Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) .DLL válasza lcee79 (#49450) üzenetére


.DLL
veterán

M30X, kábele fix.
M40X-nek levehető, cserélhető.

Pio HDJ700-at nem ismerem sajna.
Beyerdynamic DT770 Pro? Az is egy elpusztíthatatlan fejes, meg kapni hozzá minden alkatrészt.
(Én ebben a pillanatban egy AKG K92-vel hallgatom a Mixed és elég korrekt ez is, bár van benne kis tuning, de azért a fentiek jobbak. Majd elviszem egy körre összehasonlítani az M30x-szel).

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49452) Samtya válasza lcee79 (#49442) üzenetére


Samtya
senior tag

Csak kíváncsi vagyok, hogy mi lett a V700-zal? Mennyit bírt, mennyire volt tekergetve, durván használva? MDR-V55 hasonló hozzá, ezért kérdezem.
Egyébként a DJ fejesek nem nagyon ismertek ebben a topikban. A túlzott basszus és nagy szorítóerő miatt otthoni hifisták nem használják. Érdemes elgondolkodni azon, hogy otthoni kevergetéshez jó lehet egy nem DJ fejes is, persze óvatosabban kellene vele bánni. Pl Beyerdynamic DT PRO sorozatából a 250 ohmosak spirálkábelesek.
Szerk: .DLL megelőzött, de azért egyre jár az agyunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#49453) demerion


demerion
tag

Sziasztok!

Újból a segítségeteket szeretném kérni. Körülbelül 1-3 havonta legyilkolok egy in ear fülhallgatót ezért úgy gondoltam ideje lenne váltani fejhallgatóra, hátha tartósabb lesz.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Buszon, utazás közben, körülbelül 2 órás utakra, otthon amikor nincs nálam "rendes" fejhallgató.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
5-10 ezer forint.
4.) Új vagy használt?
Új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Nem igazán szempont, fontosabb hogy kis helyet foglaljon.
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Túlzott mély, sok magas zavar, egyébként egy Beyerdynamic DTX 710-et használok.
8.) Honnan vásárolnál?
Nem szempont.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Telefon, Nokia Lumia 735.

Eddig ezeket néztem: Superlux HD572, Beyerdynamic DTX501p (ez ugyan kicsivel több mint a megadott keret), Beyerdynamic DTX350p

(#49454) lcee79 válasza Samtya (#49452) üzenetére


lcee79
őstag

A sony kibírt 8-10 évet, már nem is emléxem mikor vettem :D Szerintem óvatosan bántam vele, mint a legtöbb termékkel amit veszek. Ami nálam tönkremegy azt egy durva ember jobb ha nem is próbálja meg :)

Volt kapásból egy hibája, (azon kívül, hogy recsegett ropogott...) hajlamos volt eltörni egy pontban, pedig nem sokat hajlítgattam... Elég volt neki ha egy kézzel vetted le a fejedről és jobban kihajlott a kelleténél...
Most pedig legutoljára, nem tudom mi történt, egyik nap jó volt, másnap felvettem és az egyik fele nem szólt, kicsit ütögettem és visszajött, és ez elment odáig, hogy most már csak ütögetem és másodpercekig jó...

Egyből nem lehet észrevenni hogy szorítana, de 1-2 óra után a fülem már megérezte.

Szóval természetesen nem vágyom arra hogy kényelmetlen fülest vegyek. Az ember mindig próbál a lehető legjobb áron a lehető legjobb terméket megvenni a saját igényeinek, de itt kaposváron szinte semmi sincs, így majdnem kizárt hogy itt valamit kipróbálok élőben... De nem akarok hónapokat várni a vásárlásra, gondolom amik több embernek is bejöttek, nekem is hasonló véleményem lesz róla :)

Beyerdynamicról már olvastam sokat, az is szimpi, bár most nézem hogy elég sokfajta kiadást csináltak belőle
Az Audio Technika is, AKG is jól hangzanak a fülemben, csak az áraik nem mindig :D
most hogy tudom hogy van az Mx40 35.000-ért eddig ez tetszik a legjobban, ennél van jobb ajánlat ezen az áron?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#49455) Samtya válasza demerion (#49453) üzenetére


Samtya
senior tag

Hogy lehet legyilkolni egy fülhallgatót?
A Koss Porta Prot nem merem ajánlani, mert érzékeny kis vékony vezetéke van, pedig a lehető legkisebbre összehajtható fejhallgató (és jól is szól).

Icee79: akkor valamelyik Beyer DT PRO jó lenne neked. A Sony meg szétszedhető és a vezetéket kellene visszaforrasztani. Valaki még át is fújta. :)

[ Szerkesztve ]

(#49456) Samtya válasza lcee79 (#49454) üzenetére


Samtya
senior tag

Spirálkábeles nem sok jut eszembe. Superlux HD660, ami nem jobb de sokkal olcsóbb. Vagy Takstar Pro80.

[ Szerkesztve ]

(#49457) Sinesol válasza Samtya (#49456) üzenetére


Sinesol
veterán

Csak úgy eszembe jutott, de a Sennheiser HD280 nem épp hasonlo célra van?
Ha jol emlékszem cserélhető spirálkábeles és 35 körül van árban.

[ Szerkesztve ]

(#49458) Samtya válasza Sinesol (#49457) üzenetére


Samtya
senior tag

De erre a célra van, viszont most 39-ért látok itthoni boltokban. Én nem hallottam még, de gyanítom, hogy ennyit nem ér, mert ennyiért nagyon jól kellene szólnia. A Sennheisernél a 600-as széria alatt (meg felette is ;] ) könnyen bele lehet futni túlárazott tipusokba.
A fentebb említett Pro80-at most néztem Alin 99 usd - bedrágult - szerintem régebben 70 usd körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#49459) mitisz


mitisz
tag

Sziasztok! Azonos áron melyik lenne a jobb vétel a következő kettő fejhallgató közül? Sennheiser HD 595, ütött kopott (kisebb repedés is van rajta ragasztva) állapotban de működik, vagy egy Sennheiser HD 555 remek állapotban? Melyiket válasszam, ha ugyanannyibe kerül mindkettő? Köszi a segítséget! :)

(#49460) .DLL válasza mitisz (#49459) üzenetére


.DLL
veterán

A HD555 90%-ban megegyezik az 595-tel, van is sok leírás a neten, hogy hogyan lehet 595-té varázsolni a kisebbik tesót.

(P.H.)

(#49461) Xaels


Xaels
félisten

Na berendeltem egy Koss Porta Pro-t tegnap. Raktárkészletnél "Külső Raktáron átlag 3 nap beszerzési idő" volt erre kapom a GLS-től a levelet, hogy feladták a csomagot :DDD Pedig belekalkulátam a minimum 3 napot így kérhettem csomagpontra, hogy fizu után át tudjam venni :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49462) mitisz válasza .DLL (#49460) üzenetére


mitisz
tag

Igen tudom, a driverük is teljesen ugyanaz. Nem szívesen mókolnám megvétel után, de tudom hogy létezik ez a 555->595 foam mod. Ezért kérdeztem, hogy melyik éri meg jobban, reméltem hogy lesz valaki aki hallotta mindkettőt. :) Akkor szerinted ugyanazon az áron vegyem inkább a jobb állapotú 555-öt?

[ Szerkesztve ]

(#49463) .DLL válasza mitisz (#49462) üzenetére


.DLL
veterán

Az tény, hogy ez a konstrukció szeret repedni ott a pánt tövénél, ez a 555-nél is előjöhet a későbbikben, mindenesetre személy szerint én a jobb állapotút venném magamnak.

(P.H.)

(#49464) mitisz válasza .DLL (#49463) üzenetére


mitisz
tag

Igen, a mostani 515-ösömön is van repedés ott. :) Valszeg az 555 lesz, én is afelé hajlok. :)

(#49465) assemble válasza mitisz (#49464) üzenetére


assemble
addikt

Az 595-omon amugy erdekesen modon nincs repedes, pedig jo sok eve megvan es hasznalatban van. Mondjuk ennek az is lehet az oka, hogy kicsit tulsagosan laza, ha jobban hatradolok mar csuszik le a fejemrol - uj koraban normal esetben szerintem joval szorosabbnak kene lennie, es szerintem ez a szoritoero okozhatja foleg a repedest.
Ezzel egyutt mondjuk lehetne jobb allapotban, a festek tobb helyen lekopott, meg az egyik oldalon a szivacs is elegge szetjott. Gondolom lehetne cserelni, csak lusta vagyok hozza :)

[ Szerkesztve ]

(#49466) schawo válasza assemble (#49465) üzenetére


schawo
titán

595-omon amugy erdekesen modon nincs repedes
Tuti hamisítvány, ha hiányzik róla a signature repedés. :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49467) Rayfull


Rayfull
tag

Sziasztok!
Fejhallgató vásárlásan gondolkozom, és ebben kérem a segítségeteket.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
-otthoni használatra

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
-zenehallgatásra, főleg electro, dubstep meg nightcore fajta zenékre

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
-MAX 30k Ft, de inkább 20-25k körüli ár

4.) Új vagy használt?
-Akár használtan is veszek

5.) Circumaural vagy supraaural?
Csak Circumaural, mert az átlagosnál nagyobb fejjel rendelkezem, és a supraaural sosem illeszkedett rendesen, meg lecsúszott,

6.) Zárt vagy nyitott?
Otthon családi környezetben használom, és nem igazán szeretném, hogy a másik szobában is hallják, hogy mit hallgatok, vagyis zárt (talán félnyitott, de az nem tudom mennyire szigetel) :)

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Az rohadtul zavar, ha semleges, és nincs basszusa, szóval nekem mélykiemeltebb kellene. A sok magas engem nem zavar.

8.) Honnan vásárolnál?
Elsősorban M.O-ról, de nem rettenek meg a külföldi vásárlástól sem, de akkor a 30k az áfával meg mindennel együtt.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Gépről, nagyon ritkán telefonról, és tervezek DAC-ot venni hozzá.

Tudtok ezeknek megfelelőt?

A válaszokat előre nagyon szépen megköszönöm :)

(#49468) .DLL válasza Rayfull (#49467) üzenetére


.DLL
veterán

Magnat LZR-580

(P.H.)

(#49469) EyElEs?! válasza mitisz (#49462) üzenetére


EyElEs?!
tag

Nekem is ott van a repedés az 555 fejhallgatómon, de őszintén szólva észre se vettem nem tudom hány éven keresztül, szóval szerintem nem végzetes (de erről nyilván fórumokon több infó van fent)
Amúgy megvettem az m50x - et köszi a segítséget! Nagyon tetszik

(#49470) lcee79 válasza .DLL (#49443) üzenetére


lcee79
őstag

Munkahelyen nincs youtube, így otthon rákeresgettem hogy is néznek ki ezek a fejhallgatók élőben
És az AKG 553 Pro-t a bemutató mikor a fejére rakta, láttam hogy tök jól illeszkedik a fejre. Pont úgy van kialakítva, hogy a a füles rész felett befele megy és a fejhez illeszkedik, a többi fejhallgató nem alkalmazza nagyon ezt a kialakítást, pedig szerintem praktikus, legalábbis videón jónak tűnt.

Most várok, hogy ha minden igaz van egy ismerős, aki tud szerezni egy külföldi nagykerből fejhallgatókat is (a Traktor controllert is tőle vettem), ha tud jobb áron az ajánlott fejhallgatókból, akkor tőle veszek :)
Csak jövő héten tudja megmondani...
Ha nem akkor kell keresnem egy webshopot :)

De eddig még mindig az Audio Technika ATH Mx40 a nyerő. (ár, kinézet, hang--reményeim szerint)
Persze jó lenne élőben is meghallgatni, de most nem terveztem utazást B.P.-re sajna...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#49471) Rotcsa válasza .DLL (#49440) üzenetére


Rotcsa
tag

Átolvastam, de gondoltam Ti majd valami konkrétumot is írtok azzal kapcsolatban, miért azok és miért nem ez. Vagy egyáltalán, hogy megérné-e az árát...?
A linkelt oldalon azt írják, hogy best buy, budget, ezért érdekelne a Ti véleményetek is...!!

[ Szerkesztve ]

(#49472) assemble válasza schawo (#49466) üzenetére


assemble
addikt

Azt nem hiszem :) Igazabol eredetileg egy 555 volt, amit pont a repedes miatt gariztattam a hivatalos szervizben - ott pedig epp 595-hoz volt csak cserealkatresz, igy lett belole 595 :)

(#49473) Rayfull válasza .DLL (#49468) üzenetére


Rayfull
tag

köszönöm szépen, ez egész jónak tűnik :)

(#49474) greenlizard


greenlizard
csendes tag

Sziasztok!

Fejhallgató vásárlásán töröm a fejem. Otthon egy Sennheiser HD540 ref II nyitott fejesem van, aminek már kopottak a csatlakozói, ezért néha nem szól megfelelően, illetve most egy zárt fejest szeretnék: irodai használat és a külső zajok izolálása miatt.
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Iroda
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene (Elektro, klasszikus (zongora főleg), de más is szóba jöhet). Forrás egyelőre Spotify premium.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
40-45k
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Az elektronikus zenénél SEM elvárás a basszus-kiemelés, inkább egyenletes lenne jobb.
8.) Honnan vásárolnál?
Külföld is lehet
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Első körben Macbook Pro. Később lehet egy külső DAC/AMP

Próbáltam munkatársam SHR440-ét, a hangja nem volt rossz, de kényelem szempontjából nem tetszett.
A fórumot olvasva még szóba jöhet valami ATH-M??(X), illetve (amire hajlok): Brainwavz HM5.
Szerintetek megfelelő lenne számomra az utóbbi (amazon.co.uk-ról rendelve)?

Köszi :R

(#49475) Samtya válasza Rotcsa (#49471) üzenetére


Samtya
senior tag

A HD429 itthon 15000 Ft. A HD451 ugyanennyi, ez újabb én ezzel próbálkoznék (meghallgatni először). Nem biztos, hogy olyan jók mint a Superlux HD681 EVO. A 20-30k kategóriában biztos vannak jobbak az előbbi Sennheisereknél. Szerintem a linkelt oldal nem mérvadó, nincs kihegyezve a fejhallgatókra, még azokban sem lehet mindig bízni amelyek csak azokkal foglalkoznak. A topik alapkérdéseit is meg kellene válaszolnod.

#49474 greenlizard: megfelelő a Brainwavz HM5.

(#49476) qpec


qpec
csendes tag

Sziasztok. Fejhallgatót szeretnék vásárolni játszásra pc-hez. Az ár max 50k. 30-40 között az ideális, de ha 50--ért éri meg jobban akkor annyin nem vacilálok. Razer kraken-t nézegettem, meg a siberia v2-v3-t. Sok másik fejhallgató van amiről nem tudok de lehet hogy jobbak. Esetleg ha van másik márkában ami minden téren okés akkor várom az 5leteket. Amúgy a szívem a Razer felé hajlik, mert már régóta szemezek vele. Ha vezeték nélküli a fejhallgató az csak előny, de a vezetékes is megfelel. Előre is köszönöm a segítséget.

(#49477) .DLL válasza qpec (#49476) üzenetére


.DLL
veterán

"Sok másik fejhallgató van amiről nem tudok de lehet hogy jobbak."

Ez így igaz, pl. az említett "fejhallgatók" nem érik meg a pénzüket, ahogy a legtöbb "Gamer" cuccért kemény felárat kell fizetni és ahhoz képest egy hasonló árú vezetékes sztereó fejes sokkal jobb térélményt és pontosabb hangzást adhat. Szóval vezetékes, sztereó fejest vegyél (Pl. Beyerdynamic DT770 Pro) és mellé vagy rá egy külön csíptetős mikrofont (pl. Zalman Mic-1, vagy ModMic ami öntapadósan a fejere rögzíthető, levehető)

(P.H.)

(#49478) lcee79


lcee79
őstag

Azt honnan lehet tudni, hogy egy termék hamis v eredeti egy hirdetésből?
Találtam egy ilyet
Jónak írják ezt a tipust... 40-et alig használtan (ha igaz) akkor gondolom megér.
Jó vétel lehet?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#49479) Dorien válasza lcee79 (#49478) üzenetére


Dorien
veterán

"Kb 1 éve vettem angliában, számlával eggyütt." - A hejesírási hibáktól eltekintve ez jót jelent, ha megvan a számla.
[link]

Ha nem kell sok basszus, akkor jó vétel lehet, de ha a V karakter tetszik jobban, akkor szerintem inkább egy ATH-M40X.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#49480) .DLL válasza Dorien (#49479) üzenetére


.DLL
veterán

MSR 7 is V kari. ;) tény, hogy világosabb hangú, mint az m40x, de az is tény, hogy részletezőbb is.

(P.H.)

(#49481) lcee79 válasza Dorien (#49479) üzenetére


lcee79
őstag

Köszi a válaszokat mindkettőtöknek. 😀

Gondoltam ez jobb lehet 4000 el többért és akkor tényleg olyanra adnék ennyi pénzt amiért eredetileg többet kért a gyártó...

De ugye továbbra is fennáll hogy csak hozzászólások alapján választhatok egyet, mert meghallgatni nem tudom itt a környéken semelyiket...

Gondolom a mostani sonym szintjét azért mindegyik eléri sőt remélhetőleg túl is szárnyalja...😀
Akkor már rosszabbul nem járok.

Amúgy van még 25ért sennheiser hd 280 annak spirál kábele is van, ára is jó
De azt sem hallottam még.
Erről mi a véleményetek?

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#49482) lcee79


lcee79
őstag

Amíg úgyis várakozóállásban vagyok, addig megkérdezem, hogy a sony fejhallgatók milyenek?
Néztem van pár elég extrém árazással... Hi-Res feliratokkal. 100.000 felett, de a V55 viszont ami úgy tűnik mintha a mostani utódja lenne csak 15-20 körül van...
Kíváncsi lennék, hogy már megerősítették-e azokat a részeket az újakban ami a régi tipusban mindig eltört...
(nem csoda a falvastagsága szélein kb 1 mm volt)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#49483) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Találkozott már valaki Panasonic RP-DJS150MEK fejhallgatóval? Mit érdemes tudni róla? Ingyen hozzájutottam egy ilyenhez újonnan, és feleslegesen nem akarom kibontani. Nincsenek nagy igényeim, jelenleg egy Apple EarPods szolgál ki. Ami így dobozon keresztül nem tetszik, az a kukás zsákra emlékeztető borítása a fülpárnáknak. :F

(#49484) .DLL válasza megema (#49483) üzenetére


.DLL
veterán

Ha jól látom 5k körül mozog az ára bolttól függően, ennyiért megy a Maxell Retro DJ is, amit nem hiszem hogy űberel ez a kis Pana... de tény, hogy ezt még nem hallottam, ránézésre áruházi polctölteléknek tűnik. Egy Retro DJ-vel vagy Invotone HD2000-rel viszont lehet hogy boldog ember leszel.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49485) Gubicaj


Gubicaj
csendes tag

Erről mi a véleményetek, próbálkozott már valaki hasonlóval?
Hangképre menyire lehet hatással?
http://www.head-fi.org/t/470304/shure-srh840-earpad-mod

(#49486) mitisz


mitisz
tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy ilyet hol lehet kapni/rendelni Magyarországon? Ehhez hasonló is jó, csak jó minőségű legyen, Sennheiser fejhallgatóhoz használnám. :)
Illetve telefonhoz milyen hordozható mini-ampot ajánlotok esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#49487) tipuka


tipuka
addikt

Megrendeltem az ATH-M40X-et, köszönöm mindenkinek a segítséget és külön köszönet Bodz-nak a túlóráért. :D izgatottan várom a fejest. :B

(#49488) darvinya válasza mitisz (#49486) üzenetére


darvinya
titán

Ilyet keresel.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#49489) Eagle16


Eagle16
addikt

Sziasztok!

Megtört kábellel lehet kezdeni valamit? LD Systems HP700 bal oldali vezetéke megtört, szakadozik rajta a hang, attól függően hogy éppen merre tekeredik..nem valami élvezetes. Egészen fent törhetett meg, rögtön ott, ahol kilép a fejhallgatóból a vezeték. Valahogy javítható, vagy kereshetek másikat? 3 évig és 3 hónapig bírta, 10k-ért nem rossz...egyébként nagyon jó hangja van, sajnálnám lecserélni...de ha mégis le kell, akkor Superlux HD-661-est néztem ki egyelőre...vagy Sennheiser hd 451-est.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#49490) .DLL válasza Eagle16 (#49489) üzenetére


.DLL
veterán

Javítható, persze, ha nem elég beljebb húzni a kábelt, és újra forrasztani akkor kábel csere, de még az is olcsóbb, mint egy új fejes.

(P.H.)

(#49491) contaxg válasza Dorien (#49479) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem ez azt jelenti, hogy valószínűleg Ő is használtan vette 1 éve és kapott hozzá számlát is...

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#49492) drzozo


drzozo
senior tag

Van esetleg olyan budapesti bolt, ahol a Sennheiser HD 598 is és a DT 770/990 is ki van állítva és ki lehet próbálni? Az előbbi a Fejhallgatoplazaban kint van, viszont az utóbbi 2 nincs.

(#49493) Eagle16 válasza .DLL (#49490) üzenetére


Eagle16
addikt

Köszi, akkor megpróbálom megjavítani először.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#49494) Xaels


Xaels
félisten


Elmentem érte. Nagyon jól szól tényleg. Ideális lesz ez a nyáron játékhoz is, kis BF4-et próbálgattam vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49495) mitisz válasza darvinya (#49488) üzenetére


mitisz
tag

Köszi, de nem egészen. :) Olyat keresek ami a képen van, pont olyan elrendezésűt. Szóval, hogy így külön szögben legyen a kisebb jack, ahogy ott is látszik amit linkeltem. :) Valaki esetleg, tud segíteni? :)

(#49496) K1LLMy53Lf válasza Xaels (#49494) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

kifelé mennyire hangos egyébként?

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#49497) Xaels válasza K1LLMy53Lf (#49496) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem eléggé, bár én eleve szeretek hangosan zenét hallgatni. Nem sokat tompít kifelé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49498) darvinya válasza mitisz (#49495) üzenetére


darvinya
titán

Konkrétan ilyet nem tudok, azaz L jack toldót, max. eBay (vagy hasonló oldalon) $1-ért küldenek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#49499) mitisz válasza darvinya (#49498) üzenetére


mitisz
tag

Igen, ott én is találtam, mindegy, akkor rendelek onnan, de jobb lett volna belföldről! Köszi azért, ha bárki tud Mo.-n ilyet ne habozzon írni továbbra se. :D

[ Szerkesztve ]

(#49500) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok
Esetleg van valakinek tapasztalata a TDK st800 al?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.