Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112365) martonl válasza -ZeeZee- (#112357) üzenetére


martonl
senior tag

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Bocsánat, ezt nem tudtam kihagyni...

Ez nagyon idegesítő dolog tud lenni. Amikor én '97. megszereztem az első Westel900-as (0630) számomat, 10 perc után már valaki félretárcsázott. Kiderült, hogy a Pannonos (0620) verzióját hívták a számomnak. Ezek után sok-sok éven át volt, hogy hívás, volt, hogy SMS esett be, naponta több is. Aztán egyszer csak csend lett. Felhívtam a számot és nem létezett. Hát elmentem a Pannonhoz, és megszereztem a számot. ;]

A megoldás a számcsere, nehogy már nektek kelljen tökölni azon, hogy tiltsátok le a számokat. Ráadásul az automata SMS-ek jönni fognak így is-úgyis. A másik verzió, hogy vesztek egy nagy levegőt, kikeresitek a hívó forrását és megbeszélitek nyugodt hangon vele, hogy legyenek szívesek törölni a számot és nem hívni/SMS-ezni rá többet, mert ez zaklatásnak minősül, és gyanúm szerint GDPR irányelvbe is ütközik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.