnál,hogy call from personal number,és csak a saját számom van ott.

(#76605) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló egy kis segítség kellene. Kb 5 éve nem változtattam díjcsomagot mert egy egész jó flottásban vagyok, de a kiszemelt telefonom mellé kénytelen leszek költségcsökkentés miatt új díjcsomagot választani. A lényeg, hogy a telefon részlete+ szolgáltatás havi díj 15k alatt maradjon.

A rendszer által felkínált lehetőségeim a következők (Valóban csak azok az opcióim amiket felkínál ha részletre veszem?)
-Next S Aranytárskártya 5490ft amiben 1 gb net van
-Move M/S Aranytárskártya 3990/3490ft 500/200mb net
-Eco Surf 3490ft 50mb net

Jól sejtem, hogy ezekben a díjcsomagokban foglalt internet a NetPlusz díjcsomagok között lelem és amennyiben váltanék egy nagyobbra abban az esetben úgy nézne ki mondjuk move M díjcsomagra levetítve amiben 500mega van 3990-ért, hogy ha 3 gigát szeretnék akkor a havidíj 5390ft lesz?

Valamint az előfizetésre vállalt 2 év mit jelent? Nem válthatok díjcsomagot?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#76606) tsteve válasza MadMancs (#76599) üzenetére


tsteve
senior tag

nálam is simán hívható a DID szám.
20-asra és 30-asra kimegy az sms is, 31-esre (ex-tesco, most Voda) nem, látszik hogy kicsit béta a cucc.
sms küldő ID nekem sem a saját hanem szolgaltatós szám.

[ Szerkesztve ]

(#76607) Zeki válasza MadMancs (#76601) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most nézem a telóm, sokan használják sms-re a +36303444xxx számmezőt. Amit írtál, azt is páran.

(#76608) tsteve válasza Zoty4 (#76600) üzenetére


tsteve
senior tag

fix a DID szám, nix ugribugri :)

ezenkívül - úgy tűnik - több usa állam is a merítésben van

[ Szerkesztve ]

(#76609) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Sziasztok!

Kártyás (dominó) dijcsomaghoz elérhető vmilyen költség csökkentő opció ?
Idősebb rokonnak lenne, inkább csak telefonál, de kicsit sok a percdij a sima dominóban

iPhone X@R, iPad Pro

(#76610) joelke HU válasza Blackmirror (#76609) üzenetére


joelke HU
senior tag

Olvass vissza pár oldalt. Napok óta a 9 Ft-os percdíjú Dominó Mosttól hangos a fórum.

Motorola G51

(#76611) Blackmirror válasza joelke HU (#76610) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ok, köszi lusta voltam itt kutakodni,a telekom weboldalon meg nem találtam :O

iPhone X@R, iPad Pro

(#76612) [P]laci válasza Blackmirror (#76611) üzenetére


[P]laci
senior tag

Domino Most és a többiek

btw ennyire lusta azért ne legyél már! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76613) Blackmirror válasza [P]laci (#76612) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Köszi , köszi :R

Hát nah ;] régebben követtem ezt a topicot is, de sok év után váltottam telekomról, nem figyelem a fórumot és nem is vagyok képben

iPhone X@R, iPad Pro

(#76614) [P]laci válasza Blackmirror (#76613) üzenetére


[P]laci
senior tag

várunk vissza! ;)

(#76615) szabacsik


szabacsik
őstag

EcoSurf díjcsomagnál, hogy van ha szeretnék mellé Korlátlan böngészés opciót? Az a havidíjból vonódik le vagy rá kell tölteni?

/\____/\

(#76616) MadMancs válasza szabacsik (#76615) üzenetére


MadMancs
veterán

Egyik se. Alap havidíjon felül számlázódik, mint az összes plussz megrendelt szolgáltatás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#76617) dptrsk válasza MadMancs (#76616) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mivel az EcoSurf MIX típusú csomag, ezért a havidíja erejéig tud költeni.
Azaz a havidíjból tud mobilnetet is venni.
Ha kevés az egyenleg, akkor tudsz feltölteni, mimt egy dominot, s azt költöd.

(#76618) br4adam válasza dptrsk (#76617) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ez nem így van. A plusz net vagy korlátlan opció a havidíjon felül lesz számlázva.

(#76619) Beca1990


Beca1990
senior tag

Fun S Aranytárskártya csomagra lehet aktiválni a Most opciót?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#76620) tybsen


tybsen
addikt

Van valamilyen tapasztalat, hogy Immmr regisztracio es megerosites utan mennyi ido mulva erkezik az invitalasrol/app letoltesrol e-mail? Illetve a regisztracio barmely szolgaltato / barmely orszag telefonszamaval tortenhet? Mert en magyar vodafone-t adtam meg oktober 30-an de a visszaigazolason/megerositesen kivul nem jott eddig mas.

(#76621) Zeki válasza tybsen (#76620) üzenetére


Zeki
nagyúr

Annak ment csak eddig értesíő, aki telekomos email adott meg.
------

A Most opció DOMINO MOST.

[ Szerkesztve ]

(#76622) tybsen válasza Zeki (#76621) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi!

(#76623) St3ven válasza Beca1990 (#76619) üzenetére


St3ven
addikt

Nem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#76624) [P]laci


[P]laci
senior tag

(#76625) joelke HU válasza [P]laci (#76624) üzenetére


joelke HU
senior tag

És ezen dolgoztak annyi napig? 😀
Na de legalább van valami tájékoztatásféle. Az viszont érdekes, hogy csak appból bekapcsolhatónak reklámozza.

Motorola G51

(#76626) AliasB válasza [P]laci (#76624) üzenetére


AliasB
senior tag

Szia!
Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem ha már a telekom nem képes rá.
Kerestem a telekom oldalán de nem találtam úgy eldugták. Aztán beléptem az alkalmazásba és ott volt. Na de nem azért nem láttam mert eddig figyelmetlen voltam hanem mert amikor utoljára néztem az alkalmazást még nem volt ott. Azt hittem, hogy ha változik valami akkor csak lesz valami értesítés és nem nekem kell átböngészni újra mindent, hogy milyen változások vannak. Érdekes mert más alkalmazás mindenről tud értesítést küldeni csak ez nem.

Na és még valami. Az alkalmazásba a megújuló (nem egyszeri) internetnél NetPlusz L (1GB) 2490 Ft.

Viszont itt azt írják, hogy ugyan az 1590! Most akkor mi az igazság?

[Domino mobilinternet]

Járj nyitott szemmel.

(#76627) dptrsk válasza br4adam (#76618) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezt nem tudtam, számomra a Fun S és egyéb Mix termékek feltöltő kártyásként voltak meg, amik havi fix "feltöltéssel" a domino nyújtotta korlátosságot adták.

(#76628) kentucky válasza AliasB (#76626) üzenetére


kentucky
őstag

Az ha még több netet szeretnél

(#76629) joelke HU válasza AliasB (#76626) üzenetére


joelke HU
senior tag

Az 1590-es ár akkor érvényes ha már mellette van más netcsomagod is alapból. Ha nincs és úgy rendeled, akkor bizony 2490 Ft lesz. Régi trükk ez a telekomtól

Motorola G51

(#76630) dptrsk válasza AliasB (#76626) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha van a csomagodban benne foglalt internet 1590, ha nincs 2490.

Pl
Domino Surf mellé 1590
Domino 5 mellé 2490.

(#76631) AliasB


AliasB
senior tag

Igen azt értem, hogy meglévő mellé 1590 de az alkalmazás tudja, hogy surf díjcsomagban vagyok de mégsem azt látom az alkalmazásba, hogy 1590 :/ ha nem nézem meg a böngészőbe akkor honnan tudnám? Azt a domino most opciót meg csak az alkalmazásba találtam meg a böngészőbe meg csak itt kapott linken. Hová tudják így eldugni a böngészőbe?

Járj nyitott szemmel.

(#76632) MadMancs válasza dptrsk (#76617) üzenetére


MadMancs
veterán

Téves. Nekem is EcoSurf volt. Arról váltottam Next-re. Minden ( NetPlusz, SMS M, közösségi opció ) a havidíjon felül számlázódott.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#76633) AliasB


AliasB
senior tag

P laci ezt az oldalt linkete ide:

www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok/domino-most

Viszont itt a dominos oldalon semmi híre hamva a dolognak:

www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok

Ugyan az a két link leszámítva a "/domino-most"-ot a végéről. De mindenhol kerestem az oldalon és nem csak a dominos részen, hogy tényleg én vagyok ennyire béna, hogy nem találom sehol a telekom honlapján?! Még a keresőjébe is beírtam de nincs találat :/ Ez valami titkos dolog amit csak a pontos linkjéről lehet elérni vagy mi?! Olyan érzésem van, mint amikor a boltba akció van de eldugták az akciós árút valahová egy másik sorra a legalsó polcra, hogy ne legyen szem előtt mert az nem biznisz nekik :/

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#76634) Vangelis válasza AliasB (#76633) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Reklámot se nagyon látni sehol... sőt!

Én nem láttam még a rádióban mint a telenyomor nyomorúságos kínlódását....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#76635) Joe123 válasza AliasB (#76633) üzenetére


Joe123
aktív tag

Olyan mintha csak azt a tudatosabb fogyasztói réteget akarják elérni, aki emiatt átmenne a vodához. A tájékozatlanabb többségről pedig lehúzni a 49Ft-os percdíjat amíg lehet.

(#76636) Zeki válasza Joe123 (#76635) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az volt írva, hogy másodikától jön ki hivatalosan, és lesz még mellé más is. Másodikától lesz reklámozva a Maraton is.
Aztán majd kiderül.

(#76637) AliasB válasza Joe123 (#76635) üzenetére


AliasB
senior tag

De hogy akarják elérni? Mert ha most itt nem látom a linket akkor hiába nézem az oldalukat nem találom meg.

Mivel én nem akarok havidíjnak 3ezreket kifizetni sem hülyeségidőt aláírni ezért eddig meg sem fordult a fejembe a voda ugyanis a kártyás csomagjaiknak is volt havidíja mint ennek a surfnak de nem 890 hanem 2-4000ft! [link]

Most ugye megcsinálták végre a "TUTI" névre hallgatót ahol legalább nincs havidíja a kártyás csomagnak viszont az internet sokkal drágább, mint a telekomnál! Ha valaki akar 1GB internetet akkor az 5000!!!! Mármint töltsek minden hónapba 5ezeret ha akarok 1GB netet?! Na persze!
Szerintem ez elég irreális és akkora különbség, hogy én biztos nem váltok vodára!

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#76638) jozsi968 válasza AliasB (#76633) üzenetére


jozsi968
tag

Ott van az! Bökj rá a Domino hang opcióra!

(#76639) Keem1 válasza AliasB (#76637) üzenetére


Keem1
addikt

Mi a baj a havi díjjal? Én 1990 Ft-ot fizetek, ami lebeszélhető (mint a kártyás csomag esetén). Plusz 1590 az 1GB net. Jórészt voip hívást intézek, de azért a havidíjat is ledumálom, többet sose.
Így mindig 3580-at fizetek. Nem vagyok gazdag, de mivel kereső ember vagyok, ez belefér (a fizum kb. 2%-a).
És ha esetleg többet kéne beszélnem hirtelen, nem kell azon aggódni, hogy elfogyott a feltöltés.

Nem megtéríteni akarlak, csak tippet adni, meg a havidíjas csomag nem mindig az ördögtől való.

(#76640) AliasB válasza jozsi968 (#76638) üzenetére


AliasB
senior tag

Na ne már tényleg oda dugták! Ezeket a ....t :/ Nem mondok rá semmit.
Köszi!

Járj nyitott szemmel.

(#76641) edk- válasza AliasB (#76637) üzenetére


edk-
őstag

5000 Ft feltöltésért ajándék 1 GB-ot adnak valóban, de a havi megújuló 1 GB csomag ára 1500 Ft.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#76642) AliasB válasza Keem1 (#76639) üzenetére


AliasB
senior tag

Az a bajom a havidíjjal, hogy van ahonnan tudok ingyen is telefonálni (itthonról és a munkahelyemről is) ezért saját számról csak havi kb 40 percet de van, hogy csak 20at. Na most ezért minek fizetnék ki mindig akár havi 2ezret is? Plusz hülyeségidővel sem szeretném magam elkötelezni mert plusz felesleges probléma. Ez meg így semmi és ha akarom csak simán hagyom a fenébe és nem töltök rá.

Járj nyitott szemmel.

(#76643) dedike válasza joelke HU (#76625) üzenetére


dedike
addikt

Mi van vajon azokkal, akik nyomógombos telefonon szeretnék bekapcsolni? :U

Jó szerencsét!

(#76644) AliasB válasza edk- (#76641) üzenetére


AliasB
senior tag

A vodánál?? Én azt találtam, hogy 4ezer szóval kell is az az 5ezres töltés akkor meg már van 1GB net érte és nem kell 4ért a net. Azaz havonta tölts 5ezret ha kell ha nem. [link]

Járj nyitott szemmel.

(#76645) edk- válasza AliasB (#76644) üzenetére


edk-
őstag

http://m.vodafone.hu/internetes-tarifak/elofizeteses-internet/mobilon/adatopciok

A megújulót nézd.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#76646) gyuromoj


gyuromoj
veterán

BT hangfalat nem lehet 0% THM-el vásárolni a honlapon?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#76647) Top cat válasza dedike (#76643) üzenetére


Top cat
őstag

Ügyfélszolgálaton keresztül is belehet.

(#76648) AliasB válasza edk- (#76645) üzenetére


AliasB
senior tag

Komolyan mondom ott fent rámentem a feltöltőkártyás internetre és azt az oldalt dobta amit be is linkentem :/ a fene egye meg a mindent eldugós formájukat. Tényleg ez a könnyen átlátható és felhasználóbarát oldaluk. Már meg sem merem kérdezni, hogy ez meg hol volt.

Így már más a gyerek fekvése ha 1GB 1500 Ft. és 19/perc havidíj nélkül
Telekomnál minden drágább akkor mert a surf 890/hó és 1590 Ft. 1GB

Járj nyitott szemmel.

(#76649) goop válasza AliasB (#76648) üzenetére


goop
őstag

Eddig sem volt drágább, most már főleg nem az. Domino MOST és MARATON. Less utána.
Plusz egyik lelövi a neted ha elfogy, T-s netplusz csomagok lassítósak. Valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#76650) AliasB válasza AliasB (#76648) üzenetére


AliasB
senior tag

Bocsi már nem engedte módosítani.

Most néztem a linket amit küldtél.

m.vodafone.hu/internetes-tarifak/elofizeteses-internet/mobilon/adatopciok

"elofizeteses-internet" és az van írva, hogy bár milyen feltöltőkártyás tarifához. Szerintem én feladom a keresést mert ezeken az oldalakon nem fogok kiigazodni ha fene fenét eszik is. Ezt sem találom az oldalukon csak a linken amit küldtél. A feltöltőkártyás internetnél biztos nincs ilyen. Fel is adom és elmentem a linket amit küldtél és nem keresek logikát hogy hol találom.

Járj nyitott szemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.