Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112289) ubyegon2 válasza Tompika777 (#112286) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez tökéletes, de múlt évben megvolt ez, most viszont 240KB/s a max több OS-t és letöltendő iso-t kipróbálva. 2MB/s-nél fel sem tűnt volna a korlátozás.

Ha már említed az ÁSZF-et, azt nekem kéne ismernem, de az ÜSZ-es hugiknak nem? Vagy csak hülyének nézik a felhasználót? :(((

Pont amiatt hívtam őket, hogy eddig működött, most viszont túl alacsony a limit.

(#112287) dptrsk

Értem én, de nem örülök neki. :(

(#112288) anglergab

MIért írod, hogy nem tagadják? Te is ÜSZ-es vagy? Hárommal is beszéltem és mindhárom egyértelműen letagadta. Mint ahogyan Te most letagadod, hogy ők tagadják. :W

Azért van erre szükség, hogy a hálózat működését és integritását fenntartsák és egyes felhasználók miatt ne kerüljön veszélybe sok más felhasználó adatforgalmazása.

Ne kerüljön veszélybe a sok torrenthuszár letöltögetése? Deqrvajó. Szívjon az, aki jogszerű tartalmat akar leszedni! Azzal ne fárassz már, hogy technikailag nem lehet szűrni a jogrótiszta oldalakra, ezekre a kincstári kamuszövegekre nem vagyok ma felkészülve.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.