Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok, a Sandisk Sansa Clipemhez zseretnék venni egy jó fejhallgatót, elsősorban itthoni használatra, főleg rock(pop)zenét hallgatok, 20 ezer ft-ig, legyen kényelmes és kiegyensúlyozott hangképe. Mindegy, hogy nyitott vagy zárt. Mit ajánlanátok? köszi

eddig csak olcsó fülhallgatókkal hallgattam

(#31002) kárátékutyá válasza borges7 (#31001) üzenetére


kárátékutyá
őstag

(#31003) Exodius


Exodius
őstag

Mi a baj az X3-assal? Elég jó specifikációja van, azért lepődtem meg, hogy sokatok szerint ennyire rossz. :O

(#31004) Ati1979 válasza Exodius (#31003) üzenetére


Ati1979
veterán

A specifikáció semmit sem számít. Ez általánosságban is igaz. Rossz a hangja...

(#31005) kemcso válasza Exodius (#31003) üzenetére


kemcso
Ármester

A hangja :DDD De ezt inkább a saját topicjában vitassuk meg: [link]

(#31006) Ati1979 válasza kemcso (#31005) üzenetére


Ati1979
veterán

Oda már nem mehetünk vissza ezzel. :))

Flame lesz belőle... :DDD

(#31007) kemcso válasza Ati1979 (#31006) üzenetére


kemcso
Ármester

Flame-nemflame ott van a helye... :P Meg úgyis jönnek, akik megvédik hogy nem is olyan rossz :DD

(#31008) realist


realist
őstag

Tudtok olyan helyet ajánlani pesten, ahol lehet kapni olyan 3.5 jack hosszabbító kábelt, amin van hangerő szabályozó?

(#31009) csƵ


csƵ
őstag

Most jött meg a K550-em. Alaplapiról hallgatom egyelőre, de legalább akkora különbséget érzek a K530-hoz képest, mint amikor arra váltottam a K99-ről. A dobok egyszerűen megelevenednek.

(#31010) krx21 válasza csƵ (#31009) üzenetére


krx21
nagyúr

"Rendes" forrásról sokkal jobb lenne... :K

(#31011) capulet75


capulet75
addikt

Tiszteletem az uraknak. Vásárolnék egy beyerdynamic DT 1350-et mászkálós fejesnek. Vagy nem azt. Ugyanis ugye ott van az 1350, a T50p, a T51p,a T51i, és mind kb tökegyformán néz ki. Szeretném tudni a különbségeket, melyiket érdemes és miért a variánsokból megvenni. Segítségeteket előre is köszönöm. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#31012) Silent77


Silent77
veterán

Megérkezett a Beyer 770 pro 250 Ohm.
Ismerkedünk, pár percet volt időm hallgatni még csak.
Picit szoros, de ez majd alakul. Telefonon, tableten halk, ágyban zenehallgatásra sztem jó lesz.
Presenter 2-t elég szépen fel kell csavarni, persze ez nem gond. :)
Egy amatőr kérdésem lenne, maxon minden fejes torzít, recseg? Nem mintha úgy akarnám hallgatni, csak régóta foglalkoztat a kérdés. :B
Hangjáról nem tudok még nyilatkozni, tetszik, de nem hallom sokkal jobbnak mint a pro 80-at. Ez biztos a fülem hibája.
Járatom, azután hallgatózok.

Szeretném még egyszer megköszönni mindenkinek a segítséget, és türelmet! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31013) vodkaboy22 válasza Exodius (#31003) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Elég jó specifikációja van marketing szemmel nézve mindennek amit el akarunk adni... A vevő azt látja amit a marketinges láttatni akar...
Szerinted mérnökök állítják össze azokat a specifikációkat? (mint a legtöbb fogyasztó cikknél NEM mert akkor semmit nem lehetne eladni mert aki gyártja is tudja hogy semmi sem tökéletes...)
De mondok még egy élőpéldát.

Pl Sennheiser HD419 gyári oldal ... THD <0.1% Erre mondom hogy PEEEEERSZE Ez majd akkor lesz igaz ha a nyúl integrálni tanul... De most komolyan nem kell mérnöki szemmel néznem egyes dolgokat hogy lássam mekkora kamu van mindenhol. :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31014) fattyu válasza vodkaboy22 (#31013) üzenetére


fattyu
veterán

Alkalmasint majd tudsz szerezni csere szett csövet a lábasba? fel kellett használnom ami volt mert féloldalas lett a hangerő.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#31015) Dorien válasza Silent77 (#31012) üzenetére


Dorien
veterán

Gratula! Bár egy nyitott darabnál (pl. 990 PRO) jobban kijött volna a különbség. :)
Maxra tekerve a fejeden bírod tartani?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31016) Silent77 válasza Dorien (#31015) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi!
Videón hallottam nyitott vs zártat, (T70-T90)kell egy nyitott is. :D eszméletlen mekkora tere van.
Nem akartam zavarni párom alvás közben, pedig nagyon hajlottam a nyitott felé.

Persze pár másodpercig. Pro 80-nál kb félig tudtam feltekerni, ennél háromnegyedig torzítás mentesen.
Hangsúlyozom, nem ilyen hangerőn hallgatom! :B

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31017) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nemrég, az itt leírtak alapján beruháztam egy Audio-Technika ATH-AD500X-es fejhallgatóra+egy Xonar DGX hangkártyára. Szerencsére mindkét cucc teszi a dolgát tisztességesen, ezért nem ezekkel kapcsolatosan lenne kérdésem. Itt a fórumon többen is javasolták a JetAudio progit, a Window Media Player helyett. Igyekeztem volna a tanácsot megfogadni, és telepíteni a progit, de az ESET Nod32 7 állandóan beriaszt. A gyártó honlapjára például fel se tudok lépni, azt alapból blokkolja, az Origó Szoftverbázisról, meg még egy-két hasonló magyar oldalról le tudom ugyan tölteni, de telepítéskor mindig ez fogad:

Na már most fölöslegesen nem akarok kockáztatni, annyit nem ér az egész, de azért kérdezném, ez a JetAudio progi mivel jobb, mint pl. a Winamp, vagy a VLC ?
Összességében én most nem a vírusos, vagy nem vírusos témát akarom körbejárni, hanem az előzőekben feltett kérdés érdekelne.
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31018) Silent77 válasza pendre54 (#31017) üzenetére


Silent77
veterán

Probáld ki Foobar asio pluginal.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31019) Dorien válasza pendre54 (#31017) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem is Foobar2000.
Nagyon korrekt kis lejátszó.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31020) ASTON117


ASTON117
tag

Sziasztok
Szeretnék beszerezni egy új fejhallgatót jelenleg egy Superlux HD 681B-m van és egy Sennheiser HD589-re akartam váltani de úgy tűnik nincs rá keret. Jó lenne egy ugyanolyan kényelmes és könnyű fejhallgató mint az 589 és ne legyen olyan pántja mint a 681B-nek.

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene, film, játék
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
55e Ft
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
Circumaural vagy supraaural?
Mindegy
Zárt vagy nyitott?
Nem fogom hurcolgatni, itthon nem zavarok vele senkit, lehet nyitott
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Lehet mikrofonos is, nem fontos
Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Ne legyen túl erősek a mélyek, a magas hangok ne lyukasszák ki a dobhártyám.
Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus Xonar DG-ről, van egy Sony mdr-ds1000 de nem jött be amikor a xonar dg-vel kombináltam.

Végül de nem utolsó sorban, tudnátok olyan helyet mondani ahol sokféle fejhallgatót ki lehet próbálni? Pl azt amit ajánlotok.
Előre is köszi a választ.

(#31021) Dorien válasza ASTON117 (#31020) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: Audio-Technica AD500X
külföldről AD700X, AD900X

Próba: Hangbarlang, Nomono, Fejhallgató pláza

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31022) csƵ válasza krx21 (#31010) üzenetére


csƵ
őstag

Tudom, most azon vagyok. Szemezgetek a Musiland 03 US-szel. Volt egy FiiO E10-em, csak hamarabb sikerült eladni.

(#31023) RetepNyaraB válasza pendre54 (#31017) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

custom setup és vedd ki a pipát az Ask toolbar, meg esetleg a többi szemét települése elől. Egyébként Foobar a mindennapokra és PlayPcmWin az igazán jó minőségű FLAC/tömörítetlen fájlokhoz.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31024) Tomacko válasza pendre54 (#31017) üzenetére


Tomacko
senior tag

Sokan a Foobar-t ajánlották, joggal teszem hozzá, mert nagyon jó kis lejátszó és milió kütyüzési lehetőséged van vele. Ha nem akarsz annyit pepecselni akkor én merem ajánlani az AIMP lejátszót, ez viszonylag könnyen, gyorsan testre szabható. Valahol olvastam, vagy hallottam, hogy a jetaudio ideje is leáldozóban van már, de ezt tegyük inkább a pletyka témakörbe, mintha nem is mondtam volna.

Én is nagyon sokág 5-6 évig az ESET NOD vírusirtót használtam, most mióta a win7 került napirendre nálam, ez úgy kb másfél éve, azóta a Microsofr essential-t használom. Nálam hibátlanul teljesített eddig. Eleinte voltak kételyeim, de miután informatikus barátaim akik akkor pont valami tűzfal menedzselős akármilyen tanfolyamon voltak a MS-nál, felvilágosítottak, hogy a cég megvette az összes neves vírus, mailware, stb.stb. kereső motor licenszet és gyúrt belőlük valami iszonyat jó, gyors, a rendszert nem visszafogó "csodát". Na persze NEM akarlak én erre rá beszélni, csak egy ötlet volt, nem utolsó sorba ugye ez is napra kész és csak a telepítésnél kell kicsit oda figyelni hogy aktivált legyen a win7 rendszer, gyönyörűen frissíti magát az Essential onnatól akár többször is naponta, ha kell.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#31025) vodkaboy22 válasza Silent77 (#31016) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Te a saját rendszereddel egy youtube video alapján tudsz egy fejesről véleményt mondani? :F
Taníts mester!!! ;] :DDD :DDD :DDD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31026) makoss válasza Silent77 (#31012) üzenetére


makoss
addikt

Megjött?
Király! :C
Egészséggel használd! :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#31027) .DLL válasza vodkaboy22 (#31025) üzenetére


.DLL
veterán

Azt én sem értettem, azt hittem én értek félre valamit. Magyarázatot!! :D

szerintem az eredmény meg sem közelíti a valóságot, pláne, hogy mindkettőt egy zárt fejesről hallgatta.

(P.H.)

(#31028) Dorien válasza vodkaboy22 (#31025) üzenetére


Dorien
veterán

Nem értesz te ehhez... :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31029) Silent77 válasza vodkaboy22 (#31025) üzenetére


Silent77
veterán

Naa!
Annyit mertem említeni, hogy a videóban is hallható volt a térbeli különbség. Még pro 80-al hallgattam.
Ez miatt nem kell gúnyos megjegyzést tenni.
Nem ilyennek ismertelek meg.
http://youtu.be/q_FbIvmghxk

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31030) .DLL válasza Silent77 (#31029) üzenetére


.DLL
veterán

Vidiót plíz? ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31031) Silent77 válasza .DLL (#31030) üzenetére


Silent77
veterán

Pont raktam. :)
A 13 éves gyermekem is észrevette, pedig ő még bot fülűbb.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31032) vodkaboy22 válasza Silent77 (#31029) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem sértés akart lenni, csak nagyon nyomatékosítani akartam a dolog abszurditását. :K :R

Természetesen olyan különbséget lehet belekeverni egy felvételbe amit akivel hallatni akarunk...
De azt se felejtsd hogy ez kb ilyen lehetett:
Beszélgetsz valakivel és felveszel egy fejhallgató méretű hangszigetelő védőeszközt és a között teszel különbséget hogy a fejesszigetelő van csak a fejeden vagy még belül egy kis összecsavarható szigetelő szivacsot is füledbe nyomsz és úgy rakod fel a fejeszigetelőt... Persze a két eset között hallható különbség van de mégis a két esetnek így is semmi köze a valósághoz.

Nem csak jó értelemben! Lehet hogy élőben röhejesen vacaknak találnád a T90-et a T70-et meg csodásnak... Nem szabad ilyen módon ítéletet hozni. Csakis úgy hogy MEGFELELŐ rendszerről lehallgatod az egyik fejest és a másikat és hasonlítasz két fejest. :R

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31033) Silent77 válasza vodkaboy22 (#31032) üzenetére


Silent77
veterán

Azt lehet finomabban is. :R
A videó alapján te nem hallod?

Köszönöm, ez a korrekt válasz!
Amugy a hozzászólással a nyitott, és zárt különbségre gondoltam csak.
Mivel nyitottat még nem hallottam, de ezt már irtam. Video alapján viszont tetszett a nyitottság.

Elötte is linkeltem egyet, ami tetszett. :) http://youtu.be/4pK7QbLNjno

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31034) vodkaboy22 válasza Silent77 (#31033) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Megint mondom video-ba bárki bármit belekever és így video alapján úgy hogy a te rendszered torzításai, színezései és hibái is hozzá adódnak (nincs olyan rendszer ami tökéletesen változtatás nélkül ad vissza valamit is!), olyan mintha úgy beszélgetnék egy lánnyal hogy 90dB csillapítású füllvédő van a fejemen és közben eldöntöm hogy ennek a lánynak szép-e a hangja vagy nem... :C

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31035) .DLL válasza Silent77 (#31029) üzenetére


.DLL
veterán

Júúj, konkrétan olyan mélyhiányosnak és laposnak tűnik itt a T70 a T90 mellett, hogy hihetetlen... T70-nél nagyon függ a hang a jól felhelyezéstől is. Meg pl. suprákat egyszerűen nem tud ez a "Sonic Sense Pró Audio" normálisan lehallgatni, a Beyer DT1350 is úgy szól a felvételükön, hogy azért 5k-t nem adnék, pedig élőben igen jó hangja van, de a HD-25-öket sem sikerült valami jól felhelyezniük a műfejre. Van 1-2 típus vagy széria (pl. ATH M) ahol azt mondom egész jól sikerültek a felvételek, hasonlít az élőhőz, és egész jól egymás mellé lehet tenni őket karakter összehasonlítására, de hogy egyébként mennyi a belenyúlás utólag ezekbe...? kitudja.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31036) Silent77 válasza vodkaboy22 (#31034) üzenetére


Silent77
veterán

Értem, nem is ellenkeztem. :)
Látod, ezt egy olyan laikus mint én honnan tudná?
Te is tudod, hogy kb 2 honapja vagyok rákattanva, bot fülem van, soroljam? :)
Persze ezen próbálok változtatni, nem véletlen kértem, kérem ki privátba a véleményed, és itt a többiekét. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31037) Silent77 válasza .DLL (#31035) üzenetére


Silent77
veterán

Ez nekem még magas, de elfogadom. :) Én tényleg csak a tér nagyságára figyeltem fel, semmi másra. :B
Persze azt nem gondoltam, hogy tökéletesen visszadja.
Egyéb iránt ezért is raktam be, csak épp kérdés nem volt. Gondoltam, hogy úgy is elmagyarázza valaki.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31038) sanyi32 válasza Silent77 (#31012) üzenetére


sanyi32
tag

valószínű, hogy a presi 2 kevés hozzá. pár hónapja amikor a hangbarlangban jártam kipróbáltam a 80 és 250-s beyert (talán Invertory van fiziknél) és szerintem a 250-t az sem biztos, hogy rendesen kiszolgálta, viszont a 80-nak elég volt. talán az új Szekerest kellene meghallgatni az állítólag komolyabb fejesekkel is elbír.

(#31039) .DLL válasza sanyi32 (#31038) üzenetére


.DLL
veterán

Az érdekes, mert a 250 Ohm kevésbé terheli az erősítő kimenetét, mint pl. akár egy 80 Ohm-os, már ha a torzításra akarsz utalni. Az nem tudom mitől lehet nála. Mindesetre teljesítményben (áttételesen hangerőben) szerintem elég a Presenter, én 600 Ohm-os DT990-nel próbáltam itthon, és bár jóval feljebb kellett tekerni a potmétert, a hangerővel nem volt gond. Az más kérdés, hogy egy ilyen fejeshez nem feltétlenül a belépő kategóriás erősítő illik, de kezdésnek jó, aztán lehet tovább lépkedni.

(#31037) Silent77: Értem, hidd el, ezen a teszten még a karakterük sem jön ki jól, nem tudom hogy tehették így egymás mellé. Lehet hogy csak műfejjel hallgatnak fejeseket, a sajátjukkal nem. :Y

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31040) Silent77 válasza .DLL (#31039) üzenetére


Silent77
veterán

Tudok én olyat kérdezni, amire senki nem tudja a választ. :DDD
Nem zavar, csak a kiváncsiság, miatt kérdeztem. Nem kéne amúgy? :B túl sok az anomália nálam, és még a legnagyobb gondot nem is irtam le, de azt majd a dac topikba. :)
Hangerővel nincs gond, egy nap alatt süket lennék ha azon a szinten hallgatnám ahol még egyáltalán nem torzít.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31041) sanyi32 válasza .DLL (#31039) üzenetére


sanyi32
tag

inkább a hang minőségre gondoltam mintsem a torzításra.

[ Szerkesztve ]

(#31042) Silent77 válasza sanyi32 (#31041) üzenetére


Silent77
veterán

Azzal nincs gondom, csak nem hallom a különbséget a pro 80 között, de ezt tényleg betudom a bot fülemnek. Ami remélem gyorsan változni fog. :) én igyekszem.
A xonar dg se egy bajnok, de 2 hónapja mikor vettem, nem gondoltam, hogy ennyire belemélyedek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31043) sanyi32 válasza Silent77 (#31042) üzenetére


sanyi32
tag

ahogy Ati1979 szokta mondani a leejtő.

(#31044) Ati1979 válasza Silent77 (#31042) üzenetére


Ati1979
veterán

Jó forrásról hallgasd meg ezeket a fejeseket egymás mellett. A fejhallgatós találkozó teljesen alkalmas lehet erre. :)
Ott majd hallani fogod a különbséget, ha jössz.

(#31043) sanyi32

Így van! :)

(#31045) Silent77 válasza Ati1979 (#31044) üzenetére


Silent77
veterán

Egyelőre nincs más, nem is terveztem mostanság. :) azt hittem ez így jó lesz. :D
Lehet majd egy musi 3, vagy impact twin, ha megfelelnek.
Idén már nagyon semmi. :)
Jó lenne elmenni!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31046) Ati1979 válasza Silent77 (#31045) üzenetére


Ati1979
veterán

Sosem elég. :) Ez általános igazság. :))

Szerintem érdemes!

(#31047) #71562240 válasza Silent77 (#31012) üzenetére


#71562240
törölt tag

"...maxon minden fejes torzít, recseg?" Majdnem mindre jellemző, ritka a kivétel. A fejhallgatók többségének merev a membránszéle, és ezt kihallani a hangjukból - legalábbis ez lehet a fő ok. Vegyél például B&W P7-et, annak rugalmas a membránszéle, és nem is recseg, nagy hangerőn se.

(#31048) Silent77 válasza Ati1979 (#31046) üzenetére


Silent77
veterán

Így van. :K
Ha lesz időm mindenképp szeretnék.

kammerer: köszönőm, nekem ennyi elég, annnyira nem vagyok kíváncsi! ;) :R

Elég éjszakára a telefon a 250 Ohm-nak, legalább is hangerőbe. :)
Igaz most tabról hallgatom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31049) Ribi válasza Silent77 (#31033) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nemazért, de ez kb olyan mint amikor nézed a saját TVden a reklámot amiben azt mutatják, hogy milyen szép színei vannak egy OLED vagy más űberszupi TVnek. Ilyenkor nézek igen furán, hogy ez most valami rossz vicc?
Ez a zsütüb vid is ilyen. Felrakom a fejemre a 3000Ftos fülest és azon teszteljem, hogy hogy szól más füles? Egy zárt fülest felveszel és leimitálják neked a nyitott fülest? Akkor minek venne bárki is nyitott fülest? Köze sincs a valósághoz ezeknek. Aki ilyen videókat csinál azt lecsukatnám. :(

"maxon minden fejes torzít, recseg" mégis mihez képest max? A Füles megadott max terhelésén, vagy az erősítőt maxra tekerve? Mert a 2 megint igen messze van. Lehet az erősítő félig sem tudja meghajtani a fülest és nem bírja árammal, de az is lehet, hogy már félig feltekerve túlvezérelheti a fülest. Más esetek.

[ Szerkesztve ]

(#31050) Dorien


Dorien
veterán

The fejhallgatós macska is back! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.